Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2018., 19:16   #5961
najdosadnija rečenica otkad sam na forumu: "a da vidim kako vi izgledate ako vam je ova ružna"(izrečena posprdno) . čak i da smo ružnojke, ne znači da smo slijepe ko esmeralda prije nego što je progledala. blah
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 19:19   #5962
Ne, samo ste otrovne.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 19:24   #5963
Lenac7 insinuira da sam ja i ljudi oko mene ruzni zato sto imam razlicito misljenje od nje. Bas zrelo
Fashion Barbie odlican komentar
nadiai is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 19:29   #5964
tanka je granica između brutalne iskrenosti i otrovnosti. moguće da nekima u glavi lete jednorozi i duge, bratstvo i jedinstvo, svi su im lijepi na svoj način i ne padnu im zlobne primjedbe na pamet, ne prave predrasude o ljudima na prvu... ali eto, nisam jedna od tih
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 19:37   #5965
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
najdosadnija rečenica otkad sam na forumu: "a da vidim kako vi izgledate ako vam je ova ružna"(izrečena posprdno) . čak i da smo ružnojke, ne znači da smo slijepe ko esmeralda prije nego što je progledala. blah
Pa bas! Kao da ruzni ljudi ne mogu imati dobar ukus.
__________________
We Were Never Young

colour me happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 20:09   #5966
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
tanka je granica između brutalne iskrenosti i otrovnosti. moguće da nekima u glavi lete jednorozi i duge, bratstvo i jedinstvo, svi su im lijepi na svoj način i ne padnu im zlobne primjedbe na pamet, ne prave predrasude o ljudima na prvu... ali eto, nisam jedna od tih
Ipak priznajes da su zlobni komentari? Brutalna iskrenost nije reci da je jedna zgodna zena najgadnija ikad. Jednostavno je smijesno i pretjerano. Nisu ni meni sve zene najljepse ikad, al nemam poriv pisati o njima da su ruzne krave.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 20:22   #5967
Gzena
Sto zelis postici? Da povucem izjavu i kazem da sam pretjerala s komentarom ili samo zelis naglasiti da nisam u pravu? Ono ne shvacam koja je poanta i zasto mi ne dozvoljavas da mislim da mi je ona bez sminke pojam gadnosti. Sve sto mi se ne svida na jednom licu.
Zar nebi bilo normalno samo da napises da je tebi prekrasna i prestanes sa forsiranjem toga da neko ko ne misli isto je ruzan, zlocest ili pretjeruje. Ocemo jos deset stranica pisati, svasta
nadiai is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 20:27   #5968
U pravu si. Sama sam si kriva kad dolazim na ovakve teme. Kakvo mrtvo povlacenje izjave?
Meni je taj komentar zvucao pretjerano i zlobno.
Pa sam povucena u raspravu jer ljudi ne vole kad im kazes da zvuce zlobno.

Toliko od mene. Gal mi nije najljepsa, ali bome nije ni najgadnija ikad.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 20:37   #5969
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Ipak priznajes da su zlobni komentari? Brutalna iskrenost nije reci da je jedna zgodna zena najgadnija ikad. Jednostavno je smijesno i pretjerano. Nisu ni meni sve zene najljepse ikad, al nemam poriv pisati o njima da su ruzne krave.
ne priznajem. to je jednostavno ukus. meni je mlada A. Jolie najljepša žena na svijetu. stavljalo je x žena na temu najružnije žene. meni je to dakako suludo. ali 1000 puta mi je zlobnije insinuirat da je stvarna osoba s kojom upravo komuniciraš debela/ružna/iskompleksirana/zlobna jer joj se ne sviđa neka druga žena koja se sviđa tebi. ja si samo pomislim kako je pobresita operirana od dobrog ukusa i nastavim dalje zajebancija, ništa više.

a općenito u životu ne volim te ljude koji briju na ekstra toleranciju i tvrde da nemaju predrasuda. iz iskustva, prvi bacaju kamen na one koji se ne slažu s njihovim, ekstra "tolerantnim" mišljenjem.
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 20:51   #5970
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
U pravu si. Sama sam si kriva kad dolazim na ovakve teme. Kakvo mrtvo povlacenje izjave?
Meni je taj komentar zvucao pretjerano i zlobno.
Pa sam povucena u raspravu jer ljudi ne vole kad im kazes da zvuce zlobno.

Toliko od mene. Gal mi nije najljepsa, ali bome nije ni najgadnija ikad.
Ok, tebi nije, meni je i to je to.
Nisam rekla najgadnija nego jedna od gadnijih ikad bez sminke. Moj ukus, moje misljenje.


nadiai is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 21:04   #5971
Daleko mi je Gal od ljepotice, a bome i od najgrdnije. Ali da su nekad komentari na ovakvim temama bas ruzni, to je istina. Nitko me ne tjera da citam, ali razmisljam sto bi mi neka zenska trebala skriviti da joj pisem epitete koji se znaju citati. Malo umjerenosti ne skodi. Nitko ne kaze da trebamo svima govoriti da su boginje takve kakve ih je Majka Priroda stvorila.
Ne morate se slagati sa mnom.
sulavezi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 21:24   #5972
Pobogu, zene, pa ovo su teme na kojima sve mi malo pretjerujemo.

Ne mogu shvatiti da neko dodje na ovaj i sl topic, i zapocne ozbiljnu raspravu, i vrijedja se sto je eto tamo nekoj znj curi ruzna neka nebitna celebusa.

Ovdje je tema fizicki izgled, i u pitanju su slavne licnosti, i naravno da cu traziti dlaku u jajetu, analizirati je do najsitnijih detalja, i taziti svoj neki ideal ljepote.
__________________
We Were Never Young

colour me happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 21:52   #5973
Nit se itko vrijedja osobno nit zapocinje ozbiljne rasprave. Ako netko ne moze podnijeti kad mu netko napise da su mu komentari zlobni, onda nek ne pise zlobne komentare.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 23:04   #5974
Quote:
nadiai kaže: Pogledaj post
Lenac7 insinuira da sam ja i ljudi oko mene ruzni zato sto imam razlicito misljenje od nje. Bas zrelo
Fashion Barbie odlican komentar
Ne ne insinuiram....nego mislim da su komentari tipa nagadnija ženska ikad za žene , cure koje izgledaju ili solidno ili (meni,nekome) dobro i čak lijepo totalno nerealni i da osobe koje tako nešto napišu jesu otrovne, nerealne ili jednostavno bez pravog osjećaja za ono šta su napisale...odaberi svoju skupinu
I sam se začudim kako nekome neka vrsta izgleda koje je meni osobno pa recimo neprivlačna, bude lijepa,prekrasna,sve u superlativima.....no jasno mi je da nam svima ne može biti isto lijepo oku, privlačno....
Ali da ću onda sipat otrov da je neko najružiji ikad jer meni nije baš nešto neću....nemam takve porive.
Da ima ružnih žena, naravno da ima....a rijetko koja čije slike su tu stavljene i je u toj skupini - ono ružna žena.
Tako da samo naprijed, sigurno ima još najružnijih ikad .
Lenac7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 23:07   #5975
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
najdosadnija rečenica otkad sam na forumu: "a da vidim kako vi izgledate ako vam je ova ružna"(izrečena posprdno) . čak i da smo ružnojke, ne znači da smo slijepe ko esmeralda prije nego što je progledala. blah
Obožavam kritičarke...go ahead
Lenac7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 23:10   #5976
moraliziranje na ovim temama možda bolje zaobilaziti za one slabih živaca
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 00:23   #5977
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Nit se itko vrijedja osobno nit zapocinje ozbiljne rasprave. Ako netko ne moze podnijeti kad mu netko napise da su mu komentari zlobni, onda nek ne pise zlobne komentare.
Komentar nije pisan iz zlobe iako tebi to zvuci tako nego je to moje misljenje. Ponavljam gadna mi je bez sminke, blijeda, cudne glave, pjegava, ima male oci i ne svida mi se. Gle izmedu redova pripisuje se tu puno vise od zlobe

Quote:
Lenac7 kaže: Pogledaj post
Ne ne insinuiram....nego mislim da su komentari tipa nagadnija ženska ikad za žene , cure koje izgledaju ili solidno ili (meni,nekome) dobro i čak lijepo totalno nerealni i da osobe koje tako nešto napišu jesu otrovne, nerealne ili jednostavno bez pravog osjećaja za ono šta su napisale...odaberi svoju skupinu
I sam se začudim kako nekome neka vrsta izgleda koje je meni osobno pa recimo neprivlačna, bude lijepa,prekrasna,sve u superlativima.....no jasno mi je da nam svima ne može biti isto lijepo oku, privlačno....
Ali da ću onda sipat otrov da je neko najružiji ikad jer meni nije baš nešto neću....nemam takve porive.
Da ima ružnih žena, naravno da ima....a rijetko koja čije slike su tu stavljene i je u toj skupini - ono ružna žena.
Tako da samo naprijed, sigurno ima još najružnijih ikad .
Znaci zasto sto imam odredeno misljenje koje je tebi neshvatljivo, spadam u neke od ovih kategorija? Dizs.
Ne, ne sipas otrov jer je tebi neko najruzniji nego ga sipas jer je nekom drugom. I ovo sto pises da je tebi jasno da nam nije svima isto privlacno je vrh posto jedino vidim da si me prozivala da stavim svoju sliku, pisala nekome "pusti te ljepotice sto ce svima naci manu", tvrdis da sam otrovna, nerealna ili da nemam osjecaj sto pisem samo zato sto ne mozes razumijeti kako ona moze meni biti toliko gadna bez sminke. Pisala sam cak da je sa sminkom slatka. Ne smijem misliti to da mi se ne svida bez sminke i da je gadna ili ne smijem samo koristiti tu rijec ovdje na forumu?
nadiai is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 00:35   #5978
Quote:
nadiai kaže: Pogledaj post
Gzena
Sto zelis postici? Da povucem izjavu i kazem da sam pretjerala s komentarom ili samo zelis naglasiti da nisam u pravu? Ono ne shvacam koja je poanta i zasto mi ne dozvoljavas da mislim da mi je ona bez sminke pojam gadnosti. Sve sto mi se ne svida na jednom licu.
Zar nebi bilo normalno samo da napises da je tebi prekrasna i prestanes sa forsiranjem toga da neko ko ne misli isto je ruzan, zlocest ili pretjeruje. Ocemo jos deset stranica pisati, svasta
zar ne bi bilo normalno da ti samo napises da ti je bezveze ili nelijepa (ok, moze i gadna iako je to stvarno gadna rijec) i prestanes s daljnjim forsiranjem tog misljenja? primljeno je na znanje, a isto kao sto gzeni savjetujes da je dovoljno da jednom kaze svoje misljenje, bilo bi dobro da isti savjet primijenis i na svoje postove - pod tim mislim samo na ove zadnje o gal, ostalo nisam upratila.

a osoba koja je napisala da bi voljela vidjeti sliku negativnih komentatorica je najvjerojatnije radoznala da vidi kako se ljudi dozivljavaju i koji su im kriteriji u odnosu na realni dozivljaj normalnog ljudskog izgleda.

disclaimer: nisam odvjetnik, samo sam primijetila nelogicnost u postu.
countrywoman is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 00:49   #5979
Izvini countrywomen, nije ona ocekivala stvarno da cu staviti sliku vec je to bilo posprdno. Tema je precijenjene ljepotice. Tko trola, onaj ko pise zasto mu je neko precijenjen ili onaj ko mu objasnjava da je ovakav ili onakav zato sto to misli? Ja svoje misljenje ne forsiram vec samo odgovaram onima koji mi pisu svasta jer sam ga rekla.
nadiai is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 07:31   #5980
Koja kolicina zenske ljubomore.

Da mi je viditi vas kako izgledate.

Gal je avion a vi nemate pojma. Da visoko neandertalsko celo.
jim rogers12345 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:57.