Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2014., 14:51   #281
Quote:
paprenjak kaže: Pogledaj post
Cure,gdje u Zagrebu kupiti zivin toplomjer?svugdje trazila i nema znam da ih povlace ali mozda ipak netko vidio negdje? Hvala
Nigdje. Ja sam uletio na zadnjih par komada u kvartovskoj biljnoj, još mi magistra kaže da joj je netko prošli tjedan iz rijeke ili splita naručio 50 komada i pokupio joj sve.

A ovi novi bez žive, meh. Jebote eu i živa.
__________________
Alf used to say: "When you get the ball, you give it to Bobby".
Zlikovsk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 11:12   #282
Ja isto imam IRT 4520 i moram vise puta mjeriti bebi da bih bila sigurna da sam dobro mjerila..
__________________
16.7.2013.
anpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 15:00   #283
Imam digitalni neki jeftini iz Kine,platila sam ga valjda kojih 15 kn i precizno mjeri, imam još 2 živina toplomjera tako da sam isprobala sve kombinacije i taj digitalni je stvarno točan kad se uspoređuju rezultati.
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 19:40   #284
dižem temu:
za mame koju su uzimale digitalni ušni toplopmjer u dm-u, možete li mi reći koji model oni drže? ja sam ga jednom gledala, ali nisam zapamtila koji je, znam da me zatekla cijena, koja je bila brutalno visoka.
sad razmišljam kupiti neki toplomjer, pa bih iskoristila bodove koje imam u dm i možda uzela taj, ali nije mi dm s ljekarnom baš usput, pa čisto da znam koji je model.
hvala
they call me Bo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 11:30   #285
Mene isto to zanima. Imam onaj rodjendanski kupon za 25% na bilo koji proizvod pa bih mozda iskoristila na to.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 21:51   #286
da odgovorim na svoje pitanje, možda nekome bude od koristi.
dm drži braun thermoscan irt 4020, košta 539,90 kn ! što je bezobrazluk teški, jer isti toplomjer u ljekarnama košta oko 450 kn, provjerila sam na par lokacija.
evo za primjer
http://www.mojaljekarna.hr/pomagala/...l#.VCHNSlf-snY
a može ga se naći i jeftinije.
ja sam ga kupila iz razloga što imam dosta bodova pa sam kombinirala popust od 25% na jedan artikl i 15% na ukupnu kupovinu i na kraju platila 344,18 kn.
they call me Bo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 09:20   #287
koliko klincima smeta kad im se mjeri u uhu? (nikad u zivotu imala u ruci takav termometar pa nemam pojma) jel se moze on koristiti u snu bez da se dijete probudi?
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 20:52   #288
Ma ne smeta im, to je gotovo za par sekundi. Ako dijete neme ekstra lagan san nece se probuditi prilikom mjerenja.
Vida36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 11:58   #289
Quote:
they call me Bo kaže: Pogledaj post
da odgovorim na svoje pitanje, možda nekome bude od koristi.
dm drži braun thermoscan irt 4020, košta 539,90 kn ! što je bezobrazluk teški, jer isti toplomjer u ljekarnama košta oko 450 kn, provjerila sam na par lokacija.
evo za primjer
http://www.mojaljekarna.hr/pomagala/...l#.VCHNSlf-snY
a može ga se naći i jeftinije.
ja sam ga kupila iz razloga što imam dosta bodova pa sam kombinirala popust od 25% na jedan artikl i 15% na ukupnu kupovinu i na kraju platila 344,18 kn.
sjecam se kada sam ga ja kupovala da je razlika u cijeni prvenstve bila zbog pakiranja tj skuplji je dosao u paket sa 20 rezervnih zamjenskih kapica i sa zastitnom kutijom koja je ujedno i drzac za te kapice
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 13:48   #290
Danas postoji nekoliko različitih toplomjera. Od onog za mjerenje temperature u uhu, na čelu, ispod ruke do guze ... Digitalni toplomjer za bebe više nije tako skup, a vrlo je praktičan za razliku od onih staklenih sa živom koji se mogu razbiti. U principu toplomjer za bebe je najbolje koristiti oralno jer je kod malih beba najprecizniji, međutim mala djeca su često nemirna i vrlo teško im je tako izmjeriti temperaturu. Moja preporuka je zato ispod ruku dok je beba mirna ili guza. Imate digitalne toplomjere po povoljnim cijenama u svakom većem dječjem dućanu ...
Filho is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 23:31   #291
i nama bi trebao,mali od kad je krenuo u vrtic konstasntno bolestan,temp.svice za poludit,vise nemam zivaca onako mrtvo tijelo,bunca,nikakav natezat se s njim i mjerit sa obicnim,imamo i dva digitalna od toga jedan chicco ali uopce ne pokazuju dobro,koda ih ni nemam
odlucila sam da bi uzela taj za u uho,ali ne znam koji,koliko cujem braunovi da su naj.ali cijena im je malo too much,ima koji da je pouzdan a prihvatljivija cijena i da nije neka lijeva marka jel ti pretpostavljam ce trajat kratko
koliko su uopce precizni ti toplomjeri?jesu pouzdani?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 11:16   #292
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
i nama bi trebao,mali od kad je krenuo u vrtic konstasntno bolestan,temp.svice za poludit,vise nemam zivaca onako mrtvo tijelo,bunca,nikakav natezat se s njim i mjerit sa obicnim,imamo i dva digitalna od toga jedan chicco ali uopce ne pokazuju dobro,koda ih ni nemam
odlucila sam da bi uzela taj za u uho,ali ne znam koji,koliko cujem braunovi da su naj.ali cijena im je malo too much,ima koji da je pouzdan a prihvatljivija cijena i da nije neka lijeva marka jel ti pretpostavljam ce trajat kratko
koliko su uopce precizni ti toplomjeri?jesu pouzdani?
mi imamo braunov ušni i do sada nam se pokazao kao dosta pouzdan.
S tim da nikad ne radimo samo jedno mjerenje, nego 3 pa gledamo najveću vrijednost.

imaš ovdje jedan braunov na akciji:

http://www.conrad.hr/Termometar-za-u..._17533_0601014

a na ebayu ima nekih i jeftinijih:

http://www.ebay.at/itm/Original-Olar...item5aff58d6c2
shlede is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 22:18   #293
Quote:
shlede kaže: Pogledaj post
mi imamo braunov ušni i do sada nam se pokazao kao dosta pouzdan.
S tim da nikad ne radimo samo jedno mjerenje, nego 3 pa gledamo najveću vrijednost.

imaš ovdje jedan braunov na akciji:

http://www.conrad.hr/Termometar-za-u..._17533_0601014

a na ebayu ima nekih i jeftinijih:

http://www.ebay.at/itm/Original-Olar...item5aff58d6c2
nebi nekako te neke jeftine sa e baya i sl...sta ja znam koliko to traje,pretpostavljam ono koliko para toliko muzike

a ovi conrad nisam nikad cula za njih,jel tko kupovao od njih,jesu pouzdani?
ok mi se cini cijena za braunov

a zanima me jos nesto oni nastavci sta se mjenjaju to se na svakom mora ili?i gdje se oni zasebno kupe,koliko dodju?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 09:47   #294
Imala sam hrpu raznih digitalnih, pa usni od Brauna, pa jos neki (vise se ne sjecam marke)...ali meni to nista nije bile pouzdano

Naj nam je zivin, nakupovala sam ih nekoliko kad smo isli u BiH (kod njih ih ima ). Eventualno provjerim tu i tamo s najobicnijim digitalnim iz DM-a, koji ako postoji temperatura- pokaze (ne i uvijek tocnu- tocniji je na visoj temperaturi ) i onda opet u akciju s zivinim...
bubasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 10:11   #295
Vec sam par puta pisala, al meni je genijalan Philips Aventov iz ovog kompleta http://babyhuddle.com/health-safety/...r-thermometer/
Brz jako (10 sec), vrlo precizan i uvijek tocan. Jako mi je zao da ga nigdje nema za kupiti posebno, jer nam ove druge stvari iz kompleta ne trebaju (i ne valjaju).

Poceo nam se od koristenja (ipak su iza nas vec tri jaslicke sezone) trgati i voljela bi uzeti nesto novo... i jako se dvoumim dal uzeti usni Braunov u DMu (cca 350 kn kad se iskombiniraju popusti), ili da ponovo uzmem cijeli ovaj komplet.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 22:55   #296
takav ko aventov imam ja ali od chicca ne vrijedi nista

mene nerviraju ovi obicni na zivu iako kazu da su najprecizniji,sad vise navodno nema kupit te na zivu tako mi neki dan farmaceutkinja rekla kad sam ga kupovala da se ne proizvode nego su na alkohol i tako se tesko stresu da je to prestrasno ruka mi odpadne svaki put,ako ne moram 20 puta ga stresat da padne ziva,uzas
a kako nam sad cesto treba a da ne kazem ponoci to me ubija tocno
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 13:49   #297
Pozzz. Gledam uzet ovaj Braun toplomjer, citao sam na više foruma da je najbolji. Vidim više modela da se nudi. Jel netko ovaj ima/isprobao? https://www.svijet-medija.hr/art/top...i-za-uho/46732
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 15:17   #298
Znam da je tema za bebe i djecu, ali mene zanima čime Vi mjerite temperaturu?
Imam onaj s alkoholom i taj ne vrijedi, nekad kaže da imam 36 tem, očito odstupa za 0,5 C.
Recimo mjerila sam sa živinim kojeg imam ali rado bi imala još 1, on pokazuje 37,7 dok ovaj pokaže cca 37.
Imam digitalni istina da nije neki skupi ali, i to nekad pokaže nekad, ne... 35 7 sam jednom imala, a čisto sumljam da sam bila pothlađena...

ŠTo Vi koristite a da je ok?
__________________
Možeš zatvoriti oči - zbog stvari koje ne želiš vidjeti, ali ne i srce - zbog stvari koje ne želiš osjećati.
leptirica020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 15:54   #299
Mi smo kupili braunov ušni u mullera oko 300kn
I ovi alkoholni i digitalni su da oprostite sranje

Sve gori 1950
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 22:41   #300
Quote:
Android-split kaže: Pogledaj post
Mi smo kupili braunov ušni u mullera oko 300kn
I ovi alkoholni i digitalni su da oprostite sranje

Sve gori 1950
koji model brauna si uzeo?kakav je jesi zadovoljan?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:50.