Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2011., 16:27   #21
Quote:
scootertechno kaže: Pogledaj post
Vi ste ludi,nece bit nikakvog rata :S
ne siri pesimizam ovuda
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Old 30.11.2011., 22:15   #22
Neki dan Libanon puca na Izrael.
Danas Iranci istjeruju Britance. Britanci Iranu udaraju sankcije (s kojim pravom).
Izrael bi napao Iran preventive radi.
Ameri uveli demokracije u Egipat, Libiju...slijedi daljnja demokratizacija Istoka....

Sviše je gladnih, žednih, bolesnih, umirućih...
Vjera u Boga, tj. u profit je na vrhuncu evolucije....manjina prisvaja ono što služi svakome biću na ovoj planeti...

Neće biti rata?
Omaha is offline  
Old 30.11.2011., 22:22   #23
Quote:
LaserCut kaže: Pogledaj post
Uvod u Treći svjetski će započeti onda kada jedna od jakih valuta padne. Slično se dogodilo pred WWII. Tada dolazi do pokretanja nove vojne industrije. