Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Ex-YU

Ex-YU Teme o bivšoj nam državi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2008., 17:34   #61
Quote:
Zapadni_Mostar kaže: Pogledaj post
Ne, hvala.

Pa zar jednom Zrinjskom ili Širokom nije bolje ostati u BiH ligi, tu još jačati i osvajati ligu, kup. Nego što se tiče tih brendova, Zrinjski danas u Zapadnom Mostaru postaje ono što je Velež bio prije rata. Po školskim igralištima nema više mnogo dresova Dinama, Hajduka nego se viđaju dresovi Zrinjskog. Ultrasi su uz svoj klub od Neuma do Orašja. Čitav Zapadni Mostar je za Zrinjski! A što se tiče para i sponzora, imamo Aluminij, HT-Eronet, Elektroprivredu Herceg-Bosne i dr. Na utakmici sa Partizanom se vidjela sva nemogućnost funkcioniranja te moguće ex-Yu lige. Zato je Zrinjskom bolje ostati u Premijer ligi, gdje će kući uvijek pobijeđivati, a na gostovanjima s vremena na vrijeme, izvući bod(ove).
Majko mila kojih zakljucaka.Pa samo funkcionisanje zajednicke Bh lige nakon krvavog rata pokazuje da je moguce funcionisanje i neke buduce Yu lige.I u BH ligi je bilo incidenata,da li to znaci da ju treba ukinuti ili zabraniti,a u Mostaru na mecu Zrinski -Partizan je u pitanju cisto nesnalazenje policije,kao kad bi u Zagrebu na mecu Dinamo-Hajduk policija traljavo odradila posao bilo bi sigurno 500 mrtvih,eto to je to.
dr.vukdragovic is offline  
Old 29.11.2008., 00:47   #62
Quote:
dr.vukdragovic kaže: Pogledaj post
Majko mila kojih zakljucaka.Pa samo funkcionisanje zajednicke Bh lige nakon krvavog rata pokazuje da je moguce funcionisanje i neke buduce Yu lige.I u BH ligi je bilo incidenata,da li to znaci da ju treba ukinuti ili zabraniti,a u Mostaru na mecu Zrinski -Partizan je u pitanju cisto nesnalazenje policije,kao kad bi u Zagrebu na mecu Dinamo-Hajduk policija traljavo odradila posao bilo bi sigurno 500 mrtvih,eto to je to.
Pa ako bi na utakmicu Dinamo-Hajduk netko kamionima dovezao 500 srba...
Opasne Misli is offline  
Old 29.11.2008., 00:47   #63
Quote:
Zapadni_Mostar kaže: Pogledaj post
Ne, hvala.

Pa zar jednom Zrinjskom ili Širokom nije bolje ostati u BiH ligi, tu još jačati i osvajati ligu, kup. Nego što se tiče tih brendova, Zrinjski danas u Zapadnom Mostaru postaje ono što je Velež bio prije rata. Po školskim igralištima nema više mnogo dresova Dinama, Hajduka nego se viđaju dresovi Zrinjskog. Ultrasi su uz svoj klub od Neuma do Orašja. Čitav Zapadni Mostar je za Zrinjski! A što se tiče para i sponzora, imamo Aluminij, HT-Eronet, Elektroprivredu Herceg-Bosne i dr. Na utakmici sa Partizanom se vidjela sva nemogućnost funkcioniranja te moguće ex-Yu lige. Zato je Zrinjskom bolje ostati u Premijer ligi, gdje će kući uvijek pobijeđivati, a na gostovanjima s vremena na vrijeme, izvući bod(ove).
- Pa Sirokom i Zrinjskom jeste bolje u BiH Ligi da se kale, ali brendovi tipa Dinamo, Hajduk, Zvezda, Partizan, Zeljeznicar, Sarajevo... davno su prevazisli kvalitetu svojih liga, znas kako se kaze spali sa konja na magarca. Da bi Zrinjski bio ono sto je Velez, potrebno je imati tim sposoban dobiti Partizana, Dinama iznenadit jedan od velikih timova u europi... Dzaba im sve pobjede u BiH Ligi kada naidje Dudelange...
- Uostalom brend u nogometu znaci kad imas navijace koji nemaju veze sa Mostarom... Jos kako ste podijeljenji to je sve jos jadnije...
AlexandarVeliki is offline  
Old 29.11.2008., 03:52   #64
Quote:
dr.vukdragovic kaže: Pogledaj post
Koji Hajduk,ja koliko znam Hajduk je umro kao klub,a nije jedini doduse,neki jos umiru natenane.
hajduk je trenutno na dnu cak ispod dna...
al` i takvog ce hajduka sljedece kolo u splitu gledati vise ljudi nego dinama, zvezdu i partizana zajedno samo zato jer je poveza par pobjeda u nizu (svejedno je jos uvik drugi) i zato sta se pojavilo neko zrno nade...

da hajduk ima pravu momcad i da iti malo lici na normalan klub ne bi tribala ni zvezda ni partizan da privuku navijace.....
dovoljna bi bila i cibalija....
__________________
Bob Rock: "Bjezimo, njih su dvojica, a mi smo sami!!!"
vviikkii is offline  
Old 29.11.2008., 13:57   #65
Quote:
vviikkii kaže: Pogledaj post
hajduk je trenutno na dnu cak ispod dna...
al` i takvog ce hajduka sljedece kolo u splitu gledati vise ljudi nego dinama, zvezdu i partizana zajedno samo zato jer je poveza par pobjeda u nizu (svejedno je jos uvik drugi) i zato sta se pojavilo neko zrno nade...

da hajduk ima pravu momcad i da iti malo lici na normalan klub ne bi tribala ni zvezda ni partizan da privuku navijace.....
dovoljna bi bila i cibalija....
- To je istina Hajduka je protiv Zapresica nakon pobjede nad Dinamo pratilo 12-13 tisuca ljudi, a na derbiju u Zagrebu tesko se navuklo 5-6 tisuca ljudi... !!!
AlexandarVeliki is offline  
Old 29.11.2008., 15:19   #66
...a od tih 5-6 tisuca je bilo 2 tisuce navijaca hajduka
__________________
Bob Rock: "Bjezimo, njih su dvojica, a mi smo sami!!!"
vviikkii is offline  
Old 29.11.2008., 15:42   #67
Ako bi se u to islo hladne glave, ako bi se definisao interes klubova i sportske javnosti to bi moglo uspjeti za nekoliko godina. Razloga protiv ima puno, pa postoji sumnja. Medjutim ako postoji vizija da bi u tom takmicenju nakon par sezona bilo 3-4 kluba koji igraju i u Ligi sampiona istovremeno, ko zna. Znaci ako vide u Partizanu, Dinamu, Zvezdi, Hajduku nesto kao mozemo mi ovako jos 10-20 godina ali pomaka nema... Pa Hrvatska ima sada jednu od najjacih liga u Evropi u odnosu na broj stanovnika (ili dijeli to uz Grcku, Bugarsku, Srbiju, Svajcarsku...). Znaci mozda jos malo bolje i za Srbiju i za Hrvatsku i to je plafon. Dakle,

1. Liga od 12 klubova.

2. Drzave ucesnice daju 1-4 kluba zavisno od uspjeha njihovih klubova u toj ligi (gledaju se zadnje tri sezone npr.)

3. Vlasnik lige (klubovi koji igraju te sezone plus bilo ko - npr. koordinator lige koji drzi samo 10%) posjeduju regionalnu sportsku televiziju sa naglaskom na svoju ligu.

Isto posjeduju sportsku prognozu - primamljivu jer je nagradni fond 60-70% uplata.

4. Odredjen je fiksni iznos za pobjedu i remi. Premija za prvaka i narednih nekoliko na tabeli. Prihodi za fond su razni - reklame na tv, reklame na stadionima, prodaja tv prava, prihodi od sportske prognoze... Plus, svaki klub ima svoje sponzore.

5. Postoji ekipa za pracenje navijaca - sve se snima na navijackim tribinama... Baci neko kamen u igraliste - godina-dvije zabrane ulaska na stadione. Nece biti u interesu klubova da stite svoje izgrednike - kvare im profit... Osim asistencije policije vlasnik lige moze da posjeduje/angazuje zastitarsku agenciju od stotinjak profesionalaca.

6. Sjediste lige, sudijske organizacije, tv stanice, lutrije u 4 razlicita grada. Ali uvezano i transparentno. Sudije se ocjenjuju od npr. 5 supervizora kojima svi vjeruju. Lose sudi, ode dobra premija. Postoje i strane sudije...

7. Iz lige obavezno ispada zadnji na tabeli - nikako ne moze da igra naredne sezone. Domace lige u kojima klubovi ne ucestvuju se zavrse ranije. Zatim iz ove regionalne npr. ako su tri kluba odigraju dvokruzno sa najbolja npr. 3 iz domace lige za prvaka. Medjusobni rezultati iz regionalne se uzimaju u obzir. Tako niko nikoga nece pustati. Plus sto je premija za svaku pobjedu i za prvih nekoliko na kraju.

Domaci sport moze se pojacati jakim, prosirenim kup takmicenjima.

8. Sve kompatibilno sa UEFOM.

ITD. ITD.

Ja bih stvarno uzivao da pratim takvu ligu, igrao bih i prognozu, ali ne vjerujem da ce se nesto tako (brzo) dogoditi. Jedino je moguce da tajkuni lako nadju zajednicki jezik...
mp7 is offline  
Old 29.11.2008., 15:55   #68
Quote:
mp7 kaže: Pogledaj post
Jedino je moguce da tajkuni lako nadju zajednicki jezik...
"Bratstvo i Jedinstvo" je prezivjeli gdje god ima interesa... !!!
AlexandarVeliki is offline  
Old 01.12.2008., 22:16   #69
Quote:
Pavle Jurišić Šturm kaže: Pogledaj post
Partizan ima bolje rezultate od Dinama u Evropi, uostalom rang lista UEFA sve govori. Partizan je u sezoni 2004/5 stigao do 1/8 finala kupa UEFA, prezimio u Evropi, što Dinamu nije uspelo, koliko, 30 - 40 godina? Inače, slažem se da bi trebalo organizovati ex YU ligu, ali bez putovanja gostujućih navijača, bar u početku.

Sve si dobro rekao osim sto je Dinamo i ove godine uspjesniji od Partizana u Uefa ligi,tako da ce ubrzo preteci Partizana i na Uefinoj listi.Ali recimo da je Partizan u Srbiji ono sto je Dinamo u Hrvatskoj,nazalost u europskim okvirima oba kluba su losa,za ostale klubove niti da govorim.Mislim da bi bilo dobro osnovati jednu medunarodnu ligu u kojoj bi bile drzave iz ex Juge,te eventualno Madari,Rumunji,Bugari,Austrijanci,mozda i Slovaci i Cesi.I to na nacin da sve drzave zadrze svoje nacionalne lige,a te nacionalne lige igraju dvokruzno sa 10 ili 12 klubova,to je ukupno 18 ili 22 prvenstvene utakmica po sezoni.
Zavrsetak nacionalnih ligi bi bio do Nove godine.Nakon zimskih prelaznih rokova pocela bi ta Medunarodna liga.Sastojala bi se od 32 prvoplasirane momcadi u svojim ligama,a sistem bi bio kao u Ligi prvaka.Iz svake drzave koja bi sudjelovala u medunarodnoj ligi bi dolazila 2 do 5 predstavnika,ovisno o Uefinom renkingu drzava.
Na taj nacin mi ljubitelji nogometa mogli bi na proljece gledati mnogo atraktivnih utakmica,ionako nasi klubovi ispadaju iz Uefinih takmicenja uglavnom krajem ljeta ili najduze do Nove godine.Klubovi bi zaradivali sa punim stadionima,jaki sponzori,prodaja TV prava,na taj nacin bi zaradivali veliki novac koji bi kasnije mogli ulagati u jos bolje igrace,novu infrastrukturu itd.
Sve nabrojane drzave imaju problem slabih liga i malo jakih utakmica u nogama,a to bi se na ovaj nacin promjenilo.Zamislite Juznoeuropsku ligu u kojoj igraju Slavija,Sparta,Slovan,Zilina,Salzburg,Rapid,Sturm, Maribor,Domzale,Dinamo Zg,Hajduk,Slaven,Rijeka,Sarajevo,Zrinjski,Borac,Ze ljo,Debrecen,Ferencvaros,Partizan,Zvezda,Vojvodina ,Rapid Buk,Steaua,Cluj,Dinamo Buk,Levski,Lokomotiva Sof,Makedonija,Vardar itd. Ta liga bi ubrzo za par godina bila na nivou Liga petice.Normalno prvih par godina bi trebalo zabraniti gostovanja navijacima u ex Jugo zoni da ne bude rata po stadionima.
babaluj is offline  
Old 01.12.2008., 23:53   #70
moze,moze..poslije toga kad pocne tekme pobacati 300 baklji,stolice i ostatak sta padne pod ruku..
dragi kosti cuvajte kosti..
skandirali smo zadnje dvije sezone za hrvatsku ligu i necemo je sigurno dati..
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline  
Old 02.12.2008., 00:00   #71
Quote:
lutnik kaže: Pogledaj post
Neces vjerovat ali skijanje nam je jos vise u qurcu neg 'fudbal'....

