Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2009., 16:15   #21
Što da kažem a da ne ispadnem p*** onaj ko napiše oproštajno pismo i to na forumu se ne ubije tj suicid mu ne uspije,a samo uspaniči forumaše
Astrice is offline  
Old 26.01.2009., 16:18   #22
Quote:
Derviš kaže: Pogledaj post
Naime, kada si sam oduzmež život u takvom stanju, tamo ćeš se naći u još težem stanju jer smrću zapravo samo prenosimo stanje u kojem smo i to se stanje pojačava. Znači ništa nećeš riješiti samoubojstvom, već samo pogoršati stvari koje, za razliku od ovih patnji, tamo to traje vječno.
Cek ti to govoris iz iskustva ili?
patikus is offline  
Old 26.01.2009., 17:11   #23
I covjek se vise nikada nije javio!!! Sto reci,sto uciniti? Zao mi je ako nismo uspjeli pomoci,steta jedne duse! Ako si jos medju nama bilo bi lijepo da se javis!
sanjadom is offline  
Old 26.01.2009., 17:18   #24
registracija 26.01.2009.
Astrice is offline  
Old 26.01.2009., 17:24   #25
Nadam se da ce se javiti,
osjecam se prakticki isto i
ova tema me jako pogodila
NoNameBoy is offline  
Old 26.01.2009., 17:44   #26
Quote:
sanjadom kaže: Pogledaj post
I covjek se vise nikada nije javio!!! Sto reci,sto uciniti? Zao mi je ako nismo uspjeli pomoci,steta jedne duse! Ako si jos medju nama bilo bi lijepo da se javis!
Ma pusti to,već se dogovara meni za karmine...
ždralexandrijka is offline  
Old 26.01.2009., 17:46   #27
Što volem dramuuu.To mi omiljeni žanr.
Astrice is offline  
Old 26.01.2009., 17:50   #28
Quote:
NoNameBoy kaže: Pogledaj post
Nadam se da ce se javiti,
osjecam se prakticki isto i
ova tema me jako pogodila
jako je tužno kada osoba koja si odluči oduzet život i objavi to na forumu a onda se više ne javi...mislim da to loše utječe na ove ljude na forumu kojima i samima treba emocionalna podrška,mislim još baca dole..da ne spominjem neopisiv osjećaj nemoći svih koji bi htjeli pomoći i pitaju se šta se zbilo sa čovijekom...
leptirica 2 is offline  
Old 26.01.2009., 17:50   #29
Da zato sam i rekla ono za što me je Viper napao.
Astrice is offline  
Old 26.01.2009., 17:55   #30
http://www.depresija.org/forum/index...topic=4926&hl=
Za Vipera da mi ne sere
Astrice is offline  
Old 26.01.2009., 17:56   #31
Isuse, nemoj to napraviti, nista nije vrijedno toga, vjeruj mi. Samo Bog zna koliko puta je mi u zadnje vrijeme tako nesto palo na pamet samo da se rijesim svih problema koje imam. Nije vrijedno. Kolko god bilo tesko, doci ce dan kad ce se problemi rijesiti polako. Zlato, nisi sam, vidi koliko nas tu ima koji ti zelimo pomoci. Nadam se samo da nije kasno.
__________________
Istina je da ne znamo što imamo dok to ne izgubimo,ali istina je i da ne znamo što nam nedostaje dok to ne nađemo!
level 42 is offline  
Old 26.01.2009., 17:57   #32
Quote:
Astrice kaže: Pogledaj post
Gle mislim da mi se ne da o tome raspravljati.Imam i ja depru i to pravu.Razmišljala sam o tome da me nema,ali ne i o suicidu i nisam ni pokušavala. Zadovoljan?Na tom forumu nisu uber depresivci.
Mozda je ovaj uber depresivac a zasto se ne javlja mozda mu je nestalo struje,ma znam da nije bas neki osjecaj al dajte strpljenja.Ja mislim da je to zato sto mu je sad neugodno,nije bas rasciscen sam sa sebom a ako se ne daj boze ubije ne moramo mi ode se smatrat odgovornimNesto ode pokusavamo za razliku npr od SAD di je tip preko web kamere objavio svoju namjeru ubojstava a onda mu pocele stizat poruke podrske da se ubije a kad se ubio onda su bili komentari tipa hipi,jupi,hura i slicno
viper001 is offline  
Old 26.01.2009., 17:58   #33
Quote:
Chelated kaže: Pogledaj post
Pišem ovaj post zato što ne znam gdje drugdje napisati ovo oproštajno pismo. Nemam obitelji, prijatelja, živim sam, tako da je ovo jedino mjesto na kojem se mogu nadati da će netko pročitati neke od zadnjih stvari koje sam imao na umu.

