Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2012., 23:28   #421
Poštovani Phoenix, ja bih trebala par informacija pa ću biti slobodna postaviti par pitanja. Ne stignem pročitati čitavu temu nego sam malo na preskokce čitala... Dakle, problem prvi su kapilare na licu i dekolteu, čak i po usnicama , ima ih stvarno dosta. Koliko sam skužila, najbolja metoda je KTP laser, točno? Dal je potrebno tretirati cijelo lice ili samo područje gdje je kapilara?
Obzirom da ste rekli da ne preporučujete nikoga, jel mi možete reći tko u Zagrebu ima taj aparat?
Drugi problem su bore, posebno oko očiju... dal postoje neke učinkovite metode za ublažavanje istih ili ću se morati početi botoxirati?
Puno hvala!
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 15:08   #422
Quote:
nicole76 kaže: Pogledaj post
Poštovani Phoenix, ja bih trebala par informacija pa ću biti slobodna postaviti par pitanja. Ne stignem pročitati čitavu temu nego sam malo na preskokce čitala... Dakle, problem prvi su kapilare na licu i dekolteu, čak i po usnicama , ima ih stvarno dosta. Koliko sam skužila, najbolja metoda je KTP laser, točno? Dal je potrebno tretirati cijelo lice ili samo područje gdje je kapilara?
Obzirom da ste rekli da ne preporučujete nikoga, jel mi možete reći tko u Zagrebu ima taj aparat?
Drugi problem su bore, posebno oko očiju... dal postoje neke učinkovite metode za ublažavanje istih ili ću se morati početi botoxirati?
Puno hvala!
Moze se tretirati samo i sam kapilar. KTP laser ima npr u ZG dr. Matesa. Mozda Salata (Dr. Bukvic). O borama je bilo vec rijeci , moze se svasta raditi no treba vidjeti kakvo je realno stanje, starosna dob, kvaliteta koze, itd. Radiofreknevcija i laser pomazu,ali ih i ne skidaju.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 19:59   #423
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Moze se tretirati samo i sam kapilar. KTP laser ima npr u ZG dr. Matesa. Mozda Salata (Dr. Bukvic).
Puno hvala Krećem u borbu s kapilarama
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
O borama je bilo vec rijeci , moze se svasta raditi no treba vidjeti kakvo je realno stanje, starosna dob, kvaliteta koze, itd. Radiofreknevcija i laser pomazu,ali ih i ne skidaju.
Imam 36 godina, suhu, tanku i bijelu kožu. Imam dosta bora naročito oko očiju, a i koža mi se sva opustila
Ne očekujem čuda, ali bih se malo "pomladila" pa me zanima dal postoje kakvi učinkoviti tretmani kod kozmetičara (pošto i oni rade radiofrekvencije i laserske tretmane) ili moram baš ići dermatologu? Koliko je učinkovita mezoterapija?
Unaprijed zahvaljujem i ispričavam se na davljenju
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 12:19   #424
Mezoterapija se ne radi kod kozmeticara (iako ima salona koji nude tu uslugu). Tvoja koza je ocito genetski takva i brze stari. To znaci da ces morati stalno raditi te tretmane da bi malo poboljsala situaciju i usporiti te procese. Sto se ucinkovitosti mezoterapije tice, nije losa tamo gdje ti koza ima dovoljno vezivnog tkiva (gdje je debela)
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 20:42   #425
kako se moze doci do dr. bukvic? ne mogu pronaci broj
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 13:48   #426
Pročitala sam skoro sve postove na ovom topicu ali nisam pronašla točno informaciju koju tražim.
Zanima me koji postupak izabrati za zatezanje kože ispod očiju i odstranjivanje sitnih bora (prije nekoliko mjeseci zbog stresnog događaja sam smršavila i patila od nesanice pa je kao posljedica ostala opuštena koža ispod očiju koja se jako nabora kad se smijem).
Koliko sam shvatila, laseri se djele:
prema mediju kroz koji prolazi svjetlost na CO2, Erbium i NdYag
prema djelovanju na kožu na ablativne i neablativne
prema načinu aplikacije na "obični" i frakcijski

E, sad, ja sam zaključila da najbolje rezultate daje kombinacija ablativnog (da se odstrani sloj kože radi sitnih bora) i neablativnog (radi stvaranja novog kolagena u dubljim slijevima),
aplicirano frakcijski (da se ne "spali" previše koža).
Problem je u tome što klinike reklamiraju lasere pod imenima proizvođača (npr. frakcijski Pearl) pa se ne snalazim.
Bilo bi super kad bi Phoenix bio tako dobar i odgovorio mi koji laser je najbolji za spomenuti problem i tko radi s njim, a ako je netko tretirao sličan problem, rado bih čula iskustva
Puno hvala!
Black Moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 16:01   #427
mislim da bi bilo nabolje raditi sa radiofrekvencijom. Ablitivni laseri su za ljude koji mogu sjeidti doma 2 mjeseca u zavojima. Sto se tice laksiteta koze,radiofrekv moze dati i superiornije rezultate nego laser. A ako se ide na laser onda sigurno frakcijski neblativni (1470nm, 1550nm,..)
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 18:36   #428
Smile

Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
mislim da bi bilo nabolje raditi sa radiofrekvencijom. Ablitivni laseri su za ljude koji mogu sjeidti doma 2 mjeseca u zavojima. Sto se tice laksiteta koze,radiofrekv moze dati i superiornije rezultate nego laser. A ako se ide na laser onda sigurno frakcijski neblativni (1470nm, 1550nm,..)
Puno hvala!
Black Moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 18:51   #429
NAVEUS FLAMEUS

DALI IMA U ZAGREBU LASER ZA SKIDANJE NAVEUS FLAMEUS MADEŽA, ZNAČI TAMNO CRVENI OŽILJAK OD ROĐENJA. ZNAM DA POLIK.ZAMB. IMA JER SAM BILA NA PREGLEDU ALI KAO DA I NISAM.
LINDSEY-MONIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 21:46   #430
Poliklinika Zambelli je jedina koliko ja znam da ima Dye laser. Ali se ta patologija moze tretirati i sa drugim svijetlosnim izvorima, npr KTP laser kojeg imaju u zagrenu vec spomenute doktorice Matesa i Bukvic na Salati. No treba reci da je taj tip patologije vrlo tesko rijesiti u starijoj dobi jer je predubok. Ali se zato moze poboljsati stanje.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 13:56   #431
Upravo sam naletila na INTRAcel laser (ili sta je vec) i cini mi se da je to nesto novije izaslo (Kina ili tako nesto jer sam procitala da u USA nije bija odobren jos krajem prosle godine a ne znam jel sad).Same pohvale sam proctala pa me zanima jel neko cuja za to?Phenix?
Evo to je ovo: http://www.lumieremed.com/intracell
NoStress is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 14:53   #432
dali netko ima iskustva uklanjanja ožiljaka od akni na dekolteu?
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 15:38   #433
http://www.poslovni-savjetnik.com/no...urskog-zahvata

Šta mislite o tome? Da li je netko bio ? Ima li Med Visage i u Rijeci ili samo Zg ? Hvala
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2013., 15:54   #434
Quote:
NoStress kaže: Pogledaj post
Upravo sam naletila na INTRAcel laser (ili sta je vec) i cini mi se da je to nesto novije izaslo (Kina ili tako nesto jer sam procitala da u USA nije bija odobren jos krajem prosle godine a ne znam jel sad).Same pohvale sam proctala pa me zanima jel neko cuja za to?Phenix?
Evo to je ovo: http://www.lumieremed.com/intracell
Frakcijaska radiofrekvencija sa iglama. Sigurno se posteno osjeti,a moze imati i interesantne rezultate iako sam osobno protiv perforacije epidermisa (iako mislim da imaju elektrode sa jednokratnu upotrebu,ali nikad ne znas)
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 17:14   #435
Da li je IPL ucinkovit kod uklanjanja tamnih fleka i jos me zanima da li se smije kombinovati IPL i i neki drugi laser za uklanjanje dlacica na istom mjestu?
lovemakeup is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 14:35   #436
Svi koji razmisljaju o fraxelu - evo jedna odlicna stranica koju obavezno proucite prije http://www.realself.com/Fraxel-Laser/restore/reviews.
Ili ce vas odgovoriti ili nagovoriti (nesto malo vise od 50% je zadovoljno tretmanom).
Sunčica 6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 12:33   #437
Phoenix evo mene sa novim pitanjem (sorry na dosadjivanju).Ugl bila sam danas kod dermatologa pa smo malo pricali sta bi se moglo napravit za moje fleke i oziljke od akni i reka je da bi za fleke bilo dobro napravit ipl a za oziljke mezoterapiju tj. da bi napravija kombinaciju skupa to dvoje,prvo mezo pa pric sa ipl-om.Ja sam ga pitala za filere na sta je reka da mi oziljci nisu bas duboki da bi to tribalo nego da je bolje mezo(isto je bockanje nekakvo u pitanju kako sam skuzila) jer se time ubacuju i vitamini i svasta nesto (pokaza mi je ampule i sastojke).Sta mislis o tome?I ako je neko to radija zanimaju me iskustva
NoStress is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 18:26   #438
Ispricavam se ako je netko vec vidio ovaj post u drugoj temi,stavit cu ga i ovdje pa mozda netko odgovori i pomogne

Pozdrav,imam 2 pitanja:

1)Isao sam na nekoliko tretmana glikolnom kiselinom i skuzio da je jacine 60%(necega),a po forumu sam citao da vec 30-35%tna moze izazvat oziljke i fleke ako se nepravilno koristi i rekli su mi da bi mi se lice trebalo "ljuštiti" no meni je lice samo bitnije crveno nakon takvih tretmana,a na nekim mjestima mi je doslovno skurena koža,tj. bas ona najcrvenija nijansa crvene boje,ne znam kako da to drukcije objasnim-a prije nije bilo tako-jel to normalno nakon tih tretmana?

2)Imam 21 godinu i vec godinama muku mucim s aknama i oziljcima od akna koji su vjerojatno nastali krivim lijecenjem

Zadnjih 2 godine sam krenuo privatnoj dermatologici i rekla mi je da trebam ici na IPL tretmane,i da mi se lice moze popraviti 50-70% sto smatram zadovoljoljavajucim,ali problem je sto sam,citajuci internet i iskustva ljudi,stekao dojam da je taj IPL zapravo tretman koji ne daje zeljene rezultate a stvara velike troskove

Od kada mi je dermatologica rekla da bi trebao ici na 8-10 tih tretmana(neki dan mi je rekla njezina sestra da bi trebalo 4,5 tretmana,skuzio sam da muljaju na sve strane ali doslovno nemam vise snage provjeravati tko sto kaze jer muljaju SVI) vec 2 godine sparam za te tretmane(vjerojatno nema potrebe da kazem-ali socijalni sam slucaj i svaka lipa mi je bitna),gotovo da sam gladovao i svaki dan kunu po kunu sam odvajao za to

i uspio sam skupiti 5000 kn sto bi trebalo pokriti veci dio tretmana,ali sada,dan prije nego sam narucen na to sam sebe pitam-jesam li ja stvarno budala koja ce pljunuti 5000 kn za nesto sto ce jos pogorsat ionako lose stanje,jer mi je cak doktorica opce prakse rekla da bi mi najbolji tretman bio da se ostavim svega i da ce mi se to smiriti,cak je otvoreno rekla da mi dermatologica sve to prepisuje i govori samo kako bi izmuzla novce kojih ionako nemam...

S obzirom da sam probao sve kreme,sve ljekove,bio na svim mogucim testovima vise nemam snage doslovno krenuti nazvati broj neke druge dermatologice i pitat za savjet,jel svugdje di sam bio nije bilo od koristi,krenuvsi od drzavnih dermatologa koji su bili u sukobu interesa te prepisivali svoje kreme i odlazak kod njihovih rodaka na tretmane,do privatnika koji kazu pregled je besplatan pa ga sljedeci put naplate...

dakle,ne znam kako da objasnim-izgubio sam totalno zivce sa svim tim,jel sam shvatio da je sad i kad imam novce jos gora situacija jel ne znam sto da radim,na kraju ispada da sam u dobitku vec ako mi se stanje ne pogorsa sa tretmanima...

Da ne duljim- IMA LI NA OVOM FORUMU JEDNA JEDINA OSOBA KOJA MOZE RECI "BIO/LA SAM NA IPL TRETMANIMA ZA OTKLANJANJE OZILJAKA OD AKNI,DALA BRDO NOVACA I ZADOVOLJNA SAM,ISPLATILO SE"

Znaci,odlucio sam se za sljedeci potez,vjerojatno nema veze sa pamecu ali s istom tom pamecu dosad nisam nista postigao: Zamolio bi da se jave iskljucivo osobe koje su isle na IPL tretmane radi smanjenja oziljaka od akni i kojima su ti tretmani pomogli,ako se javi jedna jedina osoba i kaze da je pomoglo ja isti dan idem na to

Hvala unaprijed
Dr. Dabic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 11:09   #439
Quote:
NoStress kaže: Pogledaj post
Phoenix evo mene sa novim pitanjem (sorry na dosadjivanju).Ugl bila sam danas kod dermatologa pa smo malo pricali sta bi se moglo napravit za moje fleke i oziljke od akni i reka je da bi za fleke bilo dobro napravit ipl a za oziljke mezoterapiju tj. da bi napravija kombinaciju skupa to dvoje,prvo mezo pa pric sa ipl-om.Ja sam ga pitala za filere na sta je reka da mi oziljci nisu bas duboki da bi to tribalo nego da je bolje mezo(isto je bockanje nekakvo u pitanju kako sam skuzila) jer se time ubacuju i vitamini i svasta nesto (pokaza mi je ampule i sastojke).Sta mislis o tome?I ako je neko to radija zanimaju me iskustva
Mogla bi biti interesantna kombinacija. Ovisi koje ce aktivne supstance korisitit.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 16:30   #440
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Moze se tretirati samo i sam kapilar. KTP laser ima npr u ZG dr. Matesa. Mozda Salata (Dr. Bukvic). O borama je bilo vec rijeci , moze se svasta raditi no treba vidjeti kakvo je realno stanje, starosna dob, kvaliteta koze, itd. Radiofreknevcija i laser pomazu,ali ih i ne skidaju.
A šta je sa kapilarama oko očiju? Ja imam naglašene plave kapilare oko očiju i crno-smeđe kolutove oko očiju. Ljudi mi kažu da izgledam kao da su mi bubrezi otkazali. Ne mogu se niti sakriti niti ublažiti ti tamni kolobari ni puderom ni kremama.
__________________
]
Zumbula is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:36.