Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2016., 18:40   #21
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
To svakako imaš pravo, međutim po uvodnom postu ti ispada doslovno da ga ne želiš vidjet ni čut na 5 dana, a ne da želiš jedno popodne u teretanu, a drugo s frendicama na kavu a on ti ne da..
mislim, izmišljam, ali kad živiš s nekim skupa možeš dobiti slobodno poslijepodne/večer, eventualno vikend ako odeš negdje bez njega, ali 5 dana baš i ne
" 5 dana baš i ne" ta ograničenja mene jako plaše, mogu ovako i onako, al 5 dana nikako. Ja npr. ne bi imala ništa protiv da on uzme 5 dana za sebe, mislim da na takav način možemo učvrstiti vezu, a ne udaljiti se, uostalom ovo gušenje nas udaljava.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 18:43   #22
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
" 5 dana baš i ne" ta ograničenja mene jako plaše, mogu ovako i onako, al 5 dana nikako. Ja npr. ne bi imala ništa protiv da on uzme 5 dana za sebe, mislim da na takav način možemo učvrstiti vezu, a ne udaljiti se, uostalom ovo gušenje nas udaljava.
Otišli ste vi već u kurac, a ne da se udaljavate

A ovo "5 dana baš i ne" ti kažem iz iskustva, što ljubavnog, što cimerskog. Ne možeš s nekim dijeliti životni prostor i ne razgovarati 5 dana, jednostavno nije izvedivo.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 18:47   #23
Rofl, good luck u buducim vezama!
Kuzim, nekad treba vecer, popodne, piva/kava sa frendovima, ali ocekivati da ce netko danima hodati po jajima oko tebe da ne puknes jer si i sama rekla da postanes bezobrazna kada si u svojoj "NE DIRAJ ME" fazi, ne znam kaj da ti kazem.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 18:47   #24
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Da osjećam se nesretno i zarobljeno. U početku nije bilo tako, ali su se mogle vidjeti naznake da će se tako nešto dogoditi, pa sam to stopirala i odmah rekla da mi to nije normalno, no sad kad živimo zajedno postaje to veliki problem, jer on smatra da mi stalno moramo biti skupa u kući, da moramo skupa gledat jebeni TV ili ležati skupa na kauču ili ići svugdje skupa,jer je po njemu to normalna veza, ako nije tako onda nema ništa smisla njemu. Skupa sam još s njim radi toga sto smo se u drugi grad doselili skupa, odmah me je upoznao sa svojom mamo..al stvarno ne znam šta da radim. Ugađa mi sve, ali ja ne želim to tako,osjećam se dužna. Svojevoljno mi nameće stvari koje on želi za mene napraviti bez da me pita uopće je li ja to želim, zar to nije nepoštivanje?
Ma gle, sasvim je svejedno je li fer, pošteno, uobičjeno, ili neuobičejno i trknuto. Meni, Forumu, kome god. Važno je što tebi ne odgavara takav način i dakle taj čovjek. A neće se promijeniti nikada. Zaključak je očigledan.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 18:59   #25
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Rofl, good luck u buducim vezama!
Kuzim, nekad treba vecer, popodne, piva/kava sa frendovima, ali ocekivati da ce netko danima hodati po jajima oko tebe da ne puknes jer si i sama rekla da postanes bezobrazna kada si u svojoj "NE DIRAJ ME" fazi, ne znam kaj da ti kazem.
Znači u meni je problem. A po tebi, kako bi ja to mogla popraviti?
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 19:01   #26
Meni se čini da tebi treba pet dana zapravo da odlučiš hoćeš li ostati u toj vezi ili ne. Al nećeš ih dobiti suživotom sa partnerom, jednostavno je teško izvedivo jer pretpostavljam da spavate u istom krevetu i jednostavno ćete se viđati po stanu. Razumijem tvoju potrebu za vremenom nasamo, i sama sam takva, to mi je bitno, ali teško je zamisliti si da sam u dobroj vezi i želim imati pet dana u kojem ćemo ja i dečko spavati u odvojenim sobama i odmah nakon posla se zatvoriti svaki u svoju sobu zbog vlastitog mira.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 19:06   #27
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Znači u meni je problem. A po tebi, kako bi ja to mogla popraviti?
Odseli se ili prekini. Ne znam.
Uopce mi nije jasno kako ti zamisljas zajednicki zivot sa bilo kime koji ukljucuje par dana medjusobnog izbjegavanja po stanu svaki put kad tebi pukne.
Edit:
Znam samo da ne znam nikoga tko bi to trpio.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 19:08   #28
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Odseli se ili prekini. Ne znam.
Uopce mi nije jasno kako ti zamisljas zajednicki zivot sa bilo kime koji ukljucuje par dana medjusobnog izbjegavanja po stanu svaki put kad tebi pukne.
Edit:
Znam samo da ne znam nikoga tko bi to trpio.
Ok.Eto tako kad njemu "pukne" nešto,da ja poštivam to.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 19:09   #29
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Odseli se ili prekini. Ne znam.
Uopce mi nije jasno kako ti zamisljas zajednicki zivot sa bilo kime koji ukljucuje par dana medjusobnog izbjegavanja po stanu svaki put kad tebi pukne.
Edit:
Znam samo da ne znam nikoga tko bi to trpio.
možda se ne radi o 5 dana međusobnog izbjegavanja-
nego o potrebi da ne bude stalno njemu na raspolaganju,da stalno ugađa njegovim potrebama.
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 19:12   #30
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Ok.Eto tako kad njemu "pukne" nešto,da ja poštivam to.
Sta njemu pukne? "Cuj mala, ajmo gledat film." Grozan manipulator, planirao je nes bez tebe?(ko sto neki biseri na temi tvrde)
Ne znam kak te situacije izgldaju i ne znam kak ti reagiras na to.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 19:20   #31
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Sta njemu pukne? "Cuj mala, ajmo gledat film." Grozan manipulator, planirao je nes bez tebe?(ko sto neki biseri na temi tvrde)
Ne znam kak te situacije izgldaju i ne znam kak ti reagiras na to.
Mislim pod "pukne"ako želi raditi stvari bez mene,pošto je po tebi normalno u vezi biti s nekim stalno,jer ako nisi s tom osobom stalno,mora da ga varaš,ili ne voliš..Meni je odbojno biti priljepak nekome..
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 19:21   #32
A da ste vas dvoje na istoj valnoj i da znate za međusobne potrebe za samoćom i da u svakome danu jednostavno imate vrijeme za sebe kada ti čitaš knjigu a on igra igrice, i da se znate malo odmaknuti jedan od drugoga da ki bit svejedno imala potrebu za svojih pet dana samoće?

