Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Prijenosna računala

Prijenosna računala Omnia mea mecum porto

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2011., 08:34   #201
Quote:
Embargo kaže: Pogledaj post
Daj da te jos pitam koliko traje punjenje baterije?
U recenzijama nista ne govore za punjenje i trajanje baterije, ne samo za xoom nego i za sve druge tablete, sto mi je nelogicno s obzirom da je to jedna od vaznijih stavki kod tableta.

Jel ti je xoom bio prvi izbor ili si gledao i druge tablete tipa galaxy tab 10.1, ipad 2, blackberry playbook itd.?

edit: Jel dosao 3.1 update?
Iskreno nikad nisam mjerio vrijeme punjenja. Stavim ju svako večer prije spavanja na punjač. Mislim jednom ili dva puta sam prazni xoom stavio puniti ono desetak minuta na brzinu i izdržao mi je par sati vani.

Razmatrao sam sve, obavezno sam želio Honeycomb ( a ne raniji Android ipak prilagođen za mobitele). U uskom izboru je bila i Iconia ali kod nas nema 3G modela i dosta je nekvalitetno napravljen. Svjedno sam planirao uzeti i mobilni internet tako da mi je ovo bio dodatan poticaj.

Inace evo od kad ga imam nijednom nije bio ugasen i još se nije nijednom zblesirao. Vjerojatno je ovdje spomenuti xoom neispravan, ali srećom T-com/T-mobile mi je uvijek zamijenio neispravan uređaj odmah na mjestu kao i tebi ukoliko u roku 10 dana se primjeti da nešto nije ok! Još jedan razlog zašto volim kupovati kod njih jer kod svih drugih ide na servis, pa čekaj, pa dok naši servisi raskopaju uređaj više nikad nije to kako bi trebalo biti...
__________________
Burn rubber, not your soul...
hacklordsniper is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 12:58   #202
Javljam važnu stvar (barem meni). Trudom jednog susretljivog gospodina sa drugog foruma kojeg je kolega Mimae spomenuo u postu br. 188, riješeno je povezivanje joyplus m778 na adhoc mreže. Radi se o aplikaciji "ZT-180 Adhoc Switcher.apk" koje nema na marketu već je valja pronaći na internetu. Ovo sam primijenio na svom tabletu te ga uredno kačim na mobitel Nokia e63. Radi dosta stabilno. Mislim da je ovo puno zgodnija varijanta u odnosu na vanjske 3g stikove. Pozdrav svima.
mmarko40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 20:29   #203
Pozdrav ekipa,
Kupio sam Prestigio PMP5100.dobar touch,puno bolji nego na pmp3084 modeli.Sve otvara vrlo brzo,za sada mi je ok,koristim ga tek par sati pa ću nakon par dana napisati više.
Samo jedna napomena,stigao mi je ovaj tablet u petak,malo sam surfao i kasnije htio napraviti update po uputama sa službenih stranica,nakon toga mi je tablet javljao neku grešku "Android.process.acore has stopped unexpectedly" tako da nisam mogao dalje od početne kalibracije screena,uređaj sam vratio i danas dobio novi al strah me uopće probati napraviti update da mi opet nebi zaštekao. Ima li itko informaciju kako napraviti update? Čujem od dosta korisnika da ne uspjevaju napraviti update sa službene stranice.
Kova555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 20:35   #204
a gdje si ga kupio i koliko si ga platio?

možda da tražiš da ti u trgovini / servisu naprave update?
__________________
Do you know the difference between a friend and a good friend? A friend will help you, and a good friend will help you remove the body.
Right before your eyes we pull laughter from the skies ¦ And he laughs until he cries, then he dies, then he dies.
taipan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 22:41   #205
Kupio sam ga preko neta u Rijeci.Neda mi slat ga u ZG na servis i čekati danima.Poslao sam ga u Rijeku a oni meni poslali novi.Zadovoljn sam što su mi uopće zamijenili,inače većina ima praksu da kažu bio je nov,obratite se servisu.Platio sam ga 1450 kn.
Kova555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 22:45   #206
Navodno je prodano dosta komada u RH al nemogu vjerovat da nigdje nema review ili bilo kakva rasprava o tabletu PMP5100c?!
Kova555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 01:25   #207
ako netko zna kad bi trebao stici galaxy 10.1 i koja bi otprilike bila cijena, molim nek napise ovdje
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 13:50   #208
Zadnji put kada sam pitao rekli su 20.07. Dali je to tocno ili ne nemam pojma. Ovaj 10.1 (ne 10.1v) bi trebao biti i u slobodnoj prodaji, a ne samo kod vipa. Smatram da nebi smio biti vise od 5000 kn. Na vipovoj stranici se 10.1v prodaje za 5000 kn. Ovaj redizajnirani (10.1) je u svijetu jeftiniji od starog (10.1v).
Embargo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 15:39   #209
Pozdrav.. Molim za preporuku nekog tableta 10'' bez gps-a, bez moba, bez kamere i mikrofona.. Uglavnom, treba mi što jača baterija, filmovi i surfanje (isključivo wifi)..
.. za što manje para, naravno
GZomanid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 15:17   #210
Quote:
Embargo kaže: Pogledaj post
Zadnji put kada sam pitao rekli su 20.07. Dali je to tocno ili ne nemam pojma. Ovaj 10.1 (ne 10.1v) bi trebao biti i u slobodnoj prodaji, a ne samo kod vipa. Smatram da nebi smio biti vise od 5000 kn. Na vipovoj stranici se 10.1v prodaje za 5000 kn. Ovaj redizajnirani (10.1) je u svijetu jeftiniji od starog (10.1v).
to da ce biti u slobodnoj prodaji sam cula i ja i sreca da je tako...ne zelim kupovati kod lihvarskog vipa (i drugih mobil operatera) !

u americi je 500$ (od 16GB) procitah negdi, nama ce ga sigurno puno skuplje uvalit.
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 19:49   #211
Ma ko ih šiša.
Uzeo sam motorolu xoom i nisam ni malo pozalio mada sam mjesec dana prije procitao hrpu recenzija,sto domacih sto stranih, o galaxy 10.1 (10.1v), ipad2, motoroli xoom, acer icona a500, htc flyer, galaxy tab p1000 itd. itd.
Tako da sam znao sto uzimam. Po testovima motorola xoom je dobivala prosjecne ocijene tako da nisam imao velika ocekivanja, a nakraju sam se ugodno iznenadio i tab je meni osobno jako dobar. Jedino sto je 20ak% tezi od drugih sto se osjeti.
Embargo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:13   #212
Pitanje za vas koji više pratite razvoj i ponudu na tržištu, cijena do 3000 kn mi je okvir nakon malo švrljanja zapao mi je za oko
http://www.svijet-medija.hr/p/Tablet...-012EU/30751/#
Svidio mi je jako ASUS EeePad Transformer ali me pljusnuo cijenom
Ako imate kakvih iskustava sa gore navedenim i bilo kakva druga mišljenja bio bih zahvalan.
__________________
SO WHAT

I'm a modern man.
Petrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 18:50   #213
jel iko zna oce bit kaki update na 2,2 il je vec bio? za prestigis pmp3084b
rastumibrkovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 20:01   #214
Quote:
Petrić kaže: Pogledaj post
Pitanje za vas koji više pratite razvoj i ponudu na tržištu, cijena do 3000 kn mi je okvir nakon malo švrljanja zapao mi je za oko
http://www.svijet-medija.hr/p/Tablet...-012EU/30751/#
Svidio mi je jako ASUS EeePad Transformer ali me pljusnuo cijenom
Ako imate kakvih iskustava sa gore navedenim i bilo kakva druga mišljenja bio bih zahvalan.
ovo nije ništa posebno bolje od kakvog netbooka. a netbooka za 3000 ima za birati. imho, ja to ne bih kupio. sad, da li ti je bitno to što ćeš moći instalirati "normalne" programe, to je druga stvar.
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 19:14   #215
a dajte pomozite u odabiru
skroz sam u dvoumici odnosno sad i u troumici izmedju iPada, Dell Inspiron dua i Samsungovog galaxyja 10.1 kojeg strpljivo cekam
Nekako sam zapela za Samsung, al nisam nacisto help somebody, anybody...
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 20:19   #216
+1 za samsung.
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 23:09   #217
Svi prestigio tableti su još na 2.1 androidu.Danima pokušavam staviti flash player na android 2.1 al još nemam rezultata,prijedlozi!?
Kova555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 03:39   #218
sto pametni rade

tableti-veliki mobiteli(kinezi)
tableti su nestabilni i nepouzdani mobiteli.
makar ima i kvalitetnih ali za sada je to rijetkost a pogotovo do 2000 kn u RH.
treba cekati razvitak tableta kada krenu u proizvodnju vise prema kvaliteti i pristupaticnijim cijenama.
za par mjeseci kinezi ce pasti u vodu i probit ce se kvaliteta koja je jeftina.
treba cekati. prisjetite se procvata mobitela sa symb. 5th.
cuda. i bili su skupi.
a sada asortiman od 1k
zvjer.
malo mir sa velikim mobitelima koji ce opet bit zgurani.
pavko13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 10:47   #219
Quote:
amber kaže: Pogledaj post
a dajte pomozite u odabiru
skroz sam u dvoumici odnosno sad i u troumici izmedju iPada, Dell Inspiron dua i Samsungovog galaxyja 10.1 kojeg strpljivo cekam
Nekako sam zapela za Samsung, al nisam nacisto help somebody, anybody...
Uzmi ipad. Ako zelis brzinu i jednostavnost koristenja ( user frendliness ili kak se to vec zove)
Embargo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 14:44   #220
lg pad u VIP-u. skoro pa badava.... http://www.vipnet.hr/mobilni-uredaji/lg-optimus-pad-3d

ništa od kupovine....
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:09.