Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2014., 19:50   #8841
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
daj link?
ali da nije Advance i sl.
ja sam čak i za Berkutovce i za Janukoviča rekao da im želim pošteno suđenje i pravo na odvjetnika, nikad nasilje
http://hronika.info/ukraina/15492-gl...m-maydane.html
Begemotica is offline  
Old 22.02.2014., 19:50   #8842
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Šta ja tu mogu kad je istočnjačka propaganda u tiltu?
Dojučerašnji demokrat i poštenjačina, danas ispao lopov sa kučerinom, galijom, povećim voznim parkom i privatnim zološkim vrtom.
Dojučerašnje najave izvanrednog stanja i laganini rješevanja pobune tenkovima danas se pretvorila u odjeb u parlamentu i skrivanje lopine na istoku.

Jebiga..baš čitam raspravu na topicu zadnjih 15- 20 dana i lagano:
to je najsmiješnije, od odbrojavanja minuta kada "će se počistiti trg od šačice prosvjednika" došli smo do toga da sada već bivši predsjednik neuspiješno pokušava se ukrcati na avion da pobjegne iz zemlje, i to u svako nekih 30 sati razlike
__________________
.
Michael Collins is online now  
Old 22.02.2014., 19:50   #8843
Ali moram esat snimku
10 na 1
cave troll is online now  
Old 22.02.2014., 19:51   #8844
Quote:
ArthurPendragon kaže: Pogledaj post
Samo se nadaj... Sve istočno od Dnjepra i Južna Ukrajina se odcepljuje. I ide Rusiji.

to bi odgovaralo i protestantima, u manjini su, Istok Ukrajine je gušće naseljenini i industrijalizovaniji deo.

Zapadu ostaje zaostala Zapadna Ukrajina.


tako treba https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...postcount=8808
Nema nikakvog odcijepljenja,sve ce to doci ubrzo grebati se u Moskvu. EU ih sigurno nece nahraniti,a nece im puno pomoci ni jednokratna americka pomoc. USA je i sama u dugovima do grla,a za EU da niti ne govorimo.
babas is offline  
Old 22.02.2014., 19:51   #8845
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
zašto prosvjednici koji su ih napali nose zastave susjedne Rusije?
A tko će ih štititi da ih fašisti iz zapadne Ukrajine sve ne pobiju? Nije da bi im bilo prvi put da su nekog pobili
Poslije jebanja nema kajanja, kad će već jednom ti nesretni Ameri prokužiti kako funkcionira svijet?
Tutmuut is offline  
Old 22.02.2014., 19:52   #8846
Quote:
99PROBLEMS kaže: Pogledaj post
Nisam znao da su Ameri osnovali i Ukrajinu,Svaki dan na ovom forumu nešto novo naučiš
SRušili su staru Ukrajinu.
Ja ne znam tko će sastaviti novu, zapadnu Ukrajinu na ruševinama stare.
Ne misliš valjda onaj Kličko kojeg nikog neće, čak ni njegovi ili pak ona rulja koja zna samo razbijati i ubijati
sunshinestar is offline  
Old 22.02.2014., 19:54   #8847
Tema se približila tehnićkom limitu Forum.hr i otvorena je nova UA - Ukrajina (zbirno) II https://www.forum.hr/showthread.php?p...7#post48901217

Hvala.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.