Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2010., 05:27   #41
Ekrem je Tito
jeftina piva is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 10:14   #42
Meni je to tužno. Kad se takvi ljudi shvaćaju ozbiljno, a svi im se smiju.
marges is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 10:28   #43
A svakakvih stavova....


Čo'ek je iz vukojebine otiš'o trbuhom za kruhom, neškolovan je, a ođe ga mediokriteti ne mogu shvatiti.

Što je neškolovan čovjek misinterpretirao razloge "popularnosti" isto nije bitno.

Pjesma kuća poso je meni čisti bunt s obzirom na današnje društvo i način života, pogođena je u sridu.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 13:18   #44
ekrem buntovnik, moga bi to bit početak još jednog novog talasa
ulv is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 14:39   #45
Quote:
marges kaže: Pogledaj post
Meni je to tužno. Kad se takvi ljudi shvaćaju ozbiljno, a svi im se smiju.
https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=197
__________________
...Bleki. [ženski anthrax] ...'oću rozu boju :mama:
Ms. Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 13:31   #46
Ne znam znate li za njegovog kolegu i zemljaka, gospodina Puraševića! Svaka čast Ekremu, ali ovo je tek kralj...

http://www.youtube.com/watch?v=FxKuSkZxE24

http://www.youtube.com/watch?v=on1q9...eature=related
__________________
Ako nisam sluš'o sve što postoji, onda nisam sluš'o ništa!
gunđalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 12:57   #47
Quote:
gunđalo kaže: Pogledaj post
Ne znam znate li za njegovog kolegu i zemljaka, gospodina Puraševića! Svaka čast Ekremu, ali ovo je tek kralj...

http://www.youtube.com/watch?v=FxKuSkZxE24

http://www.youtube.com/watch?v=on1q9...eature=related
Ekrem i Purašević nikakve veze nemaju. Prvi je prosto glup i ne shvata da nije popularan već se ljudi sprdaju s njim, a drugi se sprda sa tim istim ljudima (najviše sa onima koji nisu u stanju da provale što je idiotizam a što gluma).

Zadnje uređivanje DanyBD : 04.10.2010. at 13:59.
DanyBD is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 15:26   #48
Quote:
DanyBD kaže: Pogledaj post
Ekrem i Purašević nikakve veze nemaju. Prvi je prosto glup i ne shvata da nije popularan već se ljudi sprdaju s njim, a drugi se sprda sa tim istim ljudima (najviše sa onima koji nisu u stanju da provale što je idiotizam a što gluma).

Jesi li siguran da i Ekrem ne spada u ovu drugu skupinu?

Ne misliš li da treba biti barem malo ćaknut da bi bio kao Purašević?
__________________
Ako nisam sluš'o sve što postoji, onda nisam sluš'o ništa!
gunđalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 15:44   #49
Quote:
gunđalo kaže: Pogledaj post
Jesi li siguran da i Ekrem ne spada u ovu drugu skupinu?

Ne misliš li da treba biti barem malo ćaknut da bi bio kao Purašević?

Vjeruj mi na riječ, sigurna sam.
DanyBD is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 17:11   #50
Quote:
DanyBD kaže: Pogledaj post

Vjeruj mi na riječ, sigurna sam.

SigurNA! Pardon
__________________
Ako nisam sluš'o sve što postoji, onda nisam sluš'o ništa!
gunđalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 19:18   #51
Quote:
gunđalo kaže: Pogledaj post
SigurNA! Pardon
Ma nije ni bitno. To što si mislio da sam muško (i pored ove tanušne crnke u avataru) i nije problem, ali ako ti Ekrema smatraš sposobnim da manipuliše TV auditorijem a kod Puraševića ne primjećuješ izvještačenost i masku, onda se bojim da imaš problem.
Kad pitaš "Ne misliš li da treba biti barem malo ćaknut da bi bio kao Purašević" to mi je isto kao da si pitao "Ne misliš li da treba biti barem malo debil da bi bio kao Oskar Savić?". / Pojašnjenje za slučaj da ne znaš o kome se radi: retardirani vlasnik hita Zmija i žaba, u kom milozvučnim glasićem, uz laprdanje jezikom vokalno prati Slavicu Ćukteraš, a sve propraćeno nekakvim vlaškim melosom/ Njega navodim jer ne poznajem dovoljno hrvatsku estradu da bih znala ko mu je ekvivalent kod vas. I Purašević i Oskar su fiktivni likovi stvoreni sa ciljem da se zabavi a bogami i zaradi na račun naivnosti (ispod)prosječnog TV gledaoca.
Meni lično Ekrem nije smiješan već tragikomičan, a „Puraševića“ nisam baš nešto ni pratila, jer sam od njega navikla na drugačija (daleko komičnija) ostvarenja

