Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2012., 17:44   #41
Ljubav se ne dogodi, vec odgaja. Zaljubljenost je uvod u propast ili u ljubav.
efodiks is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 17:54   #42
Quote:
daru kaže: Pogledaj post
je ... i mi žene kad tad moramo odrast... štaš!

Vi morate siroti zasukat rukave, a mi - samo kraljice čekamo! A šta misliš o tome - da ti "sučeš" rukave isključivo za pripadnicu ženskog roda koja ti je zapela za oko... pa ono.. jednom si odheban, drugi put upali... A ona mala što te iz kutka gleda već godinama i čeka... i čeka... i čeka... i ... i ... čeka... i postat će stara usidjelica sa 20 mačaka i hranit golubove po ulici - jer ti trubac nikad nisi obratio pažnju na nju niti vidio - da ona TEBE čeka, a da i jesi - nije ti bila napeta... pa who gives a shit! Šta sad ? Je l bolje - čekat...ili bit taj koji radi "eci peci pec...na tebi je red"
Niko ne brani curama da one naprave prvi korak...problem je sto vecina ili nece ili nema samopouzdanja ( kao i neki muskarci koji onda kukaju po forumu kako ne mogu naci curu )
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 17:55   #43
Quote:
Nemon-X kaže: Pogledaj post
Koliko ste puta čuli da vam je netko rekao da vam se ljubav dogodi sama od sebe, odnosno kad najmanje očekujete? Naime, ja sam već dugo vremena sam i pokušavam si naći curu i često me drugi pokušavaju utješiti tim riječima pa kao da prestanem misliti na svoj problem i tražiti.
Zanima me, prema vašem mišljenju i iskustvu, koliko u tome ima istine?

Objašnjenja koja sam ja smislio ili čuo bi bila slijedeća:
Kao prvo, nije da se ljubav događa "sudbinski", nego osobe koje traže odaju u komunikaciji očaj, a taj očaj onda odbija drugu osobu koju vidimo kao potencijalnog partnera/partnericu.
Drugo, ta fraza je opravdana, ali samo za žene tj. gledano iz ženske perspektive budući da se očekuje od muških da uvijek prvi prilaze curama pa su onda cure u svemu tome pasivne. I onda kad ih neki tip zavede, onda mogu reći da im se ljubav odjednom dogodila.
Treće, mogućnost postoji da to stvarno bude točno i da ne postoji nikakvo logično objašnjenje zbog čega bi se ljubav odjednom nekome dogodila, a da ju pritom ne traži. Ali onda takav zaključak povlači za sobom i to da osoba uopće ne mora ništa poduzimati, da može cijelo vrijeme biti doma za kompom i tv-om i da će mu ljubav života jednog dana samo pokucati na vrata... jer ljubav se ipak dogodi sama od sebe...

Pa eto, što vi mislite? 1, 2 ili 3


Obično ide tako da kad odustaneš od potrage, nađeš. Može to bit i zato što ti vrime onda brže prolazi pa ne razmišljaš o tome kako nemaš nikoga i onda eto, posvetiš se drugim stvarima pa ni ne osjetiš. Ljubav se ne dogodi. Dogodi se kemija. Može se dogodit toliko jaka kemija da ti u tom trenutku pomisliš: on je pravi.
Ali to nije ljubav. Mislim, ima svakakvih priča i pričica, ali ja u globalu ne vjerujem u ljubav na prvi pogled. Jer ljubav je osjećaj koji se razvija, a ne ona neka toplina koju ti osjetiš kad ti se neko tako jako svidi. To je zaslijepljenost, ajmo tako nazvat.
Ali je istina da kad prestaneš očekivat nešto i posvetiš se drugim stvarima, da zračiš nekako.

