Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2011., 12:09   #201
Quote:
dijanamay kaže: Pogledaj post
ja i dečko znamo lozinke jedno drugom , ne radi kontroliranja nego radi praktičnosti.. (recimo s mog maila rezerviramo nešto, on na poslu isprinta, zašto mu nebi dala mail??) ili doma na kompu visim na facebooku , pa lakše mi je da me se zapamti , nego svaki put tipkat pass, naravno da nešto skrivam lakše bi mi bilo tipkat pass
Meni davanje passworda uopće nije OK. I ne mora značiti da neko nešto krije, već da jednostavno postoje stvari koje osoba ne želi da joj partner čita, jer se i ne tiču njega. Npr. prijateljica mi napiše mail i neke svoje probleme. Kojeg vraga moj muž ima s njenim problemima i zbog čega bi on čitao o njenim intimnim stvarima? Isto tako se ježim od pomisli da muž moje prijateljice čita ono što ja pišem NJOJ. Nije bitno radi li se o banalnim ili bitnim stvarima, poenta je u tome što ja nisam njegova prijateljica, a ono što je napisano nije upućeno njemu. Kad bih saznala da bilo koja moja prijateljica dijeli password od maila s mužem, mislim da bi tu bio kraj našeg prijateljstva, jer to smatram izdajom. Kako da vjerujem nekom takvom?
__________________
.
Soul sister is offline  
Old 23.11.2011., 12:16   #202
Quote:
Kad bih saznala da bilo koja moja prijateljica dijeli password od maila s mužem, mislim da bi tu bio kraj našeg prijateljstva, jer to smatram izdajom. Kako da vjerujem nekom takvom?
baš si smiješna , pa to što on zna moj pass ne znači da ga interesira što meni moje frendice pišu , ili ja njima.. to je to povjerenje o kojem pričam, nemam ništa skrivati i vjerujem u njega i nas da znam da neće čitati moje mailove iz jednostavnog razloga jer ga to ne zanima ko što mene ne zanima kaj mu frendovi ili bilo tko drugi piše , kad recimo idem na mail a on je bio zadnji i nije se odlogirao pa mi automatski otvori njegov mail...

Zadnje uređivanje bliss : 23.11.2011. at 12:51. Reason: popravak citata; molim koristiti opciju EDIT
dijanamay is offline  
Old 23.11.2011., 12:16   #203
Stari,ja ne znam sta tebi ovdje vise treba.
Svi su ti se raspisali i dobro ti govore,a ti jos stojis na mjestu i nije da ni pises bas.
Pa daj,probudi se,pogledaj realno. Nije isto nekoga prevariti jednom (iako ni to ne podrzavam) ili ga varati 2 godine!
Pa ne budi lud jbt,da nisi sada saznao,to bi se nastavilo,rekla bi ti malo morgen.
A to da sada frendicama na facebooku pise kako te zajebala i da ce se kriviti cijeli zivot ili stogod,pa to ti je samo predstava da mislis kako se promijenila. Ako si joj prvi put saznao lozinku,onda ces i sada,a ona valjda nije toliko glupa da to ne kuzi. Isto i sa mob.
Makni se od takve osobe,nema tu srece a ni ljubavi ( s njezine strane).
__________________
Show me a man with a tattoo and I'll show you a man with an interesting past.
MiaMao is offline  
Old 23.11.2011., 12:17   #204
Quote:
dijanamay kaže:
ja i dečko znamo lozinke jedno drugom , ne radi kontroliranja nego radi praktičnosti.. (recimo s mog maila rezerviramo nešto, on na poslu isprinta, zašto mu nebi dala mail??) ili doma na kompu visim na facebooku , pa lakše mi je da me se zapamti , nego svaki put tipkat pass, naravno da nešto skrivam lakše bi mi bilo tipkat pass
U potpunosti se slazem, dapace isto sam vec napisao...

