Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2017., 23:58   #21
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Dobro da si na sigurnoj udaljenosti

Imati ću mirnije snove
Nemas se sta brinuti psa svakako nebi pojeo (sem da bukvalno umirem od gladi) a i vegeterijanac sam vec dosta godina mada mi ona lepsa ljupka stvorenja bude apetit

Snovi su za svakoga zasebna prica i najverovatnije kako je MadMarx napisao da su snovi usko vezani naravno uz individualnu svest pojedinca nego li sa nekim obicajima ishrane ili kad se sanjalo ili sta vec.. igraju i te stvari ulogu samo u manjoj meri.

Svejedno mislim da je MadMarx zatvorio ovu temu jednostavno samo se sprdamo jos malo iako je tema izuzetno opsirna svako to za sebe treba da istrazi putem svoje zelje, svesti i rada.
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 20:14   #22
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Snovi su za svakoga zasebna prica i najverovatnije kako je MadMarx napisao da su snovi usko vezani naravno uz individualnu svest pojedinca nego li sa nekim obicajima ishrane ili kad se sanjalo ili sta vec.. igraju i te stvari ulogu samo u manjoj meri.

Svejedno mislim da je MadMarx zatvorio ovu temu jednostavno samo se sprdamo jos malo iako je tema izuzetno opsirna svako to za sebe treba da istrazi putem svoje zelje, svesti i rada.
Mene je pak Osho to naučio tako da bismo mogli reći da je Osho zatvorio temu - velika čast kada za original postera u svakome slučaju. Ako ga vidim u snovima, reći ću mu hvala

Samo se vi sprdajte, izvrsna ste gomila (čak i animofil Benny)
MadMarx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 23:59   #23
Tko se sprdava?
Snovi, a pogotovo meso prije njih su najozbiljnije stvari na svijetu
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 04:50   #24
Quote:
180perminute kaže: Pogledaj post
Danas mi se opet desilo...izlazim iz sobe nakon dobrog spavanja prilikom kojeg sam i sanjala nešto dosta upečatljivo, razmišljam o snu dok pijem kavu, dovršim ju i shvatim da je osjećaj iz sna ostao, ali se ni za vraga više nemogu sjetiti što sam sanjala. Naime, snovi znaju biti zaista živopisni i zapravo u njima neke stvari proživljavamo, fascinantno mi je da ih 99% na kraju zaboravimo, a jednako fascinantih zna biti onaj 1% snova kojih se sjećamo. E sad, zašto se sjećamo snova koji se po ničemu ne bi mogli svrstati u nešto wow, uglavnom su to neki priglupi snovi i neke slike koje nam u mozgu ostaju nakon 20 godina, a nešto što sanjaš danas, zaboraviš u roku 5 minuta. Možda stvarno glupa tema, ali pitam se, pitam...
Heej, i mene identična stvar zna mučiti. Mislim da je jedino rješenje da odmah počneš razmišljati o snu čim se probudiš. Ponekad se zna desiti neka (pa makar i najmanja) dekoncentracija i ode san u nepovrat...
__________________
100% riječi, 0% djela!
Peep Durple is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 04:57   #25
I bolje da ljudima većina snova ode nepovratom, jer pa neće ih valjda skupljati u kutijicu sjećanja, sveti spomenar.

Snovi koji su zbilja nešto, pamtiš ih, dapače kad te na javi ometu sposoban si zaspati i snom nastaviti gdje te netom prije prekinuli, time onda tvoj san je poput 'serijala' u nastavcima epizode uno due tre... ujutro kad se probudiš kao da si pogledao kvalitetan cjelovečernji film.
Jeste li iskušali metodu snage volje? Velim snagu volje jer to je što psihoanalitičari vole čuti. Nek im ostane zagonetkom.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:13.