Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2011., 10:03   #41
Quote:
Enigma23 kaže: Pogledaj post
inače..postoji tema već: 3h i 3min mislim da se zove...

a što se tiče buđenja u 3h ujutro...ako te imalo tješi..nikako nisi jedina,ima još jako puno ljudi s tim "problemom"..i sama sam jedna od njih..ali na neko korisno rješenje ili odgovor još nisam naišla,(osim na glupave komentare)....

jedino što sam našla je da se za to doba (3h ujutro) govori da je magičan-vještičji sat,paranormalne pojave su u to vrijeme navodno naj aktivnije,i smatra se da je to demonsko ili ti vražje doba jer obrnuto od sata kada je Isus umro (15h popodne).........................
to je sve...ali ništa pametno...
no krasnooo lijepo je znati da te proganjaju nekakvi demoni
moguce da je istina jer ja sve te korake i sjene i taj dah il kaj vec cujem nakon kaj se probudim oko 3
nis,moram na tu temu onda
hvala na odg
seamisai is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 12:39   #42
Quote:
seamisai kaže: Pogledaj post
no krasnooo lijepo je znati da te proganjaju nekakvi demoni
moguce da je istina jer ja sve te korake i sjene i taj dah il kaj vec cujem nakon kaj se probudim oko 3
nis,moram na tu temu onda
hvala na odg
upss...sorry ako sam te dodatno preplašila(a očito jesam) nije mi bila baš takva namjera....ali jedino tako nešto ćeš naći-što se "odgovora" tiče...
__________________
....PAZI što si ŽELIŠ..jer bi ti se moglo OSTVARITI....
Enigma23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 16:39   #43
Quote:
seamisai kaže: Pogledaj post
no krasnooo lijepo je znati da te proganjaju nekakvi demoni
moguce da je istina jer ja sve te korake i sjene i taj dah il kaj vec cujem nakon kaj se probudim oko 3
nis,moram na tu temu onda
hvala na odg

Seamisai, sve to moze biti plod maste koliko god apstrakno to bilo. U slucaju da nije, nemoras bas to zvat demonom ili ne. Postojanje je malo slozenije od "demona". Kada ti se to desava glasno i jasno bez straha moras dat do znanja da se gubi. Ta bica se "energetski hrane" strahom kojeg mi ispustamo. Ako nema straha, nema ni toga.

Zapamti, nista ti ne moze napravit. Samo preplasit s toga, pokaz' mu ki je tu sef i take it easy. Sto si pozitivnija (bez obzira na to sa cime se "susreces") to ces lakse sve to pregrmit.
noxten is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 18:10   #44
ma vec sam ja navikla na sve to tak da...:/

i moguce da je istina da samo trebam pozeljeti da to prestane jer ponekad u sebi velim da me nije strah i zbilja prode...a kad cujem i najmanji zvuk velim evo ga,pocinje i onda ko za inat zbilja i pocne

za korake i sjenu sam sigurna da su stvarni jer u tom trenutku uvijek sebi velim da makar se cini nemoguce,ja to vidim i znam da budu me drugi pokusali razuvjeriti,al ja to zbilja vidim
jedino za onaj dah prije budenja nisam sigurna
seamisai is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 15:22   #45
Vrijeme od 3 do 4 sata ujutro je vrijeme kada je naše astralno tijelo najjače i kada je najlakše izvesti astralnu projekciju, u to vrijeme ju ja izvodim. Ne vidim razloga zašto bi se trebalo bojati toga, astral je samo svijet koji na višoj razini od ovoga i tamo se nalaze razni oblici života a među njima i ljudi koji su fizički umrli ali nisu spremni otići u petu dimenziju gdje svi umrli odlaze.