Je, ali i dalje se tu desavaju raznorazna muljanja pojedinih 'interesnih' skupina.....Olimpija je bila nekad nesto ali bilo pa proslo.... Maribor ce harat u slovenskom prostoru, imaju kompletnu podrsku grada, politike, gospodarstva, navijaca....jer je to jedino sto imaju. Olimpija ce bit nesto kao Rijeka u hr nogometu......
U sloveniji su stvari razvile na sljedeci nacin:
Maribor = nogomet
Celje = rukomet
Jesenice = hokej
Ljubljana = kosarka
(ona jadna, kanta za napucavanje u euroligi)
nije se to tako razvilo, nego je politički odlučeno, davno sam o tome čitao, još dok je maribor igrao ligu prvaka.
dudu is offline  
Old 02.12.2008., 23:58   #72
definitivno protiv takve lige... mozemo vidjeti kaj se dogodilo s kosarkom,eto 2 godine je bio neki naboj,a pogledajte danas. mislim kako bi s nogometom bilo jos gore. a pocetku bi bili puni stadioni,ali opet tesko da bi jedan zeljo ili sarajevo napunilo maximir ili poljud, opet zanimljivije bi bilo van stadiona.mada kad bi to murja krenula osiguravati na kaj bi tek ta represija izgledala? onda kak bi tu klubovi profitirali osim u mozda prvih par sezona jer ocekivati da bi se transfer iz zvezde ili partizana u Dinamo dogodio je u razini 0.
__________________
-> ovako se to radi dio 1. - ovako se to radi dio 2. <-
gdje prestaje znanje počinju predrasude...
pobunjenik is offline  
Old 03.12.2008., 00:01   #73
Quote:
dudu kaže: Pogledaj post
nije se to tako razvilo, nego je politički odlučeno, davno sam o tome čitao, još dok je maribor igrao ligu prvaka.
Prijatelju jel može malo više?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 03.12.2008., 12:02   #74
Mislim da bi gledanost te lige znatno opala posle 1,2 godine,osim kada bi recimo bilo zagarantovano koje mesto u LS ili u UEFA Cup na osnovu plasmana.Medjutim tu se postavlja pitanje regularnosti,odnosno kako spreciti ono sto se dogadja u kosarci.Stalni sukobi klubova sa rukovodstvom lige,sukobi samih klubova izmedju sebe i razne druge igrice i marifetluci.Zamislite recimo da utakmica Hajduk-Zlezda(ili obrnuto)odlucuje o plasmanu u LS i sudija u 90min. svira penal za goste.Verujem da ne bi ziv napustio stadion.A igrati ligu bez takmicarskog znacaja nema smisla.
__________________
Neka bude što biti ne može!
Benzema86 is offline  
Old 03.12.2008., 12:29   #75
Quote:
Skeewe kaže: Pogledaj post



Također će biti problem regularnost. Tko može garantirati da klub neće pustiti bodove drugom klubu iz iste države da bi oštetili klub iz druge države u borbi za naslov ili ispadanje... itd.
A sada je sve korektno jel' ? Nekako ne mogu da zamislim da bi Zvezda ikada prepustila bodove partizanu ili Dinamo Hajduku...A ni Zeljo Sarajevu...
Zamisli za Dinamo ligu u kojoj igraju tri tima koja mrzis Zvezda partizan i Hajduk, gdje ces vece i tvrdje motivacije? Kome bi to tu Dinamo davao bodove? Slovencima? Rijeci?
Ja mislim da bi utakmice bile cak i regularnije buduci da u ligi ne bi istovremeno igrali veliki timovi i njihovi mali sateliti, koje koriste za parkiranje igraca i slicno.
solanik is offline  
Old 03.12.2008., 13:07   #76
Quote:
josnik12 kaže: Pogledaj post
Odlično ,drago mi je da je jedan Srbin dosao do zaključka da netrebamo nikakvU regionalnU ligU.Vi imate svoje klubove,igrajte kako i sa kim hoćete.
Usput,kako to da je srpska reprezentacija jače rangirana od Hrvatske?Nismo li mi od osnUtka NEZAVISNE DRŽAVE HRVATSKE 98. bili brončani na Svj. prvenstvu i sudjelovali sa većim ili manjim uspjehom na svim velikim natjecanjima?čini mi se da to sa Srbijom nije slučaj.