Iz mog osobnog iskustva, dosad se uvijek tako potrefilo. Uvijek bi upoznala nekog zanimljivog kad bi to najmanje očekivala, kad mi se čak i ne bi dalo vanka, al eto izađem onda i tako. Ma ne znam više šta sam tila reć

Trenutno ne znam je li želim ili ne želim niti šta želim pa ne dolazi ništa
Betty Mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 18:35   #44
Quote:
Betty Mo kaže: Pogledaj post
Trenutno ne znam je li želim ili ne želim niti šta želim pa ne dolazi ništa
To je zato sto si zensko.
efodiks is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 18:36   #45
Quote:
Betty Mo kaže: Pogledaj post
Iz mog osobnog iskustva, dosad se uvijek tako potrefilo. Uvijek bi upoznala nekog zanimljivog kad bi to najmanje očekivala, kad mi se čak i ne bi dalo vanka, al eto izađem onda i tako. Ma ne znam više šta sam tila reć

Trenutno ne znam je li želim ili ne želim niti šta želim pa ne dolazi ništa
Da, razumijem što želiš reći. Ali kako se onda natjerati da ne razmišljaš o ljubavi i nalaženju bolje polovice kad imaš potrebu za time? Čak i da napravim tako pa da prestanem razmišljati, opet to radim s namjerom da mi se ljubav dogodi pa sam zapravo opet na istom
Nemon-X is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 23:20   #46
Ja vjerujem da se ljubav dogodi sama od sebe...barem se meni uvijek to događalo....bila sam nesretno zaljubljena u jednog lika i mislila da ga nikad neću preboljeti, i onda se od prve, slučajno zaljubila u drugoga čim smo se upoznali, nakon toga sam isto mislila ništa više od ljubavi, pa se isto zatreskala u lika na moru....i sada kao kraj, na faksu gledam koji je lik onako zgodan, da mi ne bude dosadno, i dogodilo se opet....a što je najzanimljivije, ni oni nisu bili ravnodušni....ja mislim da se sve događa sa razlogom, i uvijek nekako se čini da se sve sile, da se cijeli svijet potrudi da baš tako bude, naravno nije uvijek savršno, i nekada ispadne drugačije nego si planirao, i dakako da se moraš i sam potrudjeti jer ništa ti ne dolazi servisirano, recimo mojoj frendici je lik prišo sam, njoj je bilo svejedno, na kraju su već 5 godina zajedno, a kod mene ipak je uvijek trebalo itekako potruditi.. ja mislim da dakako moraš i sam gledati oko sebe, ali nakraju ono pravo dogoditi će se, kad se treba dogoditi u večini slučajeva samo od sebe, slučajno, osim izuzetaka ljubavi koje su proizašle iz prijateljstva, ali i to se zapravo dogodilo samo od sebe...to je moje mišljenje...
__________________
Moda blijedi. Samo stil ostaje :) Prodaja Avon kozmetike
COCO CHANEL 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 23:46   #47
Quote:
Nemon-X kaže: Pogledaj post
Kao prvo, nije da se ljubav događa "sudbinski", nego osobe koje traže odaju u komunikaciji očaj, a taj očaj onda odbija drugu osobu koju vidimo kao potencijalnog partnera/partnericu.
istina.

Quote:
Drugo, ta fraza je opravdana, ali samo za žene tj. gledano iz ženske perspektive budući da se očekuje od muških da uvijek prvi prilaze curama pa su onda cure u svemu tome pasivne. I onda kad ih neki tip zavede, onda mogu reći da im se ljubav odjednom dogodila.
zavode me svakodnevno, ljubav mi se ne događa. po meni, fail teza, totalno.

Quote:
Treće, mogućnost postoji da to stvarno bude točno i da ne postoji nikakvo logično objašnjenje zbog čega bi se ljubav odjednom nekome dogodila, a da ju pritom ne traži. Ali onda takav zaključak povlači za sobom i to da osoba uopće ne mora ništa poduzimati, da može cijelo vrijeme biti doma za kompom i tv-om i da će mu ljubav života jednog dana samo pokucati na vrata... jer ljubav se ipak dogodi sama od sebe...Pa eto, što vi mislite? 1, 2 ili 3
evo, mislim da je ovo pod 3

ne znam kako bih to išla tražiti ljubav, zbilja
osobno, ne poduzimam ništa i kad bi me pitao što to znači- poduzeti nešto, ne bih imala ništa smisleno reći, jerbo fakat ne znam.

i da, jedino što radim jest da živim i između ostalog sjedim za kompom i "čekam" da mi ljubav pokuca na vrata (pm? ), odnosno, da mi se jednostavno "dogodi" (najkraće rečeno, prepoznaš se s nekim i počnete "trajati", bez truda, napora, kalkulacija ). zbilja ne znam što bih drugo mogla ili trebala.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 00:09   #48
Quote:
Betty Mo kaže: Pogledaj post
Obično ide tako da kad odustaneš od potrage, nađeš. Može to bit i zato što ti vrime onda brže prolazi pa ne razmišljaš o tome kako nemaš nikoga i onda eto, posvetiš se drugim stvarima pa ni ne osjetiš.
potpis!
__________________
We have existence and it's all we share
Beelzebub* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 01:05   #49
S muške strane je sve to malo drugačije. Rijetko kojem muškome će ljubav/cura sama pasti u krilo a pri tome mislim na inicijalni kontakt, jer u pravilu će muški prvi prići curi, te će se njoj "dogoditi ljubav", ona je tu ta koja čeka da se nešto dogodi, i shodno tome se može i dogoditi. A muški ipak mora prvi prići.

Bar u mojim slučajevima, meni nikad niti jedna nije sama pala u krilo, sve sam ja inicirao, i nije se ljubav dogodila kad sam se najmanje nadao. Ali da se dogodilo kada to nisam očekivao, i na mjestima za koje ne bi pomislio da će se dogoditi, to da.
__________________
with strong hearts full, our souls ignite
Neal is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 10:57   #50
Quote:
neal kaže: Pogledaj post
S muške strane je sve to malo drugačije. Rijetko kojem muškome će ljubav/cura sama pasti u krilo a pri tome mislim na inicijalni kontakt, jer u pravilu će muški prvi prići curi, te će se njoj "dogoditi ljubav", ona je tu ta koja čeka da se nešto dogodi, i shodno tome se može i dogoditi. A muški ipak mora prvi prići.

Bar u mojim slučajevima, meni nikad niti jedna nije sama pala u krilo, sve sam ja inicirao, i nije se ljubav dogodila kad sam se najmanje nadao. Ali da se dogodilo kada to nisam očekivao, i na mjestima za koje ne bi pomislio da će se dogoditi, to da.
Hvala ti Neal, ti si to nekako najbolje sročio
Dakle, treba tražiti, pokušavati i inicirati i koristiti svaku priliku koja se pokaže. A onda hoće li to prerasti u ljubav, to je onda već jedna viša priča
Nemon-X is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 11:42   #51
Quote:
Nemon-X kaže: Pogledaj post
Morat ću naučiti kako da nedostatak izgleda kompenziram razgovorom ....
Ajd napokon si shvatio!! I ne samo razgovorom već i ponašanjem.
visco is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 19:19   #52
Quote:
Nemon-X kaže: Pogledaj post
Da, razumijem što želiš reći. Ali kako se onda natjerati da ne razmišljaš o ljubavi i nalaženju bolje polovice kad imaš potrebu za time? Čak i da napravim tako pa da prestanem razmišljati, opet to radim s namjerom da mi se ljubav dogodi pa sam zapravo opet na istom


A da u tome leži najveća kvaka. A ne znam, koliko ti je godina? Kad si zadnji put imao curu? Je li rezultat tvoje želje dugogodišnje odsustvo ljubavi ili si jednostavno ono tip za veze pa ne moš dugo sam?
Oprosti ako si išta od toga spominja u prijašnjim odgovorima, nije mi se dalo sve čitat
Betty Mo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger