Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2014., 00:56   #1
ULEB Euroliga/Eurokup 2014-2015


IN (OUT) 14-15/13-14:

DINAMO SASSARI (SIENA)
NIZHNY NOVGOROD (LOKOMOTIV KUBAN)
ALBA BERLIN (BROSE BASKET)
CEDEVITA ZAGREB (PARTIZAN BEOGRAD)
TUROW ZGORZELEC (STELMET ZIELONA GORA ?)
LIMOGES (STRASBOURG ?)
NEPTUNAS (LIETUVOS RYTAS)
VALENCIA (BUDIVELNYK)
KVALIFIKAT (NANTERRE)

ŽDRIJEB 10.7.2014.

Zadnje uređivanje fortaleza : 13.08.2014. at 13:30.
fortaleza is offline  
Old 26.06.2014., 16:01   #2
Quote:
fortaleza kaže: Pogledaj post
Zvezda upada u EL umjesto Cibone, Sassari umjesto suspendirane Siene a slobodni wild card ide ALBI.

1) CSKA, Barcelona, Olympiakos, Real Madrid
2) Maccabi, Panathinakos, Valencia, Efes
3) Malaga, Fenerbahce, Vitoria, Zalgiris
4) Alba, Galatasaray, Milano, Red Star
5) Bayern, Cedevita, Nizny Novgorod, Sassari,
6) Neptunas, Turow, Limoges, Qual.
Volio bih nešto ovako:
Real
Efes
Žalgiris
ALBA
Cedevita
Limoges


Nisi dodao sudionike kvalifikacija:
ASVEL, Nymburk, Hapoel, Levski, Zielona Gora, Strasbourg, Oostende, UNICS.


Krstić u Efesu.

Zadnje uređivanje mitch : 26.06.2014. at 16:08.
mitch is offline  
Old 03.07.2014., 14:01   #3
U potovima za EL jedna promjena: Crvena Zvezda i Nižnji Novgorod mijenjaju mjesta tako da CZV i Cedevita ne mogu igrati u istoj skupini.


Evo i seedova za kvalifikacije:


Bracket:


Ždrijeb je 10. srpnja u podne.
mitch is offline  
Old 04.07.2014., 03:47   #4
kako sad odjednom partizan ne igra kvalifikacije?
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 04.07.2014., 11:50   #5
Bili su tek četvrti klub u ABA-i i tako ostali bez Eurolige. Igrat će Eurocup.
mitch is offline  
Old 10.07.2014., 12:43   #6
Grupa B

CSKA, Maccabi, Unicaja, ALBA, Cedevita...

Ne preloše za sad, grupe C i D su brutala, da vidimo to je zadnji klub u grupi...

Limoges.

Prolazno.
fortaleza is offline  
Old 10.07.2014., 12:49   #7
Neloša grupa za Cedevitu, može se to proć.
Iako, bilo bi super a su izvukli Efes umisto Makabejaca, čisto da Šarića pogledamo još koji put uživo.

Da, grupa C je brutalna.
Tsigalko 11 is offline  
Old 10.07.2014., 12:51   #8
na prvu bi reko da su dobili i najlakšu skupinu... al s druge strane, ne bih baš rekao da je prolazno, s obzirom na trenutnu ekipu...
agent5 is offline  
Old 10.07.2014., 12:56   #9
Pojačat će se oni, to je sigurno.
Zadnjih tjedana se spominje dolazak Alena Omića, to bi im bilo super pojačanje na centru.
Moguće da se Bilan vrati, ko zna.
A i svake godine se spominje povratak Corsley Edwardsa.

Otišli su Suton, Baltić (nebitan), Baždarić, Bilan, Nurkić i Smith, a došli Prilepić, Delaš i Gordić.

Vanjska linija im je dobra, vjerojatno dolazi i neki Amer na playa, fali im "samo" jedna četvorka i petica.
Tsigalko 11 is offline  
Old 10.07.2014., 13:05   #10
ja bi baš za vanjsku liniju rekao da je loša... osim Gordića, nema igrača koji je barem na prosječnoj razini za Euroligu (Tomas pitanje kad i kakav će se vratit nakon ozljede)... svi oni mogu odigrat dobru obranu, manje više, al u napadu je to jako limitirano... praktički nemaš igrača koji je jak na lopti i da ima dobar šut... Ramljak (jel treba išta reć), Babić (na dobrom putu da bude solidan igrač, al jako oscilira), Pilepić (dobar šut, osim toga niš posebno), Mazalin (premlad i neiskusan), Tomas (ozljeda, veliki upitnik), Delaš (može zabit tricu i to je to)... unutarnju liniju neću ni komentirat jer trenutno, ak se ne varam, imaju samo Zubčića i Delaša (a i njih dvojica su ono, lujke svoje vrste)...
sve u svemu, obrana bi trebala bit dobra, al poznavajući Repešine ofenzivne "akcije" i gledajući ovako roster (zasad) na papiru, u napadu limitirano do bola, za Euroligu...
agent5 is offline  
Old 10.07.2014., 13:08   #11
grupa C ko da je nogomet - Barca, Pao, Fener, Milan i Bayern
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 10.07.2014., 13:48   #12
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Real
Efes
Žalgiris
ALBA
Cedevita
Limoges
Ispunile mi se želje iz dva najniža pota , a i tri ostala su skupa, ali u drugoj.

Prolazno, ali uz, kako su kolege naveli gore, pojačavanje.
mitch is offline  
Old 10.07.2014., 15:12   #13
Quote:
agent5 kaže: Pogledaj post
ja bi baš za vanjsku liniju rekao da je loša... osim Gordića, nema igrača koji je barem na prosječnoj razini za Euroligu (Tomas pitanje kad i kakav će se vratit nakon ozljede)... svi oni mogu odigrat dobru obranu, manje više, al u napadu je to jako limitirano... praktički nemaš igrača koji je jak na lopti i da ima dobar šut... Ramljak (jel treba išta reć), Babić (na dobrom putu da bude solidan igrač, al jako oscilira), Pilepić (dobar šut, osim toga niš posebno), Mazalin (premlad i neiskusan), Tomas (ozljeda, veliki upitnik), Delaš (može zabit tricu i to je to)... unutarnju liniju neću ni komentirat jer trenutno, ak se ne varam, imaju samo Zubčića i Delaša (a i njih dvojica su ono, lujke svoje vrste)...
sve u svemu, obrana bi trebala bit dobra, al poznavajući Repešine ofenzivne "akcije" i gledajući ovako roster (zasad) na papiru, u napadu limitirano do bola, za Euroligu...
Ja sam računao da se Tomas vraća, i to u dobroj formi.
Gordić je dobar šuter, sigurno će dovest nekog dobrog Amera za Euroligu, a ostatak vanjske linije i nije nešto napadački, kako i sam kažeš, al vrlo su dobri u obrani.

Napad jest limitiran, al bio je takav i prošle sezone.
Al ajde, mislim da bi tribali ostvarit bolji rezultat u odnosu na prošli izlet u Euroligi.
Tsigalko 11 is offline  
Old 10.07.2014., 15:26   #14
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
Ja sam računao da se Tomas vraća, i to u dobroj formi.
Gordić je dobar šuter, sigurno će dovest nekog dobrog Amera za Euroligu, a ostatak vanjske linije i nije nešto napadački, kako i sam kažeš, al vrlo su dobri u obrani.

Napad jest limitiran, al bio je takav i prošle sezone.
Al ajde, mislim da bi tribali ostvarit bolji rezultat u odnosu na prošli izlet u Euroligi.
govorimo o prolasku skupine u Euroligi, a za to treba imat i napad
taj Amer na playu mora bit dobar, da ima tko igrat s Gordićem, koji može i na dvojku... Tomas ak bude zdrav i donekle u nekoj formi, to bi bio jackpot što se tiče vanjske linije... al ipak, za Euroligu ti treba barem jedan visoki pod košem s dobrom post igrom, a to zasad nemaju... vidjet ćemo tko će još doć, nadam se dobrim pojačanjima pa da gledamo malo ozbiljnijeg hrvatskog predstavnika u Euroligi...
agent5 is offline  
Old 10.07.2014., 15:31   #15
Nurkić odlazi u Denver

http://www.index.hr/vijesti/clanak/i...sa/759257.aspx

Još je puno nepoznanica za Cedevitin roster u sljedećoj sezoni tako da je prerano za neke prognoze.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Old 10.07.2014., 16:24   #16

Okej grupa, ove Zvezdina je lakša, bitno da kvalifikant nije uletio, a i ALBA je bolji izbor od Milana, Galate i Rusa.
Luyindula is offline  
Old 18.07.2014., 12:43   #17
1 vs Unicaja Malaga
October 16

2 at Limoges CSP
October 24

3 vs CSKA Moscow
October 31

4 at Maccabi Electra Tel Aviv
November 06

5 vs ALBA Berlin
November 14

6 at Unicaja Malaga
November 21

7 vs Limoges CSP
November 28

8 at CSKA Moscow
December 05

9 vs Maccabi Electra Tel Aviv
December 11

10 at ALBA Berlin
December ???

Ako se želi proći dalje, mora se pobijediti u dva uvodna kola, ne sviđaju mi se tri zadnja kola. Prije prve tekme tri su kola u Euroligi - dva gostovanja u Sloveniji pa doma s Partizanom.
mitch is offline  
Old 18.07.2014., 17:20   #18
misliš, ABA ligi?
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 23.07.2014., 11:13   #19
Smith u Galatasarayu navodno, Obradović doveo BB-a, Hickmana i Gaudelocka, te još 2 Turčina, Kleiza u EA7.
__________________
Neki ljudi ne zaslužuju da ih nazovete pičkama. Nemaju tu dubinu, a ni toplinu. IVO ANDRIĆ
baobab is offline  
Old 11.08.2014., 09:30   #20
Žac doveo još Erdena i Veselya, promijenio je pola rostera.

Satoransky i Doellman u Barci, Real uzeo Riversa, Maciulisa i, najzanimljivije, Nocionija.
__________________
Neki ljudi ne zaslužuju da ih nazovete pičkama. Nemaju tu dubinu, a ni toplinu. IVO ANDRIĆ
baobab is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:46.