Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2007., 21:13   #101
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
Iskra je 2001. cini mi se ili 2002. nastradala u Italiji i strgala je ne znam koliko kraljezaka, tako da je bila van terena jedno 2 ili 3 godine ne znam tocno..
Joj sirotica, baš mi ju je žao.Šteta vidi se da je duže neigranje ostavilo trag.A kaj velite na Sanju Popović,ona je od ove sezone u Italiji?
Quote:
zNatizeljNo.dite kaže: Pogledaj post
..pa vilo..kazes da se sve zna vec..pogledaj trenutan raspored na tablici...rijeka treca, mislim to ne znaci nista ima jos do kraja...ali ipak pokazuje da nista nije sigurno, pa evo u subotu su dozivile prvi poraz...a jos misec ipo do kraja...bit ce zanimljivo ako svi budu igrali kako znaju=)
Nadajmo se da se neće ponoviti prošla sezona.Do finala sa samo dva ili tri poraza kroz cijelu sezonu i onda kvrga.Ovaj put nema playoffa, al opet im ne i de kad treba.Too bad.

Zadnje uređivanje Krle : 21.03.2007. at 21:16. Reason: Promjena teksta
Krle is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 22:08   #102
Sanja je dobar igrač, sada je u Novarri, ali je ozlijeđena skoro pa od početka sezone i ne igra.
Foki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 00:37   #103
Quote:
Foki kaže: Pogledaj post
Da, izgleda da se i Rijeka uklopila u ovu groznu ligu . Mislim gledala sam Kaštelu, ekipa bez tehnike, bez obrane, sve sami "veliki" smečeri. Stvarno mi nije jasno na koji je način Rijeka izgubila. Cure iz Kaštele imaju potencijala, nisu one krive što nemaju tehnike, ali vidi se prisutan dugoročni nerad trenera.
to je istina...od ekipe koja je jedina pruzala lijepu odbojku prestrasila se uloge favorita...a vidjet cemo....a za kastelu, pa cini mi se da ih je ovaj novi trener poslozio, takticki igraju odlicno, izbacio je onu amerikanku, a utakmicu protiv rijeke dobile su upravo zahvaljujuci obrani...
__________________
Gotta keep breathing. Because tomorrow the sun will rise and who knows what the tide could bring?
zubic_vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 23:24   #104
Quote:
Foki kaže: Pogledaj post
Sanja je dobar igrač, sada je u Novarri, ali je ozlijeđena skoro pa od početka sezone i ne igra.
Šteta,ode van i odmah joj se dogodi da se ozlijedi.Loše za formu.
Krle is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 09:06   #105
Sanja laganini vec trenira...jaka je ona..odlicna igracica, sa odlicnom tehnikom..i drago mi je da je otisla van, jer bi ovdje njezin talenat otisao k vragu
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 09:07   #106
I da, zenska ekipa Mladosti je u takvoj banani..osobno sam se zacudila kada sam saznala da je ona mala Solomun (juniorka) otisla u Azenu..jer je mala potencijal..igra dijagonalu i super to radi..
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 21:16   #107
hm...?

Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
I da, zenska ekipa Mladosti je u takvoj banani..osobno sam se zacudila kada sam saznala da je ona mala Solomun (juniorka) otisla u Azenu..jer je mala potencijal..igra dijagonalu i super to radi..
...mala je dobra..sad da je neka velika zvjerka i ne bi bas to rekla..al vidit cemo,,uostalom u mladosti nije nesto ni igrala pa bolje onda da je otisla u azenu ako ce igrat....mladost mozda da jednog do dva SVOJA kvalitetna igraca a ovo ostalo propadne jer ih se zanemari,,lovi se rezultat a tad se nema mjesta za sve ...mozda ovu sezonu bude malo drugcije, buduci da su sve mlade
zNatizeljNo.dite is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 21:19   #108
Quote:
Foki kaže: Pogledaj post
Da, izgleda da se i Rijeka uklopila u ovu groznu ligu . Mislim gledala sam Kaštelu, ekipa bez tehnike, bez obrane, sve sami "veliki" smečeri. Stvarno mi nije jasno na koji je način Rijeka izgubila. Cure iz Kaštele imaju potencijala, nisu one krive što nemaju tehnike, ali vidi se prisutan dugoročni nerad trenera.
..kad si zadnji put gledala kastela...ta ekipa se podosta promijenila otkad je prominila trenera ?..mogla bi zapaprit rijeci,,,,ej sve je moguce
zNatizeljNo.dite is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 23:35   #109
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
I da, zenska ekipa Mladosti je u takvoj banani..osobno sam se zacudila kada sam saznala da je ona mala Solomun (juniorka) otisla u Azenu..jer je mala potencijal..igra dijagonalu i super to radi..
Znači i Anita pobježe.Ove godine im se sve raspada.Šteta,dobra igračica, mada nije imala neku minutažu.
Krle is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 13:47   #110
Iskra je otišla u Azenu i može se reći da kad njoj ide ide i Azeni, ali njena obrana je 0 bodova, a i napad joj je u većini utakmica oko 50% što i nije baš nešto budući da ima dohvat veći od svih u toj našoj ligi... ak se ne varam... Ja bi radije dao šansu mladim curama iz Gorice, jer na mladima svijet ostaje

