Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2006., 23:05   #1
Zločini u Berku

Evo konačno je započelo suđenje četvorici srba za zločine u Berku...
Optužnica ih tereti da su u većinskom hrvatskom selku kupiranomod strane JNa i paravojske prihvatili i uspostavili okupacijsku vlast te osnovali štab teritorjalne obrane...
Dalje se u optužnici spominje zlostavljanje hrvatskog stanovništva kako bi napustili Berak te tako proveli etničko čišćenje sela od nesrpskog stanovništva...
Naravno optuženi su i za ubijanje civila...
Problem je jedino što se trojica od četvorice brane sa slobode!!
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 23:10   #2
Možda u međuvremenu Mesić imenuje kojega i za svog savjetnika.
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 23:17   #3
Možda iziđe s teorijom da je dobro što su ljudi pobijeni jer je to difamiralo Srbe u očima svijeta..

Dakle..ništa novo..još jedan hrvatski biser i kao takvoga ga treba promatrati bez nekog naročitog uzbuđivanja...biće toga još...

Bal je tek počeo...
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 23:24   #4
Quote:
salvador2 kaže:
Možda u međuvremenu Mesić imenuje kojega i za svog savjetnika.




Možda u međuvremenu Mesić imenuje kojega i za svog savjetnika...da bi mu hrvatski narod dao jos vecu pordrsku...he heeeee...muuuuUUUUUUUUU
Frankopan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 19:29   #5
Dio tih zločina se desio 92-ge (po optužnici) a tada se već ohoho vremena nije pucalo u Slavoniji. Možda se radi i o zločinu iz koristoljublja.
__________________
I moji preci su 27.marta 1941 bili protiv NAZI pakta. I ja mu se protivim.
4,05% is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 20:38   #6
Quote:
4,05% kaže:
Dio tih zločina se desio 92-ge (po optužnici) a tada se već ohoho vremena nije pucalo u Slavoniji. Možda se radi i o zločinu iz koristoljublja.
Izmedu ostalog svaki zlocin srba je bio i iz koristoljublja, ubi, pljackaj, pali...
W&S is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 23:44   #7
Quote:
4,05% kaže:
Dio tih zločina se desio 92-ge (po optužnici) a tada se već ohoho vremena nije pucalo u Slavoniji. Možda se radi i o zločinu iz koristoljublja.
Uhvatimo se malo toga koristoljublja...i izreke prvo ispeci pa reci...iskreno ti preporučam da razmisliš o njoj...
Taj zločin iz koristoljublja bi ti i prošao da tamo nije bio logor za oko 120 Hrvata bez obzira na dob i spol...i da se svaki dan ti civili nisu sustavno mučili...
Da su ih samo ubili i uzeli stvari te otišli iz sela,možda bi ti ta tvrdnja i prošla...možda..
Ali ako se civili sustavno zlostavljaju i ubijaju metkom u glavu to je onda ratni zločin...
I da,ratni zločin je svaki zločin počinjen na prostoru u kojem vlada ratno stanje...bez obzira jel se pucalo ili nie,rat je trajao do '95.g.!
A to se dogodilo '92.g.
Jel ti sda lakše?I prema toj tvrdnji onda su zločini u Osijeku iz koristoljublja jer su ti ljudi ubijeni bez ikakvog prethodnog mučenja...samo metak u glavu...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 23:52   #8
Quote:
McAucliffe kaže:
Uhvatimo se malo toga koristoljublja...i izreke prvo ispeci pa reci...iskreno ti preporučam da razmisliš o njoj...
Taj zločin iz koristoljublja bi ti i prošao da tamo nije bio logor za oko 120 Hrvata bez obzira na dob i spol...i da se svaki dan ti civili nisu sustavno mučili...
Da su ih samo ubili i uzeli stvari te otišli iz sela,možda bi ti ta tvrdnja i prošla...možda..
Ali ako se civili sustavno zlostavljaju i ubijaju metkom u glavu to je onda ratni zločin...
I da,ratni zločin je svaki zločin počinjen na prostoru u kojem vlada ratno stanje...bez obzira jel se pucalo ili nie,rat je trajao do '95.g.!
A to se dogodilo '92.g.
Jel ti sda lakše?I prema toj tvrdnji onda su zločini u Osijeku iz koristoljublja jer su ti ljudi ubijeni bez ikakvog prethodnog mučenja...samo metak u glavu...
A i to dobro znaš, što ti je Berak rodno selo?
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 10:07   #9
Quote:
McAucliffe kaže:
Uhvatimo se malo toga koristoljublja...i izreke prvo ispeci pa reci...iskreno ti preporučam da razmisliš o njoj...
Taj zločin iz koristoljublja bi ti i prošao da tamo nije bio logor za oko 120 Hrvata bez obzira na dob i spol...i da se svaki dan ti civili nisu sustavno mučili...
Da su ih samo ubili i uzeli stvari te otišli iz sela,možda bi ti ta tvrdnja i prošla...možda..
Ali ako se civili sustavno zlostavljaju i ubijaju metkom u glavu to je onda ratni zločin...
I da,ratni zločin je svaki zločin počinjen na prostoru u kojem vlada ratno stanje...bez obzira jel se pucalo ili nie,rat je trajao do '95.g.!
A to se dogodilo '92.g.
Jel ti sda lakše?I prema toj tvrdnji onda su zločini u Osijeku iz koristoljublja jer su ti ljudi ubijeni bez ikakvog prethodnog mučenja...samo metak u glavu...
Samo htjedoh o zločinu govoriti na način na koji neki govore o zločinima u oluji.
Naravno da ubici treba "zavrnuti jaja".
__________________
I moji preci su 27.marta 1941 bili protiv NAZI pakta. I ja mu se protivim.
4,05% is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 10:12   #10
Quote:
4,05% kaže:
Dio tih zločina se desio 92-ge (po optužnici) a tada se već ohoho vremena nije pucalo u Slavoniji. Možda se radi i o zločinu iz koristoljublja.
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 10:17   #11
Quote:
frch kaže:
Forumski Savo Strbac propagira Virtualni Veritas i tekniku rada poput njega, koristoljublje, svadbe, jadne starice ubijene itd itd