Quote:
Soul sister kaže: Pogledaj post
Kad bih saznala da bilo koja moja prijateljica dijeli password od maila s mužem, mislim da bi tu bio kraj našeg prijateljstva, jer to smatram izdajom. Kako da vjerujem nekom takvom?
__________________
"A superior man is modest in his speech, but exceeds in his actions."
Manaslu is offline  
Old 23.11.2011., 12:17   #205
teško je kad ti netko tako slomi srce....razvedena sam jednom pa znam....nemoj dozvoliti sebi da ti to itko radi, to nije ljubav, ni brak, to je laž....nema opravdanja za dvije godine varanja....teško je oprostiti ako se dogodi samo jednom (nije ni to u redu ali) a kamoli tako dugo. Voljet ćeš ti nju još dugo, patiti bez nje, naravno, ali nemoj ostati s njom.....nemoj
__________________
život je maskenbal ...
mayra051 is offline  
Old 23.11.2011., 12:19   #206
Quote:
nisam blesava kaže: Pogledaj post
meni samo jedna stvar nije jasna...di su ti bile oci dvije godine????
zar ju uopce ne poznajes,pa te s lakocom lagala tolko dugo vremena?
ja nisam u braku tolko vremena,al opet vidim kada muz pokusava skriti bilo sta...ne mogu zamisliti da me vara a da ja to ne primjetim...
I da..naravno...slazem se s misljenjima da ko to uradi jednom uradit ce opet...sto se mene tice nakon ovoga sigurno nebismo ni minute bili vise pod istim krovom...i uopce me nebi zanimalo ima li kamo otici...
dok je sarala nije razmisljala o tome da nema kam...sorry..ali
poslije jebanja nema kajanja...
Tako je, meni to takodjer nije jasno. Imao sam frendicu (to je bilo pred 10 godina) koja se je taslacila sa strane. Ja bih odmah kuzio kada se posevila, jer je svjetlila ko bozicno drvce. Medjutim, njen muz nije kuzio ni k.... Ne znam kako neki ljudi to ne vide.
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Old 23.11.2011., 12:21   #207
Quote:
dijanamay kaže: Pogledaj post
baš si smiješna , pa to što on zna moj pass ne znači da ga interesira što meni moje frendice pišu , ili ja njima.. to je to povjerenje o kojem pričam, nemam ništa skrivati i vjerujem u njega i nas da znam da neće čitati moje mailove iz jednostavnog razloga jer ga to ne zanima ko što mene ne zanima kaj mu frendovi ili bilo tko drugi piše , kad recimo idem na mail a on je bio zadnji i nije se odlogirao pa mi automatski otvori njegov mail...
Ti mu vjeruješ, ali pitanje je vjeruju li tvoje prijateljice da on zaista nikad ništa neće pročitati? I znaju li uopće za tu "sitnicu"?
__________________
.
Soul sister is offline  
Old 23.11.2011., 12:22   #208
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Tako je, meni to takodjer nije jasno. Imao sam frendicu (to je bilo pred 10 godina) koja se je taslacila sa strane. Ja bih odmah kuzio kada se posevila, jer je svjetlila ko bozicno drvce. Medjutim, njen muz nije kuzio ni k.... Ne znam kako neki ljudi to ne vide.
A cuj, njen muz misli da je sretna u ljubavi kad ju vidi da svijetli. Napola je i u pravu Sretna je u ljubavi samo ne s njim. Ipak posto joj je muz on automatski zakljuci da je on odgovoran.
Ti pak kao prijatelj ne mozes sebi pripisati zasluge za njeno svijetljenje pa ti je jasno da se nesto desava.
Takodjer, mozda se ona cuva da pred muzem ne bude tako ushicena. Ti si joj frend pa je iskrenija.
Pestilence is offline  
Old 23.11.2011., 12:27   #209
Quote:
Pestilence kaže: Pogledaj post
A cuj, njen muz misli da je sretna u ljubavi kad ju vidi da svijetli. Napola je i u pravu Sretna je u ljubavi samo ne s njim. Ipak posto joj je muz on automatski zakljuci da je on odgovoran.
Ti pak kao prijatelj ne mozes sebi pripisati zasluge za njeno svijetljenje pa ti je jasno da se nesto desava.
Takodjer, mozda se ona cuva da pred muzem ne bude tako ushicena. Ti si joj frend pa je iskrenija.
Tja. Mi smo dečki ponekad silno tupavi...Ko da sam ja kužio kako se moja draga ševila s nekim, jesam malo sutra! Uvijek smo generali poslije bitke...priznajem cure, žene, znate vi kako se to radi...svaka čast.
100puta is offline  
Old 23.11.2011., 12:35   #210
to ti je prokletstvo moderne tehnologije....
no da je sve štimalo u braku nebi se desio preljub, jer iako nam se čini da štima onaj drugi to ne vidi tako. Nedostatak komunikacije, površno prelaženje preko poruka da nešto nije u redu, nedostatak nježnosti, ne samo tipa, glavno d aga stavim, sve to polako vodi tome da netko sa par riječi začas obrlati tako malo poljuljanu osobu u njenom braku.
Otkud to znam..iz vlastitog iskustva , ali ne da je netko moju ex obrlatio, nego da sam ja nakon rastave imao hrpu prilika i veza sličnog tipa, no ne sa udanim ženama, i da u biti dobro odabrane riječi u pravom trenu čine čuda.
Što učiniti? Zavisi od tebe, ako nisi sposoban živjeti sa spoznajom da je netko drugi " koristio" ono što je tvoje ( muška posesivnost) i ako će te to proganjati i stalno ćeš sumnjati, onda se što prije razvedi , radi svog mentalnog zdravlja. Klince nemate šti je veliki plus, a nemoj ih ni raditi ako misliš ostati u tom braku , bar par godina dok ne budeš siguran da si pregrizao sve duhove koji te gnjave.
Ako rastava da, onda odmah, daj joj rok da nadje stan, pomozi sa selidbom, ako treba i financijski i pokaži joj i time što je izgubila, osjećaj će ti biti daleko bolji nego da je napucaš van.
Ostani gospodin do kraja, a ona...vrijeme sve liječi...biti će drugih, osvrni se grad je pun slobodnih raspoloženih samostalnih žena..ako ti je do sexa to je bar danas bez problema, a ako ti je do novoga braka, vjeruj, neka koja je prošla slično kao ti će znati cijeniti tvoju odluku da živiš s njom skupa.
oneforall is offline  
Old 23.11.2011., 12:35   #211
Quote:
100puta kaže: Pogledaj post
Tja. Mi smo dečki ponekad silno tupavi...Ko da sam ja kužio kako se moja draga ševila s nekim, jesam malo sutra! Uvijek smo generali poslije bitke...priznajem cure, žene, znate vi kako se to radi...svaka čast.
I kako si to rijesio sa svojom "dragom"?
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Old 23.11.2011., 12:36   #212
Quote:
Soul sister kaže: Pogledaj post
Ti mu vjeruješ, ali pitanje je vjeruju li tvoje prijateljice da on zaista nikad ništa neće pročitati? I znaju li uopće za tu "sitnicu"?
Sta i da procita. Ja svojim prijateljima ne govorim nista sto bi me bilo sram pred njihovim zenama. To je tako. Moja zena je moj zivotni suputnik. Prijatelji su prijatelji. Mogu podijeliti s njima probleme tipa financije i slicno, ali intimne probleme ne djelim s nikim osim sa zenom - s njom zapravo jedino i trebam - kao i svi ostali. Takodjer ne podrzavam preljube i slicno i ne bi htio da mi se neki prijatelj povjerava oko toga i trazi da ga savjetujem i slicne varijatne.

