Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2013., 14:21   #61
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
Imas na eventimu sve, al ih ne mozes fizicki kupit. Na petrolu nema vise od 19eura. To je ono sto fizicki u hr mos kupit, a ne preko neta.
A je veliki problem dobit e-mail od evntima i s tim emailom na blagajni dvorane prije tekme dići stvarnu ulaznicu?

Uostalom, FYI, niti na Petrolovoj pumpi nemreš kupiti stvarnu kartu, nego samo "vaučer" kojeg mijenjaš za stvarnu kartu na isti način ko opisani e-mail, nema ama baš nikakve razlike.
nvnk is offline  
Old 17.09.2013., 14:22   #62
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
A je veliki problem dobit e-mail od evntima i s tim emailom na blagajni dvorane prije tekme dići stvarnu ulaznicu?

Uostalom, FYI, niti na Petrolovoj pumpi nemreš kupiti stvarnu kartu, nego samo "vaučer" kojeg mijenjaš za stvarnu kartu na isti način ko opisani e-mail, nema ama baš nikakve razlike.
Haleluja. Skuzio si!
papirlova is offline  
Old 17.09.2013., 14:22   #63
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
Trebam i crtati ili?
Evo, nacrtao sam ti u prethodnom upisu.
nvnk is offline  
Old 17.09.2013., 14:23   #64
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
Haleluja. Skuzio si!
??????
nvnk is offline  
Old 17.09.2013., 14:25   #65
A da netko otvori topic za karte?
Luyindula is offline  
Old 17.09.2013., 14:29   #66
Jel se vidi kojeg kurca sa ovih jeftinijih tribina ili moram nosit' teleskop sa sobom?
__________________
Pare nisu problem-Para nema
kucy is offline  
Old 17.09.2013., 14:30   #67
Nego sad mi Luyo palo na pamet da smo pred mjesec dana mogli uživo vrlo blizu gledat četvrtfinale EB, pa tko bi to rekao.

Jasko u Savusu, je ili nije, eto koliko sam bio zagrijan i pratio stanje...
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Old 17.09.2013., 14:33   #68
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
??????


Znači, na petrolu više ne možeš kupiti ulaznicu jer ih nema. Na eventimu ima jer na petrolu ne možeš kupovati sve, nego samo određen broj karate. I to je to.

Samo sam htio reći da prodaja u Hrvatskoj i na Petrolu ide dosta dobro i da ulaznica za 19€ nema, kao što vjerojatno sad nema ni onih od 25€.

Eventim je druga stvar
papirlova is offline  
Old 17.09.2013., 14:40   #69
Srbi vjerovatno bez Markovica na Špance.
Nedovic je odradio zadnji trening smanjenim intenzitetom...
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Old 17.09.2013., 14:50   #70
Quote:
kucy kaže: Pogledaj post
Jel se vidi kojeg kurca sa ovih jeftinijih tribina ili moram nosit' teleskop sa sobom?
vidi se od gore...ista stvar kao i u areni
propali kockar is offline  
Old 17.09.2013., 15:09   #71
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Srbi vjerovatno bez Markovica na Špance.
Nedovic je odradio zadnji trening smanjenim intenzitetom...
Bez Markovića su dobili Francuze.

A "plakanje" pred neki veći meč o "ozljeđenim" igračima koji onda par minuta prije početka tog meča "čudesno ozdrave", da se sada dogodi - ne bi bilo prvi puta.
nvnk is offline  
Old 17.09.2013., 15:17   #72
Quote:
marsovacc kaže: Pogledaj post
jesmo mi (ako prođemo) sigurno polufinale 1 (ono šta se igra u 17:45) ili ovisi kako će slovenci proć?
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Najvjerojatnije ovisi o SLO.

Vidim, Polufinale 2 je već rasprodano/"rasprodano", očito se Slovenci bahato već "vide" u njemu.
Evo, našao sam i konkretniji te službeni odgovor:

http://kosarka.si/kzs-opozarja-ne-ku...a-cetrtfinale/

Quote:
Vse ljubitelje košarke, ki bi si želeli ogledati tekme 3. dela EuroBasketa 2013 (od vključno četrtfinala dalje), pa za te še nimajo vstopnic, pozivamo, naj – tudi zaradi izkušenj z zapleti pri prehodu v 2. del – vstopnic ne kupujejo predčasno, če si želijo ogledati točno določene tekme svojih reprezentanc.

Končni razpored tekem četrtfinala bo namreč znan šele po končanih zadnjih tekmah drugega kroga, torej najprej v noči s ponedeljka (16. septembra) na torek, ko bo novi razpored najprej objavljen na spletni strani Košarkarske zveze Slovenije, na vseh naših družbenih omrežjih (Twitter in Facebook), potem pa tudi na uradni spletni strani EuroBasketa 2013. Je pa že zdaj jasno to, da bo Slovenija, v kolikor se uvrsti v četrtfinale ali polfinale, obe tekmi igrala ob 21.00, medtem ko je dan igranja četrtfinala odvisen od uvrstitve v drugem delu.

S tem želimo obiskovalce obvestiti, da je šele uradno objavljeni razpored tekem prvenstva (dneva in ure teh dvobojev) lahko podlaga za nakup točno določenih vstopnic; za morebitne napake gledalcev zaradi prezgodnjega nakupa vstopnic Košarkarska zveza Slovenije kot organizator EuroBasketa žal ne bo mogla prevzeti odgovornosti.
Dakle, stvari su jasne: Ako se SLO plasira u polufinale, tada ona igra u 21:00 (a mi, ako se plasiramo, u 17:45). Ako pak SLO ispadne, o tome tko će u koji termin, bit će odlućeno i objavljeno u noći s četvrtka na petak.
nvnk is offline  
Old 17.09.2013., 15:17   #73
Quote:
propali kockar kaže: Pogledaj post
vidi se od gore...ista stvar kao i u areni
S tim da su Stožice manje od Arene.


Što se tiče same utakmice sa Ukrajinom, treba posebno obratiti pozornost na njihov napad gdje osim Jetera imaju četiri slična igrača, visine od 2,03 do 2,08 koji se rotiraju do iznemoglosti.

Na utakmici sa Srbijom, Fratello im je stalno na time outu govorio: Switch, switch!

I ne switchaju se loše.

Onaj broj 4, Pustozvonov ili nešto tako je jako dobar sa poludistance, solidan u obrani, ali voli pravit glupe faule.
__________________
Nemojte da se čudite što često ćutim, jer niko od Vas ne zna sa kakvom se budalom ja u sebi borim, ne dozvoljavajući joj da izađe van.
dmarijan is offline  
Old 17.09.2013., 15:23   #74
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Prognoze su mi
Hrv Ukr 1
Špa-Srb 1
Slo Fra 1
Lit Ita 1
Najmanje bi me iznenadila pobjeda Italije, jer je Litva preuveličana na ovom prvenstvu...u 1.fazi su odigrali solidno i ništa iznad toga, ni momčadi poput BiH,CG,Mak,Lat nisu uspijeli pobjeđivati iznad 10 razlike...a pobjeda protiv Francuske mi nije mjerilo neke velike kvalitete.
A možda i budu sve dvojke. Teško je reći na osnovu dosadašnjih utakmica, sad počinje pravi turnir. Više nema zajebancije, kalkuliranja, odmaranja ...
Mislim da će Slovenci teško preko Francuza ali to dosta ovisi kakvo će suđenje imati.
gFlores is offline  
Old 17.09.2013., 15:24   #75
Karata bi trebalo biti koliko hočeš jer osim nas i ukrajinaca neće biti nikoga u dvorani a dvorana prima preko 10000.frend iz slovenije mi javlja da svako malo pustaju još karata u prodaju, a prodavat će i ispred dvorane na kioscima na dan utakmice
 
Old 17.09.2013., 15:30   #76
Quote:
propali kockar kaže: Pogledaj post
vidi se od gore...ista stvar kao i u areni
Znam dvojicu koji su bili gore. Jedan kaže "isto sranje ko ZG Arena", drugi kaže "gore čak i od ZG Arene".
nvnk is offline  
Old 17.09.2013., 15:31   #77
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
Tražim dva mjesta u autu, kombiju bilo čemu, samo da se vraćamo isti dan. Jer nema ni busa ni vlaka za nazad poslije utakmice
Pogledaj ima li nešto na https://prevoz.org/intl/
Možda netko ide...

---
Karata će sigurno biti, ako ništa drugo, ljudi ih masovno prodaju ispred dvorane zbog svih ovih zavrzlama s rasporedom...
fdvjevka is offline  
Old 17.09.2013., 15:43   #78
karti ima masu. vjerujem da će ih bit za kupit i u sloveniji. na eventimu ih ima sve više i više
marsovacc is offline  
Old 17.09.2013., 15:47   #79
Finale protiv cigana zagarantirano. Ići će se po već iskušanoj formuli "66 koševa" i ne vidim šta bi se moglo dogoditi da ne slušamo Peru i famozni "aaa?" u trenucima kad se bude lomila utakmica protiv ganera. Mark my words
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
Old 17.09.2013., 16:00   #80
Quote:
fdvjevka kaže: Pogledaj post
Pogledaj ima li nešto na https://prevoz.org/intl/
Možda netko ide...

---
Karata će sigurno biti, ako ništa drugo, ljudi ih masovno prodaju ispred dvorane zbog svih ovih zavrzlama s rasporedom...
Hvala, ali snašao sam se
papirlova is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:46.