Nemoj se bojati tog mjesta i ljudi koje susrećeš tamo, nitko ti neće nauditi. Iskoristi tu priliku da istražiš svijet i odeš na mjesta o kojima si do sada mogla samo sanjati. Ako se bojiš nepoznatog ima jako puno informacija na netu o svemu tome. Osobno ne vidim kako ti tu psiholog ili psihijatar može pomoći osim da potisneš tu sposobnost koja nije ništa loše.
xdadox is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 23:24   #46
Quote:
seamisai kaže: Pogledaj post
Zbilja neznam kud smjestiti ovo,ali zadnjih par noci imam jedan problem koji me muci.Naime,skoro svaku noc imam neke nocne more i sve te gluposti,al ono kaj me najvise muci je to skoro pa uvijek tocno prije nek se probudim u snu (zapravo i nisam tolko sigurna je samo u snu ) cujem i osjetim ko neki lagani sapat il dah blizu uha,ne znam kak to nazvati i ko da me to probudi...i to se cesto ponavlja,i onda naravno posizim,upalim svijetlo i nema sanse da vise zaspim I da...stalno se budim u noci u slicno vrijeme,uvijek oko 3.
Dal neko mozda ima slicne probleme?I kaj s tim dahom il kaj vec,its freaky

I jos nesto...prije otprilike 2 god sam vidla ko neku sjenu na prozoru u uvijek cujem neke cudne zvukove,kao korake...i za to sam sigurna da nije san.
Trebam nekoga da me uvjeri da sam normalna
A možda si previše pod stresom ili su ti živci preosjetljivi ili nešto tako.
Meni se događalo da u krevetu iz čista mira čujem kao da netko pljesne rukama.Ili kao nekakvo romonjenje koje bi prestalo nakon što bi upalio svijetlo.Došao sam do zaključka da je to zbog nenormalnog protoka misli kroz mozak.Pošto se to događalo u nekakvom depresivno-anksioznom periodu stalno sam bio napet pa tako umjesto da spavam sve moguće misli su mi jurile glavom.
Jedino što mi se i sada zna dogoditi je da u snu/polusnu osjetim kao da propadam.Pa se onda kao manijak trgnem iz kreveta.Ali to je valjda relativno česta pojava kod svjetske populacije.
Kad sam bio mali dok sam ležao u krevetu i mjesečina je osvjetljavala sobu od naslagane odjeće bi vidio različite kreature, ljudima se Mjesec čini kao nasmijano lice, od oblaka vide srca itd, itd.
Recimo, gledam noćno nebo i nikako mi nije jasno kako je netko u rasporedu zvijezda koje tvore zviježđe Velikog Psa vidio psa.
Hoću reći, možda je ta sjena koju si vidjela zapravo ono što si htjela vidjeti ili nekakva igra svjetla.

Pokušaj se ne opterećivati s time.To će proći, ali to stanje trebaš prihvatiti da će biti prisutno neko vrijeme.
Dok sam imao taj nekakav anksiozno-depresivni period jednostavno sam o tome prestao razmišljati.I tako je nakon par mjeseci otišlo.
__________________
503 Service Unavailable
No server is available to handle this request.
Gurevich is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 11:02   #47
Quote:
xdadox kaže: Pogledaj post
Vrijeme od 3 do 4 sata ujutro je vrijeme kada je naše astralno tijelo najjače i kada je najlakše izvesti astralnu projekciju, u to vrijeme ju ja izvodim. Ne vidim razloga zašto bi se trebalo bojati toga, astral je samo svijet koji na višoj razini od ovoga i tamo se nalaze razni oblici života a među njima i ljudi koji su fizički umrli ali nisu spremni otići u petu dimenziju gdje svi umrli odlaze.
Nemoj se bojati tog mjesta i ljudi koje susrećeš tamo, nitko ti neće nauditi. Iskoristi tu priliku da istražiš svijet i odeš na mjesta o kojima si do sada mogla samo sanjati. Ako se bojiš nepoznatog ima jako puno informacija na netu o svemu tome. Osobno ne vidim kako ti tu psiholog ili psihijatar može pomoći osim da potisneš tu sposobnost koja nije ništa loše.