Odlučio sam si oduzeti život. Napokon sam shvatio što uistinu znači ne imati razlog za nastavljanjem s životom. Sve što učinim me psihički uništi, svaka akcija koju napravim ima reakciju u obliku nekakve nepremostive tuge. Što god vidim ili proživim, u meni izaziva nekakav očaj. Shvatio sam da je jedini način da se ovoga riješim, da ne provodim dane pitajući se zašto mi se to događa, da to napokon i završim.

Vjerojatno, a skoro i sigurno, za mene nema pomoći ili drugog izlaza. Moglo bi se reći da je život pobijedio, ali mi je svejedno. Napokon ću poduzeti nešto.

Smislio sam način koji će osigurati da nitko ne nađe moje tijelo, a pošto nitko neće primijetiti da me nema, bar neću biti u vijestima i biti posmrtno izložen onome s čim sam se borio cijeli život.

Nadam se da će barem par osoba pročitati ovo, te da moje zadnje riječi neće proći neviđeno, u istom tonu kao i ostatak mog života.

S ovime vas pozdravljam. Zbogom.
Polako..polako...svima je to barem jednom palo na pamet , to ni izdaleka nije nikakvo rijesenje. Uvijek ima izlaza , vjeruj mi!
Johnny Rebel is offline  
Old 26.01.2009., 18:01   #34
Pozdrav
Ignorabimus is offline  
Old 26.01.2009., 18:08   #35
ja se ne bih ubio jer bih se bojao a što ako se u sekundi kada shvaćam da ću umrijeti se predomislim i ipak odlučim još malo poživjeti (možda tek toliko da posljednji put pojedem milku) i onda bi mi bilo stravično da više ne mogu zaustaviti npr otjecanje krvi iz žile.
ili što ako nakon smrti fakat neš postoji pa bude mučilo tvoju savjest unedogled. ili što ako mi gliste uđu prvo u očnu šupljinu pa počnu tamo rovat a ne recimo nožni palac... ili što ako me vanzemaljci nadgledaju od rođenja.. ili što ako se neš dogodi sa 4.-om dimenzijom ili širenjem svemira pa će se ovaj moj suicid ponovit još beskonačno mnogo puta ..ili što ako me netko ipak volio i bude tužan ako ja umrem.. ili što ako sam mogao udomiti nekog jadnog malog peseka i pomoć mu a to nisam učinio jer sam bio presebičan i samo mislio na svoju guzicu u hladovini šumskog pokrova.. ili što ako je ovaj svijet zaista lijep ali ja to nikad neću doznati jer sam umro od svoje ruke a ne tamo od ruke sadama husseina npr ili što ako nešto s mojim mozgom nije u redu i samo mi treba par aminokiselina pa da moja sreća bude potpuna...
hm
hm
hm
toliko pitanja a život je kratak jer se ja moram ubiti
mekmek is offline  
Old 26.01.2009., 18:09   #36
Ma jel se to javio autor,a o depri nista ne citam sta manje znam o njoj to bolje
viper001 is offline  
Old 26.01.2009., 18:12   #37
Quote:
viper001 kaže: Pogledaj post
Mozda je ovaj uber depresivac a zasto se ne javlja mozda mu je nestalo struje,ma znam da nije bas neki osjecaj al dajte strpljenja.Ja mislim da je to zato sto mu je sad neugodno,nije bas rasciscen sam sa sebom a ako se ne daj boze ubije ne moramo mi ode se smatrat odgovornimNesto ode pokusavamo za razliku npr od SAD di je tip preko web kamere objavio svoju namjeru ubojstava a onda mu pocele stizat poruke podrske da se ubije a kad se ubio onda su bili komentari tipa hipi,jupi,hura i slicno
ja nedaj bože da bi ikada davala podršku nekome da se ubije,ali rekla sam to što sam rekla zbog konteksta u kojem je pisan post autora,dakle on najavljuje da je gotovo,da mu se nemože pomoć,što će poduzet a zatim se nejavlja...kakav to osjećaj izaziva u tebi?Zar ne ljutnje bespomoćnosti,ono htio bi čovijeku pomoći-al neznaš kako....nemam neki feeling
leptirica 2 is offline  
Old 26.01.2009., 18:14   #38
Quote:
viper001 kaže: Pogledaj post
Ma jel se to javio autor,a o depri nista ne citam sta manje znam o njoj to bolje
Naravno da je,ne budi lijen i odi tam na zadnji post. Poanta je sljedeća:
Cura se natrpla tableta.Obznanila to na forumu.Uznemirila forumaše toliko da su zvali policiju.Za 10-ak sati se probudila i javila na forum.Ni izvinila se nije i još tražila da neko od forumaša obavijesti policiju da je živa.Mada Pospani i Madsen su odma skužili da to nije pravo samoubojstvo jer obojica su to pokušali pa su ostali živi.E zbog takvih ja ovaj post ne shvaćam ozbiljno.A ti ako hoćeš možeš slobodno da ga tako shvatiš.
Astrice is offline  
Old 26.01.2009., 18:15   #39
Quote:
mekmek kaže: Pogledaj post
ja se ne bih ubio jer bih se bojao a što ako se u sekundi kada shvaćam da ću umrijeti se predomislim i ipak odlučim još malo poživjeti (možda tek toliko da posljednji put pojedem milku) i onda bi mi bilo stravično da više ne mogu zaustaviti npr otjecanje krvi iz žile.
ili što ako nakon smrti fakat neš postoji pa bude mučilo tvoju savjest unedogled. ili što ako mi gliste uđu prvo u očnu šupljinu pa počnu tamo rovat a ne recimo nožni palac... ili što ako me vanzemaljci nadgledaju od rođenja.. ili što ako se neš dogodi sa 4.-om dimenzijom ili širenjem svemira pa će se ovaj moj suicid ponovit još beskonačno mnogo puta ..ili što ako me netko ipak volio i bude tužan ako ja umrem.. ili što ako sam mogao udomiti nekog jadnog malog peseka i pomoć mu a to nisam učinio jer sam bio presebičan i samo mislio na svoju guzicu u hladovini šumskog pokrova.. ili što ako je ovaj svijet zaista lijep ali ja to nikad neću doznati jer sam umro od svoje ruke a ne tamo od ruke sadama husseina npr ili što ako nešto s mojim mozgom nije u redu i samo mi treba par aminokiselina pa da moja sreća bude potpuna...
hm
hm
hm
toliko pitanja a život je kratak jer se ja moram ubiti
Ti i nisi neki depresivac dok tako poetično slažeš post što je u biti dobro za dizanje drugih forumaša...
leptirica 2 is offline  
Old 26.01.2009., 18:16   #40
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
ja nedaj bože da bi ikada davala podršku nekome da se ubije,ali rekla sam to što sam rekla zbog konteksta u kojem je pisan post autora,dakle on najavljuje da je gotovo,da mu se nemože pomoć,što će poduzet a zatim se nejavlja...kakav to osjećaj izaziva u tebi?Zar ne ljutnje bespomoćnosti,ono htio bi čovijeku pomoći-al neznaš kako....nemam neki feeling
Ne mos glavom kroz zid ali ljudi ja pocinjem sumljat u sve ovo,obratite paznju na ovog igromabusa ili kako li vec.Tip ima jedan jedini post i to bas ode i to samo pise pozdrav i ona ikona sa mahanjem,ako je sve ovo prevara ja bi ga najradje kroz sake malo provuka
viper001 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:59.