Što se tiče Solomunke, ona isto u Azeni igra, nije loša... Čuo sam da je trebala ići na posudbu u Zagreb, ali nije htjela pa je Mladost raskinula ugovor i ona se našla u Gorici.. Dobro igra i mislim da ima potencijala u njoj...

Što se tiče ženskog prvaka mislim da ipak Rijeka tu prednjači. Iako se Mladost sad počela dizati malo u formi opet to nije dovoljno da se pobjedi Rijeka, iako se ne igra Playoff i možda direktan okršaj tih dviju ekipa i neće značiti nešto u osvajanju, mislim da Rijeka ima veće šanse. Što se tiče Kaštela, mislim da će one biti tu negdje sa Mladosti, ali kako sad stvari stoje ni Osječanke nisu loše. Napokon jedna zanimljiva sezona u hrvatskoj odbojkaškoj ligi.
__________________
anima sana in corpore sano

DVFC

link 2
kupipixel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 18:47   #111
Najbolji sport!
 
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 22:29   #112
Ovi u Mladosti će čupat kosu što su se samo tako odrekli Anite.Baš su da ne velim,krelci.
Krle is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 11:51   #113
Anita Solomun? Gledala je dosta puta, nije neki igrač, ima puuuuuno mladih igračica daleko boljih od nje.
Nego Rijeka je očekivano prvak. Najbolja igračica lige po meni je Elena Simić, a po vama?
Foki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 19:20   #114
Šta si se ti Krle toliko uhvatio Anite, cura je ok..al da je nešto posebno..ne bi se reklo...a najbolja igračica, ne znam..mogla bi se tu ubacit i Miloš
zNatizeljNo.dite is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 00:35   #115
Samo komentiram na temu, nisam je se uhvatio.A ovo za I.Miloš potpisujem.
Krle is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 20:31   #116
Leto,Ribicic,Jelic,Kstelan...btw di je nestala Natasa Leto-e ta cura ima muda.Osim toga odlicno igra i super zgleda
papuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 11:54   #117
igraci

Leto u Italiji igra za Asystel Novaru..a ove ostale, sta bi ti s njima ....dolaze novi narastaji
zNatizeljNo.dite is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 15:22   #118
a sta bi ti s njima?zaboravio ih?pa sta ako dolaze nove igracice,pitam te kada ce neko od novih osvojit sve ono sto ove igracice imaju u svojoj kolekciji?ili mislis da je npr. trenirati kod karpolja u k...puno je bolji ko?sve sami pijanci,ludjaci i manijaci
papuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 23:32   #119
leto se rastavila i sad je opet osmokrovic...igra mozda najbolju odbojku ikad i jedna je od najboljih igracica u novarri koja je btw trenutno prva na ljestvici A1...ona bi trebala predvoditi zensku repku koja bi uz igracice kao jerkov, poljak, gligorovic, barun mogla i nesto napraviti na europskom
__________________
Gotta keep breathing. Because tomorrow the sun will rise and who knows what the tide could bring?
zubic_vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 01:20   #120
Hej narode da li ste bili kako na portalu www.odbojka.hr???
meni je super....
maricic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:51.