Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2012., 13:27   #21
Priznaj sve ženi. Ali onako, pizdunski u svom stilu...oblati maksimalno ljubavnicu, reci da je pokvarena kurva koja te napila/drogirala i iskoristila pa te ucjenjuje.
Pošto ste u sretnom braku i poznavajući mentalni sklop prosječne Hrvatice, ne samo da će ti oprostiti, nego će se obrušiti na ljubavnicu drvljem i kamenjem, prijetiti joj i maltretirati sve dok žena ne podvije rep i odustane.
Berenice is offline  
Old 20.03.2012., 13:29   #22
Quote:
Na oblaku kaže: Pogledaj post
Je li majka neurotična ili ne to je stvarno upitno. Dapače, autor ju je na jednoj prethodnoj temi opisao kao krasnu osobu i izvrsnu kolegicu. Naravno da je iznervirana njegovim ponašanjem, pogotovo ako joj je ponudio lovu da se riješi djeteta ili drži zatvorena usta. To je stvarno ponižavajuće i uvredljivo i svatko bi popizdio. A ako odluči zadržati djete stvarno ne vidim razloga da od bilo koga skriva ime djetetova oca. Bilo bi uredu da se kao razumne osobe dogovore o skrbništvu bez da koriste to dijete kao oružje jedno protiv drugoga.
..da je normalna sigurno si ne bi dopustila ostati trudna s tipom koji je u braku.
Sigurno je i to da joj je, makar ovlaš, spominjao da će se ,kao, razvesti, i, ako to njihovo ljubovanje traje nešto duže, žena je vjerojatno ovim činom mislila malo ga požuriti; ali, tu naravno, uvijek ispliva na površinu pravo stanje stvari, odn. da ni u ludilu ne misli ostaviti ženu.
Da je ljubavnica imalo promućurna žena, mogla je i sama to znati.
U dubini duše to vjerojatno i zna, ali eto, nada u gluposti uvijek postoji

To da je o ljubavnici pričao sve najbolje, pa naravno da je; nego kako će pričati dok je sve još neobavezno i dok mu je ona zanimljivi bijeg od stvarnosti koji mu podiže ego...

Nekad se stvarno moraš zamisliti kako glupih ljudi ima i nesretnih kombinacija, a što je najveća fora - oboje su to tražili
UVschutz is offline  
Old 20.03.2012., 13:30   #23
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Moja ljubavnica inače kolegica sa posla je ostala trudna
Čestitam, ak je muško daj mu ime Srećko
papaq_ is offline  
Old 20.03.2012., 13:34   #24
Quote:
Na oblaku kaže: Pogledaj post
Zar nisi ti tvrdio da ti je imanje ljubavnice na poslu pozitivno utjecalo na radnu produktivnost...
Pa kud ćeš veće "radne produktivnosti"?

Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
a ako je tvoje, priznaj...
Što ima priznavati ako test pokaže da je dijete njegovo?
Lord Byron is offline  
Old 20.03.2012., 13:46   #25
Kak je ostala trudna? dvaput zaredom bez zastite ili pobjeglo?

_slatk_i is offline  
Old 20.03.2012., 14:17   #26
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Moja ljubavnica inače kolegica sa posla je ostala trudna i ucjenjuje me perfidno!
Nemam snage priznati supruzi što mi se dešava jer sam u sretnom braku!
Ona ne pristaje na test o očinstvu
Kako jadno trolaš. Fakat mi nije jasno zašto ne smisliš pametniju priču.

Ona ne pristaje na test na očinstva? Pa divno. Time su riješeni svi tvojji izmišljeni problemi.

Ako nekome u ovoj situaciji paše neprovođenje tog testa, onda si to ti, koji jednostavno možeš odmahnuti rukom i reći da je sve izmislila.

Kao ti ovu priču.
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)

Zadnje uređivanje Perzefona : 20.03.2012. at 14:21. Reason: pravopis
Perzefona is offline  
Old 20.03.2012., 14:18   #27
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Pa kud ćeš veće "radne produktivnosti"?


Što ima priznavati ako test pokaže da je dijete njegovo?

okej, nespretno sam se izrazila
mislila sam na to da ga prizna u smislu da mu da prezime ako se djetetova majka sa time slaže, da plaća alimentaciju i da se ponaša kao otac kakvog bi svako dijete trebalo imati

i da, slažem se sa perfezonom, malo ti to ne drži vodu
da sam na mjestu te ženske, prva bih ti pod nos gurala nalaz koji potvrđuje očinstvo
Depeche E. is offline  
Old 20.03.2012., 14:24   #28
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
...
Jel' to onaj papak s neke tamo teme? Nešto kolege s posla,bla bla.. ako dobro pamtim.

Drugi puta bazi di guraš pišonju.
Casper555 is offline  
Old 20.03.2012., 14:36   #29
samo nemoj naći treću
venera_veritas is offline  
Old 20.03.2012., 14:52   #30
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Moja ljubavnica inače kolegica sa posla je ostala trudna i ucjenjuje me perfidno!
Nemam snage priznati supruzi što mi se dešava jer sam u sretnom braku
jesam ja luda il su ovo dvije potpune suprotnosti?

