Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2011., 22:31   #3381
zna netko koliko dođe povratna karta za vlak do seiersberga? il je bolje busom.. ja bi išla ovaj vikend, zna natko koju agenciju koja ima izlete do tam i natrag bez da moram u razgledavanje graza O.o thx
__________________
There Is No Real Me Only An Entity Something Illusory And Though I Can Hide My Cold Gaze And You Can Shake My Hand And Feel Flesh Gripping Yours And Maybe You Can Sense Our Lifestlyes Are Probably Conformable I Simply Am Not There
MShadows is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 23:38   #3382
povratna karta za vlak do seiersberga? mislis, do graza? skuplja je od busa u svakom slucaju, iako moram priznat da ne znam tocnu cifru... autoturist ima shopping bus koji ne vodi u razgledavanje, nego u shopping 100kn povratna karta je po meni skroz ok
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 09:30   #3383
Pozz, jel mi može netko nešto malo reći o shoppingu u Grazu? To se posebno organizira? Odakle se kreće? Samo Zagreb ili jer sam iz istočne Slavonije, hvala
PutNaSuncuツ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 11:09   #3384
jel bio netko nedavno u grazu? kakvo je stanje odjece,obuce?
love_peace222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 23:01   #3385
A kak je ak se kupi fotić za 450 eura, dal se može dobit povrat Mehrwertsteuera, čula sam da Slovenci, ak je tak neka veća cifra, dojave našim carinicima, kaj savjetujete?
__________________
Čuvaj se, sinko, strašnog Hudodraka, čeljusti što čapnu, kandži koje kvače! Čuvaj se ptice Zlamače ko vraga! Nemoj da ljusni Grlograb te nađe!
alica u zrcalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 18:36   #3386
Shopping u Grazu

Bio sam početkom ljeta u Gracu i grad je fantastičan. Interesuje me kada su u Austriji, konkretno u Gracu sniženja? Mislio sam ići sa nekom ekipom sad u novembru pa me interesuje da li se isplati (ekipa je mješovita muško-ženska). Gdje je najbolje za šoping u Gracu? Koji šoping centar ili neke pojedinačne prodavnice u Gracu?


Hvala
stola is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 10:33   #3387
Quote:
alica u zrcalu kaže: Pogledaj post
A kak je ak se kupi fotić za 450 eura, dal se može dobit povrat Mehrwertsteuera, čula sam da Slovenci, ak je tak neka veća cifra, dojave našim carinicima, kaj savjetujete?
vrlo moguće. koliko se sjećam, dojavljivali su iznad 350e :/
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 11:20   #3388
Quote:
stola kaže: Pogledaj post
Bio sam početkom ljeta u Gracu i grad je fantastičan. Interesuje me kada su u Austriji, konkretno u Gracu sniženja? Mislio sam ići sa nekom ekipom sad u novembru pa me interesuje da li se isplati (ekipa je mješovita muško-ženska). Gdje je najbolje za šoping u Gracu? Koji šoping centar ili neke pojedinačne prodavnice u Gracu?


Hvala
zimska snizenja su ti zadnji tjedan u 12.mj. i onda uglavnom kroz cijeli prvi mjesec u grazu imas odlicne shopping centre, prvenstveno izdvajam seiersberg i centar west (gdje je i ikea), a i centar grada nije los, ima svakakvih ducana... sve ovisi o tome sto vas zanima... u centru grada ima i dosta onih standova za vrijeme adventa (mislim do 6.1.), pa je super pojesti kobasice i popiti kuhano vino...
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 16:47   #3389
Hvala na savjetima. Upoznat sam sa tim centrima i baš ima svega i za svakoga. Više me je interesovalo ima li neke vajde da idem krajem ovog ili idućeg mjeseca. Meni se, ako bude lijepo vrijeme, više ide u sam grad a supruga, kao i većina žena u šoping. Da li neko zna, bar tdprilike, u koje vrijeme su tzv. velika sezonska sniženja u Gracu? Interesuje me da li su ikome tražili da pokaže robu koju je kupio prilikom ovjeravanja računa na granici? Mislio sam kupovati televizor ali nemam ga čime dovesti pa sam mislio angažovati rodbinu koja bi, naravno televizor dovezla kasnije.
stola is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 11:19   #3390
Quote:
stola kaže: Pogledaj post
Interesuje me da li su ikome tražili da pokaže robu koju je kupio prilikom ovjeravanja računa na granici? Mislio sam kupovati televizor ali nemam ga čime dovesti pa sam mislio angažovati rodbinu koja bi, naravno televizor dovezla kasnije.
Prilikom ovjeravanja računa moraš pokazati tu robu koju iznosiš iz EU, jer poanta je u tome da ti vraćaju porez zato što tu robu iznosiš i uvoziš u HR pa da dva puta ne platiš porez.
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 14:16   #3391
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Prilikom ovjeravanja računa moraš pokazati tu robu koju iznosiš iz EU, jer poanta je u tome da ti vraćaju porez zato što tu robu iznosiš i uvoziš u HR pa da dva puta ne platiš porez.
OK to znam ali mi do sada nisu nikada tražili da pokažem šta sam kupio. Inače sam iz BiH, tako da sam samo u tranzitu kroz HR.
stola is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 15:55   #3392
Exclamation

