Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Ladislav Ilčić je
mahniti ksenofob 130 57.27%
nepravedno demonizirani konzervativac 97 42.73%
Glasovatelji: 227. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2015., 17:46   #101
Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
Opet ti...

Nitko ih nije, pa ni Ilčić, proglasio POTENCIJALNIM TERORISTIMA...
Rekao sam da ne na Ilčića, nego prvenstveno na forum ili općenito komentare na internetu. Zar stvarno treba dokazivat tezu o tome da se generalizira i sve njih trpalo u isti šešir sa teroristima ?

Hrvatska je još od 41. manje-viša ista. I tad je bilo pola antifašista i pola fašista(kao što je u Mađarskoj bilo 99 % fašista, što se i danas jasno odražava). Danas se samo to pretvorilo u konzervativce i liberale. Manje radikalno jer se društvo ipak promijenilo, al opet isto.
Inžinjer ekonom is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 17:50   #102
Quote:
kajzen kaže: Pogledaj post
pa isto tako većina srba u hr glume da su lojalni građani, a najčešće će ustati protiv nje...koji kurac glume?
Borac za slobodu govora da svi fašistoidi imaju pravo govoriti, ne može da se ne okrzne Srba i još da kaže kako su to većina. Kako predvidljivo.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 17:54   #103
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Borac za slobodu govora da svi fašistoidi imaju pravo govoriti, ne može da se ne okrzne Srba i još da kaže kako su to većina. Kako predvidljivo.
većina, većina
kajzen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 17:55   #104
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Meni nije jasan paradoks, da ono koji najviše napadaju kršćanstvo i hrvatstvo, oni su nekako najglasniji kad su u pitanju prava "izbjeglica" koji doista imaju drugačiju kulturološku pozadinu od nas.

Netko tko ne može smisliti (primjerice) hercegovca u Zagrebu, bit će jako oduševljen "izbjeglicima" iz Sirije.

Netko tko ne može smisliti katolika koji ne drka, postaje jako liberalan prema onima koji će jebavati 72 djevice u raju.
Glupost i to totalna.
Ja sam ljevičar, socijaldemokrat, marksist (većim dijelom), pa ni mene ne oduševljava da se u našu zemlju useli gomila ljudi koji će živjeti po nekim svojim pravilima. Ne samo da oru cvijeće pred Hrvatskim narodnim kazalištem, razvaljuju cajke iz mečki i bembara, mašu pištoljima i pucaju iz njih u ime Djevice i sličnih vilinskih bića, nego nisam željan ni hodža na raketama bez pogona, dovoljno mi je silovanje besmislenih crkvenih zvona.
Jebe mi se odakle je stigao kreten, bitno je da se uklopi u naš stil života. Ako mu to ne polazi za rukom, apsolutno mi je svejedno iz koje je rupe ispuzao.
Ne kužim zakaj bi mi bil draži kreten katolik od kretena druge vjere.

Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
I još je izjavio da ne drka, pa nije ni čuda da su sekusalni liberlisti popizdili, pa čovjek misli malo drugačije od njih i onda slijedi linč linč linč linč
Iskreno, to je za moju malenkost očiti dokaz da je luđak.
Ne postoji nikakav razlog zašto se netko ne bi razveselio navlačenjem pitona. Kome bi to trebalo smetati, a baš je zgodna razonoda, pogotovo kad nemreš do pičke ili ne smiješ jebati prije braka?

Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
Poanta je da pisem na engleskoj tipkovnici pa nemam slovo Š (prebacio sam)...
A ja mislim da je poanta ta da biste se vi koji nemate dijakritičke znakove na tipkovnicama trebali pozabaviti svojim državama, a Hrvatsku prepustiti nama koji živimo u njoj.
Hercegovci imaju prigodnu poslovicu: Pusti dite materi...

Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Trebaju li nam uopće Hercegovci u Zagreba

a da ja sam u tolerantnoj Rijeci, gdje tu i tamo ima pokoji grafit ubi tovara, a ja slučajno tovar

Što će nam uopće katolici u Hrvatskoj??
U životu nisam upoznao niti jednog čovjeka kojemu su Hercegovci smetali zato što su katolici.
Pa ni najpurgerskijog purgera.

Quote:
martin007 kaže: Pogledaj post
Hm , Dakle neke plemenske običaje su morali zadržat s obzirom na okruženje : D jednostavno da bi opstali :kl ap:

Radne navike -nije istina to je vrlo radišno Hrvatsko pleme - nisu imali pristup KPJ i beneficijama koje je to nosilo sa sobom , uglavnom zbog uključenosti u krivu stranu u 2sr te su živjeli isključivo od svog rada i gastarbajterstva :kl ap:
Nisam kod Hercegovaca koji su došli ovamo primijetio nikakve posebne radne navike. premda su izuzetno vidljive kod onih koji su ostali u Hercegovini.
Nadalje, obična je budalaština i dezinformacija da nisu imali pristup partiji zato kaj su Hercegovci.
Nauči nešto pa se onda javi, već ti je to rekla forumašica Saurs, ako se ne varam.

Quote:
Sljedeće : D Ti i takvi Hercegovci :kl ap: bili su ključni za opstojnost i realiziranje moderne države Hrvatske :kl ap: te kao takvi zaslužuju beneficije :kl ap:
Ne, nisu.
Bez komunjara koji su htjeli zadržati beneficije prošli bi isto ko Bugojanska skupina.

Quote:
Inače : sadašnji , doživotni : D gradonačelnik je navodno Hercegovac : klap: izabran višestruko na iber demokratskim izborima : kokice:
Nije navodno, nego jest Hercegovac. Vidi vraga, primili ga čak u SKH...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 17:56   #105
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Da smo to napisali ti ili ja, dobili bi automatski karton, kao sto sam ga ja dobio prosla dva puta a razlog je bio - generaliziranje. E ali buduci da je doticni forumas ujedno i moderator, onda on moze slobodno generalizirati usporedjujuci jednog kriminalca sa svim Hercegovicima, znajuci da mu se apsolutno nista ne moze dogoditi ako to napise.
Baš sam htio to napisati.
I ne samo to, nego bi popili još dva kartona za čisto trolanje.
Trola sa tim da on zna što netko misli i to podmeće kao činjenicu, provocira s primjerom Hercegovaca i još poistovjećuje Hercegovce s kriminalcima.
Dno dna.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 17:58   #106
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Trebaju li nam uopće Hercegovci u Zagreba
Da se to netko javno zapita kao što se Ilčić zapitao za jednu drugu skupinu ljudi, bio bi ksenofob, rasist, jugošovinst...zar ne?
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 18:00   #107
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Borac za slobodu govora da svi fašistoidi imaju pravo govoriti, ne može da se ne okrzne Srba i još da kaže kako su to većina. Kako predvidljivo.
Zašto ne, pa demokracija je, ako se može govoriti o većini Hercegovaca, onda se može i o većini Srba.
Ne vidim problem.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 18:02   #108
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Glupost i to totalna.
Ja sam ljevičar, socijaldemokrat, marksist (većim dijelom), pa ni mene ne oduševljava da se u našu zemlju useli gomila ljudi koji će živjeti po nekim svojim pravilima. Ne samo da oru cvijeće pred Hrvatskim narodnim kazalištem, razvaljuju cajke iz mečki i bembara, mašu pištoljima i pucaju iz njih u ime Djevice i sličnih vilinskih bića, nego nisam željan ni hodža na raketama bez pogona, dovoljno mi je silovanje besmislenih crkvenih zvona.
Jebe mi se odakle je stigao kreten, bitno je da se uklopi u naš stil života. Ako mu to ne polazi za rukom, apsolutno mi je svejedno iz koje je rupe ispuzao.
Ne kužim zakaj bi mi bil draži kreten katolik od kretena druge vjere.
u pravu si, kad ovo pročitam vidim da ima dovoljno i domaćih kretena, stvarno nam nisu potrebni i dotepenci
kajzen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 18:06   #109
Quote:
kajzen kaže: Pogledaj post
ok i kako objašnjavaš toliku svirepu hajku na čovjeka, ljudi kao što su bivša premijerka pravnica, bivši ministar, glavašević, mala ikona hr ljevice, pa pusići...sve sami cvijet ljevice...jesu oni glupi ili zli?
Ponašaju se isto kao slični sa desnice, kad krenu sa harangom na neistomišljenika.