to bi znacilo da ja imam astralnu projekciju? vise ni sama ne znam,ponekad imam kao te neke snove al su prestvarni da bi bili snovi i svako jutro se budim iscrpljena kao da sam cijelu noc nekud hodala i ti snovi me uzasno iscrpe jer ih imam jako mnogo u jednoj noci...
evo danas sam se opet probudila oko 3 (i nema veza ak idem na spavanje u 9 il u ponoc il 1,uvijek se probudim oko 3) i imala sam osjecaj kao da je neko prozval moje ime i to me probudilo...
i opet nekakav dah,i opet neki snovi u duhovima i demonima,uvijek jedno te isto,i to me probudi...ne znam zbilja,al opet ne vjerujem da je astralna projekcija jer ja uopce nisam svjesna nicega


Quote:
Gurevich kaže: Pogledaj post
A možda si previše pod stresom ili su ti živci preosjetljivi ili nešto tako.
Meni se događalo da u krevetu iz čista mira čujem kao da netko pljesne rukama.Ili kao nekakvo romonjenje koje bi prestalo nakon što bi upalio svijetlo.Došao sam do zaključka da je to zbog nenormalnog protoka misli kroz mozak.Pošto se to događalo u nekakvom depresivno-anksioznom periodu stalno sam bio napet pa tako umjesto da spavam sve moguće misli su mi jurile glavom.
Jedino što mi se i sada zna dogoditi je da u snu/polusnu osjetim kao da propadam.Pa se onda kao manijak trgnem iz kreveta.Ali to je valjda relativno česta pojava kod svjetske populacije.
Kad sam bio mali dok sam ležao u krevetu i mjesečina je osvjetljavala sobu od naslagane odjeće bi vidio različite kreature, ljudima se Mjesec čini kao nasmijano lice, od oblaka vide srca itd, itd.
Recimo, gledam noćno nebo i nikako mi nije jasno kako je netko u rasporedu zvijezda koje tvore zviježđe Velikog Psa vidio psa.
Hoću reći, možda je ta sjena koju si vidjela zapravo ono što si htjela vidjeti ili nekakva igra svjetla.
Pokušaj se ne opterećivati s time.To će proći, ali to stanje trebaš prihvatiti da će biti prisutno neko vrijeme.
Dok sam imao taj nekakav anksiozno-depresivni period jednostavno sam o tome prestao razmišljati.I tako je nakon par mjeseci otišlo.
al kaj je najbolje od svega je da ja uopce nemam apsolutno nikakv stres u zivotu
ovo s propadanjem,ja to imam stalno i uvijek me to trgne i onda ne znam dal me to zapravo zbilja trgnulo il me to trgnulo kao u snu
nebi rekla da je sve to samo masta...istina,dok sam bila mala i ja sam vidala te neke oblike i 'kreirala' ih u masti i sve to (i cula da sat otkucava moje ime,prvo sporije onda brze ),al ovo je drukcije...zbilja
i ta sjena na prozoru...za to sam 100 % sigurna da sam bila budna,jos me onak gledala (damn,tu noc nisam spustila rolete i bas ko za inat to vidim :/)
i kad sam ja tu sjenu vidjela,ja sam ostala ko paralizirana,nisam mogla ispustiti glas,nisam se mogla pomaknuti,cak ni trepnuti ni disati!
i ta sjena je kao vidjela da ju ja vidim,jos me neko vrijeme gledala i onda je na brzinu otisla
od tog dana ja nisam ista osoba
stalno moram spavati s tim prokletim upaljenim svijetlom,inace umirem od straha,i znam da mi nis ne moze,al eto,strah me


seamisai is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 20:44   #48
koliko vidim po tome kako si napisala, dobila si dar ili poklon. na tebi je da odlučiš dali hoćeš da ti to postane blagoslov ili prokletstvo. zamisli si si to ovako. poklonjen ti je vrč vode, a preko puta tebe stoje dva čovjeka. jedan na samrti i jedino za spas mu je dovoljan gutljaj iz tvog vrča, drugi normalan bez potreba i bez ikakvih želja. ako daš žednom on će nastavit živjet i bit če ti vječno i iskreno zahvalan, ako daš onom druom taj će te vjerojatno samo pogledat i prolit vodu a prvi će umrt. nadam se da ćeš odlučit pravilno.

što se tiče popova, svećenika, egcorzista- nisi opsjednuta ne boj se nije te opsjeo vrag, sotona, đavol (lucifer nije u tom popisu) i nemoj se zivcirat što gubiš vjeru. današnja vjera nam govori da vjrujemo u nekog bradatob djedicu koji sjedi na oblaku. takva vjera je pogrešna. pogledaj u srce i tamo ćeš naći pravi razlog zašto treba i u što treba vjerovat. ne buncam, znam što pričam. prošao sam taj put i znam o čemu pričam. ja sam našao svoj mir.

što se tiče psihijatara, prihologa, doktora- samo za živu glavu nemo zbog svojih "problema" ići njima. za veliku većinu njih je to ludost. poremecaji na psihičkoj bazi. nisi poremečena. ne boj se.


koliko sam uspio pročitat u tvojim postovima pričala si sa nekom gospođom i sa svojom sestričnom koja ti je anđeo čuvar. ako se varam slobodno daljnji tekst zanemari.

gospođa koju si spomenula u prvom postu ti je pomogla i pričala s tobom. probaj ponovno doći u kontakt s njom razgovaraj s njom neka ti pomogne, neka ti da nekakav savjet. neka ti pomogne kad neznaš dalje. a ako neznaš kako stupit u kontakt s njom zatraži sestričnu za pomoč. neka te ona dovede do nje ako je potrebno. sama ti je sestrična rekla da ti anđeo čuvar, trebala bi ti rado pomoć.


ne boj se. zavidim ti na tvom daru. i želim ti s njim svu sreću i mudrost svijeta da ga pravilno iskoristiš.
__________________
U moj svijet je svatko dobro došao, ali malo tko me od njih nije povrijedio.
rpodnar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 16:55   #49
Nije ti to astralna projekcija. Neka vrsta paranoje jeste. Potrazi lijecnicku pomoc!
Nenad89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 17:48   #50
Quote:
Lina1996 kaže: Pogledaj post
al da počnem..jednom prilikom probudila sam se "na stropu"...ugledala sebe kako spavam..otvorila vrata od sobe, i moje tijelo je krenulo za mnom..krenulo je niz stepenice i ja sam ga pratila..
i kod mene je bila ista situacija kad sam doživila astralnu, ja lebdim na stropu u nekom crnom međuprostoru, i vidim sebe dole di spavam.. samo šta se u tom procesu samo astralno tijelo kretalo, dok je fizičko spavalo, nepomično..

istraživala sam o tom fenomenu i s obzirom da postoje reiki majstori koji mogu kroz meditaciju doći do tog stupnja svjesnosti da izazovu astralnu, možda postoji i neki obrnuti proces, gdje bi ti vježbanjem mogla pokušati zaustaviti te projekcije.. ne znam da li je ovo moguće, ali palo mi je napamet..

možda bi ti iskusniji ljudi u ovom području mogli dati neki konkretniji savjet kome da se obratiš.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2011., 20:13   #51
ja bih napravio MRi, kompletan neurološki pregled, nije potreban nekakav specijalni tretman psihijatra.
što reče Beljki moždana aktivnost (utjecaj spolnih i neurohormona) je izrazito jaka i puno klinaca ima različite senzacije u tim godinama.

ne postoji realno nikakva astralna projekcija, ne postoje duhovi s kojima možeš pričati, ne postoje demoni, ni anđeli s kojima mi možemo tako komunicirati.

sve je to rezultat pojačane moždane aktivnosti a to je medicina davno dokazala kad su izmišljeni psihofarmaci pod nazivom antipsihotici.

100% osoba koji razgovaraju s umrlima, Isusom , koji imaju AP, koji lebde itd, nakon terapije Leponexom tzv lepinjicom gube potpuno takve senzacije i nakon godinu dana liječenja ih potpuno izgube.

Lp
__________________
Volim sve moderatore, supermoderatore i administratore.
FojumRvacka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2011., 20:47   #52
a cuj, mozes ti izgubit i senzacije okusa medikamentima pa ne znaci da su lazne
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2011., 21:05   #53
Quote:
xdadox kaže: Pogledaj post
Vrijeme od 3 do 4 sata ujutro je vrijeme kada je naše astralno tijelo najjače i kada je najlakše izvesti astralnu projekciju, u to vrijeme ju ja izvodim. Ne vidim razloga zašto bi se trebalo bojati toga, astral je samo svijet koji na višoj razini od ovoga i tamo se nalaze razni oblici života a među njima i ljudi koji su fizički umrli ali nisu spremni otići u petu dimenziju gdje svi umrli odlaze.

Nemoj se bojati tog mjesta i ljudi koje susrećeš tamo, nitko ti neće nauditi. Iskoristi tu priliku da istražiš svijet i odeš na mjesta o kojima si do sada mogla samo sanjati. Ako se bojiš nepoznatog ima jako puno informacija na netu o svemu tome. Osobno ne vidim kako ti tu psiholog ili psihijatar može pomoći osim da potisneš tu sposobnost koja nije ništa loše.
Nije to bas tako jednostavno.
Neke stvari i osobe su dosta prijetece i negativno nastrojene, strah je neizbjezan koliko god bili svjesni da nam ne moze naskoditi.
Treba pokusati smiriti se maksimalno i ako je potrebno i pomoliti se iz psiholoskog razloga, samopouzdanja i osjecaja da kontrolisemo situaciju.
dinozi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2011., 21:19   #54
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
a cuj, mozes ti izgubit i senzacije okusa medikamentima pa ne znaci da su lazne
eh da, kad bi 99% ljudi na svijetu imali sposobnost astralne projekcije onda bi medikamentozna terapija dokazala da ta senzacija postoji a da je antipsihotik može poništiti i ništa drugo.
dakle i dalje bi ostatak populacije imao redovite AP senzacije i to bi onda bila naša realnost.
senzaciju okusa ima 99,9% ljudi na planeti i određenim lijekovima se taj osjećaj može izgubiti što znači da ipak u ostatku populacije taj osjećaj okusa jest i dalje prisutan, što navodi na zaključak da je on realan i da nije izmišljen.

astralnu projekciju kao fenomen treba dokazati.

..ja sam MOLIO našeg bivšeg forumaša Deliju (prije par godina pod nickom kojeg više ne koristim) (Delija se isto bavi AP i djeda uredno leti gdje oće) da mi jednom dođe (poslao sam mu na pm i mjesto gdje živim , adresu, kućni broj, da ne mora bauljati i tražiti me po univerzumu).
rekao sam mu da ću postati njegov sluga cijeli život , da ću potvrditi AP u jednom dijelu znanstvene zajednice kojoj pripadam, makar otkaz dobio, no ništa od toga.

dida Delija nas zay......

prije će mi doći djed Mraz nego Delija
__________________
Volim sve moderatore, supermoderatore i administratore.
FojumRvacka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2011., 21:47   #55
SUbjektivni dozivljaj AP-a moze svatko imat. Ja sam ga imao ali mi se nije dalo dalje zajebavat.
Za to je potrebno manje truda nego da se nauci hodat il vozit auto, dakle pitanje je interesa, ne mogucnosti.

E sada je li to stvarno ili nekakva fantazija drugo je pitanje. Doduse pitanje to mozemo postaviti i za svakodnevno iskustvo. Solipsizam i to
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 01:04   #56
Quote:
rpodnar kaže: Pogledaj post
gospođa koju si spomenula u prvom postu ti je pomogla i pričala s tobom. probaj ponovno doći u kontakt s njom razgovaraj s njom neka ti pomogne, neka ti da nekakav savjet. neka ti pomogne kad neznaš dalje. a ako neznaš kako stupit u kontakt s njom zatraži sestričnu za pomoč. neka te ona dovede do nje ako je potrebno. sama ti je sestrična rekla da ti anđeo čuvar, trebala bi ti rado pomoć.


ne boj se. zavidim ti na tvom daru. i želim ti s njim svu sreću i mudrost svijeta da ga pravilno iskoristiš.
da, pomogla mi je.. a sa sestričnom sam slučajno stupila u taj kontakt.. ne znam kako.. tak da ne znam kako bih ju pozvala.. ali ako ponovo stupim kontakt s tom ženom, strah me da mi se ponovo ne počnu dešavti noćne more, priviđenja i ostalo..radije bih ostavila sve ovako kako je, pa ako mi se uskoro što desi, odem kod nje ..(više od 2 tjedna imam mir.. bojim se da se ne vrati sve na staro)..

i hvala sam svima na podršci. nadam se da će sve biti ok. ako se desi još šta, javim vam. nisam dugo bila na forumu, pa nisam baš odg. kad nađem malo više vremena.. uživajte.
Lina1996 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 15:56   #57
lina to sve kaj se dogada tebi meni se dogada cijeli moj zivot,od scene kad te netko doslovno davi tvojim vlastitim jastukom,do toga da izades iz tijela,a duhovi su jednostavno ko i drugi ljudi postali...salu na stranu al ona serija saptacica duhovima relanija je nego sto ljudi misle. meni se to dogada od cetvrte godine pa do dana danasnjeg . lucidni snovi,komunikacija sa mrtvima,astralne projekcije,susreti sa demonima...ljudi koji to mogu ima vise nego sto ostali misle,hahahah najzanimljivije je kad dodes psihicu i svaki ti kaze vauu ti imas dar,a sam se stvarno u sebi ponekad nadas da si jednostavno caknut
hamstercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 21:28   #58
Exclamation Tema već postoji

Ova tema postoji već 5 godina
Astralna projekcija-izvantjelesna iskustva.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=314444
Molim da prije nego otvoriš novu temu potražiš po forumu postoji li već takvo nešto.
Na vrhu stranice foruma imaš tražilicu. Korištenje iste je brzo i efikasno.
__________________
Believe not because some old manuscripts are produced, believe not because it is your national belief, believe not because you have been made to believe from your childhood, but reason truth out, and after you have analyzed it, then if you find it will do good to one and all, believe it, live up to it and help others live up to it.
- “Buddha”
Sup3I2Son1c is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 22:29   #59
ova tema obuhvaca vise od astralnih projekcija daklem ne postoji drugdje
hamstercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 23:22   #60
Quote:
hamstercat kaže: Pogledaj post
lina to sve kaj se dogada tebi meni se dogada cijeli moj zivot,od scene kad te netko doslovno davi tvojim vlastitim jastukom,do toga da izades iz tijela,a duhovi su jednostavno ko i drugi ljudi postali...salu na stranu al ona serija saptacica duhovima relanija je nego sto ljudi misle. meni se to dogada od cetvrte godine pa do dana danasnjeg . lucidni snovi,komunikacija sa mrtvima,astralne projekcije,susreti sa demonima...ljudi koji to mogu ima vise nego sto ostali misle,hahahah najzanimljivije je kad dodes psihicu i svaki ti kaze vauu ti imas dar,a sam se stvarno u sebi ponekad nadas da si jednostavno caknut
kak se nosiš s tim? al taj neki osječaj. i onda se trgneš i ne znaš el se to zapravo događa il zamišljaš, sanjaš. . hahah.. ma ak spomeneš psihijatra il vrapče, počnu te smatrat nekim čudakom i to što kažeš čaknutom. hjoj.
Lina1996 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:54.