W&S is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 10:20   #12
Quote:
4,05% kaže:
Dio tih zločina se desio 92-ge (po optužnici) a tada se već ohoho vremena nije pucalo u Slavoniji.
shit of the year
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 10:24   #13
Quote:
castanea kaže:
shit of the year
Savi 4.5 virtualcu treba samo vratiti istom mjerom!
W&S is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 10:10   #14
Quote:
salvador2 kaže:
Možda u međuvremenu Mesić imenuje kojega i za svog savjetnika.
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2006., 00:51   #15
NE ZNAM KAKO IMATE ŽIVACA TO GLEDATI.JA SAM PROBALA PA SAM MORALA POPITI ŠAKOMICIN.NA KONCU TEMA JE BERAK.ISKRENO JA SAM NISLILA DA BERAČKI KRVNICI NEĆE BITI PROCESUIRANI .JEZIVO JE ŠTO JE TREBALO 8 GODINA I JOŠ SE BRANE SA SLOBODE.
LILLY 106 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2006., 02:16   #16
Gdje se taj film Komšije može nabaviti?Nisam znao za njega...rijetko sam u HR pa baš neznam za filmove takve teme i produkcije...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2006., 02:30   #17
Quote:
McAucliffe kaže:
Gdje se taj film Komšije može nabaviti?Nisam znao za njega...rijetko sam u HR pa baš neznam za filmove takve teme i produkcije...
Ako imas prilike pogledaj ovaj film http://www.dfi.dk/tidsskriftetfilm/47/anatomyofevil.htm . Ispovjedi onih koji su cinili ubojstva.
__________________
Nije da se ne slazem sa tobom ali nisi u pravu.
Ante is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2006., 04:03   #18
Post

Quote:
McAucliffe kaže:
Gdje se taj film Komšije može nabaviti?Nisam znao za njega...rijetko sam u HR pa baš neznam za filmove takve teme i produkcije...
Mislim da ga mozes na vise stranica skinuti, barem je prije par mjeseci bilo tako.
Utipkaj "Komšije" u Google.
Bušido is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2006., 19:02   #19
Tkoga zanima može ju povećati...karlovčanin ti ju isto povećaj i reci mi,ali iskreno jel to kafić u gornjem budačkom?!Već mi je dosta da balavci pljuju po meni,ratu i prijateljima koji sam izgubio...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2006., 19:06   #20
Bilo je Opela Corsi nekoliko u SUP/MUP Karlovac i da sve sa natpisima,sad tek vidim koliko si upucen.
__________________
...sve te tisuce, hiljedarke, konjanici i rudari, stavljani davno u stranu za neki san da se ostvari.
Nestali u brojkama, brojke kao snjeg okopnile...
Karlovcanin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:45.