Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2014., 22:36   #1
Arrow Hrvatska nogometna reprezentacija - opća tema (vol. 3)

Idemo dalje.

Putnici u Brazil: (20+3)

Mandža-Ola-Jela-Eduardo-Rebić
Perišić-Raketa-Modrić-Kova-Ogy-Badelj-Paša-Broske
Pranjić-Ćorluka-Lovren-Šifo-Vida-Srna-Vrsaljko

Plete-Suba-Zelenika

Sammir? Bubnjić? Močo? Milić?



Vol. 1. www.forum.hr/showthread.php?t=455173
Vol. 2. https://www.forum.hr/showthread.php?t=688027
bzn is offline  
Old 26.05.2014., 22:39   #2
niko odlazi

mamiću cigane

šukeru turčine

sammir nije damir
Zdravko Reić is offline  
Old 26.05.2014., 22:42   #3
Ja se ježim kad sad razmišljam da ćemo biti tamo jer je to baš da budemo tamo.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Old 26.05.2014., 22:42   #4
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Ja se ježim kad sad razmišljam da ćemo biti tamo jeL je to baš da budemo tamo.
Zdravko Reić is offline  
Old 26.05.2014., 22:43   #5
Quote:
Zdravko Reić kaže: Pogledaj post
niko odlazi

mamiću cigane

šukeru turčine

sammir nije damir
niko je otišao,sa zrinkom

ozlijeđen je
__________________
Stato libero di Fiume
rocco4 is offline  
Old 26.05.2014., 22:49   #6
Quote:
rocco4 kaže: Pogledaj post
niko je otišao,sa zrinkom

ozlijeđen je
http://dnevnik.hr/showbuzz/celebrity...---337624.html

Zdravko Reić is offline  
Old 26.05.2014., 22:50   #7
Stalno kažu da Bubnjića uigravaju za lijevog beka tako da će vrlo vjerojatno na svjetsko što će mu puno pomoći u karijeri, te se nadam da će odigrati odličan turnir ako ga stvarno stavi na lijevu stranu Kovač.
Put99 is offline  
Old 26.05.2014., 23:47   #8
S novim nastavkom u nove pobjede, dajte nam tu kantu
DZG is offline  
Old 26.05.2014., 23:48   #9
Jebi se, Zdravko Reiću, spasila te moja cigareta zbog koje sam bio afk
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Old 26.05.2014., 23:49   #10
Quote:
Zdravko Reić kaže: Pogledaj post
.
__________________
Stato libero di Fiume
rocco4 is offline  
Old 27.05.2014., 08:53   #11
Thumbs up Mi smo Sammirovi, Sammir je naš



__________________
https://www.youtube.com/watch?v=IaBIJH-8RNI

HAJDUK TE ZOVE
Metuzalem is offline  
Old 27.05.2014., 09:09   #12
Al jel mora Sammir baš sjesti na to sjedalo na koje je htio Kranjčar u avionu, il može on na neko drugo?
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Old 27.05.2014., 09:34   #13
Quote:
bzn kaže: Pogledaj post
Idemo dalje.

Putnici u Brazil: (20+3)

Mandža-Ola-Jela-Eduardo-Rebić
Perišić-Raketa-Modrić-Kova-Ogy-Badelj-Paša-Broske
Pranjić-Ćorluka-Lovren-Šifo-Vida-Srna-Vrsaljko

Plete-Suba-Zelenika

Sammir? Bubnjić? Močo? Milić?



Vol. 1. www.forum.hr/showthread.php?t=455173
Vol. 2. https://www.forum.hr/showthread.php?t=688027
Milića se može uključit samo ako se tko ozljedi nakon konačne redukcije na 23.

Ajmo ovako:

Od 30-torice, otpala su trojica, što znači da, ne bude li novih ozljeda, treba pronaći još samo četvoricu koji ne idu.

Jednog je vrlo lako naći, to je šesti napadač Čop, koji je tu ionako ušao samo da popuni broj. Čak mislim da on ne ide ni ako se tko od napadača u slijedećim danima ozlijedi (što ipak ne znači da je Rebić bez ozljeda "višak").

Još trojica.

Jako teško da će to biti obrambeni igrač, jer je otpadanjem Strinića Bubnjić (koji bi inače bio prvi kandidat za out) ostao praktički jedini prirodni defanzivac, a ljevak. Vida ne može također otpast jer je preraznovrstan (može čak popuniti mjesto defanzivnog veznog - razarača, što je za sada samo Ogi), dakle, što se tiče obrane - tko je zdrav, tu je.

Ostaje, dakle, zadnju trojicu za "otpad" naći među veznima.

Osobno mislim da će Niko izbjegavat na SP vodit apsolutne debitante, što znači da su glavni kandidati za otpis Pašalić, Močinić i Brozović.

Tim redoslijedom, jer će Niko sasvim sigurno (onima koji nemaju nikakvo drugo) računati i "reprezentativno" iskustvo u U-21 repki, a tu mu je Broz bio glavni igrač.

Zašto to uopće spominjem? Pa zato jer, po meni, nije nemoguće da Brozović ode u Brazil umjesto Badelja, iako je ovaj iskusniji u A repki. U svakom su slučaju njih dvojica veoma slični tipovi igrača, tako da nema smisla da se vodi obojicu.

Dakle, moja je osobna prognoza ovakva:

Vratari: Stipe Pletikosa (Rostov), Danijel Subašić (Monaco), Oliver Zelenika (Lokomotiva)

Braniči: Darijo Srna (Šahtar), Dejan Lovren (Southampton), Vedran Ćorluka (Lokomotiv), Gordon Schildenfeld (Panathinaikos), Danijel Pranjić (Panathinaikos), Domagoj Vida (Dynamo Kijev), Šime Vrsaljko (Genoa), Igor Bubnjić (Udinese)

Vezni igrači: Luka Modrić (Real Madrid), Ivan Rakitić (Sevilla), Ognjen Vukojević (Dynamo Kijev), Ivan Perišić (Wolfsburg), Mateo Kovačić (Internazionale), Milan Badelj (HSV)/Marcelo Brozović (Dinamo), Sammir (Getafe)

Napadači: Mario Mandžukić (Bayern), Ivica Olić (Wolfsburg), Eduardo Alves da Silva (Šahtar), Nikica Jelavić (Hull City), Ante Rebić (Fiorentina)

Osobno bih imao nešto malo drugačiji inicijalni popis 30-torice (bez Iličevića i Sammira), no, kad je već taj popis takav kakav jest i kad su se već dogodile ozljede koje su se dogodile - ovo gore će biti logičan izbor.
nvnk is offline  
Old 27.05.2014., 09:38   #14
Quote:
ari peka nikkola kaže: Pogledaj post
Al jel mora Sammir baš sjesti na to sjedalo na koje je htio Kranjčar u avionu, il može on na neko drugo?
Dobro pitanje.

Kranjčarovo je vjerojatno (bilo) bliže frižideru s kolačima, a Sammiru bi više pasala blizina nečeg drugog.



Dolje se leti 12-tak sati, treba to izdržat bez "goriva"...
nvnk is offline  
Old 27.05.2014., 10:42   #15
Ako je Dammir spreman, a svaka je prilika da igra u formi života, neka ide. On koji je rođeni Brazilac je sigurno u takvim uvjetima bolja opcija od Kranjčara koji je u Engleskoj mrtav nakon pola sata trčanja. Pa daj zamisli Kranjčara u Manausu? Rušio bi se čovjek na klupi, a kamoli da, ne daj Bože, zatreba u igri.
elpinki is offline  
Old 27.05.2014., 10:59   #16
Sammir je Hrvat, kako bi on to trebao bolje biti prilagođen igranju u Manausu?
Grupa Queen is online now  
Old 27.05.2014., 11:03   #17
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Dobro pitanje.


Dolje se leti 12-tak sati, treba to izdržat bez "goriva"...
Ma zafrkava se, opće ne bu poletil.
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Old 27.05.2014., 11:13   #18
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Old 27.05.2014., 11:18   #19
Quote:
elpinki kaže: Pogledaj post
Ako je Dammir spreman, a svaka je prilika da igra u formi života, neka ide. On koji je rođeni Brazilac je sigurno u takvim uvjetima bolja opcija od Kranjčara koji je u Engleskoj mrtav nakon pola sata trčanja. Pa daj zamisli Kranjčara u Manausu? Rušio bi se čovjek na klupi, a kamoli da, ne daj Bože, zatreba u igri.
Da,dammir je sinonim za spremnost

@ nvnk

Dosta si blizu,slažem se da ce otpasti Dop,Mocinic i Pasalic,a za Broskea sam nekako siguran da upada,vjerojatno umjesto Lyncha koji nicim ne impresionira.
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Old 27.05.2014., 12:11   #20
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
nero is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:40.