Zadnje uređivanje DanyBD : 04.10.2010. at 19:34.
DanyBD is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 21:46   #52
Ne mislim da je Ekrem sposoban da manipulira bilo kime, ali siguran sam da on barem nešto zarađuje preko intervjua i sl. Dakle bio on totalni krele ili ne, svakako zarađuje preko svog imidža!

Kod Puraševića primjećujem njegovo karikaturalno ponašanje (u onom intervjuu s gipsom njegova nestvarnost je najočitija ), ali odakle da znam je li on bivši bolesnik iz ludnice ili doktor znanosti?! Meni se on ne čini baš čitav (čak i kad polazim od pretpostavke da to radi s ciljem da ismijava)! Dobro, možda znam premalo o njemu da to mogu suditi...

Najvjerojatnije si u pravu, ja obojicu znam samo preko nekoliko videa s Youtubea!
__________________
Ako nisam sluš'o sve što postoji, onda nisam sluš'o ništa!
gunđalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 12:41   #53
Quote:
gunđalo kaže: Pogledaj post
Ne mislim da je Ekrem sposoban da manipulira bilo kime, ali siguran sam da on barem nešto zarađuje preko intervjua i sl. Dakle bio on totalni krele ili ne, svakako zarađuje preko svog imidža!

Kod Puraševića primjećujem njegovo karikaturalno ponašanje (u onom intervjuu s gipsom njegova nestvarnost je najočitija ), ali odakle da znam je li on bivši bolesnik iz ludnice ili doktor znanosti?! Meni se on ne čini baš čitav (čak i kad polazim od pretpostavke da to radi s ciljem da ismijava)! Dobro, možda znam premalo o njemu da to mogu suditi...

Najvjerojatnije si u pravu, ja obojicu znam samo preko nekoliko videa s Youtubea!
Ekrem zarađuje ponešto od "nastupa", tu si u pravu, ali sumnjam da će to dugo trajati. Kada se pojavi neki još karikaturalniji i bizarniji lik, brzo će pasti u zaborav.
"Purašević" (tj. Goran) jeste lud, ali pozitivno lud. On i njegova ekipa su garant za dobar smijeh na našim prostorima, ali to je specifičan humor koji će najlakše shvatiti i prihvatiti ljudi iz Crne Gore. Stoga ti vjerovatno ne bi ni bili smiješni, sve i da ih možeš gledati.
DanyBD is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 14:11   #54
Ekrem Jevric i Purasevic - Mjesecev put (official video) 2010

ima sve, čak i tigrove u spotu.
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 14:33   #55
Quote:
kowalski kaže: Pogledaj post

E hvala ti, ovog puta sam se i nasmijala. Vjerovatno zbog odlične koreografije i specijalnih efekata.
DanyBD is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 16:15   #56
Ekremove seksi nožice
__________________
...Bleki. [ženski anthrax] ...'oću rozu boju :mama:
Ms. Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 17:07   #57
Quote:
Ms. Black kaže: Pogledaj post
Ekremove seksi nožice


Šta je išao pokazivati te košĆice...
Wolowitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 17:14   #58
Quote:
kowalski kaže: Pogledaj post


zakon
__________________
Ako nisam sluš'o sve što postoji, onda nisam sluš'o ništa!
gunđalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 20:31   #59
Quote:
Wolowitz kaže: Pogledaj post


Šta je išao pokazivati te košĆice...
A ti bi radije da je svijet ostao zakinut za to umjetničko remek djelo? ... za tebe!

__________________
...Bleki. [ženski anthrax] ...'oću rozu boju :mama:
Ms. Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 15:00   #60
Mea culpa, mea maxima culpa.
Wolowitz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:34.