Jedno i drugo osuđujem i mislim da su slabo naučili osnove demokracije.

Na temi o Stipi Petrini vodi se slična haranga, iskrivljuje rečeno, poziva na upitne svjedoke, tehničko odobrenje za kredit proglašava kupovanjem pristanka i slićno biserne umotvorine "uvjerenih "demokrata""
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 18:13   #110
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Ponašaju se isto kao slični sa desnice, kad krenu sa harangom na neistomišljenika.

Jedno i drugo osuđujem i mislim da su slabo naučili osnove demokracije.
"
ok može i to...ajd sad reci JEDNOG ljevičara koji će JAVNO stati u obranu iličića..pa to se ne usude niti desničari javno

zar niti jedan ljevičar nije naučio osnove demokracije?...neeee

raspudić se usudio...ali on je i tako za hr ljevičare nepodnošljiv
kajzen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 18:18   #111
Quote:
kajzen kaže: Pogledaj post
pa isto tako većina srba u hr glume da su lojalni građani, a najčešće će ustati protiv nje...koji kurac glume?
Kakve to sad kurac veze ima s temom o Ilčiću i imigrantima? Oćemo malo o Majklu Đeksonu koji je glumio da je bijelac?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 18:25   #112
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Kakve to sad kurac veze ima s temom o Ilčiću i imigrantima? Oćemo malo o Majklu Đeksonu koji je glumio da je bijelac?
a kakve veze imaju hercegovci koje je uveo gitarist?

to je samo usporedba da se vidi kako mnogi nekog kurca glume pa ih opet ne smiješ prozivati zbog toga...
kajzen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 18:25   #113
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Kakve to sad kurac veze ima s temom o Ilčiću i imigrantima? Oćemo malo o Majklu Đeksonu koji je glumio da je bijelac?
Pa ako imaju Hercegovci veze s temom, onda imaju i Srbi.
Zašto bi diskriminirali Srbe?
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 18:26   #114
Quote:
kajzen kaže: Pogledaj post
ok može i to...ajd sad reci JEDNOG ljevičara koji će JAVNO stati u obranu iličića..pa to se ne usude niti desničari javno

zar niti jedan ljevičar nije naučio osnove demokracije?...neeee

raspudić se usudio...ali on je i tako za hr ljevičare nepodnošljiv
Neznam ni jednog desničara koji će ustati u odbranu nekog ljevičara u slićnoj situaciji.

Tako da se može reći da ni desničri nisu naučili osnove demokracije.

Tako, kao što kaže Petrina "svi su oni isti, isti", zbog čega ga i proglašavaju ridikulom, sirovinom i drugim epitetima kojima se kite oni koji ukažu na golu istinu.

To su lžni ljevičri i desničri, koji su doveli do ovolike podijeljenosti , jer im je to modus vivendi i način da dobro prosperiraju.
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 18:32   #115
Quote:
martin007 kaže: Pogledaj post
He he :klap: bilo kako bilo Iamo modernu državu Hrvatsku :klap:članicu EU i NATO :klap: zahvaljujući i Hercegovcima -generalno :klap:
:
spomenuo si hercegovce, a nisi doprinos sirijaca...pa po čemu se oni razlikuju da izostaviš sirijce, pa i afganistance..dapače, ovi zadnji nisu još ni orali oko hnk

ti si isto malo klerofašblablabla
kajzen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 18:35   #116
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Neznam ni jednog desničara koji će ustati u odbranu nekog ljevičara u slićnoj situaciji.
.
a kako objašnjavaš da se ni desničari ne usude braniti slobodu stava Iličića u ovom slučaju?
kajzen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 18:44   #117
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Ponašaju se isto kao slični sa desnice, kad krenu sa harangom na neistomišljenika.

