Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2017., 12:00   #301
Bude li kad u Zagrebu okupljanje jorkija?
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 20:14   #302
Ne znam ...ali sam zainteresirana :-)


Sent from my iPad using Tapatalk
Frenky08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 21:09   #303
Ima li još nekog da je zainteresiran možemo ovu nedjelju ako nas vrijeme posluži?
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 00:18   #304
@bpodnar, post ti je premješten na temu ŠTENE DOLAZI - kratke upute za rukovanje.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2018., 22:22   #305
Yorkie - problemi sa štencima i iskustva

Pozdrav, kupili smo Yorkia starog 2mj i tjedan dana koji je nakon 24h kod nas, prestao jesti. Od tada smo kod veterinara na infuziji i glukozi, obzirom da je pesek baš jako klonuo. Da li je netko imao sličnih iskustva? Hvala!
fugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2018., 22:32   #306
Quote:
fugolina kaže: Pogledaj post
Pozdrav, kupili smo Yorkia starog 2mj i tjedan dana koji je nakon 24h kod nas, prestao jesti. Od tada smo kod veterinara na infuziji i glukozi, obzirom da je pesek baš jako klonuo. Da li je netko imao sličnih iskustva? Hvala!
Jeste li kontaktirali s uzgajivačem? To bi svakako trebalo napraviti.

Mislim, ja sam imala drukčijih i manjih problema, a zapravo sam sama kriva jer sam bila zaboravila na šteneći proljev pa sam se uspaničarila, napravila koprološku pretragu, ovo-ono, a na kraju se sve smirilo. No prvi mi je potez bio da nazovem uzgajivača i pitam za savjet.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2018., 22:50   #307
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Jeste li kontaktirali s uzgajivačem? To bi svakako trebalo napraviti.

Mislim, ja sam imala drukčijih i manjih problema, a zapravo sam sama kriva jer sam bila zaboravila na šteneći proljev pa sam se uspaničarila, napravila koprološku pretragu, ovo-ono, a na kraju se sve smirilo. No prvi mi je potez bio da nazovem uzgajivača i pitam za savjet.
jesam! Obzirom da je pas vec 10 dana kod veterinara te se bori vec danima s proljevom, povracanjem ..naizmjenicno te je sav klonuo i nikakav, htjela sam vidjeti da li je jos netko imao slicnih iskustva
fugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2018., 06:38   #308
Quote:
fugolina kaže: Pogledaj post
jesam! Obzirom da je pas vec 10 dana kod veterinara te se bori vec danima s proljevom, povracanjem ..naizmjenicno te je sav klonuo i nikakav, htjela sam vidjeti da li je jos netko imao slicnih iskustva
Ma nejasno sam sinoć napisala. Mislila sam što uzgajivač kaže, je li primijetio slične znakove dok je štene još bilo kod njega i tako. Kada je cijepljen i kada je čišćen od glista, piše ti u knjižici. Nadajmo se da će sve biti dobro. U ovoj dobi jako su osjetljivi, a sa štencima smo svi imali različitih problema. Teško će se naći dva ista iskustva.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2018., 08:08   #309
Meni ovo zvuči ko parvo, jeste radili pretrage za parvovirus? Jel pas primio uopće prvo cjepivo za zarazne?
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:19.