Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Prijenosna računala

Prijenosna računala Omnia mea mecum porto

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2013., 18:32   #2001
Quote:
franjo17 kaže: Pogledaj post
vlasnik sam Prestigio PMP 5580c_duo.... jel zna netko koji je postupak za rootanje tog čuda i dal ide koji Custom ROM gore...???
hvala...
Probaj ovdje: http://forum.benchmark.rs/showthread...=1#post3148099... i javi jeli uspjelo..
Daddy_o7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 22:32   #2002
pozdrav , može li preporuka za neki tablet prvenstveno mi treba čitanje knjiga i pdf-a.
do nekih 750-800kn max .
nemojte mi preporčuat e-ink readere jer me ne zanimaju .
zapeo mi je za oko Kyros Coby 7022 , što mislite o njemu ...

molim vas prijedlog
rrazbojnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 00:24   #2003
Molim nekog da mi da par prijedloga best buy tableta oko 1500kn
unknown88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 00:27   #2004
Ako nades ovaj negdje,onda uzmi..
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 11:11   #2005
Na taj se zale da mu je los wifi

Ima li kakav drugi prijedlog a da je ekran oko 9, 10 inchi.
Best buy omjer ulozenog i kvalitete
unknown88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 12:17   #2006
Quote:
Daddy_o7 kaže: Pogledaj post
Probaj ovdje: http://forum.benchmark.rs/showthread...=1#post3148099... i javi jeli uspjelo..
nije prošlo... program ga ne prepoznaje da je uštekan.... jedino ak postoje neki driveri koje još moram instalirat jer mi u dev manageru piše samo Android...
franjo17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 12:32   #2007
Quote:
franjo17 kaže: Pogledaj post
nije prošlo... program ga ne prepoznaje da je uštekan.... jedino ak postoje neki driveri koje još moram instalirat jer mi u dev manageru piše samo Android...
Ja nisam to isprobao ali možeš pitati korisnika "Seljanin"-a koji je prije nekog vremena odgovorio na sličan upit ali za model 5570c slijedećim riječima:
Quote:
Samo plug and prey i dobro je proslo. Inače nikako nisam uspio instalirati ADB drivere da ga rootam drugim alatima a ovaj je sve uspio i to na 64bit win 7.
Samo sam nakon roota deinstalirao njihovu verziju superusera i stavio zadnju sa play stora.
Daddy_o7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 12:49   #2008
Zanima me ipad ili samsung galaxy?


Nisan geek,volim čitat a tila bi da iman i dostupan internet za sve obične potrebe...
__________________
:D
irus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 16:44   #2009
Molim pomoc imam tablet no name i na njega prikljucenu tipkovnicu, gdje su nasa slova, monkey i obicne zagrade,kojom tipkom se oni dobiju, ne pomaze ni shift ni ctrl ni fn? Znam upaliti virtualnu tipkovnicu,bravo ja, ali ne da mi se cupat usb iz ekrana svako malo.
I da ,totalna sam njubara za android.

Hvala.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 17:15   #2010
Imam ovaj tablet http://gadgetian.com/42032/alcatel-o...price-details/ zanima me kako spojiti internet sa PC na tablet
amd_athlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 18:19   #2011
Quote:
irus kaže: Pogledaj post
Zanima me ipad ili samsung galaxy?

Nisan geek,volim čitat a tila bi da iman i dostupan internet za sve obične potrebe...
dva posve različita koncepta. nisi napisala koji je ipad u pitanju, mada to ne mjenja nešto posebno situaciju. i jedno i drugo je ok i bit će ti dosta za to što si zamislila.

Quote:
vodkamartini007 kaže: Pogledaj post
Molim pomoc imam tablet no name i na njega prikljucenu tipkovnicu, gdje su nasa slova, monkey i obicne zagrade,kojom tipkom se oni dobiju, ne pomaze ni shift ni ctrl ni fn? Znam upaliti virtualnu tipkovnicu,bravo ja, ali ne da mi se cupat usb iz ekrana svako malo.
I da ,totalna sam njubara za android.
Hvala.
često te tipkovnice nemaju naša slova. trebaš vidjeti da li ti tablet nudi opciju biranja tipovnice i određivanje postavki. ako ti je "@" na shift+2, onda je to USA raspored. no kako kažeš da shift ne pomaže... ovako na slijepo je teško nešto više reći. uglavnom, pogledaj u postavkama.


Quote:
amd_athlon kaže: Pogledaj post
Imam ovaj tablet http://gadgetian.com/42032/alcatel-o...price-details/ zanima me kako spojiti internet sa PC na tablet
preko wifi mreže. kako drukčije!? piše ti na stranici.

Connectivity:
WLAN - 802.11 Wi-Fi b/g/n
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 21:43   #2012
@viking haha,evo ga,hvala, shift i 2.

Nasa slova su prikazana na tipkovnici,sve dijakritike su tu,ali nije bitno,zasad je i ovo dobro. ( ) eto i zagrada,uopce nisam ni gledao iznad tipki 9 i 0.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 08:45   #2013
Quote:
Daddy_o7 kaže: Pogledaj post
Ja nisam to isprobao ali možeš pitati korisnika "Seljanin"-a koji je prije nekog vremena odgovorio na sličan upit ali za model 5570c slijedećim riječima:
ajd probat ću još nešto izmislit. al ja još nemam ADB drivere instalirane jer sam baš nedavno formatirao disk... iako je to računalo bilo korišteno za rootanje kojekakvih uređaja, sad sam siguran da nema ničeg...
franjo17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 11:27   #2014
Quote:
vodkamartini007 kaže: Pogledaj post
@viking haha,evo ga,hvala, shift i 2.

Nasa slova su prikazana na tipkovnici,sve dijakritike su tu,ali nije bitno,zasad je i ovo dobro. ( ) eto i zagrada,uopce nisam ni gledao iznad tipki 9 i 0.
NP!
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 16:56   #2015
Quote:
franjo17 kaže: Pogledaj post
vlasnik sam Prestigio PMP 5580c_duo.... jel zna netko koji je postupak za rootanje tog čuda i dal ide koji Custom ROM gore...???
hvala...
viking ti je dao informacije za rootanje, i koliko sam citao i na ovom threadu i na jos par drugih, stranih, ta procedura se dokazala ucinkovitom za 5580c, ali oprezno glede custom roma za tablete... taj segment androida, koliko sam citao nije toliko rarzadjen i popularan kao custom romovi za telefone... ponekad bi se mogao cak i zeznuti i usporiti tablet.. cyanogenmod zajednica ti je najpopularnija, i mislim da od verzije 6 ili 7 imaju podrsku za tablete.

po meni, barem za sada, prestigiov rom je stabilan i prilicno brz (ja imam 5570c i super sam zadovoljan zasad s njim), a sa rootom mozes lijepo si ukloniti hrpetinu bloatware-a koji ti usporavaju bootanje i rad na tabletu, jer ti cuce u pozadini, i cesto se aktiviraju bez da ista radis s njima... naravno, za sve radi backup, posebno ako ces dizati drugi rom, i dobro razmisli koliko ti se isplati.
neverone is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 19:30   #2016
Evo da se javim uzeo sam nexusa 7 3g i mogu vam reci da sam pre zadovoljan tabletom, prava je zvjerka :-)
Samo još da se ne plaćaju ove igre tipa GTA ali ima odlicnih besplatnih za ubit dosadu.
lolololol is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 20:19   #2017
Quote:
lolololol kaže: Pogledaj post
Evo da se javim uzeo sam nexusa 7 3g i mogu vam reci da sam pre zadovoljan tabletom, prava je zvjerka :-)
Samo još da se ne plaćaju ove igre tipa GTA ali ima odlicnih besplatnih za ubit dosadu.
sve se te placene igrice mogu naci za skinuti online u full verziji ako dobro potrazis, a imas i applikacije poput blackmarta koje ti listaju i bespl. i placene aplikacije i igrice, zabadzabe, ali naravno, to je sve za potrebe istrazivanja sigurnosti, nikako za neke kriminalne i zakonom kaznjive stvari

Sent from my PMP5570C using Tapatalk HD
neverone is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 13:56   #2018
Pozdrav imam ovaj naviatec md802 8gb tablet ali mi je skroz u banani spor je i sav neki cudan pa me zanima dali bi se dalo upucat koji rom gore ili tvornicki ili custom???
mrtvak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 17:21   #2019
ako vam je istekla ugovorna obveza za ADSL kod T-Coma, sad daju Galaxy Tab 2 7.0 za produženje ugovora, solidan tablet.
Gent Blaugrana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 18:34   #2020
Što kažete na tablet Prestigio PMP 7100d duo 3g, 10,1 inc. Da li se isplati dati 2500kn. Jel ga tko možda uzeo ili imao priliku isprobati.
maky09 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:10.