Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2010., 15:53   #1
"Ima me, nema me" igrica

Najprije sorry svima jer sam se klonirao, ali znam da nećete zamjeriti

Priča počinje još početkom 2009. kad sam se "spetljao" s jednom curom. Moglo bi se reći da smo završili u vezi, iako ona nikad nije to priznala (prije bi rekla da smo se "smuvali", "spanđali", "snešto") i dizala joj se kosa na glavi () kad bih rekao da smo u vezi, da mi je cura, bla bla... Meni je bilo stalo do nje i do te veze, iako ona baš nije bila nešto zainteresirana (ali ne ni hladna; nešto između činjenice da je baš briga za sve i da poduzme nešto sa svoje strane). Krajem 2009. smo i prekinuli (ili po njezinom "prekinuli" ), no ostali u nekom prijateljskom odnosu. E sad, one thing leads to another, opet smo se prije nekih 2 mjeseca "spetljali". Samo, sad je stvar na neki način obrnuta. Meni je i dalje stalo do nje, na neki način sam i zaljubljen, ali nisam više onako "lud" za njom, nisam izgubio glavu kao prije, ne namjeravam kao psić skakutati oko nje... Imam nekih drugih prioriteta i ona mi jest važna, ali ne toliko da bih odje*** sve drugo. A ona, ona je sad puuuno zagrijanija nego prije, pokušava staviti neki "status" na ovaj naš odnos, što ja ne želim (i ona to zna i rekla je "Ok, ni ja to ne želim"). Nije da je gledam kao otvorenu vezu, priliku za fuk ili da okolo švrljam, ali jedostavno sad nisam u fazi da se toliko vežem za nekoga.

E sad, mene zanima što ona želi. Razgovarali smo o tome i došli do zaključka da ni jedno od nas nije za neku vezu i da nam odgovara ovakvo "otvoreno" (na neki način) stanje. Viđamo se cca. 1-2 puta tjedno i to je to. Ne planiramo zajedničko ljetovanje, zimovanje, ovo-ono. No ona mi je "sumnjiva", kao da primam neke signale da ipak želi nešto više, ali ne želi to reći otvoreno. No dobro, to još i shvaćam (bio sam i ja u toj fazi). Nego, njene toplo-hladno igrice mi nikako ne leže. Zna da ne "padam" na to, no opet s vremena na vrijeme "nestane" na nekoliko dana i onda se vrati kao da ništa nije bilo, kao: "bila sam u PMS-u" (LOL, ), "učila za ispit" (još veći LOL), "katastrofa radno vrijeme" (the best of LOL).

Ne mogu je skužit nikako, zato i pišem ovo, možda mi vi, kao nepristrani , pomognete. Sve si mislim, možda da i ja počnem igrate ove glupave igrice?! Možda ipak trza na to.
Sklonirosamse is offline  
Old 11.07.2010., 16:18   #2
dijete drago zbunjeno, a sta ti hoces? ako niste u vezi jer tebi to trenutacno odgovara, zasto ocekujes da ti je stalno na raspolaganju? pa nisi joj vlasnik niti decko, s obzirom na ozbiljnost odnosa i trud koji ulazete (tj. ne ulazete ) u njega to sto ce tu i tamo 'nestati' na koji dan mi se cini skroz ocekivano.
i sto mislis dobiti 'igranjem igrica' ? to da joj dosadis pa te skroz skarta ili da 'poludi' za tobom pa bude hjtela vezu?
BlueMoon is offline  
Old 11.07.2010., 16:23   #3
Mislim da joj samo malo fali pažnje pa te sad pokušava takvim glupostima privuć nazad.
__________________
Never be afraid to try something new. Remember, amateurs built the ark. Professionals built the Titanic.
Nuru is offline  
Old 11.07.2010., 16:32   #4
Quote:
BlueMoon kaže: Pogledaj post
dijete drago zbunjeno, a sta ti hoces? ako niste u vezi jer tebi to trenutacno odgovara, zasto ocekujes da ti je stalno na raspolaganju? pa nisi joj vlasnik niti decko, s obzirom na ozbiljnost odnosa i trud koji ulazete (tj. ne ulazete ) u njega to sto ce tu i tamo 'nestati' na koji dan mi se cini skroz ocekivano.
i sto mislis dobiti 'igranjem igrica' ? to da joj dosadis pa te skroz skarta ili da 'poludi' za tobom pa bude hjtela vezu?
Ovo mi izgleda kao da vučeš paralelu između dečka i vlasnika. Ne, ne očekujem da u svakom trenu znam gdje (a ni da sam joj dečko ne bih to očekivao), no dogode se situacije tipa da mi kaže da joj se javim kad završim s poslom da se vidimo (malo mi je "fleksibilno" radno vrijeme, pa umjesto u 16:00 završim u 17:00 pa i kasnije, tak da nikad ne znam kad ću završit s poslom), ja je zovem, ne javlja se. I onda nakon 2-3 dana se javi sa: "e ja sam za pol sata slobodna, oćemo se vidjet?" , onako kao nastavak na naš prijašnji razgovor. Mislim, kao da je prespavala jedno 48 sati
Sklonirosamse is offline  
Old 11.07.2010., 16:37   #5
Quote:
Sklonirosamse kaže: Pogledaj post
Ovo mi izgleda kao da vučeš paralelu između dečka i vlasnika. Ne, ne očekujem da u svakom trenu znam gdje (a ni da sam joj dečko ne bih to očekivao), no dogode se situacije tipa da mi kaže da joj se javim kad završim s poslom da se vidimo (malo mi je "fleksibilno" radno vrijeme, pa umjesto u 16:00 završim u 17:00 pa i kasnije, tak da nikad ne znam kad ću završit s poslom), ja je zovem, ne javlja se. I onda nakon 2-3 dana se javi sa: "e ja sam za pol sata slobodna, oćemo se vidjet?" , onako kao nastavak na naš prijašnji razgovor. Mislim, kao da je prespavala jedno 48 sati
ok, to je vec cisti bezobrazluk.mislila sam da se radi o tome da se ne cujete svaki dan, sto me nebi pretjerano cudilo ni u pravoj vezi a pogotovo ne u otvorenom odnosu.my bad
BlueMoon is offline  
Old 11.07.2010., 16:43   #6
Quote:
BlueMoon kaže: Pogledaj post
ok, to je vec cisti bezobrazluk.mislila sam da se radi o tome da se ne cujete svaki dan, sto me nebi pretjerano cudilo ni u pravoj vezi a pogotovo ne u otvorenom odnosu.my bad
Naime, prvo kaže da nije tip cure koja igra igrice, bla bla.... I fakat je u mnogim stvatima jako korektna i ok. Ali povremeno "baci" ovako nešto što nikako ne mogu razumjeti. Zato i pitam iskusne Kao što sam napisao, kad je pitam, opravda se PMS-om, poslom...
Sklonirosamse is offline  
Old 11.07.2010., 16:51   #7
Quote:
Sklonirosamse kaže: Pogledaj post
Naime, prvo kaže da nije tip cure koja igra igrice, bla bla.... I fakat je u mnogim stvatima jako korektna i ok. Ali povremeno "baci" ovako nešto što nikako ne mogu razumjeti. Zato i pitam iskusne Kao što sam napisao, kad je pitam, opravda se PMS-om, poslom...
ej, ma cekaj, ako sam ja dobro shvatila ona tebi tu i tamo ubaci totalni ignore? ne ono da te nazove, kaze da joj je nesto iskrslo i da ce morati odgoditi nalazenje? ili bar da sms posalje? ma daj nemoj pusit te price, pa uvijek se moze naci 30 sekundi za bar kratki poziv, samo da se javi.po meni to nikako nije u redu, cisto sumnjam da bi takva osoba kod mene nakon toga dobila tek tako iducu priliku.

