Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2017., 14:49   #5961
imam i ja o tebi misljenje
nije ni najmanje lijepo, ali ga bar mogu argumentirati
ZgSash is offline  
Old 16.05.2017., 15:02   #5962
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Nausi, pokušavam te zamisliti kako šutiš na komandu. Ali ima hrpa takvih žena i muškaraca, koji se ponašaju kao purse dog pored partnera. Uvijek kontam paše li im to, ne znaju li, ne mogu li...
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 16.05.2017., 15:04   #5963
Btw, ne kuzim koji je ovo kuki sa zelenim podcrtavanjem rijeci u nasim upisima

Totalno bezobrazno uvaljivanje reklama
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 16.05.2017., 15:06   #5964
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
imam i ja o tebi misljenje
nije ni najmanje lijepo, ali ga bar mogu argumentirati
Davno si ti njega iznijeo i argumentirao . Ako te zabavlja go ahead ? Mislim , meni ni u djep ni iz djepa .
Imam i dan danas nasu poslovnu korespondenciju da me podsjeti na moga najdrazeg administratora .
lazan is offline  
Old 16.05.2017., 15:06   #5965
a ja sam uvijek mislila da je ovo dosadan chat

__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Old 16.05.2017., 15:13   #5966
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Davno si ti njega iznijeo i argumentirao . Ako te zabavlja go ahead ? Mislim , meni ni u djep ni iz djepa .
Imam i dan danas nasu poslovnu korespondenciju da me podsjeti na moga najdrazeg administratora .
eto vidis
onda ti je jasno da si kaj se mene tice otisao jos davno down the drain
meni nisi ni zabavan, ni dobar, ni duhovit, ni zanimljiv
je da tu i tamo proseres nesto, ali potrudim se zaobici kad te vidim na cesti
ZgSash is offline  
Old 16.05.2017., 15:17   #5967
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Btw, ne kuzim koji je ovo kuki sa zelenim podcrtavanjem rijeci u nasim upisima

Totalno bezobrazno uvaljivanje reklama
Native advertising.
Ali radije to nego one preko cijele stranice.
Almost Rosey is offline  
Old 16.05.2017., 15:18   #5968
@ ZgSash . Dijelimo isto misljenje, i iste osjecaje . Meni ne smeta sta ti na ovom forumu iskaljujes tvoje frustracije kao da smo mi krivi za nesta .
Zato forum postoji . Svakako , ni ti meni ne mirises kao ruza .
lazan is offline  
Old 16.05.2017., 17:24   #5969


Kažu da je ponekad šutnja zlato.
Batiste is offline  
Old 16.05.2017., 17:35   #5970
Quote:
Batiste kaže: Pogledaj post


Kažu da je ponekad šutnja zlato.
Ja upalin cirkular da svašta ne čujem
__________________
Ne trebam veliku lovu ni bogata kuma dosta su mi osjećaji i misli iz srca i uma.
samotnjaknamoru is offline  
Old 16.05.2017., 17:59   #5971
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Mobitel je letio na beton, ali je zato sladoled ostao, čitav i ponosit, na štapiću.
Pomisao #!: umrli mobitel izgleda manje dramatično od umrlog štapićastog sladoleda. Pomisao #2: ako je sladoled bio Ledov, možeš si u CV staviti žrtvovanje za spas Agrokora, a time i hrvatskog gospodarstva.

Pomisao #3: Nadam se da se šteta ne mjeri u puno dana i puno novčanih jedinica .
Lord Byron is offline  
Old 16.05.2017., 18:21   #5972
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Pomisao #!: umrli mobitel izgleda manje dramatično od umrlog štapićastog sladoleda. Pomisao #2: ako je sladoled bio Ledov, možeš si u CV staviti žrtvovanje za spas Agrokora, a time i hrvatskog gospodarstva.

Pomisao #3: Nadam se da se šteta ne mjeri u puno dana i puno novčanih jedinica .
Ma trebos'ti vidjet kako je asfalt proš'o!
Spasilo me kaljeno staklo koje je krcnulo umjesto zaslona. :neka duboka metafora o obrambenim mehanizmima:
Almost Rosey is offline  
Old 17.05.2017., 06:49   #5973
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
:neka duboka metafora o obrambenim mehanizmima:
A grčevito držanje za štapić-sladoled kao metafora ništa?
Lord Byron is offline  
Old 17.05.2017., 07:34   #5974
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
a ja sam uvijek mislila da je ovo dosadan chat

Ko se to ukazao
the33 is offline  
Old 17.05.2017., 12:33   #5975
Zanima me algoritam koji mi bira fotografije koje će mi se prikazivati na početnom ekranu desetke. Već pola godina ako ne i više mi se lisice potucaju po njemu. A kad idem kliknuti što mi se sviđa a što ne od tih slika, uvijek one koje mi se sviđaju odmah makne. Wtf! Tako da opet zapnem s lisicama. Pretpostavljam da je algoritam sličan onome koji me slijedi i skuplja podatkovne mrvice na fejsu, instagramu i forumu.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Old 17.05.2017., 20:55   #5976
Odoše Pero i njegov požderisiga bicikl u neke sretnije svjetove .

Jebe se vama mladeži živo. Podsvjesno imate osjećaj besmrtnosti i ne samo da osjećate - jednostavno znate da je vrijeme na vašoj strani, i nemate pojma što uopće znači kada vam, jedan po jedan, odlaze nosivi stupovi nekih davnih dana. Nema teoretskih izgleda da vam se objasni kako uopće nije riječ o afinitetima za nečiji glazbeni opus - uopće se ne radi o tome: naprosto, postoje neka imena za koja podrazumijevaš da su, jednostavno, tu. Nekakav Davorin Popović kojemu, kad god ga čuješ na radiju, sočno kažeš "odi si mamici doma meketat" i mijenjaš postaju. Nekakav Kemal Monteno kojemu, kad god ga čuješ na radiju, sočno kažeš već nešto i mijenjaš postaju.

A onda kemali monteni i davorini popovići i još neki arseni na koje nisi mijenjao postaju krenu umirati. I onda se osjetiš onako nekako zajebano.

Odlika i blagoslov mladosti je u tome da priče o kemalima montenima smatra staračkim naricanjem koji se njima, mladima, nikada i nikako ne može dogoditi. Kurac, dragi gledatelji: ide vrijeme, prođe rok...
Lord Byron is offline  
Old 17.05.2017., 20:57   #5977
Yep.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Old 17.05.2017., 22:25   #5978
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Nema teoretskih izgleda da vam se objasni kako uopće nije riječ o afinitetima za nečiji glazbeni opus - uopće se ne radi o tome: naprosto, postoje neka imena za koja podrazumijevaš da su, jednostavno, tu.
Ovime nas - vidiš kako sam se lijepo svrstala, i neka sam - debelo podcjenjuješ.

Itekako i prije te starosti može biti poznat osjećaj svršetka ere, samo je razlika u tome što je iza toga potrebno neko vrijeme da bi se to osvijestilo.

Ali i takav kraj obično je nekakav epilog nekoj priči; priče moje generacije nisu još ispričane, i zato su takvi gubitci baš nekako... nasilni. K'o racija, bokte.
Almost Rosey is offline  
Old 17.05.2017., 23:45   #5979
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Odoše Pero i njegov požderisiga bicikl u neke sretnije svjetove

...
Kad dodaše ti sve ovo nakon prve rečenice. :O

Ponekad se osjećam ko u paralelnom filmu. Muzika je ista, ali radnje imaju svoj život.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Old 18.05.2017., 09:04   #5980
Evo prva tekma koju sam prespavao uz pomoć litre i pol pivice i teške ali fine hrane u ponoć! Smožden sam i napuhnut. Nisam ni znal da je to skupno moguće. Jebem ti proljeće! Prevari čoveka. Tak je bila lepa večer da me jednostavno zavela.
Joshua is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:15.