Pa,...nismo EP 2000 na primjer, ali i uprkos tomu ni ja ne razumijem kako je to moguce. Srbi nisu bili na EP 2008 a mi jesmo, izgubili su sve tri utakmice na SP 2006, mi samo onu protiv Brazila...ne znam, jedino ako, ma nae nikako nije moguce- to mora da je greska.
solanik is offline  
Old 03.12.2008., 13:13   #77
Quote:
mp7 kaže: Pogledaj post
Ako bi se u to islo hladne glave, ako bi se definisao interes klubova i sportske javnosti to bi moglo uspjeti za nekoliko godina. Razloga protiv ima puno, pa postoji sumnja. Medjutim ako postoji vizija da bi u tom takmicenju nakon par sezona bilo 3-4 kluba koji igraju i u Ligi sampiona istovremeno, ko zna. Znaci ako vide u Partizanu, Dinamu, Zvezdi, Hajduku nesto kao mozemo mi ovako jos 10-20 godina ali pomaka nema... Pa Hrvatska ima sada jednu od najjacih liga u Evropi u odnosu na broj stanovnika (ili dijeli to uz Grcku, Bugarsku, Srbiju, Svajcarsku...). Znaci mozda jos malo bolje i za Srbiju i za Hrvatsku i to je plafon. Dakle,

1. Liga od 12 klubova.

2. Drzave ucesnice daju 1-4 kluba zavisno od uspjeha njihovih klubova u toj ligi (gledaju se zadnje tri sezone npr.)

3. Vlasnik lige (klubovi koji igraju te sezone plus bilo ko - npr. koordinator lige koji drzi samo 10%) posjeduju regionalnu sportsku televiziju sa naglaskom na svoju ligu.

Isto posjeduju sportsku prognozu - primamljivu jer je nagradni fond 60-70% uplata.

4. Odredjen je fiksni iznos za pobjedu i remi. Premija za prvaka i narednih nekoliko na tabeli. Prihodi za fond su razni - reklame na tv, reklame na stadionima, prodaja tv prava, prihodi od sportske prognoze... Plus, svaki klub ima svoje sponzore.

5. Postoji ekipa za pracenje navijaca - sve se snima na navijackim tribinama... Baci neko kamen u igraliste - godina-dvije zabrane ulaska na stadione. Nece biti u interesu klubova da stite svoje izgrednike - kvare im profit... Osim asistencije policije vlasnik lige moze da posjeduje/angazuje zastitarsku agenciju od stotinjak profesionalaca.

6. Sjediste lige, sudijske organizacije, tv stanice, lutrije u 4 razlicita grada. Ali uvezano i transparentno. Sudije se ocjenjuju od npr. 5 supervizora kojima svi vjeruju. Lose sudi, ode dobra premija. Postoje i strane sudije...

7. Iz lige obavezno ispada zadnji na tabeli - nikako ne moze da igra naredne sezone. Domace lige u kojima klubovi ne ucestvuju se zavrse ranije. Zatim iz ove regionalne npr. ako su tri kluba odigraju dvokruzno sa najbolja npr. 3 iz domace lige za prvaka. Medjusobni rezultati iz regionalne se uzimaju u obzir. Tako niko nikoga nece pustati. Plus sto je premija za svaku pobjedu i za prvih nekoliko na kraju.

Domaci sport moze se pojacati jakim, prosirenim kup takmicenjima.

8. Sve kompatibilno sa UEFOM.

ITD. ITD.

Ja bih stvarno uzivao da pratim takvu ligu, igrao bih i prognozu, ali ne vjerujem da ce se nesto tako (brzo) dogoditi. Jedino je moguce da tajkuni lako nadju zajednicki jezik...

Dobar prijedlog.
solanik is offline  
Old 03.12.2008., 13:15   #78
Quote:
pobunjenik kaže: Pogledaj post
definitivno protiv takve lige... mozemo vidjeti kaj se dogodilo s kosarkom,eto 2 godine je bio neki naboj,a pogledajte danas. mislim kako bi s nogometom bilo jos gore. a pocetku bi bili puni stadioni,ali opet tesko da bi jedan zeljo ili sarajevo napunilo maximir ili poljud, opet zanimljivije bi bilo van stadiona.mada kad bi to murja krenula osiguravati na kaj bi tek ta represija izgledala? onda kak bi tu klubovi profitirali osim u mozda prvih par sezona jer ocekivati da bi se transfer iz zvezde ili partizana u Dinamo dogodio je u razini 0.
Robert Prosinecki?
solanik is offline  
Old 03.12.2008., 13:41   #79
Quote:
babaluj kaže: Pogledaj post
Sve si dobro rekao osim sto je Dinamo i ove godine uspjesniji od Partizana u Uefa ligi,tako da ce ubrzo preteci Partizana i na Uefinoj listi.Ali recimo da je Partizan u Srbiji ono sto je Dinamo u Hrvatskoj,nazalost u europskim okvirima oba kluba su losa,za ostale klubove niti da govorim.Mislim da bi bilo dobro osnovati jednu medunarodnu ligu u kojoj bi bile drzave iz ex Juge,te eventualno Madari,Rumunji,Bugari,Austrijanci,mozda i Slovaci i Cesi.I to na nacin da sve drzave zadrze svoje nacionalne lige,a te nacionalne lige igraju dvokruzno sa 10 ili 12 klubova,to je ukupno 18 ili 22 prvenstvene utakmica po sezoni.
Zavrsetak nacionalnih ligi bi bio do Nove godine.Nakon zimskih prelaznih rokova pocela bi ta Medunarodna liga.Sastojala bi se od 32 prvoplasirane momcadi u svojim ligama,a sistem bi bio kao u Ligi prvaka.Iz svake drzave koja bi sudjelovala u medunarodnoj ligi bi dolazila 2 do 5 predstavnika,ovisno o Uefinom renkingu drzava.
Na taj nacin mi ljubitelji nogometa mogli bi na proljece gledati mnogo atraktivnih utakmica,ionako nasi klubovi ispadaju iz Uefinih takmicenja uglavnom krajem ljeta ili najduze do Nove godine.Klubovi bi zaradivali sa punim stadionima,jaki sponzori,prodaja TV prava,na taj nacin bi zaradivali veliki novac koji bi kasnije mogli ulagati u jos bolje igrace,novu infrastrukturu itd.
Sve nabrojane drzave imaju problem slabih liga i malo jakih utakmica u nogama,a to bi se na ovaj nacin promjenilo.Zamislite Juznoeuropsku ligu u kojoj igraju Slavija,Sparta,Slovan,Zilina,Salzburg,Rapid,Sturm, Maribor,Domzale,Dinamo Zg,Hajduk,Slaven,Rijeka,Sarajevo,Zrinjski,Borac,Ze ljo,Debrecen,Ferencvaros,Partizan,Zvezda,Vojvodina ,Rapid Buk,Steaua,Cluj,Dinamo Buk,Levski,Lokomotiva Sof,Makedonija,Vardar itd. Ta liga bi ubrzo za par godina bila na nivou Liga petice.Normalno prvih par godina bi trebalo zabraniti gostovanja navijacima u ex Jugo zoni da ne bude rata po stadionima.
pa nije nogomet kosarka pa da je moguce da igraci u sezoni odigraju 100 utakmica...

uglavnom....za tu su ligu uglavnom oni kojima je bitnije protiv koga igra njihov klub, a ne kako igra njihov klub...

ponavljam, kad je hajduk los i na derbiju ce ga gledat samo 10 000 ljudi, a kad je dobar i protiv varteksa dodje 20 000...
znaci nije neatraktivnost protivnika razlog slabe posjecenosti vec kvaliteta nogometa...
evo sljedece kolo ce subicevac sigurno biti premalen da ugosti sve one koji bi htjeli gledat sibenik-hajduk, stadion ce sigurno biti pun ka cep....jer i jedni i drugi zadnjih par kola igraju odlicno...
jasno je znaci sta privlaci publiku, kvaliteta...
__________________
Bob Rock: "Bjezimo, njih su dvojica, a mi smo sami!!!"
vviikkii is offline  
Old 03.12.2008., 13:45   #80
gostovanja navijaca je nemoguce zabraniti jedino ako ce se par dana prije utakmice zatvorit granice...
i naravno da bi bilo pustanja utakmica... kao da se to vec nije dogadjalo, pogotovo na kraju jugo-lige...
na poljudu se cak skandiralo dinamu "budite prvaci", to je onaj legendarni derbi koji smo im pustili jer su jos imali sanse pretec zvezdu...
__________________
Bob Rock: "Bjezimo, njih su dvojica, a mi smo sami!!!"
vviikkii is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:35.