Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2013., 16:58   #6161
Jel netko zna di se može dat mobitel dekodirat?
__________________
Dreambound for life.
oceanborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 17:39   #6162
Quote:
oceanborn kaže: Pogledaj post
Jel netko zna di se može dat mobitel dekodirat?
ako ne radi onaj kod 4 kantuna, probaj kod gricka
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 17:44   #6163
Trebao bi servis za kineski skuter u Zadru, ili nekog majstora koji bi znao postavit diagnozu i popraviti motorić (može i na PM). Treba mi hitno jer nemam kako ići na posao. Zvao sam Koni ako se nevaram, onaj kod palačinke bara, ali on ne popravlja kineze. Svaki informacija je dobrodošla. Hvala
__________________
if you want something done, do it yourself
UradiSam is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 17:46   #6164
Quote:
UradiSam kaže: Pogledaj post
Trebao bi servis za kineski skuter u Zadru, ili nekog majstora koji bi znao postavit diagnozu i popraviti motorić (može i na PM). Treba mi hitno jer nemam kako ići na posao. Zvao sam Koni ako se nevaram, onaj kod palačinke bara, ali on ne popravlja kineze. Svaki informacija je dobrodošla. Hvala
mozda baotianov servis gore na mehanizaciji, ako su jos tamo?
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 17:52   #6165
Quote:
Gorstak79 kaže: Pogledaj post
mozda baotianov servis gore na mehanizaciji, ako su jos tamo?
na putu murvice.? nema tamo ništa, danas sam išao gledati. piše da su se preselili na ante starčevića 23 a to nisam uspio nači, tražio sam i sa strane bulevara i sa puta murvice i nisam uspio nači
__________________
if you want something done, do it yourself
UradiSam is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 18:01   #6166
Quote:
UradiSam kaže: Pogledaj post
na putu murvice.? nema tamo ništa, danas sam išao gledati. piše da su se preselili na ante starčevića 23 a to nisam uspio nači, tražio sam i sa strane bulevara i sa puta murvice i nisam uspio nači
https://maps.google.hr/maps?q=ante+s...ed=0CDAQ8gEwAA
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 19:37   #6167
što kažete na ovu novu rivu u jazinama?

meni je drago što se napokon malo ono ruglo u kojem su plivale krepane ribe i štakori.. jedino mi je žao onih borova..
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 20:23   #6168
Quote:
krimtim33 kaže: Pogledaj post
što kažete na ovu novu rivu u jazinama?

meni je drago što se napokon malo ono ruglo u kojem su plivale krepane ribe i štakori.. jedino mi je žao onih borova..
Trebalo se to srediti i nije lose ali je lose sto kad god nesto sredjuju stabla nestanu i sve poplocaju onim bljutavim kamenom. Nemaju osjecaja za grad, Zadar ne bi trebao biti komad bijelog kamena..
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 21:09   #6169
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Trebalo se to srediti i nije lose ali je lose sto kad god nesto sredjuju stabla nestanu i sve poplocaju onim bljutavim kamenom. Nemaju osjecaja za grad, Zadar ne bi trebao biti komad bijelog kamena..


grad se pomalo pretvara u veliki bijeli kamen.
ono što su napravili kod sv. šime...

ali sviđa mi se ovaj novi trg kod 5 bunara..
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 02:11   #6170
Quote:
krimtim33 kaže: Pogledaj post


grad se pomalo pretvara u veliki bijeli kamen.
ono što su napravili kod sv. šime...

ali sviđa mi se ovaj novi trg kod 5 bunara..
ja navijam da moroskok uvale u uvalu jazine.....to im je ideja pa cemo viditi....a onaj novi trg petra zoranica je KATASSTROFA! ukraden novac samo tako....arhitekti...ako ih se tako moze nazvati su kreativni ko baba moja....uzas uzas i uzas
TomZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 10:14   #6171
tu rivu u jazinama nerade da bi bila lijepa nego su ''morali'' radi brodova.stavljanjem pontona kojjih ce biti puno dobiva se puno prostora za nove brodove koje ce poslati sa uskoka.na uskoku se je stvorio problem jer na svkao mjesto za vez ima po 2 broda.stvorilo se ludilo .a onda su se sjetili da naprave jazine i postave pontone.sirotinja ce u jazine a oni sa viskom para u uskok.
sram ih bilo sto su sva stabla u zadru otpilali.samo j*beni bjeli kamen postavljaju.
moroskop koji je trenutno kod maraske trosi previse struje i odrzavanje pumpi je preskupo.zato je i ugasen(kad ste ga vidjeli da radi ).bas me zanima koliko ce taj novi u jazinama dugo raditi.

Zadnje uređivanje revo : 14.05.2013. at 10:23.
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 10:20   #6172
[Q
meni se nesvidja to sto su napravili kod šime.
ali...ipak je veili lobi zadarskih ''biznismena''.
na tom novom trgu kod sv šime imas 4 prostora koji traze štekat.
iz jednog su cak preselili u tornadove prostorije udrugu invalida.
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 13:33   #6173
Quote:
revo kaže: Pogledaj post
tu rivu u jazinama nerade da bi bila lijepa nego su ''morali'' radi brodova.stavljanjem pontona kojjih ce biti puno dobiva se puno prostora za nove brodove koje ce poslati sa uskoka.na uskoku se je stvorio problem jer na svkao mjesto za vez ima po 2 broda.stvorilo se ludilo .a onda su se sjetili da naprave jazine i postave pontone.sirotinja ce u jazine a oni sa viskom para u uskok.
sram ih bilo sto su sva stabla u zadru otpilali.samo j*beni bjeli kamen postavljaju.
moroskop koji je trenutno kod maraske trosi previse struje i odrzavanje pumpi je preskupo.zato je i ugasen(kad ste ga vidjeli da radi ).bas me zanima koliko ce taj novi u jazinama dugo raditi.
kad si ti zadnji put bila ili bio u zadru...moroskok je vec dugi niz godina na parkinku obale i lucice....tamo kod bolnice di ja pauk....i kvarija se non stop zbog prejakog utjecaja otvorenog mora....triba on ici negdi di nema jakih valova i di je mirno more.....a oni pontoni u jazini ce se makniti ca dok ne naprave cilu obalu.....
TomZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 14:41   #6174
Aaaaa..moroskok. Sjecam se jednom, tek je bio postavljen, vracali smo se u kaicu iz Zadra na Ugljan sa neke festice. Msilim da je neki koncert bio, ne sjecam se, uglavnom oko 3-4 ujutro smo krenuli nazad. I sad mi svi mrtvi pijani legnemo pod provu i jedan je malo manje kao popio(da, bas) i odemo mi doma. Kod Peglice smo negdje vezali kaic i do mosta smo vec svi bili u polusnu. Kad odjednom pocne kisa padati, a vedro bilo cijeli dan. I sad se mi gledamo i vidimo ovoga sto vozi mokar cijeli i neka svijetla oko njega.
Gledamo i gledamo kad skuzimo da se budala vozi oko moroskoka

I ok, do Ugljana je vozio mokar ko pizda

Po tome mi je taj moroskok ostao u sjecanju.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 15:09   #6175
obavezno ga triba vratiti
http://www.057info.hr/images/vijesti...1278421706.JPG
http://www.tzzadar.hr/images/origina...1197894823.jpg
a onaj pozdrav suncu....ja nekuzim kako grad i ljude koji ga vode nije sram sto više od pola pozdrava suncu je pokvareno..... UZAS
neki dan mi dolaze turisti na posa i govore da su prvenstveno zbog toga dosli u zadar i kad su dosli navecer da su prakticki ostali posrani jer ne radi!
TomZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 15:30   #6176
Quote:
TomZD kaže: Pogledaj post
kad si ti zadnji put bila ili bio u zadru...moroskok je vec dugi niz godina na parkinku obale i lucice....tamo kod bolnice di ja pauk....i kvarija se non stop zbog prejakog utjecaja otvorenog mora....triba on ici negdi di nema jakih valova i di je mirno more.....a oni pontoni u jazini ce se makniti ca dok ne naprave cilu obalu.....
neće pontoni se nigdje makunti.

moroskop se kvari od morskih valova.da, logicno.
moroskop treba staviti na kopno.tamo nema valova.da ,logicno.
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 20:37   #6177
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Aaaaa..moroskok. Sjecam se jednom, tek je bio postavljen, vracali smo se u kaicu iz Zadra na Ugljan sa neke festice. Msilim da je neki koncert bio, ne sjecam se, uglavnom oko 3-4 ujutro smo krenuli nazad. I sad mi svi mrtvi pijani legnemo pod provu i jedan je malo manje kao popio(da, bas) i odemo mi doma. Kod Peglice smo negdje vezali kaic i do mosta smo vec svi bili u polusnu. Kad odjednom pocne kisa padati, a vedro bilo cijeli dan. I sad se mi gledamo i vidimo ovoga sto vozi mokar cijeli i neka svijetla oko njega.
Gledamo i gledamo kad skuzimo da se budala vozi oko moroskoka

I ok, do Ugljana je vozio mokar ko pizda

Po tome mi je taj moroskok ostao u sjecanju.
a nemoš me ej..
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 01:31   #6178
Quote:
revo kaže: Pogledaj post
neće pontoni se nigdje makunti.

moroskop se kvari od morskih valova.da, logicno.
moroskop treba staviti na kopno.tamo nema valova.da ,logicno.
moroSKOK*
TomZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 11:13   #6179
Quote:
krimtim33 kaže: Pogledaj post
a nemoš me ej..
A sto ces, ima nas svakakvih
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 14:20   #6180
Kakvo je vreme kod vas, sta poneti od odece?
BucaBmw is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:35.