Jedno i drugo osuđujem i mislim da su slabo naučili osnove demokracije.

Na temi o Stipi Petrini vodi se slična haranga, iskrivljuje rečeno, poziva na upitne svjedoke, tehničko odobrenje za kredit proglašava kupovanjem pristanka i slićno biserne umotvorine "uvjerenih "demokrata""
Ja i ne samo ja (s desnog krila ove medjumrezne zajednice), sam branio Dejana Jovića, bivšeg Josipovicevog savjetnika, kad je krenula haranga na njega, povodom njegove izjave da su Hrvati svoje interese mogli biolje ostvariti u Jugsolaviji nego samostanoj drzavi...

Koliko god se ne slagao s tim stavovima,čovjek ima pravo na svoje mišljenje...

Makar medijska hajka na Jovica nije bila ni poriblizna ovoj sadasnjoj na Ilicica...
IscoAlarcon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 18:48   #118
Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post

Makar medijska hajka na Jovica nije bila ni poriblizna ovoj sadasnjoj na Ilicica...
a koje je tvoje objašnjenje ove hajke, pa ga veliki zagovornici tolerancije kao glavašević nazivaju nacistom?
kajzen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 18:49   #119
Quote:
kajzen kaže: Pogledaj post
a kako objašnjavaš da se ni desničari ne usude braniti slobodu stava Iličića u ovom slučaju?
Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
Ja i ne samo ja (s desnog krila ove medjumrezne zajednice), sam branio Dejana Jovića, bivšeg Josipovicevog savjetnika, kad je krenula haranga na njega, povodom njegove izjave da su Hrvati svoje interese mogli biolje ostvariti u Jugsolaviji nego samostanoj drzavi...

Koliko god se ne slagao s tim stavovima,čovjek ima pravo na svoje mišljenje...

Makar medijska hajka na Jovica nije bila ni poriblizna ovoj sadasnjoj na Ilicica...
Nisam detaljno pratio ta događanja(dosta sam okupiran svakodevnicom), niti primijetio da je neka posebna hajka na Iličića, koliko sam čuo branio ga je Raspudić.

Ako je i bilo nešto više "hajke" to je zbog aktualnih događanja sa emigrantima, koje zasigurno interesiraju desničare i ljevičare, bez obzira kakav stav imali oko tog problema.

A i ta ljevičarsko-desničarska prepucavanja me suviše ne zanimaju, pratim ih tek sa minimalnom pažnjom.

Evo i ja ga branim a vidim i neki drugi ljevičari na ovoj temi,
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 18:53   #120
Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
Ja i ne samo ja (s desnog krila ove medjumrezne zajednice), sam branio Dejana Jovića, bivšeg Josipovicevog savjetnika, kad je krenula haranga na njega, povodom njegove izjave da su Hrvati svoje interese mogli biolje ostvariti u Jugsolaviji nego samostanoj drzavi...

Koliko god se ne slagao s tim stavovima,čovjek ima pravo na svoje mišljenje...

Makar medijska hajka na Jovica nije bila ni poriblizna ovoj sadasnjoj na Ilicica...
Nisi morao navoditi svoj osobni primjer.
Kakva je u Hrvatskoj "demokracija" jasnije govori činjenica da su skoro podjednako glasova dobile frakcije koje ŽELE i koje NE ŽELE Hrvatsku.
Iz toga proizilazi i različit odnos prema Njenoj sigurnosti.

Pozdrav
Nikola Duspara
Nikola Duspara is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:22.