Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2014., 14:24   #21
Sami su krivi, kad su usli u prvu ligu bili su više-manje simpatičan klub. Al onda je ova ekipa (tonkić i ostali) oko Žužula mu punila glavu kako on može bit iznad Hajduka, pa onda "šurovanje" s mamićen, pa debilni "rat" protiv Torcide s cijenama karata koji nikako nije moga dobit i tako.....

Žužul je malo pomalo maka sve te glave oko njega, evo čak je i Križanac odletija. Može bit da je svatija da ipak više njemu triba Hajduk nego on nama. Uostalom, bolje ti je napunit stadion navijačima Hajduka protiv Rijeke, Lokomotive, Dinama...nego da te gleda 100-200 ljudi

Imaju dobru školu samo mi nije jasni odakle Žužulu tolika lova da sam financira cili klub, jedina zarada mu je bila Rebić (al nevirujen da je s time vratija uloženo)

Pa me zanima, koja je računica Žužulu i kako mu se isplati ulagat u klub koji ne zarađuje Ako su mutni poslovi onda će i ova priča brzo završit

I smišno mi je da se klub i dalje zove radnički a nema veze s tin imenon
neri redondo is offline  
Old 13.08.2014., 14:37   #22
Quote:
neri redondo kaže: Pogledaj post
Sami su krivi, kad su usli u prvu ligu bili su više-manje simpatičan klub. Al onda je ova ekipa (tonkić i ostali) oko Žužula mu punila glavu kako on može bit iznad Hajduka, pa onda "šurovanje" s mamićen, pa debilni "rat" protiv Torcide s cijenama karata koji nikako nije moga dobit i tako.....

Žužul je malo pomalo maka sve te glave oko njega, evo čak je i Križanac odletija. Može bit da je svatija da ipak više njemu triba Hajduk nego on nama. Uostalom, bolje ti je napunit stadion navijačima Hajduka protiv Rijeke, Lokomotive, Dinama...nego da te gleda 100-200 ljudi

Imaju dobru školu samo mi nije jasni odakle Žužulu tolika lova da sam financira cili klub, jedina zarada mu je bila Rebić (al nevirujen da je s time vratija uloženo)

Pa me zanima, koja je računica Žužulu i kako mu se isplati ulagat u klub koji ne zarađuje Ako su mutni poslovi onda će i ova priča brzo završit

I smišno mi je da se klub i dalje zove radnički a nema veze s tin imenon
U prvoj sezoni su imali najviše gledatelja u ligi nakon Hajduka. Odma iduću sezonu su pali na valjda predzadnje misto po gledanosti.

Ima Žužul računicu oko kluba jer dok je Grad Hajduku ukra Stari plac, Splitu je prepustia Park Mladeži i veliku nekretninu na Zapadnoj obali između Banovine i hotela Marjan.
DelmatST is offline  
Old 13.08.2014., 14:42   #23
Quote:
DelmatST kaže: Pogledaj post

Ima Žužul računicu oko kluba jer dok je Grad Hajduku ukra Stari plac, Splitu je prepustia Park Mladeži i veliku nekretninu na Zapadnoj obali između Banovine i hotela Marjan.
je je, tako je...to su nešto izdogovarali on i kerum
neri redondo is offline  
Old 13.08.2014., 16:15   #24
Quote:
neri redondo kaže: Pogledaj post


I smišno mi je da se klub i dalje zove radnički a nema veze s tin imenon
glupost, pa obična simbolika, kakvih valjda ima svugdje.

ili da vratimo se u ono doba kada je taj atribut bio nadasve nepoželjan pa su bili NK...
Imran is offline  
Old 13.08.2014., 16:32   #25
Quote:
Imran kaže: Pogledaj post
glupost, pa obična simbolika, kakvih valjda ima svugdje.

ili da vratimo se u ono doba kada je taj atribut bio nadasve nepoželjan pa su bili NK...
obična simbolika a klub nema jedan posto veze s takvon idelogijon

bolje bi bilo piturski klub split
neri redondo is offline  
Old 13.08.2014., 16:46   #26
ne bi

ovako kako je je jedino kako valja
Imran is offline  
Old 14.08.2014., 19:28   #27
"Bačvice, nekad i sad. Crno-bijela fotografija datira negdje polovicom 20-ih godina prošlog stoljeća. U desnom kantunu se vidi nogometno igralište Borca (današnji RNK Split)."

__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 14.08.2014., 20:26   #28
Jel se zna što o planovima Splita o novom stadionu? Osim onog sto je bilo u medijima. Neke nove info?
__________________
In Kek we trust
KKPB is offline  
Old 14.08.2014., 21:22   #29
Raspita san se malo, u deveti ili deseti misec bi tribali javnost predstavit projket
neri redondo is offline  
Old 14.08.2014., 21:25   #30
Quote:
neri redondo kaže: Pogledaj post
Raspita san se malo, u deveti ili deseti misec bi tribali javnost predstavit projket
Znači radi se Odlicno. Jedva čekam da cujem vise o tome .
__________________
In Kek we trust
KKPB is offline  
Old 14.08.2014., 21:31   #31
Koliko san ja upućen, sa strane Kluba je sve spremno, čeka se Grad. I da, deveti/deseti misec se spominje ko početak cilog projekta.
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 15.08.2014., 15:01   #32
Dokumentarac

Nitko normalan - Rnk Split 1.dio
https://www.youtube.com/watch?v=4Z6oEOvsEhk

Nitko normalan - Rnk Split 2.dio
https://www.youtube.com/watch?v=NBJYzkt9BK8

Nitko normalan - Rnk Split 3.dio
https://www.youtube.com/watch?v=awNmnWPIur8
---------

Simpatična momčad, koja zaslužuje veću podršku Splićana.
DJTcro is offline  
Old 16.08.2014., 14:35   #33
Sutra finale županijskog kupa protiv moćnih (nije šala, crna su nam mačka) Hrvaca!!
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 16.08.2014., 14:46   #34
Sta kazete za suđenje na maksimiru?
pickaodcovika is offline  
Old 16.08.2014., 15:33   #35
toliko san puta pogleda snimku penala iz 46.min da ni sam nisan siguran jel bia penal
neri redondo is offline  
Old 16.08.2014., 15:53   #36
A sta rec... Ocekivano, domacinski, lopovski.
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 16.08.2014., 16:17   #37
Quote:
Bilobrkster kaže: Pogledaj post
A sta rec... Ocekivano, domacinski, lopovski.
uvijek je tak u maksimiru u HNL-u da izvučeš bilo kakvu pobjedu tamo moras bit barem 3x bolji, a za remi 1.5x u egalu uvik spusis, barem minimalno kao vi a ako si los izgubis sa 4 razlike
__________________
In Kek we trust
KKPB is offline  
Old 16.08.2014., 17:28   #38
Ova godina je na neki način prijelomna za vas, kao što je bila prošla za nas.

Ako zadržite kvalitetu koje imate, riješite se par limitiranih igrača ( ili ih barem preselite na klupu) te opet dovedete 3-4 kvalitetna igrača sljedeće sezone bi mogli napraviti iskorak.

Ove godine samo čudom ionako nećete završiti u top4.

I definitivno zaslužujete više podrške u gradu i regiji.
bioshock is offline  
Old 17.08.2014., 12:57   #39
Quote:
bioshock kaže: Pogledaj post

Ako zadržite kvalitetu koje imate, riješite se par limitiranih igrača ( ili ih barem preselite na klupu) te opet dovedete 3-4 kvalitetna igrača sljedeće sezone bi mogli napraviti iskorak.
i naravno zaboravljaš najbitnije.... ako popuše tatti i onda mu se naguze ko miško
Quote:
bioshock kaže: Pogledaj post
I definitivno zaslužujete više podrške u gradu i regiji.
nju će zaslužit onog momenta kad žužul pristane farbat tunele 20 puta i kad pristane kumovat sa tattom. Već sad kad su odnosi se malo oladili su zaslužili pljesak na račun prolaska protiv ukrajinaca
__________________
Svakom s i malo pameti je jasno da je Mamić svoj škart poslao Miškoviću samo kao poklon, kao zalog da će Miško šutit i da se neće bavit s njim nego sa sobom, a ne zato jer su oni sad najbolji partneri, najbolji prijatelji, jedan drugom u šupku i šta ti ja znam.
Zdravko Reić is offline  
Old 17.08.2014., 13:38   #40
Quote:
Zdravko Reić kaže: Pogledaj post
i naravno zaboravljaš najbitnije.... ako popuše tatti i onda mu se naguze ko miško

nju će zaslužit onog momenta kad žužul pristane farbat tunele 20 puta i kad pristane kumovat sa tattom. Već sad kad su odnosi se malo oladili su zaslužili pljesak na račun prolaska protiv ukrajinaca
Jasno je već odavno da se Žužul opeka sa Mamićem i da je okrenija ploču prema Hajduku. To je ovo istupanje je iz udruge definitivno potvrdilo. Ako ovako nastavi, moguće da će i vratit dio ljudi na tribine.
JATION is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:42.