.....................ILI

moze biti da se toliko zagrijala da joj tu i tamo treba koji dan da se ohladi, jer vidi da su tvoji osjecaji slabiji, pa se takvim igranjem nada da ce te otjerati (jer sama nema snage) ili da ce saznati da ti je stalo do nje koliko i njoj do tebe
BlueMoon is offline  
Old 11.07.2010., 16:58   #8
Quote:
BlueMoon kaže: Pogledaj post
ej, ma cekaj, ako sam ja dobro shvatila ona tebi tu i tamo ubaci totalni ignore? ne ono da te nazove, kaze da joj je nesto iskrslo i da ce morati odgoditi nalazenje? ili bar da sms posalje? ma daj nemoj pusit te price, pa uvijek se moze naci 30 sekundi za bar kratki poziv, samo da se javi.po meni to nikako nije u redu, cisto sumnjam da bi takva osoba kod mene nakon toga dobila tek tako iducu priliku.
Točno to. Mislim, ja sam takav (mislim na ovo boldano). A i ona je takva, u nekih 90% situacija.

.....................ILI

Quote:
BlueMoon kaže: Pogledaj post
moze biti da se toliko zagrijala da joj tu i tamo treba koji dan da se ohladi, jer vidi da su tvoji osjecaji slabiji, pa se takvim igranjem nada da ce te otjerati (jer sama nema snage) ili da ce saznati da ti je stalo do nje koliko i njoj do tebe
Daaaaaj
BTW, imamo 25 oboje, ona skoro 26. Držim da smo oboje prerasli igranja ovog tipa.
Sklonirosamse is offline  
Old 11.07.2010., 17:02   #9
Quote:
Sklonirosamse kaže: Pogledaj post
Daaaaaj
BTW, imamo 25 oboje, ona skoro 26. Držim da smo oboje prerasli igranja ovog tipa.
imam i ja 24 pa sam u slicnoj prici zadnjih 5 mjeseci nisu godine garancija za nista, pogotov kad ti se zalomi maaaaalo duzi los period u zivotu pa radis gluposti nenamjerno jer si jednostavno nesretan i nesto te muci
BlueMoon is offline  
Old 11.07.2010., 17:09   #10
Drzi te za rezervu, tek toliko....
LaTiTeA is offline  
Old 11.07.2010., 17:10   #11
tricky

a) u međuvremenu se opekla pa sad želi biti pametnija
b) važe između tebe i nekog drugog
condor_ is offline  
Old 11.07.2010., 17:21   #12
Pojebe se s tobom kad joj se hoće...

Prije seksa je topla jer je to dio pripreme za seks, a onda se polako ohladi...dok je pica ponovno ne zasvrbi, pa će željna kurca ponovno biti, kako ti kažeš- topla

Lako moguće da se jebe s još jednim oženjenim ili frajerom koji je u vezi, a kada se malo s njim zakači dolazi kod tebe po porciju.
zanzy is offline  
Old 11.07.2010., 17:26   #13
Quote:
zanzy kaže: Pogledaj post
Pojebe se s tobom kad joj se hoće...
Nije toliki naglasak na seksu... Rekao bih da ovo otpada.
Sklonirosamse is offline  
Old 11.07.2010., 17:32   #14
o.O

Quote:
Sklonirosamse kaže: Pogledaj post
Nije toliki naglasak na seksu... Rekao bih da ovo otpada.
tebi nije...a njoj? mislim da ima još jednog. tako se ja ponašam kad se zapetljam u svojim sranjima, pa nemoj to isključiti kao opciju...
condor_ is offline  
Old 11.07.2010., 18:02   #15
Quote:
Sklonirosamse kaže: Pogledaj post
Nije toliki naglasak na seksu... Rekao bih da ovo otpada.
Na čemu je naglasak, kako provodite vrijeme? Zašto bi ona morala reći otvoreno što želi od tebe...ili bi ti htio da ti "nacrta". Imaš li ti neku viziju vašeg odnosa i znaš li kako se ponašati da veza ide u smjeru tvoje vizije? Bilo bi dobro da doslovce na 3 dana odete na more ili negdje u planine...pa će ti puno toga bti jasnije.
zanzy is offline  
Old 11.07.2010., 18:09   #16
Quote:
zanzy kaže: Pogledaj post
Na čemu je naglasak, kako provodite vrijeme?
Kao frendovi se jako dobro razumijemo, to je zapravo ono što nas je privuklo. Ona kuži moje probleme, ja njene. Možemo doslovno satima pričati (ona ipak više od mene ) o svemu i da imamo osjećaj da je još toliko tema ostalo netaknuto. Kad smo zajedno, sve je super, a kad nismo, ne znam koji joj je vrag
Sklonirosamse is offline  
Old 11.07.2010., 18:20   #17
Quote:
zanzy kaže: Pogledaj post
Zašto bi ona morala reći otvoreno što želi od tebe...ili bi ti htio da ti "nacrta". Imaš li ti neku viziju vašeg odnosa i znaš li kako se ponašati da veza ide u smjeru tvoje vizije?
Ona je sama u jednom trenu rekla nešto kao "da je zbunjuje odnos u kojem se nalazimo, ali zašto bi sve u životu moralo imati status i biti određeno, zašto ne bi jednostavno pustila stvari da idu svojim tokom, pa što bude". Tako nekako, samo je to puno bolje upakirala u celofan Pa sam zaključio da ipak želi znati na čemu je. Također, s obzirom da me dosta dobro poznaje, zna da nisam tip da ću istovremeno bariti okolo druge cure, pa si mislim da joj to daje sigurnost i vremena dok sama sa sobom ne raščisti. [prokleta racionalizacija, evo što se desi kad racionaliziraš ]

Quote:
zanzy kaže: Pogledaj post
Bilo bi dobro da doslovce na 3 dana odete na more ili negdje u planine...pa će ti puno toga bti jasnije.
Predložio sam to i načelno je pristala. No dodala 500 razloga zašto ne sad, možda ni ovog ljeta, a možda ni ove godine...


Sve što sam dosad napisao bi se moglo svesti da mi naizmjence daje do znanja da želi nešto više, a onda nakon toga da ne želi. Pa onda opet želi... Ono, daj se odluči curo.
Sklonirosamse is offline  
Old 11.07.2010., 18:24   #18
Eo ti moj primjer, ja sam sa jednim tipom indeticna. Zasto ? Nemam pojma iskreno, amo ipak probat, ovako:
-on je odlican kad smo skupa, kad nisamo javlja se manje nego sta ja zelim, pa kad on zove ja se namjerno ne javljam, taj cili dan mu ne vracam pozive, i ujutro nazovem, kao eeeeeeeeej , di si....
-ne zelim pricat sa njim o tome jer znam da on nije tip za mene na duge staze, jer imao posao di ga puno nema kuci, i sjeban je izasa iz duge veze, di se ne moze dat jos cili, iako je prekid bio ima god i nesto
-pase mi trenutno, malo daje al i malo ocekuje, a sa druge strane nisam ni ja iskrena oko nekih stvari...pa eto...
-ugl ja pizdim kad se on meni ne javlja....malo smo se i svađali u zadnje vrime, jer sam ja inicirala svađe, jer on mene nikad nije pitao, dobro zasto mi jucer nisi odgovarala na pozive i sad zoves ko da je sve ok ?

sad se samo cujemo....nismo se viđali ovo zadnje vrime....niti sad to trenutno zelim....zelim da me prođu emocije...ETO !!!!
__________________
ipak pozelim neko pismo, ipak, mada zajedno nismo...pišiiiiiiiiii...
@DAADAA@ is offline  
Old 12.07.2010., 00:01   #19
Quote:
Sklonirosamse kaže: Pogledaj post
Daaaaaj
BTW, imamo 25 oboje, ona skoro 26. Držim da smo oboje prerasli igranja ovog tipa.
neke kretenarije žene nikad ne prerastu...npr. te toplo-hladno temperaturne šokove. kad zatopli, zove te k sebi...kad zahladi, pasivno čeka da osjeti vrućinu.
neke muškarce to pali, neke takva nezrelost odbija. koji si ti?
scarletlemur is offline  
Old 12.07.2010., 00:34   #20
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
neke kretenarije žene nikad ne prerastu...npr. te toplo-hladno temperaturne šokove. kad zatopli, zove te k sebi...kad zahladi, pasivno čeka da osjeti vrućinu.
neke muškarce to pali, neke takva nezrelost odbija. koji si ti?
Istina, ima zena od 35 koje se tako ponasaju... Nezrelo, sta ces
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger