Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2014., 19:15   #41
Quote:
GGG kaže: Pogledaj post
Treba sve učiniti da pobijedimo Brazil na otvaranju. Čak i po cijenu da kasnije ne prođemo skupinu. Realno, mi nismo turnirska ekipa niti imamo fond igrača pa da tempiramo formu i taktiku od utakmice do utakmice.
Niko treba zaboraviti na Kamerun i Meksiko i fokusirati se samo na prvu utakmicu. Pa mi igramo utakmicu otvorenja SP-a protiv Brazila koji je i najveći favorit. Utakmicu će gledati preko 2 milijarde ljudi i to je poslije finala SP-a, u koje nemamo šanse doći, najgledaniji TV prijenos na svijetu.

Po meni, tu prvu utakmicu bi trebali igrati kao da je finale jer za nas to realno i je, a za Brazil nije. Bez ikakvih kalkulacija i isključivo na pobjedu. Pa što bude.
Ti se šališ da pobjedimo Brazil na početku Ako izvučemo remi do bi bio veliki rezultat.
Mislim da je protiv Kameruna i Meksika imamo velika šansa, makar nismo turnirska ekipa ali treba prije prvenstva sve poslužiti u glavi.
ulicama grada is offline  
Old 27.05.2014., 19:46   #42
Jasno da imamo veliku šansu protiv Kameruna i Meksika, pogotovo ako će Kamerun biti (opet) pogođen sa tenzijama, te ako se Meksiko ne digne.

Goru skupinu teško da smo mogli dobiti. Crnu Afriku uopće ne poznajemo, dok je Meksiko uvijek tu, još igraju na američkom tlu koje im je prirodnije nego našima.
Galijun1 is offline  
Old 27.05.2014., 20:51   #43
Ozlijedio se jucer kamerunac koji je zabio Makedoncima
walter wingfield is offline  
Old 27.05.2014., 20:57   #44
Protiv Brazila minimalni poraz, poraz od Meksika, i onda remi na guz protiv Kameruna.
Bull7 is offline  
Old 27.05.2014., 21:10   #45
http://www.24sata.hr/nogomet/badelj-...tegnucu-368577
oversensitive is offline  
Old 27.05.2014., 22:02   #46
Quote:
Pizvo kaže: Pogledaj post
Tekma protiv Brazila će bit zabavna. Mi zapravo nemamo nikakav pritisak, nitko zbilja ne očekuje pobjedu, ali ne sumnjam da će repka grist i pokušat napravit nešto. Ne očekujem ni psihološki pad u slučaju (očekivanog) poraza niti neku golijadu. S druge strane, prati nas glas "ubojica divova" i ak smo već tukli Englesku, Nizozemsku, Njemačku i Italiju (obe više puta na velikim natjecanjima), tijesno igrali s Španjolskom (što se mene tiče, ono na EP je nedosuđena pobjeda), zašto ne i Brazil?
Ne bih rekao da će biti zabavna, no Brazilu možemo zapapriti. Igrati kao protiv Španjolske na Euru, samo nas ovaj put ništa ne tjera na preotvorenu igru u 2. poluvremenu. Oni moraju napasti. Domaćini, favoriti, a publika je okrutna. Što dulje naša mreža bude prazna, to nervozniji će Brazil biti. A nije da mi ne možemo zaprijetiti barem 2-3 puta u 90 minuta.
Kojiro Izawa is offline  
Old 27.05.2014., 22:04   #47
Ako ostanemo bez Lyncha onda ne moramo ni ići u Brazil
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Old 27.05.2014., 22:06   #48
Quote:
GGG kaže: Pogledaj post
Treba sve učiniti da pobijedimo Brazil na otvaranju. Čak i po cijenu da kasnije ne prođemo skupinu. Realno, mi nismo turnirska ekipa niti imamo fond igrača pa da tempiramo formu i taktiku od utakmice do utakmice.
Niko treba zaboraviti na Kamerun i Meksiko i fokusirati se samo na prvu utakmicu. Pa mi igramo utakmicu otvorenja SP-a protiv Brazila koji je i najveći favorit. Utakmicu će gledati preko 2 milijarde ljudi i to je poslije finala SP-a, u koje nemamo šanse doći, najgledaniji TV prijenos na svijetu.

Po meni, tu prvu utakmicu bi trebali igrati kao da je finale jer za nas to realno i je, a za Brazil nije. Bez ikakvih kalkulacija i isključivo na pobjedu. Pa što bude.

Dobili su i Švicarci 2010. Španjolce pa kasnije popušili kurac i ispali u grupi, nitko danas to ne spominje kao jeben uspjeh.
Tako da bi i naša eventualna pobjeda u prvom kolu uz kasnija dva poraza samo bila jedan upset koji se povremeno dogodi velikima.
Zato, cilj 1 je prolazak grupe bez obzira na ishod s Brazilom.

Meni je cilj samo vidjet Sammira na terenu i to je to da bi bilo to.

Quote:
BULL7 kaže: Pogledaj post
Protiv Brazila minimalni poraz, poraz od Meksika, i onda remi na guz protiv Kameruna.
Druga je kontra Kameruna, zadnja s Mehikom.
janick gers is offline  
Old 27.05.2014., 22:22   #49
Sad se i Pranjić skršio

http://sportske.jutarnji.hr/kovac-u-...kica-/1194624/
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Old 27.05.2014., 22:41   #50
jbt. valjda ce nam do Brazila ostat 11 igraca
russell0 is offline  
Old 27.05.2014., 22:50   #51
Gdje je zapelo oko onog Sertića plemičkih korijena koji je trebao igrat za Hrvatsku još pred godinu dana?
elpinki is offline  
Old 27.05.2014., 22:52   #52
Quote:
elpinki kaže: Pogledaj post
Gdje je zapelo oko onog Sertića plemičkih korijena koji je trebao igrat za Hrvatsku još pred godinu dana?
Ne zadovoljava uvjete,navodno nikako nije mogao dobiti dozvolu od Fife
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Old 27.05.2014., 22:53   #53
Pozdrav ekipi, ali ja ne mogu vjerovat ni progutat da neki usporedjuju bobana i prosinečkog s modrićem.. luka jest dobar igrač ali genije bog najbolji veznjak mislim da realno nije.Medju top 20 veznjaka na svijetu jeste ali da je u top hmm...neznam.
Mostaraccc is offline  
Old 27.05.2014., 23:11   #54
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
U ovim svim ozljedama vidim potpis neukih trenera.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Old 28.05.2014., 01:01   #55
Quote:
russell0 kaže: Pogledaj post
jbt. valjda ce nam do Brazila ostat 11 igraca
Kako je krenulo jos ce gradim dobiti poziv.
Rory Delap is offline  
Old 28.05.2014., 01:10   #56
Mislim da je bitno da protiv Brazila ne bude golijada, gol-razlika bi mogla biti presudna.
Očekujem poraz od Brazila, pobjedu protiv Kameruna i remi s Meksikom.
Dobro je što imamo skoro tjedan dana između utakmica s Brazilom i Kamerunom pa se naši mogu dobro pripremit.
Ako prođemo, bit će to na knap s Meksikom, neviđena napetica...

Moja tablica:

Bra 9
Hrv/Meks 4
Kam 0

Eh da mislim da ćemo gotovo sigurno protiv Brazila završiti s 10 igrača, a i kroz grupu obrambeni igraći će biti zaraženi ''žuticom''.
Franem is offline  
Old 28.05.2014., 01:41   #57
Quote:
Mostaraccc kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipi, ali ja ne mogu vjerovat ni progutat da neki usporedjuju bobana i prosinečkog s modrićem.. luka jest dobar igrač ali genije bog najbolji veznjak mislim da realno nije.Medju top 20 veznjaka na svijetu jeste ali da je u top hmm...neznam.
Nije za usporedbu, Luka je bolji od obojice.
__________________
You have square thoughts which resist circles. - Frank Herbert
Rapttor is offline  
Old 28.05.2014., 08:43   #58
Quote:
janick gers kaže: Pogledaj post
Dobili su i Švicarci 2010. Španjolce pa kasnije popušili kurac i ispali u grupi, nitko danas to ne spominje kao jeben uspjeh.
Pa to upravo potvrđuje ono što pričam. Dakle, može se pobijediti budućeg svjetskog prvaka na početku turnira. Ja samo govorim da ne treba gubiti vrijeme na pripremama, zbog svih problema koje imamo, na Kamerun i Meksiko. Kad prođe Brazil onda pričaj o njima.

U prvoj tekmi znamo s čim raspolažemo već sad. Nakon toga je sve upitno. Po ovome kako ljudi ovdje pričaju ispada da je najbolje Brazilu pustiti, odmarati igrače i čuvati se kartona. Ako je to taktika onda je bolje da ostanu doma, a lovu od dnevnica pošalju u Slavoniju.
GGG is offline  
Old 28.05.2014., 10:14   #59
-----------------------pletenica-----------------------

srnjak-------čarličaplin-------šifonja--------lovronja

-----------kapulitza-----------kova-------------------

pranja----------------raketa-----------------periškič

------------------------dudu--------------------------


ili to ili piši kući...
Ajutokintumi is offline  
Old 28.05.2014., 10:18   #60
Quote:
Mostaraccc kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipi, ali ja ne mogu vjerovat ni progutat da neki usporedjuju bobana i prosinečkog s modrićem.. luka jest dobar igrač ali genije bog najbolji veznjak mislim da realno nije.Medju top 20 veznjaka na svijetu jeste ali da je u top hmm...neznam.
Quote:
Rapttor kaže: Pogledaj post
Nije za usporedbu, Luka je bolji od obojice.
Luka je cilindar i radilica u motoru koji dobro prede, a Boban i Prosinečki su karoserija. Ferarija recimo. Što je važnije? Teško je usporedit.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:21.