Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2013., 13:43   #41
evo volim zene sa jednim nedostatkom-manom...ako zena nemoze reci slovo ''r'' kako treba, ja sam u tom trenutku lud za njom...kvragu neznam zasto...
zanimljivo je da zene to dozivljajvaju kao nedostatak a meni je to okidac da se zaljubim u tu zenu...
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 14:07   #42
Nedostaje mi dimorfizma,pokušavam to sada malo popraviti.Još kada bih mogao to učiniti sa svojim bezličnim licem...
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 18:44   #43
Dakle pitanje je bilo manjak kutnjaka, ne krezubost u užem smislu - ono vidljivo,nedostatak prednjih zubiju. Kad bi baš razjapio čvalje skroz, netko bi MOŽDA primjetio manjak kutnjaka, inače nije vidljivo. I to mi predstavlja problem.
levissszg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 17:36   #44
Ja imam 15 kg viška i lijeno dupe i ne mogu se natjerat da smršavim i mislim da me zbog tih 15 kg nitko neće zavoljeti.
bucka-bucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 17:40   #45
Quote:
bucka-bucka kaže: Pogledaj post
Ja imam 15 kg viška i lijeno dupe i ne mogu se natjerat da smršavim i mislim da me zbog tih 15 kg nitko neće zavoljeti.
Lijeno dupe umotaj u uske hlače i zanjiši bokovima pa ćeš znati da nije tako kako ti misliš
mala prkos is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 17:46   #46
Quote:
mala prkos kaže: Pogledaj post
Lijeno dupe umotaj u uske hlače i zanjiši bokovima pa ćeš znati da nije tako kako ti misliš
Kad se tak udebljam, obline su mi jako izražene i imam osjećaj da bi me muškarci samo natezali a da se nijedan ne bi emocionalno vezao, a ne želim biti nečija lutka za seks. Možda je to glupo ali kao da bi me ševili a ne bi htjeli biti u vezi sa mnom zato što sam podeblja, takav osjećaj imam. A ja se ne ševim tek tako, ako nisam u vezi, što znači da za mene nema ni veze ni seksa, a sve zbog kila, Imaju li i ostali debeli ljudi takvih problema?

Mala prkos, hvala ti
bucka-bucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 17:56   #47
Quote:
bucka-bucka kaže: Pogledaj post
Kad se tak udebljam, obline su mi jako izražene i imam osjećaj da bi me muškarci samo natezali a da se nijedan ne bi emocionalno vezao, a ne želim biti nečija lutka za seks. Možda je to glupo ali kao da bi me ševili a ne bi htjeli biti u vezi sa mnom zato što sam podeblja, takav osjećaj imam. A ja se ne ševim tek tako, ako nisam u vezi, što znači da za mene nema ni veze ni seksa, a sve zbog kila, Imaju li i ostali debeli ljudi takvih problema?

Mala prkos, hvala ti
Pa ne želiš ni ti biti s njima u vezi pa tako ni za njih nema ni veze ni seksa, barem sam ja takav dojam stekla. Strpi se dok ne naiđe onaj pravi

Molim
mala prkos is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 18:10   #48
Quote:
mala prkos kaže: Pogledaj post
Pa ne želiš ni ti biti s njima u vezi pa tako ni za njih nema ni veze ni seksa, barem sam ja takav dojam stekla. Strpi se dok ne naiđe onaj pravi

Molim
Pa strpljiva sam već godinama, nikako da naiđe.
Doslovno sam sama evo već 11 godina, ne znam šta da više radim.
bucka-bucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 18:16   #49
Quote:
bucka-bucka kaže: Pogledaj post
Pa strpljiva sam već godinama, nikako da naiđe.
Doslovno sam sama evo već 11 godina, ne znam šta da više radim.
Onda je taj tvoj smotani i morat ćeš ti sama nešto poduzeti
mala prkos is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 18:20   #50
Quote:
mala prkos kaže: Pogledaj post
Onda je taj tvoj smotani i morat ćeš ti sama nešto poduzeti
Ne mogu ništa poduzeti, pasivne sam prirode a i volim da muškarac napravi prvi korak.
Nekim ljudima je naprosto suđeno da ostanu sami.
bucka-bucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 18:23   #51
tako je.. pomiri se da je gotovo i gledaj sa pozitivne strane da uvijek možeš nać ljubav u hrani.
ja imam ožiljke i veseli me što imam izbor da odem u cirkus.. pozitiva pozitiva
JohnnieWalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 18:24   #52
ja izgledam savršeno pa sam svejedno sam...sve ovisi o stanju uma, ne fizickom izgledu....
Fatalni Ćelavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 18:25   #53
Što konkretno znači "15 kg viška" to je subjektivno.
Jel to recimo 170cm/90kg? Takva je otprilike Ivana Brkljačić pa sumnjam da postoji muškarac koji je ne bi okrenuo. Obline gdje treba, komad pravi.

11 godina si sama bez sexa? pa koliko godina imaš?
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 18:27   #54
Quote:
bucka-bucka kaže: Pogledaj post
Ne mogu ništa poduzeti, pasivne sam prirode a i volim da muškarac napravi prvi korak.
Nekim ljudima je naprosto suđeno da ostanu sami.
Stani mu na nogu ali slučajno
mala prkos is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 18:30   #55
@Johnnie - pa i jesam, kompenzaciju za ljubav i seks sam totalno našla u hrani. Kad mi dođe teško, velika milka sve sredi.

@Fatalni - sigurno imaš više mogućnosti izbora nego li bi imao da si debeljko.

@klingonac - imam 28, od 17 e nisam imala dečka ni vezu, samo nekoliko zabrijavanja koja se nisu izrealizirala u vezu. Imam 160 cm i 70 kg.
bucka-bucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 18:32   #56
Quote:
bucka-bucka kaže: Pogledaj post
@Johnnie - pa i jesam, kompenzaciju za ljubav i seks sam totalno našla u hrani. Kad mi dođe teško, velika milka sve sredi.

@Fatalni - sigurno imaš više mogućnosti izbora nego li bi imao da si debeljko.

@klingonac - imam 28, od 17 e nisam imala dečka ni vezu, samo nekoliko zabrijavanja koja se nisu izrealizirala u vezu. Imam 160 cm i 70 kg.
imaš 160cm i 70kg i kažeš da si debela???? ti imaš draga moja problema u glavi, bez uvrede. Ako je to debelo ja sam darth vader. To je sasvim kvalitetno, reklo bi se pravo žensko.
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 18:32   #57
Quote:
bucka-bucka kaže: Pogledaj post
@Fatalni - sigurno imaš više mogućnosti izbora nego li bi imao da si debeljko.
Ovisi. Ima žena koje vole debuljuce. Čitao sam o nekom proćelavom debeljku niskog rasta koji je od nula seksa dosao do pretjerano seksa i sad poducava elitu vjestinama zavodjenja....
Fatalni Ćelavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 18:34   #58
evo vidiš.. bolje da si sita i solo nego gladna sa nekim

i ne lažite je.. bucka je i šta sad

e da.. i uvijek neki debeljko podućava jer seksa nenormalno.. daj molim te
JohnnieWalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 18:35   #59
Quote:
klingonac_worf kaže: Pogledaj post
imaš 160cm i 70kg i kažeš da si debela???? ti imaš draga moja problema u glavi, bez uvrede. Ako je to debelo ja sam darth vader. To je sasvim kvalitetno, reklo bi se pravo žensko.
Pa niska sam i to je puno kila na moju visinu, 55 je neka moja idealna težina. Ali uvijek mi je toplo oko srčeka kad vidim da neki muškarci tako razmišljaju jedan lik mi je dok sam imala 55 kila rekao da je to previše i baš mislim da je bio pravi kreten.
bucka-bucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 18:36   #60
Quote:
JohnnieWalker kaže: Pogledaj post
evo vidiš.. bolje da si sita i solo nego gladna sa nekim

i ne lažite je.. bucka je i šta sad

e da.. i uvijek neki debeljko podućava jer seksa nenormalno.. daj molim te
Ja bih bila sita s nekim.
bucka-bucka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger