Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2009., 14:23   #81
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
a ne mora uopće niti doći do pitanja. može se jednostavno dogoditi neka situacija u kojoj se shvati da su pogledi na taj odnos drugačiji i da si osoba A uzme za prvo nekaj kaj imaju oni koji su u vezi, pa osoba B opravda svoj čin tom izjavom
meni onda nije jasno zasto se osoba a javlja osobi blond svaki dan poput veze i zeli se vidjat,daje komplimente,a nece nista od veze....meni ova moja situacija izgleda ko veza samo sto mene osoba a sve vise odbija jer je pokazao da je neozbiljan i neodgovoran.
__________________
Kako oblikovati potpise
blond89 is offline  
Old 07.01.2009., 14:23   #82
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
mislim da je ovo najćešće korištena fraza kada želimo opravdati sebe i pred drugima i pred samima sobom jer smo đubrad i iskorištavamo nekoga kao međuobrok

u produženoj verziji: "bivša (bivši) me povrijedio, ne vjerujem više u ljubav, i nisam sposoban biti u vezi i zaljubiti se"

koliko često koristite tu frazu i u kojim situacijama. i, jeste li stvarno vjerovali u to dok ste izgovarali, ili ste znali da bezočno lažete?

ajmo raščistiti to jednom za svagda, i rasvjetliti put onima koji još vjeruju u te priče
fraza ili ne stvarno se osjećam tako
jesam li sebe ubijedila u to ili je stvarno istina
činjenica je da se ne mogu opustiti niti prepustiti osjećajima i koristim vjerovatno tu frazu kao ispriku za mogućnost bijega ako bude bilo potrebe
međuobrok me jako zapekao sad kad sam pročitala, i ako to stvarno radim onda me je, ali nisam sigurna da je to točno
i ako ću birati između sebe i bilo koga drugog uvijek biram sebe
eto bila sam iskrena
__________________
đaba ti što imaš pločice na stomaku kad nemaš stolariju u glavi

fantazy is offline  
Old 07.01.2009., 14:24   #83
zasto to "nisam za vezu" nebi preformulirali u =>>> "mozemo bit u vezi, al cu te eventualno sjebat"
Weedeemer is offline  
Old 07.01.2009., 14:25   #84
[QUOTE=petra-pan;18028159]vecina ljudi ovdje odmahuje na te izraze rukom.

ali, osobno sam imala period u zivotu kada me netko obiljezio dovoljno da nemam zelju za emotivnom bliskoscu s bilo kime.
bila sam klinka, naivna do bola, vjerovala slijepo i to je zavrsilo tako da me bacilo na guzu. par godina kasnije jos me boljela trtica od tog udarca.

u tom periodu oporavka pojavio se netko tko je imao potencijala postati Netko. u tom novom odnosu javile su se neke sitne zavrzlame, koje daleko od toga da su bile nerjesive, ali ja sam bila dovoljno emocionalno unistena da se i ne trudim.

pa, sad.. ne bi li u toj situaciji bilo vise fer od mene da sam odmah rekla covjeku da jos krvarim, nego da sam ga ipak jedno razdoblje zavlacila...[/QUOTE]

eee, o ovme ja govorim....

kad znas da nece ici... li po mu kazes i ako ce shvatiti nek shvati....

ako ne kazes, nakon nekog vremena ce te gledat ko nekog tko ga je iskoristava a zna je da nece nista bit od toga, da nema buducnosti....
__________________
live to ride, ride to live....
tempa is offline  
Old 07.01.2009., 14:26   #85
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
ono u što ja vjerujem je da, svatko od nas se upušta u nekaj samo zbog potrage za onim pravim. nitko se nalazi s nekim novim i ne započinje nešto a da i prije susreta zna da će to biti samo sex. mislim da se ipak svi podsvjesno nadaju da će ih baš ta neka ili taj netko oboriti
Nakon 5min razgovora sa bivšim intimnim prijateljem znala sam da se NIKADA ne bih mogla zaljubiti u njega.Nešto kasnije sam postala svjesna da se jednako tako on nikad ne bi mogao u mene. Kad danas o tome razmišljam, pomalo me fasciniračinjenica da tu nitko nikada, niti jednom riječju nije spomenuo vezu (dakle nije ni moglo doći do izgovora iz naslova) nego je to posve spontano postalo to što je postalo.
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Old 07.01.2009., 14:28   #86
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
pa nije on mjerilo. ali ne vidim poantu da neko mora ispravljati mene jer sam ja skurcana. nikad to ne bi tražila od ikoga. ima i boljih od mene.
ženskih.
Ima i bogatijih zemalja od Švicarske.

Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
zašto? zato kaj sam i ja koristila tu frazu, i istina, stvarno sam i vjerovala u nju, ali ono kaj sam zaključila je, da, dok smo stvarno toliko skršeni da ta fraza ima težinu i istinita je, nismo sposobni ni za neobavezni sex. čim ti krećeš u nekaj, bilo kaj, znači da više nisi toliko loše da se ne možeš zaljubiti. stvar je samo u tome koliko su nam mjerila i očekivanja pošemerena.

ono u što ja vjerujem je da, svatko od nas se upušta u nekaj samo zbog potrage za onim pravim. nitko se nalazi s nekim novim i ne započinje nešto a da i prije susreta zna da će to biti samo sex. mislim da se ipak svi podsvjesno nadaju da će ih baš ta neka ili taj netko oboriti
Tvoj osnovni problem je kaj sudiš svijet po sebi. Osobno bih te možda i mogao potpisati, ali već moj najbolji drugar ne bi. A uz nas troje tu ima još šest milijardica ljudi. I ne samo ljudi, mislim da starogrkljani nisu imali neke ozbiljnije namjere s kozama u bordelima.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Old 07.01.2009., 14:29   #87
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
mislim da je ovo najćešće korištena fraza kada želimo opravdati sebe i pred drugima i pred samima sobom jer smo đubrad i iskorištavamo nekoga kao međuobrok

Niti je to itko rekao meni, niti sam ja to ikome rekla.

Mislim da najčešće znači "nisi mi dovoljno zanimljiv" ili "nemam pojma što trenutno želim, pa ostani tu ako ti je prihvatljiva mogućnost da ti sutra kažem da te tu ne želim"
klobuk is offline  
Old 07.01.2009., 14:31   #88
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
I ne samo ljudi, mislim da starogrkljani nisu imali neke ozbiljnije namjere s kozama u bordelima.


oooo, bilo je tu i ovaca, ćujem...
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Old 07.01.2009., 14:32   #89
Quote:
klobuk kaže: Pogledaj post
Niti je to itko rekao meni, niti sam ja to ikome rekla.

Mislim da najčešće znači "nisi mi dovoljno zanimljiv" ili "nemam pojma što trenutno želim, pa ostani tu ako ti je prihvatljiva mogućnost da ti sutra kažem da te tu ne želim"
dobro
može i tako
samo ne znam u čemu je tu razlika
ima isto značenje
__________________
đaba ti što imaš pločice na stomaku kad nemaš stolariju u glavi

fantazy is offline  
Old 07.01.2009., 14:35   #90
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Ima i bogatijih zemalja od Švicarske.



Tvoj osnovni problem je kaj sudiš svijet po sebi. Osobno bih te možda i mogao potpisati, ali već moj najbolji drugar ne bi. A uz nas troje tu ima još šest milijardica ljudi. I ne samo ljudi, mislim da starogrkljani nisu imali neke ozbiljnije namjere s kozama u bordelima.
ne ne, ne samo po sebi

do ovih zaključaka sam došla nakon kritičkog promatranja ljudi oko sebe, njihovih reakcija i postupaka prije i poslje ove vječne izjavice. bilo je to dugo i mukotrpno promatranje i istraživanje

ozbiljna sam

EDIT: i nisam ja isključila tu mogoćnost (istinitost izjave), samo proglasila manjinom
Žulaj is offline  
Old 07.01.2009., 14:35   #91
Poslužila sam se tom frazom jedno 300injak puta.
Značilo je:
1) Nisam za vezu
2) Nisam za vezu s tobom.

Rade mi želje, hormoni i ostala čuda i potrebe i kad sam sjebana i izmrcvarena, ali za vezu...ne.
Jednostavno, dugo vremena to nisam želila.
Ni sad to ne želim, a sasvim sam u redu.
A di češ boljeg opravdanja od 'bivša ljubav ostavila traga' da nikog ne povridiš

Ipak...iako to koristim kao opravdanje, svjesna sam toga da je u 90% slučajeva istina upravo ono šta kažem.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 07.01.2009., 14:37   #92
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
A di češ boljeg opravdanja od 'bivša ljubav ostavila traga'
'moji mi nedaju'
Weedeemer is offline  
Old 07.01.2009., 14:41   #93
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
zašto? zato kaj sam i ja koristila tu frazu, i istina, stvarno sam i vjerovala u nju, ali ono kaj sam zaključila je, da, dok smo stvarno toliko skršeni da ta fraza ima težinu i istinita je, nismo sposobni ni za neobavezni sex. čim ti krećeš u nekaj, bilo kaj, znači da više nisi toliko loše da se ne možeš zaljubiti. stvar je samo u tome koliko su nam mjerila i očekivanja pošemerena.

ono u što ja vjerujem je da, svatko od nas se upušta u nekaj samo zbog potrage za onim pravim. nitko se nalazi s nekim novim i ne započinje nešto a da i prije susreta zna da će to biti samo sex. mislim da se ipak svi podsvjesno nadaju da će ih baš ta neka ili taj netko oboriti
A dobro, ali različiti smo. Evo ni ja nisam u poriodu totalne skršenosti spreman ni za neobavezan seks. Ali vremenom postanem. A uz još vremena postanem spreman i za zaljubit se i uć u vezu i sve ostalo.
A ovo drugo, slažem se da se podsvjesno nadaš da će te nova osoba oborit s nogu, ali to obično ne ispadne tako, možda baš zbog traga prošlosti kod tebe. No to ne znači da neki drugi oblik odnosa ne bi bio dobar. Ja se mogu pronaći i u vezi i u neobaveznom seksu i u koječemu još.
Samo eto, kako kad i kako s kim.
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Old 07.01.2009., 14:43   #94
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
Baš razmišljam u kojoj se situaciji mogu zamisliti a da mi ponovno odgovara takav odnos a da nisam povrijeđena i mogu se zamisliti u tome recimo nakon prekida stvarno duge veze a da je prekid bio bezbolan i obostran,bez jakih strasti i patnje,spontano gašenje. Još samo i jedino u tom slučaju.

Iako, preferiranje nikada nije toliko jako da, čak i ako nam ti odnosi baš pašu jako u tom trenutku, odbijemo nekoga tko nas obori s nogu, da se pojavi. To i je ključno, zato i priče o ranama i jesu izgovori.
Apsolutno.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 07.01.2009., 14:44   #95
mislim da je jedna od opasnosti koja vreba prilikom ulaska u vezu nakon ljubavnog kraha ulazak u vezu s krivom osobom.
mogucnost procjene nam je donekle poljuljana, i nekad svjesno, a nebrojeno puta nesvjesno ulazimo u odnos koji bas i nema blistavu buducnost.

zbog toga se ipak zalazem za podulji period oporavka prije nego li udjemo u novu vezu.
__________________
Toby Ziegler is my spirit animal.
Petra Pan is offline  
Old 07.01.2009., 14:44   #96
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
Iako, preferiranje nikada nije toliko jako da, čak i ako nam ti odnosi baš pašu jako u tom trenutku, odbijemo nekoga tko nas obori s nogu, da se pojavi. To i je ključno, zato i priče o ranama i jesu izgovori.
da. tako nekako i ja mislim.
Žulaj is offline  
Old 07.01.2009., 14:45   #97
ovo je fakat ko djecji vrtic.

jel ima neki topic u vezi tih "igrica" ?
Weedeemer is offline  
Old 07.01.2009., 14:45   #98
Mene je tip oboria s nogu kad sam bila najskršenija.
Kod mene očito vride neka druga pravila...
To šta nisam bila za vezu je druga stvar, i šta sam se plašila da ću se vezat od sexa to je treća stvar, i šta mi je bivši bia stalno u glavi četvrta stvar; ali da sam bila oborena...k'o kruška.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 07.01.2009., 14:47   #99
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Mene je tip oboria s nogu kad sam bila najskršenija.
Kod mene očito vride neka druga pravila...
To šta nisam bila za vezu je druga stvar, i šta sam se plašila da ću se vezat od sexa to je treća stvar, i šta mi je bivši bia stalno u glavi četvrta stvar; ali da sam bila oborena...k'o kruška.
ovo mi je jako poznato
__________________
đaba ti što imaš pločice na stomaku kad nemaš stolariju u glavi

fantazy is offline  
Old 07.01.2009., 14:48   #100
Quote:
petra-pan kaže: Pogledaj post
zbog toga se ipak zalazem za podulji period oporavka prije nego li udjemo u novu vezu.
i ja, većina ljudi i ima prirodnu potrebu za pauzom u takvim situacijama, za odsutnošću jakih emocija.
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger