Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2013., 10:40   #1
Tko je Howat Banho?

Sjećam se...
Zagreb, 90-ih godina prošlog stoljeća. Grad je bio oblijepljen velikim, čak luksuznim plakatima za to doba. Na njima neke čudne sheme, krugovi crvene i zelene boje, strelice i "alkemijske" jednadžbe.
Popratni tekst kao da je pisan u stanju transa. Pun pravopisnih grešaka i vođen čudnim asocijacijama. Bilo je tu svega: tumačenja Biblije, kritike konvencionalne medicine, čak osvrta na tadašnju politiku i rat.
Bilo je i teških riječi poput: naturi pa zarađuj... plati pa se moli... uvjeravaju ljude da su bolesni pa se ljudi stvarno razbole... kerovi - stiže ih Božja kazna pa crkavaju od raka... tako nekako.
Zapamtio sam da je bilo i nekih čudnih riječi koje zvuče kao svahili i da je bio potpisan neki Howat Banho, koji je zapravo reklamirao svoje alternativno liječenje i broj telefona (pozivni za Vinkovce).
Plakati bi se promijenili svakih nekoliko mjeseci, igrali su i ulogu zidnih novina, u svakom broju nova tema. A onda su ih prestali objavljivati i za Howata više nisam čuo.
Jedan prijatelj mi je rekao da je u onodobnoj TV-emisiji " Živa istina" gostovao neki Branko Horvat (?), iscjelitelj vatrom i da je zapravo on autor plakata. Probao sam guglati Howat Banho i i ništa...
Zna li netko nešto više o tom fenomenu? Tko je gospodin Howat-Horvat i što je s njim sada?
drDIRHED is offline  
Old 23.11.2016., 01:40   #2
dakle? nitko se ne sjeca? a daaaj, prvo me napalite i onda nista...

biserni sjaju forumasa, forumasi svog svijeta ujedinite se poizvam Vas da rijesimo ovu nedorecenu i nikada do kraja istrazenu Misteriju svih Misterija?

Molim Vas da se pokazete i da skupa krenemo u nove hvalospjeve otkrivanja nedorecenoga!!!!!!!!

Forumasi Svog Svijeta - Let Us All UNITE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

__________________
Jedini način da čovjek izbjegne pogreške jest da stekne iskustvo. Jedini način da čovjek stekne iskustvo je da čini pogreške.
comewithme1717 is offline  
Old 23.11.2016., 12:09   #3
Quote:
drDIRHED kaže: Pogledaj post
Sjećam se...
Zagreb, 90-ih godina prošlog stoljeća. ?
I ti se sjetio nakon 25 godina pitat ??!
RayBan is offline  
Old 25.11.2016., 01:11   #4
ali tko je on bio, recite vi sta hocete ljudi ja vec 2 dana guglam, nigdje nista....
__________________
Jedini način da čovjek izbjegne pogreške jest da stekne iskustvo. Jedini način da čovjek stekne iskustvo je da čini pogreške.
comewithme1717 is offline  
Old 07.12.2016., 10:49   #5
Nema potrebe za dizanjem teme stare tri godine na kojoj se ništa suvislo ni ne piše.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:45.