Ta naopakost o kojoj ti govoris je posast modernog doba u kojem se ljudi fokusiraju na prijatelje a partneri dolaze i odlaze. Zato jer je postalo normalno isprobati 5-10-20 partnera prije braka - pa se kroz taj proces ustanovi ta sablona da partneri dolaze i odlaze a prijatelji ostaju. I zatim jednog dana kada se odabere partner i stupi se u brak, u braku taj partner opet dodje na poziciju partnera koji dolazi i odlazi(a u braku su!) dok prijatelji i dalje ostaju. vise se mentalni sklop ne moze promijeniti jer je 10-15 godina bio takav. Pa se onda i dalje nastavlja s prijateljima dijeliti vise intime nego s vlastitom zenom.

Eto vidis, ovaj sad iz teme nema samo problem sto ga je prevarila, nego se i pohvalila frendicama. Ako joj i oprosti, sve te frendice ce ga gledati kao jadnika jer znaju sta mu je ova radila. Da je drzala stvar za sebe, bilo bi manje stete. Iako je ta steta nebitna naspram emocionalne stete koju je nanijela, ipak, ako i postoji neki kapacitet za oprost, cinjenica da cijelo drustvo zna za pricu dosta osujecuje sanse za uspjeh tog oprosta. Kad on jednom dodje medju njih pa ga nijedna ne pogleda u oci, a on zna zasto u trenutku ce se osjecati ko zadnje govno. I zatim ce nesto napraviti da se osjeca bolje - omalovazavati suprugu preljubnicu ovako onako ili jednostavno dici ruke od svega.
Pestilence is offline  
Old 23.11.2011., 12:41   #213
After... daj ti ženu pred komp pa nek kaže svoju priču na forumu...
Ili nek barem pročita ovaj topic.
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Old 23.11.2011., 12:51   #214
Quote:
Pestilence kaže: Pogledaj post
Sta i da procita. Ja svojim prijateljima ne govorim nista sto bi me bilo sram pred njihovim zenama. To je tako. Moja zena je moj zivotni suputnik. Prijatelji su prijatelji. Mogu podijeliti s njima probleme tipa financije i slicno, ali intimne probleme ne djelim s nikim osim sa zenom - s njom zapravo jedino i trebam - kao i svi ostali.
Pod "intimnim stvarima" podrazumijevam mnogo toga, od razgovora o tome kako se liječi kandidijaza, pa do toga da pitam za bilo kakav savjet za koji mi treba "drugo mišljenje", a ne samo muževo. I ne, ne želim da njihovi muževi čitaju o tome imam li "ženskih problema", koju vrstu kontracepcije koristim i sl.

Što se tiče samog autora, on je znao password, pa mu se opet desilo to što se desilo. Dakle, razmjena passworda nije garant da je osoba vjerna, ali meni mnogo govori o ljudima.

I da, na jednoj drugoj temi već smo se složili da se ne slažemo u stavovima, tako da dalje uopće neću odgovarati. Iako imam slične stavove o preljubu, iz tebe izbija nešto što mi se nikako ne sviđa, pa ne želim ulaziti u dublju diskusiju.
__________________
.
Soul sister is offline  
Old 23.11.2011., 13:13   #215
Soul sister, u pravu si potpuno. Kakvo deljenje password-a, gluposti...bez namere da vredjam, mislim da tvoj stav kritikuju ljudi sa malo zivotnog iskustva.
On topic: Saosecam sa prevarenim, ali iskreno nije mi bas simpatican nacin na koji je saznao za prevaru.
BelaMine is offline  
Old 23.11.2011., 13:15   #216
Quote:
Soul sister kaže: Pogledaj post
Pod "intimnim stvarima" podrazumijevam mnogo toga, od razgovora o tome kako se liječi kandidijaza, pa do toga da pitam za bilo kakav savjet za koji mi treba "drugo mišljenje", a ne samo muževo. I ne, ne želim da njihovi muževi čitaju o tome imam li "ženskih problema", koju vrstu kontracepcije koristim i sl.

