Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2013., 11:29   #101
ne znam sto je ispravno kad pola njih nista ne shvaca. a jos najmanje znaju od neceg izvuci dobru korist. rutinske misle, bez da imaju osjecaj da nesto moraju i sami odradit

pametna, drska egositicna i ne zna se prilgodit. sto da ti pricas s njome?

tiha, spora, privlaca ali se strasi. koje dostignuce da ti postignes s njome?

treca verzija su one osobe kojima ti napise 4 recenice a oni tebi odgovaraju s dvije rijeci. na pocetku sam mislio da su ove osobe nesto veliko za mene, u zadnje vrijeme sam svijestan da sam ja za njih kralj
MillionMan is offline  
Old 06.03.2013., 13:30   #102
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
a, tko si ti da znas sto je ili nije osudjeno na propast
On je jedan od onih kojima se vec mjesecima obracas za pomoc.. Vec si dosadna i Bogu i vragu, stalno tepes jedno te isto i niti jedan savjet ti ne valja, zapovijedas tko i sto se smije pisati na tvojim temama koje su btw uvijek iste. Odajes dojam zahtjevne, cangrizave i nesocijalizirane osobe i ne prihvacas zapravo niti jedan konkretan savjet i uvijek ti je netko drugi kriv za tvoje probleme. A sad si jos i bezobrazna prema onima koji ti odgovaraju..
AnaDeVill is offline  
Old 06.03.2013., 15:25   #103
Quote:
AnaDeVill kaže: Pogledaj post
On je jedan od onih kojima se vec mjesecima obracas za pomoc.. Vec si dosadna i Bogu i vragu, stalno tepes jedno te isto i niti jedan savjet ti ne valja, zapovijedas tko i sto se smije pisati na tvojim temama koje su btw uvijek iste. Odajes dojam zahtjevne, cangrizave i nesocijalizirane osobe i ne prihvacas zapravo niti jedan konkretan savjet i uvijek ti je netko drugi kriv za tvoje probleme. A sad si jos i bezobrazna prema onima koji ti odgovaraju..
e gospodicna, da si barem tako pricljiva kada treba nekoga savjetovati, a ne kritizirat. gle, zahvalna sam ja na savjetima, ali necu tolerirat nikakvu zafrkanciju i pesimizam, a zasto? zato sto sam ja lijepo pitala za savjet i imam svojih problema vise nego dosta, nego da se ja jos zabavljam sa dovlacenjem nekakvog reda. mozda neki ovo mjesto smatraju kao zabaviste, ali ja ne.
znam sto zelim u zivotu i kakvu osobu zelim kraj sebe, ali problem je sto je curi tesko pronaci curu, tako da nemam ja samo taj problem vec ga nazalost ima hrpu cura. nije problem napisat "zelim avanturu" ili "zelim vezu", problem je nesto drugo. pa stoga, gospodicna, zao mi je kaj moras stalno citat moju kuknjavu, ali to je realnost, realnost kako se pojedinci nose sa odredjenim stvarima u danasnjem drustvu. da, samo citat takve teme nije lako, a da ti ne pricam kako je zivjet sa nekim stvarima u zivotu.
anonimna123 is offline  
Old 06.03.2013., 15:47   #104
Pa rekoh ti. Sastavi oglas onakav na kakav bi se ti javila. Dosta jednostavno. Bez forsiranja...
Napises sta zelis, ukratko sta i tko si, i tko ti odgovara.
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Old 06.03.2013., 15:49   #105
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
a, tko si ti da znas sto je ili nije osudjeno na propast
Jebač majke

Sad vidim da si lezba...a tu ti nemrem pomoc jel ne znam kako funkcionira zena/zena upucavanje. Pretpostavljam da je jos kompliciranije od musko/zensko

Zadnje uređivanje GodzillaZg : 06.03.2013. at 15:58.
GodzillaZg is offline  
Old 06.03.2013., 16:40   #106
Quote:
GodzillaZg kaže: Pogledaj post
Jebač majke

Sad vidim da si lezba...a tu ti nemrem pomoc jel ne znam kako funkcionira zena/zena upucavanje. Pretpostavljam da je jos kompliciranije od musko/zensko
pa i je
anonimna123 is offline  
Old 06.03.2013., 17:27   #107
Nije

Ako si iskren i dobronamjeran, cemu komplikacije?

Svako fejkanje je izvor potencijalnog sranja.

Dakle, lijepo su ti rekli - napisi nesto na sto bi se sama javila i budi iskrena. Al neeeeee ti znas bolje. Great, koji kurac onda i dalje kukas po temi i seres ljudima?

Da ne spominjem degradiranje 'dajte mi najbolji oglas'. Da, kao sto postoji najbolji ulet. Same shit.
Ako trazis the text, onda zapravo smatras sugovornike koji na to odgovore - idiotima koji su popusili spiku jer ti znas sto pali na svima.

Najbolje je iskreno i osobno - personalizirano.

No s ovakvim guardom, upitno je kome se da s tim zajebavat. Meni je kategorija 'ni mrtva', pa ti i dalje krivi druge...

Neces dobiti nesto sto sama ne dajes.

-- phone --
enigma in red is offline  
Old 06.03.2013., 17:57   #108
Quote:
Nutella2 kaže: Pogledaj post
Volim se osjećati poželjnom, hrani mi ego kad se javi. Malo sam narcisoidna, valjda nema ništa loše u tome, ne previše.
Javio se, al nije bio dobrostojeći.
Ne bih htio kvariti veselje, ali kao netko tko koristi on-line dating stalno, kao prvo skoro mi je svejedno tko je koga prvi kontaktirao. Znam, tebi nije.

Drugo, bitnije, kada se javljam djevojkama prvo se javim onima blizu. Uvijek ih ima nekoliko ispod pola sata voznje (ne da mi se voziti daleko, vrlo romaticni kriterij). Javim im se i bez da pogledam profile i slike. Ako se one jave s nekom smislenom porukom nazad, pogledam tko su i sto su.

Moras shvatiti da vecina ljudi koji koriste on-line dating ne cita i ne gleda profile dok ne dobe neku povratnu informaciju od cure ili decka. Meni je glavni kriterij gdje zivi i godine. Tek poslije uopce pogledam kako izgleda i drugo o njoj.

Ili mozes misliti da sam u krivu da svi pazljivo proucavaju profile, provjeravaju metafore, gramatiku, slike analiziraju jesu li stvarne ili Photo Shop, itd. I ja to sve radim kada se nadem s curom osobno (ne prije).

Slike su cesto prilicno razlicite od stvarnosti (vrijedi i za mene). Ljudi se stvarno znaju prikazati u najboljem svijetlu na nekoliko slika koje izgledaju kao da su snimane mobitelom, ali su profesionalne slike s razlicitom pozadinom. Slikane prije 5 godina (nema nista bolje za skidanje 5 godina sa sebe nego objaviti slike od prije 5 godina, ima i onih koji skinu 10 godina).
SamoZaTebe is offline  
Old 06.03.2013., 19:18   #109
kazem da znam sto zelim i kakav oglas cu postavit, ali kako se ophodit prema curama na net?
anonimna123 is offline  
Old 07.03.2013., 21:07   #110
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
kazem da znam sto zelim i kakav oglas cu postavit, ali kako se ophodit prema curama na net?
Dobro nisam strucnjak za lesbian odnose, ali imam nekoliko prijatelja i parova koji su gay i lesbian (daleko vise od prosjeka obicnog covjeka). Ovak, svi su normalni i nitko nece znati da su gay ili lesbian ako im oni ne kazu. Ne bih niti ja znao da mi nisu rekli.

Stoga u oglas ces valjda napisati da si cura i da trazis curu. Ja u svoj oglas napisem da sam musko i da trazim curu. Vec na prvi pogleda ta se dva oglasa razlikuju i svaka cura ce znati na koji se zeli javiti (meni ili tebi).

Kako se ophoditi prema curama s neta? Isto kao i prema svim drugim curama. Tako se i ja odnosim prema njima. Ne vidim u cemu je problem. Jedan savjet, probaj se naci uzivo sto prije. Ja obicno cekam 7 do 14 dana, ali ne jer me strah naci se ranije nego trebam rascistiti tekucu situaciju (izlazim s vise djevajaka pa ne mogu odmah dodati novu, znam nema veze s temom, ali eto).
SamoZaTebe is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger