Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2012., 22:18   #81
http://www.hrsport.net/kolumne/44622...va-autonomija/

Quote:
Paranoja zvana Dinamo napala eto i Packa!! Dakako da se klubu koji ozbiljno ,kvalitetno i stručno radi prva momčad ne može u ozbiljnoj utakmici pobijediti prvu momčad:Zar je sramota što su prva i druga momčad Dinama vodeći u 1.HNL,zar je sramota što je treća momčad Dinama prva u drugoj HNL.Zar je to Dinamova sramota.Zar da se sramimo i toga što naš Modrić igra u Realu ,što Mandžukić para mreže u Bundes ligi u dresu Bayerna.Zar je sramota što nema hrvatskog kluba koji ima ili je imao u bliskoj prošlosti igrače ili trenere koji su prošli kroz neku od Dinamovih selekcija:Zar da se sramimo što HR repka počiva na igračima koji su iz Dinama došli do dresa repke.Zar da se sramimo što drugi klubovi ne rade ili ne znaju raditi ,pa vuku HR nogomet u blato.Tko brani ostatku HNL ligaša da izbace Lokose iz lige ,ali da ih izbace kvlalitetom,a ne podmetanjem ,lažima i izmišljotima i pričama bez argumenata.Tko Vam daje za pravo gospodine Pacak da mlade ljude i igrače Lokomotive vučete po blatu aluzijama da su prevaranti i kriminalci ,koji će se prodati za par stotina kuna ili za mjesto pod suncem u Dinamu....Problem Hr nogometa nije Dinamo .Lokomiva ;Radnik,pače oni su svjetlo HR nogometa ,problem je nerad ostalih klubova HNL-a.Hr nogomet neće biti bolji ako Dinamo ,Lokomotivu i Radnik uvučete u blato u kojem se valja hrvatski klubski nogomet uz ranije spomnute iznimka dodavši tome i Slaven Belupo ,kojeg gle začudo vodi trener koji je školovan u Lokomotivi,Hoće li on pustiti Dinamu utakmicu.Zar treba Dinamu u HNL netko puštati utakmice ,dajte najt pa Dinamo pregazi kao plitak potok reprezentaciju ostatka 1.HNL...

Nimoy jesi ovo ti

Što je najgore čovik je dobija samo 10 pluseva

A reka je ono ono što i čoravi vidi..
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.

Zadnje uređivanje bambus88 : 03.09.2012. at 22:24.
bambus88 is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 22:22   #82
Quote:
borussenfront kaže: Pogledaj post
Evo i navijača našeg mrskog nam rivala.
Naša Lokomotiva nikad neće stati! Nikad!!! JESI ČUO!!!
__________________
It takes a leap of faith...
sorrentine7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 22:34   #83
Quote:
Nimoy kaže: Pogledaj post
Da se bar Marcelo prodao bilo gdje, u Hajduk, u Rijeku.

Nego u najvećeg nam rivala, gradskog!

Pička vam materina, sve nam uzmete što vrijedi, a mi smo izvor kvalitete!

Nema veze, sad dodajemo gas i od sutra sto novih Marcela igra za nas!
opet ste svi u zabludi, Marcelo se dobrovoljno javio da se proda u Dinamo, čisto da bi ih uništio iznutra, u tajnim razgovorima sa head coachom Ivkowichem sam saznao da je najavio najmanje 10 autogolova do kraja polusezone

VAMOSSSSSSS Locomotora
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 23:24   #84
5 stranica i jos nitko nije pohvalio moje vizionarsko otvaranje teme, nema vise pusenja marketinga na forum.hr-u.

HRJAX is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 23:28   #85
Dolički cigane, odlazi iz svetinje!
Morales77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 23:31   #86
Quote:
Morales77 kaže: Pogledaj post
Dolički cigane, odlazi iz svetinje!
Peder prodao Marcela kad se borimo za naslov

A i Marcelo nas izdao.A da nije bilo naše svijetski poznate skautske službe još bi dan-danas brao gljive u Sigetu.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 23:35   #87
Ma o tome ti ja pričam. Frajer misli da nas može zauvijek vući za nos! E, prevario se!

BOJKOT!!!!

Pa da vidimo kako će Lokosi igrat, kad će biti prazan stadion!
Morales77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 23:38   #88
Ne znam zakaj tolko pljujete po Broskeu, davao je cijelog sebe svih ovih godina. Jebi ga, vrijeme mu je bilo, prerasel nas je, jos nismo u situaciji da imamo svoje Scholese i Van Persieje.
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 00:07   #89
Meni je bitno da vidim kako klub ima viziju.Treba pustiti Ivkea i momke da rade,našu podršku imaju i to je to.
Broske je odabrao bolju ponudu,procijenio je tako i ja mu želim sve najbolje.Sretno kapetane!(ako je on uopće bio kapetan)
__________________
Hrvatska.
WOODOO CHILE is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 00:26   #90
Kbkk jel bio. Odnosno, i ako nije imao traku, bio je, odnosno trebao biti. Sretno Kapetane!!!
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 00:50   #91
Moraja je prodati Marcela da skupimo šoldi za plaću Dinku novom vlakovođi koji će nas odvesti u LP
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 00:54   #92
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Kbkk jel bio. Odnosno, i ako nije imao traku, bio je, odnosno trebao biti. Sretno Kapetane!!!
Dobro da je Strojovođa Marcelo otišao, toliko tovara i riječana je pregazio da sam se, uostalom i svi oko mene, pobojao za njegovo psihičko zdravlje.

Sretno Kapetane, za nas si uvijek na čelu ovog vlaka.
Uvijek istok is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 00:58   #93
Mislim da se zna koja pjesma je himna: http://www.youtube.com/watch?v=mGUiksBWlfE
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 01:08   #94
http://www.youtube.com/watch?v=KVHAEaxXefQ
Blay is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 01:12   #95
je, al naš libling, naše med i mlijeko se ne zove NK Vlak, nego Lokomotiva
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 01:46   #96
Odlicna tema HRJAX.

Da vidimo malo kako su rezultatski prosli protiv svog "Velikog Brace" od kada su se vratili u prvu ligu...

26. 09. 2009. LOKOMOTIVA - DINAMO 0 : 1
10. 04. 2010. DINAMO - LOKOMOTIVA 1 : 0
25. 09. 2010. LOKOMOTIVA - DINAMO 0 : 2
09. 04. 2011. DINAMO - LOKOMOTIVA 1 : 0
24. 09. 2011. LOKOMOTIVA - DINAMO 1 : 2
31. 03. 2012. DINAMO - LOKOMOTIVA 6 : 0
01. 09. 2013. LOKOMOTIVA - DINAMO 1 : 3

Lijepo, lijepo, sve časni porazi, 1:0, 0:1, 2:1... nema tu mukte... skupo se koža prodaje...
....ček, sto je to bilo sa onih 6:0?


Zadnje uređivanje Pertinax : 04.09.2012. at 02:12.
Pertinax is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 02:07   #97
Quote:
Morales77 kaže: Pogledaj post
Dolički cigane, odlazi iz svetinje!
debilu
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 02:13   #98
Toliko smo jaki razumideš me da neki ovdje konstantno trollaju jer su ljubomorni na uspjeh našeg kluba
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 10:24   #99
Pih, rastuća baza međunarodnih navijača Lokomotive odavno je odabrala ovu pjesmu, kada Lokosi počnu gaziti po Europi
http://www.youtube.com/watch?v=qBGNlTPgQII
štancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 12:46   #100
Quote:
Pertinax kaže: Pogledaj post
24. 09. 2011. LOKOMOTIVA - DINAMO 1 : 2
31. 03. 2012. DINAMO - LOKOMOTIVA 6 : 0
01. 09. 2013. LOKOMOTIVA - DINAMO 1 : 3
Sjećam se tog 24.9.11 ko da je bilo jučer, kad smo prvim golom zapaprili velikom europskom klubu GNK Dinamo Zagreb. Kad je Fila zabil za 1:0 bila je ludnica, držali smo se 15 minuta, al smo onda popustili jer nemamo europskog iskustva ko Dinamo, svaka im čast.

Tu smo se ispraznili očito pa je sljedeća bila 0:6, al sad ova tekma zadnja pokaziva da već imamo naviku davanja golova velikim klubovima. Ak dečki nastaviju ovak delat na treningu s Ivkeom, bilo bu svega, zapamtite.
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:55.