Što se tiče samog autora, on je znao password, pa mu se opet desilo to što se desilo. Dakle, razmjena passworda nije garant da je osoba vjerna, ali meni mnogo govori o ljudima.

I da, na jednoj drugoj temi već smo se složili da se ne slažemo u stavovima, tako da dalje uopće neću odgovarati. Iako imam slične stavove o preljubu, iz tebe izbija nešto što mi se nikako ne sviđa, pa ne želim ulaziti u dublju diskusiju.
zašto bi zaboga moga ili tvoga muža zanimala moja ili tvoja Candida pretjeruješ.. al nećemo o passvordu jer to nije tema.. smatram da zajednica dvoje ljudi bi se trebala bazirati na puno većem povjerenju od pasvorda na mailu.. ne govorim da ćeš svakome dečku dati popis svojih pass-ova, ali muž je muž! i kao što rekoh , ja sam bila u 1000 situacija kada mi je bilo praktično da mi zna pass.. a frendice mi se nikad nisu iščuđavale radi istog ili prekidale prijateljstvo
dijanamay is offline  
Old 23.11.2011., 13:17   #217
Quote:
BelaMine kaže: Pogledaj post
On topic: Saosecam sa prevarenim, ali iskreno nije mi bas simpatican nacin na koji je saznao za prevaru.
Što ne umanjuje težinu događaja i neće utjecati na razvoj situacije.
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Old 23.11.2011., 13:17   #218
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
To se ja stalno pitam.
Izgleda da je to jako dobro skrivala. Kažem vam u te 2 godine nije bilo niti jednog trenutka na koji bi to pomislio. Počeo sam sumnjati prije jedno tjedan dana kad se zaključala u wc.
Bio si valjda previse zauzet primjetiti. A i dvije godine je dosta vremena da nesto sto bi ti ispocetka upalo u oko, postane normalno rutinirano ponasanje. Lakse primjetiti frisku prevaru nego onu visegodisnju.
Jer prvih mjeseci su leptirici najjaci.

Sto se stana tice, ima zena posao i ima plavi oglasnik, gdje je problem?

Varala te skoro polovinu relativno kratkog braka. Osobno mi nije isto jel me jednom prevari u ONS-u ili me vara godinu i vise.
I testiraj se na bolesti.

I nemoj biti bas tako naivan da se vise ne cuju, pobogu pa ima milion nacina osim fejsa.

Quote:
žena koja je nezadovoljna u braku/vezi vašeg tipa (mladi, bez djece, bez većih obaveza...) - rastat će se i ići za drugom prilikom.
I nece nikad varati? Ma daj.

Autoru, znaci varala je jel tebe nikad nije bilo doma bla bla bla. Koliko puta ti je to rekla? Koliko puta si to izignorirao?
Jel predlozila sad ikakvo hendlanje cirkusa? Tipa ti radis duplo manje, posvetite se sebi itd. Bracni savjetnik. Sto je predlozila sad?
ombia is offline  
Old 23.11.2011., 13:25   #219
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Autoru, znaci varala je jel tebe nikad nije bilo doma bla bla bla. Koliko puta ti je to rekla? Koliko puta si to izignorirao?
Jel predlozila sad ikakvo hendlanje cirkusa? Tipa ti radis duplo manje, posvetite se sebi itd. Bracni savjetnik. Sto je predlozila sad?
Imam dojam da mu nije ništa rekla. Vjerne žene bi obično stvarale ogromne drame oko toga da nikad nije doma, prijetile rastavom i sličnim stvarima prije prevare. On je očito financijski situiran, puno radi pa ga je relativno lako prevariti, pa je žena odlučila iskoristiti 'najbolje od oba svijeta'.
krcmije is offline  
Old 23.11.2011., 13:32   #220
duboko suosjećam s tobom. ja sam prekjučer saznala istu stvar.
ne znam što reći, očito danas nikome više ne možeš vjerovati.
SamaraMorgan is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:00.