jedno pitanjce Do sada sam obično u Graz išla autom, ovaj put idem autobusom, croatia bus. Prilično mi je hitno, ako mi možete odgovoriti, listala sam dosta stranica unazad ali nisam našla, gdje ovaj bus točno staje u centru Graza? Je li blizu Jakominiplatz ili daleko, tj. kako se snaći da dođem do tamo? Hvala!!!
Mme Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 21:22   #3393
Mislim da staje kod opernhaus, tj. do nje (franz-graf-allee).

Sent from my LG-P920 using Tapatalk
Domagoj R is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 00:19   #3394
Quote:
Domagoj R kaže: Pogledaj post
Mislim da staje kod opernhaus, tj. do nje (franz-graf-allee).

Sent from my LG-P920 using Tapatalk
E super, hvala ti!
Mme Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 22:59   #3395
dali netko zna dali u ikei primaju kartici i dali postoji mogućnost plačanja na rate??? Hvala vam
mpmpmp777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 09:41   #3396
Quote:
mpmpmp777 kaže: Pogledaj post
dali netko zna dali u ikei primaju kartici i dali postoji mogućnost plačanja na rate??? Hvala vam
primaju kartice,
a plačanje na rate naravno nemaju, bar ne za HR gradjane
__________________
ne kradi, drzava ne voli konkurenciju !!
jappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 16:42   #3397
evo samo da javim stanje u seiersbergu, trgovine su pune stvari iz novih kolekcija, ima svih brojeva (sto u zagrebu nije slucaj jer se sve odmah razgrabi), cijene su kao i kod nas, ali ima i dosta snizenih stvari, npr. u h&m-u ima jako puno haljina po 10 eura koje su vecinom iz ljetne kolekcije, nakita također..u c&a je popust 20% na sve jer slave rođendan, ali ne znam do kada.

e sad mene zanima za povrat poreza, kako sam natukla racuna samo u h&m-u preko par stotina eura i sve sam ovjerila tamo kod njih na salteru u seiersbergu i sad me zanima jel ja mogu samo doci u postu u npr. u branimirovu to podici ili moram cekati neko vrijeme da me obavijeste ili stavec?
femmefatale20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 17:05   #3398
može netko pogledati koliko dođu timberlandice one žute u grazu ak ide ko uskoro??? hvala punooo
habibic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 21:46   #3399
Pozdrav! Jel zna netko dućan s jeftinijom posteljinom, osim Ikee?
Neisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 23:31   #3400
Quote:
femmefatale20 kaže: Pogledaj post
evo samo da javim stanje u seiersbergu, trgovine su pune stvari iz novih kolekcija, ima svih brojeva (sto u zagrebu nije slucaj jer se sve odmah razgrabi), cijene su kao i kod nas, ali ima i dosta snizenih stvari, npr. u h&m-u ima jako puno haljina po 10 eura koje su vecinom iz ljetne kolekcije, nakita također..u c&a je popust 20% na sve jer slave rođendan, ali ne znam do kada.

e sad mene zanima za povrat poreza, kako sam natukla racuna samo u h&m-u preko par stotina eura i sve sam ovjerila tamo kod njih na salteru u seiersbergu i sad me zanima jel ja mogu samo doci u postu u npr. u branimirovu to podici ili moram cekati neko vrijeme da me obavijeste ili stavec?

ako si to ovjerila tamo na granici kod slovenaca onda mozes pokupiti kad god zelis u zagrebu .u posti u branimirovoj ili u jurisicevoj mislim da ne mozes nigdje drugdje .ispravite me ako grijesim
micek<3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:41.