Ispričavam se na iskrenosti, ali drago mi je da je trudna i da to proživljavaš. Pa sad da te vidimo, gaziš po tuđim životima - i život ti vraća time što sad netko gazi po tvom...
Nemoj se čuditi ljubavnici. Brini se sad za nju i dijete, kad ti je toliko pasalo sjediti na dvije stolice. Sad ti je odjednom brak važan...Kaj nisi o tome prije razmišljao..
velika bubica is offline  
Old 20.03.2012., 15:06   #31
Quote:
Berenice kaže: Pogledaj post
Priznaj sve ženi. Ali onako, pizdunski u svom stilu...oblati maksimalno ljubavnicu, reci da je pokvarena kurva koja te napila/drogirala i iskoristila pa te ucjenjuje.
Pošto ste u sretnom braku i poznavajući mentalni sklop prosječne Hrvatice, ne samo da će ti oprostiti, nego će se obrušiti na ljubavnicu drvljem i kamenjem, prijetiti joj i maltretirati sve dok žena ne podvije rep i odustane.
Slažem se...

Naravno da mu je brak bio "sretan" (do sad) kad je mogao jebavat sastrane a da mu žena niš ne kuži...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Old 20.03.2012., 15:17   #32
Pod sretnim brakom vjerojatno podrazumjevas da imas doma divnu zenu, briznu i vjernu, dok ti okolo saras...S obzirom da je ljubavnica znala da si ozenjen, a isto tako ne pristaje na test ocinstva, vjerojatno nisi bio jedini, pa nije ni sigurna cije je dijete, al eto ti si sretnik kojeg je odlucila upecati. (ili isto radi i ostalima). Nemam neki savjet sto uciniti, situacija je zeznuta...Posteno bi bilo proznati zeni i nositi se s daljnjim posljedicama....
Saylerus is offline  
Old 20.03.2012., 15:18   #33
Čestitam!

Svaki bi muškarac trebao imati više žena.

Možda je najbolje rješenje da svi skupa živite. U vrijeme ove ekonomske krize nije loše imati tri plaće - a i kuhati je lakše za više osoba. Ali moraš to odigrati pametno - kao muško!

No dobro, ionako nas zajebavaš, pa ništa od toga.
Zelenogorac is offline  
Old 20.03.2012., 15:22   #34
a šta si moao gurati? i to bez zaštite....
mogli ste se lijepo masirati, pa ne bi bilo problema.
massageexchange is offline  
Old 20.03.2012., 15:29   #35
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Moja ljubavnica inače kolegica sa posla je ostala trudna i ucjenjuje me perfidno!
Nemam snage priznati supruzi što mi se dešava jer sam u sretnom braku!
Ona ne pristaje na test o očinstvu pa me zanima procedura i kako postupiti u ovakvoj mučnoj situaciji.
Ponudio sam joj i veliku novčanu svotu da me ostavi na miru ali ona svakodnevno
smišlja kako da mi napakosti.
Zbog sveukupnog problema primjetio sam da u krevetu sa suprugom ne mogu se opustiti i imam tokom dana navale bjesa koje iskaljujem na supruzi i radnoj okolini
Kako zaustaviti ovaj začarani krug?
Ja se ne želim udati, never
Reci nam kakav je nesretan i loš brak...molim te...umirem od želje
Kleopatra_0411 is offline  
Old 20.03.2012., 15:37   #36
mene fascinira da nakon svog ovog vremena ljudi moraliziraju po ni vise ni manje nego LJESu

covjek jebe sastrane u sretnom braku. subjektivan dojam njega samoga. sad cete ga vi uciti jel sretan ili nije
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 20.03.2012., 15:41   #37
Ma nije moraliziranje nego ne znam što bi trebali mi savjetovati.

1.) ostavi ženu i oženi ljubavnicu
2.) ostani s ženom (ak te bude željela nakon svega) i plaćaj alimentaciju
3.) šuti dok ne sazna od susjede ili frizerke da imaš dijete od 2, 3 godine pa ostaneš bez obje
Kleopatra_0411 is offline  
Old 20.03.2012., 15:48   #38
zaštita, kondomi i to? ne a?
kolko godina imaš?
malo mozak uključit kad nađeš treću i sve bu ok........
a sad šta napravit? čuj ne znam, prevara se i može sakrit, al dijete već malo teže tim više što ljubavnica ne pristaje na šutnju tak da...ne piše ti se dobro.......a kaj se nemre test napravit preko one amniocinteze il kako već, još prije poroda?
pišikućipropalo is offline  
Old 20.03.2012., 15:56   #39
Nisam se stigo javiti na vaše odgovore ranije jer mi je tajming rasporeda zaista prebukiran .
Vidim iz vaših odgovora poneki su iz svog vlastitog iskustva prenijeli ovdje osijećaje kojima izriču bijes i mržnju kada netko u sretnom braku odlazi u preljub jer u njemo pronalazimo ponekad više no što nam voljena osoba može pružiti.
Moje radno mjesto zahtjeva često putovanja i po nekoliko dana gdje pritisak poslovnih obveza i razumjevanje poslovne partnerice nadoknađuju osamljenost.
Partnerica koja je ostala trudna je to učinila s namjerom jer je zašla u godine kada joj otkucava biološki sat i krivo je protumačila neke moje priče o vlastitom braku.
Mislim da je uzrok trudnoće metoda koju smo koristili ( prekinuti snošaj )
Ja sam joj predložio abortus na koji ona ne pristaje i na pitanje kako me ucjenjuje ne bih rado ovdje komentirao jer se radi o tome da je ona moja najbliža suradnica koja ima uvid u sve poslovne tajne i transakcije.
Oceanheart is offline  
Old 20.03.2012., 16:03   #40
Sretniče!!!!Lijepo je imati ljubavnicu,i ženu također,samo meni bi ljepše zvučalo da si rekao-da u braku sam-ne tako sretnom nego monotonom i da zaljubio sam se u ljubavnicu-a ne s njom samo ginmasticiram i ona mi glumi psihološku pomoć na putu!!!!
Ovako si ispao totalni kreten u mojim okicama a vjerujem i u dobrom dijelu čovječanstva.
luda-mamica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger