Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2008., 17:07   #21
Evo vam link agencije koju možete kontaktirati za šetnje
Cijene su skroz OK.

www.animalsdream-agency.com
Yorkshire is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 00:59   #22
Laa laa, hvala šta si se javila, nadam se dobroj suradnji!
Podižem topic, i dalje šećem, sve više i više ljudi se javlja, ali uvijek ima neka rupa....
NOVOST!
Osim šta šečem pse, mogu ih i pričuvat, a osim njih čuvam kod sebe i male životinjice ili dolazim u vaš dom ih hranit dok ste vi odsutni!
mops is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 11:16   #23
ima li netko tko bi mi povremeno šetao psa, mopsa starog 4 god? živim na vrbanima,nasuprot merkatora na zagrebačkoj aveniji.
andrea08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 13:31   #24
Vau-vau!

Quote:
Julija kaže: Pogledaj post
..ja mu placam za cijeli mjesec 250-300kn, ovisno o broju dana..
Hahahahaha.. dakle zadnji dan kosta 50kn?
Onda ti mogu ja pricuvat/prosetati psa ali slobodna sam samo 31og u mjesecu. Salim se.

Iskustvo, dresura i cuvanje.
Cijena je po dogovoru. Najcesce to bude 100kn/dan ukoliko je duze od sedam dana, ali to su rasni psi koji dobivaju svaki dan minerale i vitamine, dva obroka dnevno i pastetice i jogurte jer odbijaju drukciju hranu. Dakle, cijena po dogovoru.

Ako nekome treba referenca od kinoloskih sudaca, veterinara ili slicno.. PM

Rijeka
__________________
Netko za psece druzenje?
Janica Klošarić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 20:58   #25
ako netko sa podrucja rijeke ima povremeno volje cuvati-setati moga pasonju - PM!

radi se o 2,5god starome goldenu, apsolutno neagresivnom!
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 21:07   #26
Arrow RI šetnja

Ja sam iz RI i ako nekome treba usluga čuvanja i šetanja psa, javite! Bit će mi zadovoljstvo!
riba_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 14:17   #27
pozdrav svima..

idem na put 5-6 dana točnije za novu godinu i treba mi neko da mi izvodi pasa .. na području splita sam.. plaćam suvim zlatom ako triba
titty is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 08:55   #28
Šetnja, dnevno čuvanje i briga za pse (male i velike!) i ostale kućne ljubimce s dugogodišnjim iskustvom na području cijelog grada Zagreba. Javite se s povjerenjem na pm.

Lijep pozdrav!
pikica_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 19:40   #29
Quote:
jokka55 kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam ako je nekom u iteresu da se sadržaj teme primjeti može podić temu bez obzira na to dal ima nešto novo za reć
Tema je dodana u indeks i nema potrebe za dizanjem teme samo dizanja radi.

Pače, molim da se to ne radi.
__________________
Kao prvo, Kur'an odobrava blago udariti ženu u odrećenim situacijama. To je točno! Ali ne da se ženi čini nasilje! - Shady.
Tyndall is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 07:42   #30
Ima agencija...

http://www.animalsdream-agency.com/o-nama/
Yorkshire is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 08:49   #31
JA znam curu u ZG koja to radi. Ako nekom treba, pošaljem kontakte.
moses is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 15:54   #32
Bok...
Ja sam jako veliki ljubitelj životinja, posebno pasa, obožavam ih, jednostavno obožavam. Do prije godinu dana pomagala sam susjedu oko njegovog psića, mali Jack Russel, uh koji pas, umiljat, drag, pametan, ma ko ga ne bi poželio, malo je bio zločkast, al nešto sam ga uspjela i naučit. Šetala sam ga svakodnevno, igrala se s njim.
Kako sam se sad preselila u Zagreb zbog novih obaveza, studij naravno, bilo bi mi jako drago kad bi se netko javio ako treba pomoć oko svog psa, poneka šetnja, istrčavanje, igra itd. Lijepo bi bilo nešto zaradit za ove studentske dane, premda ne bi to bila velika zarada ali bolje išta......
Lijepi pozdrav svima!!!!!!!!!
luna008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 12:53   #33
da se i ja priključim...
šetala bih pse svih formata, na području maksimira i medveščaka. obožavam pse, imam iskustva i s agresivnijim pasminama (imam terijera) i voljela bih zaraditi koju dodatnu lovicu.
šetnje po parku maksimir ili po kvartu, hranjenje ljubimaca dok vas nema, posjeti veterinaru...
na PM
kona is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 19:58   #34
Pozdrav!

Evo i ja se javljam za područje Zagreba za šetnju i dnevno čuvanje kućnih ljubimaca..
gardenlady is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2009., 15:57   #35
Ja bih isto šetala peseke svih vrsta i veličina na području Siska. Može i hranjenje i posjeti veterinaru.
čipsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 19:01   #36
Ovih dana sam tražila neki poslić uz studiranje i ovo mi se čini kao prava stvar za to. Jako volim pse, imam labradoricu i mislim da sam spremna za takvo nešto.

Međutim nikada nisam to radila niti znam nekoga tko šeće pse pa bi zamolila ako bi me netko mogao uputiti kako se cijene kreću.
Fala
La Ladrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 10:17   #37
podižem topic

Prvo zahvaljuem forumašima koji mi vjeruju i iz mjeseca u mjesec zovu da im pričuvam ili prošećem psa Nadam se daljnjo suradnji, mjesta još ima, zovite i dalje

Saša
091/4640726
mops is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 18:48   #38
Quote:
Ladan kaže: Pogledaj post
Molim da mi se na pm javi netko tko bi mi šetao psa u subotu i nedjelju (21. i 22. 6.) tri puta dnevno na Savici.
Pas ima 10 godina, mješanac srednje veličine i dobar je.
Tinek je predobar pas evo ja ga šećem svaki dan već nekoliko mjeseci i same riječi hvale
mops is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 12:31   #39
ako treba nekome prošetati psa na području osijeka neka se javi, najviše mi odgovaruju mjesta ( sjenjak, vatrogasno naselje, jug, vijenac ivana meštorviča, svačićeva ulica, ivana gorana kovačića)...ja imam peseka mješanca starog 2 god. i dobro bi mu došlo društvo, nije svadljiv
cijena po dogovoru
matea.os is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 19:56   #40
Šetala bi peseke na području trešnjevke remize črnomerca,imam iskustva sa psima,jel ih i doma imam punocijena po dogovoru.


Ines
sunce_malo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:10.