Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2008., 08:09   #121
Quote:
Sunshine. kaže: Pogledaj post
jel' mislite da one kreme za ravnanje mogu još više oštetiti kosu?ja sam si naručila neku iz avona tek toliko da probam,ali nisam sigurna zbog toga što mi je kosa oštećena!
kak bi krema mogla ostetiti kosu???
u tvm sluccaju pogotvo..
ak se kaj moze dogoditi ti je da ti pmogne kosi
Zvjezdica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 16:03   #122
Obnova uništene kose

Evo ovako,moja je koda nešto između kovrčavoga i ravnoga,i nikad ne izgleda lijepo ako ne koristim tonu gluposti za nju.Nakon pranja se sva razleti,kovrče nisu uopće lijepe pa sam ja posljednje minimalno 3 godine skoro svaki dan koristila pjenu za kovrčavu kosu,ponekad gel,i lak za kosu al tako da sam puno puta pretjerala s njime.I narafski rezultat svega toga je uništena kosa.U zadnje vrijeme se užasno stanjila,i dosta opada,pa sam rekla da ću prestat koristiti sve te gluposti koje mi uništavaju kosu i pustiti nek se malo oporavi. Pa sad me zanima ima li ko kakav savjet,kaj koristiti da ta kosa malo živne i bude ljepša?Inače, sad ju perem sa niveinim šamponom za smeđu kosu,a planirala sam s kupiti onaj šampon glis kur nutri protect(ono neš da uljem divlje ruže ili tako nešto)...pa evo savki savjet je dobro došao
frčkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 19:17   #123
maslinovo ulje cuda radi
namazi si kosu maslinovim uljem i probaj barem sat vremena izdrzati tako, napravi pletenicu, zamotaj u pundzu, rep i ostavi sto duze mozes. meni je maslinovo ulje super oporavilo kosu
vivian.22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 21:19   #124
kaj ne bude ostao onaj miris m. ulja u kosi?il će nestat nakon pranja šamponom?
frčkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 23:48   #125
Quote:
frčkica kaže: Pogledaj post
Evo ovako,moja je koda nešto između kovrčavoga i ravnoga,i nikad ne izgleda lijepo ako ne koristim tonu gluposti za nju.Nakon pranja se sva razleti,kovrče nisu uopće lijepe pa sam ja posljednje minimalno 3 godine skoro svaki dan koristila pjenu za kovrčavu kosu,ponekad gel,i lak za kosu al tako da sam puno puta pretjerala s njime.I narafski rezultat svega toga je uništena kosa.U zadnje vrijeme se užasno stanjila,i dosta opada,pa sam rekla da ću prestat koristiti sve te gluposti koje mi uništavaju kosu i pustiti nek se malo oporavi. Pa sad me zanima ima li ko kakav savjet,kaj koristiti da ta kosa malo živne i bude ljepša?Inače, sad ju perem sa niveinim šamponom za smeđu kosu,a planirala sam s kupiti onaj šampon glis kur nutri protect(ono neš da uljem divlje ruže ili tako nešto)...pa evo savki savjet je dobro došao
Trebala bi ti sada dubinska njega,kvalitetni proizvodi...probaj Phyto masku sa karite maslacem,zatim Klorane->balzam sa b-vitaminima,kokosovo ulje ili orahovo....By the way,pogledaj moju temu "the best proizvodi za kosu",imaš puno savjeta dobrih.....
__________________
..puna sočnih detalja na sebi
Rosa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 00:15   #126
Quote:
frčkica kaže: Pogledaj post
kaj ne bude ostao onaj miris m. ulja u kosi?il će nestat nakon pranja šamponom?
ako ti je kosa uništena zar ti to nije onda najmalji problem?
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 13:05   #127
Quote:
Rosa7 kaže: Pogledaj post
Trebala bi ti sada dubinska njega,kvalitetni proizvodi...probaj Phyto masku sa karite maslacem,zatim Klorane->balzam sa b-vitaminima,kokosovo ulje ili orahovo....By the way,pogledaj moju temu "the best proizvodi za kosu",imaš puno savjeta dobrih.....
a di ima toga za kupit?i koliko košta'inače,iz zg sam.
frčkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 11:22   #128
Heyyy.Evo vmislim da mi se kupila sampon i regenerator od Schwarzkopfa "hairtherapy repair rescue".Odlican je,lijepo se pjeni i fino mirisi.Kosa je njeznija i meksa,i izgleda jakozdravo.Takodjer nakon pranja stavim masku od nivee (beauty care)za suhu ostecenu,bez sjaja,ima roza poklopac.Osim te maske nekad stavimivec gore navednu.maslinovo ulje ,zumanca ,med.Ta je maska extra
Htjela bih da mi je kosa malo jos leprsavija,i malo bih vrhove popravila mozda nekim voskom??????
Kosu cu ovako mazitii paziti jos neki period,neznam kolko jos,dok se potpuno ne oporavi,a kad zavrsim sa njenim tretmanom,namjervala sam kupiti nekupeglu,al da je kvalitetna i dobra,a ne ova bezvezarija kao kod mene(kosa mi se zapetlja za njene pocicepa mi pucaju vrhovi).Opet cuje pocet peglat al ovaj put cu vise truda uloziti u kupnju prozvoda za ravnanje,i naravno kupovat cu i za zastitu od pegle.Vidjela sam neki "osis",nije preskup..
Btw koja je boja vase kose,oblik,koje proizvode koristite i preporucujete??Da nme ispadne forum samo o jednoj temi
nokia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 11:23   #129
sori na pogreskama u pisanju
nokia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 14:39   #130
Nokia, imaš temu kako izgleda vaša kosa.
Tamo smo skoro sve stavile slike svoje kose.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 18:07   #131
nisam znala..
nokia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 13:01   #132
Quote:
Sunshine. kaže: Pogledaj post
jel' mislite da one kreme za ravnanje mogu još više oštetiti kosu?ja sam si naručila neku iz avona tek toliko da probam,ali nisam sigurna zbog toga što mi je kosa oštećena!
ako si uzela takvu kremu onda trebas i susit fenom jer se tako aktivira, ili sa iron.

to ti nije za to sto tebi treba.

ti trebas malo samo odsjeci kosu, 1 cm ako se ne usudjujes vise i koristit samo jednostavne i prirodne sampone da ti tjeme dodje k sebi.
ja koristim organic zumanjak i organic jabucni ocat, to pomijesam i s tim perem kosu. to tako nekoliko puta i vec mi bude bolje.

isto tako mozes prati kosu samo sa conditioner-om. treba samo stavit dosta a i mora bit nekakav bez dodataka, pogotovo bez silikona. jednostavan i prirodan opet.

mozes onda mazat i raznim uljima, ali to samo krajeve cak iako ti nije masna kosa prema tjemenu. recimo maslinovo ili jojoba ili apricot kernel oil

i, lastly kupi cetku od prirodne dlake i cesljaj se i masiraj s njom svako jutro i vecer
ako ti kosa poslije cesljanja bude frizzy onda ju malo smoci obicnom vodom nakon tog
bohemia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 13:18   #133
Što se boje tiče, bilo koja nijansa crvene je užasno nezahvalna boja osim ako ne misliš stalno biti crvenokosa. Crvenu nikad nećeš moći maknuti nekom drugom bojom. Jedini način da se crvene riješiš je da pustiš da ti kosa izraste ili da odeš kod frizerke. Najbolje bi bilo da odeš kod frizerke da ti ujednači boju kose, da odrežeš sve što treba i počneš ispočetka; malo je pusti da se odmori od svega, a onda pokušaj s tom pepeljasto plavom bojom(možeš početi s pramenovima)-opet kod frizerke. Istina je da treba platiti ali kad sve ode kvragu, nema ti druge, to je najbolje rješenje. I pitaj je sve što te zanima. Nisam baš neki primjer jer oduvijek bojim kosu doma ali se već par godina držim iste nijanse, bojim samo korijen i ok je. Nije baš onako kako bi bilo da se prepustim stručnim rukama ali meni je ok. Ako ti imaš toliko problema sa svojom kosom, pravac frizerski salon!
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 20:02   #134
a ti pretpostavljam radiš ili si vlasnica spomenutog salona pa reklamiraš svoje proizvode?
i čujemo te, ne moraš se derati...

Zadnje uređivanje patientia : 04.11.2008. at 06:58. Reason: Obrisan citat reklame
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 21:55   #135
zabranjeno je reklamiranje

Zadnje uređivanje patientia : 04.11.2008. at 07:00. Reason: Obrisan citat reklame
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 18:01   #136
Ja sam isto koristila tu masku od Garniera, ali u zadnje vrijeme koristim od Schwarzkopfa onu od ruže kaj se reklamira i mogu reći da mi je čak bolja. Sama maska je nekako masnija (ne, ne ostavlja masnu kosu nakon ispiranja) i drži se pet minuta i bolje obnovi kosu. A često i stavim masku koju napravim doma - posebno dobra za vrhove, fkt pomaže. Jedno jaje, žličica meda i dvije žlice maslinovog ulja. Namočiš kosu, staviš masku (najviše na vrhove) i držiš 15 minuta, ispereš i dalje kao inače što radiš - šampon, regenerator, kupovna maska ako želiš. Vrhovi su manje lomljivi i kosa se predivno sjaji. afro
__________________
Što bolje upoznajem ljude, to su mi životinje draže
!n€$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 14:44   #137
Unhappy ostechena kosa-help


meni je s kosom stvarno potrebna pomoc jer mi je kosa stvarno luda...
neznam ni odakle da pocnem...ovako imam 15 godina i sitne sam grade...i neznam kakva bi mi frizura stajala osim kratko osisane (ne volim ja bas tako kratke kose...) trenutno imam stepenasto osisanu kosu do pola ledja....svijetlo smedje boje...eh...na mojoj kosi nista nije dobro
1-imam jaako tanku dlaku i kada operem kosu...izgleda kao da imam kacigu...probala sam sve zive sampone-ali....nista se ne mjenja...to jako ruzno izgleda..
2-imam ispucale vrhove,a ne zelim se sisati,sad mi je vec dlake na dnu granaju svaka na dvije dlake...to nije dugo ni pola centimetra ali mene jako zivcira...molim vas,preporucite mi nesto na bazi kucnih recepata za kosu...jer ih ja volim spravljati...i dali da osisam kosu...i kako!!!! tnx!

Zadnje uređivanje Just a Girl : 21.01.2009. at 14:49. Reason: dupla tema
lolipopp is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 21.01.2009., 20:36   #138
Quote:
nokia kaže: Pogledaj post
Heyyy.Evo vmislim da mi se kupila sampon i regenerator od Schwarzkopfa "hairtherapy repair rescue".Odlican je,lijepo se pjeni i fino mirisi.Kosa je njeznija i meksa,i izgleda jakozdravo.Takodjer nakon pranja stavim masku od nivee (beauty care)za suhu ostecenu,bez sjaja,ima roza poklopac.Osim te maske nekad stavimivec gore navednu.maslinovo ulje ,zumanca ,med.Ta je maska extra
Htjela bih da mi je kosa malo jos leprsavija,i malo bih vrhove popravila mozda nekim voskom??????
Kosu cu ovako mazitii paziti jos neki period,neznam kolko jos,dok se potpuno ne oporavi,a kad zavrsim sa njenim tretmanom,namjervala sam kupiti nekupeglu,al da je kvalitetna i dobra,a ne ova bezvezarija kao kod mene(kosa mi se zapetlja za njene pocicepa mi pucaju vrhovi).Opet cuje pocet peglat al ovaj put cu vise truda uloziti u kupnju prozvoda za ravnanje,i naravno kupovat cu i za zastitu od pegle.Vidjela sam neki "osis",nije preskup..
Btw koja je boja vase kose,oblik,koje proizvode koristite i preporucujete??Da nme ispadne forum samo o jednoj temi
ako hoćeš lepršaviju kosu, imam jednostavno savršeno rješenje, a to je: Keune vital nutrition maska za kosu. inače, ta je maska za elastičnost kose, a meni je najbolja ikada i kad sam ju uzela shvatila sam na kakva sam sranja dosad pare bacala...
što se tiče pegle, uzmi si keramičku jer je najbolja, a ako imaš malo više parica kupi si keramičku Remington. npr. moja frendica ju ima i stvarno joj je super, a vidim i da ju mnogi hvale
 
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 19:36   #139
meni je kosa puna onih sitnih,kratkih dlacica(to je u biti nova kosa),koje usput strse kad je kisno vrijeme. Zato mi kosa izgleda osteceno,a u biti stanje nije lose. Bi li peglanje bilo jedino rjesenje? tek cu je tako unistiti
yria is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 23:23   #140
Quote:
yria kaže: Pogledaj post
meni je kosa puna onih sitnih,kratkih dlacica(to je u biti nova kosa),koje usput strse kad je kisno vrijeme. Zato mi kosa izgleda osteceno,a u biti stanje nije lose. Bi li peglanje bilo jedino rjesenje? tek cu je tako unistiti
i meni je bilo tako prije nekoliko mj. ja bi stavila malo seruma na njih da ih zagladim. sad su mi poprilično izrasle, već nekoliko mj pijem nutrival i jako pazim na kosu (iako je i dalje peglam, samo manje, 1-put mj)
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:28.