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!

Zadnje uređivanje Lady_Tila : 14.11.2016. at 19:40.
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 19:23   #33
Quote:
Racchella kaže: Pogledaj post
možda se ne radi o 5 dana međusobnog izbjegavanja-
nego o potrebi da ne bude stalno njemu na raspolaganju,da stalno ugađa njegovim potrebama.
Sad kad čitam ovo, mislim da se radi o upravo tome, jer da nije ovog drugoga
što si napisala,ne bi došlo uopće do tih pet jebenih dana.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 19:26   #34
ajme ekipe s ovog foruma, cura udavljena od pacijenta i udava u afektu kaže da treba 5 dana mira, ovi je cijepe...

ne bi ti ni 50 dana odmora od tog tipa pomoglo jer bi te prvi sat kad ga vidiš uništio.

najgora vrst tipova.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 19:31   #35
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
A da ste vas dvoje na istoj valnoj i da znate za međusobne potrebe za samoćom i da u svakome dušu jednostavno imate vrijeme za sebe kada ti čitaš knjigu a on igra igrice, i da se znate malo odmaknuti jedan od drugoga da ki bit svejedno imala potrebu za svojih pet dana samoće?

Via Tapatalk
Upravo to,al'ne postoji taj balans,bila sam prije u slicnoj vezi i super je funkcioniralo to.U ovoj toga nema,imam osjećaj kad čitam knjigu da on samo čeka da završim, i da samo njemu posvetim svo vrijeme svijeta..moram napomenuti kad on to dobije je najpažljiviji,ako ne dobije onda se ljuti,traži obrazloženja,koje zapravo ne može očito shvatiti.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 19:31   #36
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Mislim pod "pukne"ako želi raditi stvari bez mene,pošto je po tebi normalno u vezi biti s nekim stalno,jer ako nisi s tom osobom stalno,mora da ga varaš,ili ne voliš..Meni je odbojno biti priljepak nekome..
Otkud ti to da je po meni normalno biti sa nekim stalno? Jesam napisao da mi je normalno da imas vremena i za izlaske i prijatelje i solo bit u neku ruku. Ali ako zivim sa nekime, ne mogu si zamislit situaciju gdje bi me smetalo to sto ja na kaucu recimo citam knjigu a cura je u istoj sobi za kompjuterom i usput nesto cavrljamo. Ako zivis u istom stanu, provodit ces sa tom osobom ogromnu kolicinu vremena.
Mislim, mozda imam krivi dojam, ti i dalje nisi opisala situaciju. Sta, ti lezis na krevetu i citas, on udje, sjedne pored tebe, pita sta ima, ti popizdis? Ili pocne skakati po tebi da, ajmo ovo, odma sad odma, pa onda popizdis?
Ili to izgleda tako da ti vec 3. dan za redom lezis u sobi i citas knjigu i izbjegavas ga i ne zelis provodit vrijeme sa njim? Ne znam.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 19:33   #37
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
ajme ekipe s ovog foruma, cura udavljena od pacijenta i udava u afektu kaže da treba 5 dana mira, ovi je cijepe...
Pa cekaj malo, jesam pitao jel tih 5 dana preneseno ili doslovno, pa je odgovor bio ovo.

Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
" 5 dana baš i ne" ta ograničenja mene jako plaše, mogu ovako i onako, al 5 dana nikako. Ja npr. ne bi imala ništa protiv da on uzme 5 dana za sebe, mislim da na takav način možemo učvrstiti vezu, a ne udaljiti se, uostalom ovo gušenje nas udaljava.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 19:46   #38
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
U vezi sam i živim s osobom... da li je normalno u vezi ako želite imati 5 dana vremena za sebe i svoje misli...
Da razmislite o tome da se razdvojite ili da je svatko u svojem stanu? Iskreno ne kužim kako je izvedivo to da se bude skupa s nekim u stanu i ujedno sam za sebe. Ako ti odgovaraju tako duga razdoblja soliranja možda je za vas idealno samo viđanje vikendom (to ti taman ide u jednadžbu koja ti treba 5 dana solo+ dva zajedno).
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 19:49   #39
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
ajme ekipe s ovog foruma, cura udavljena od pacijenta i udava u afektu kaže da treba 5 dana mira, ovi je cijepe...
Pa nek onda objasni tih 5 dana.
Ne možeš živjeti s nekim, a da budeš 5 dana sam.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 19:50   #40
ok da te nitko ne treba gusiti, ali opet da mi cura kaze da joj treba 5 dana mira, od cega, mene?! ni to mi nije ok. dragi bi ti trebao biti rjesenje, a ne problem.

oboje ste bezveze.
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger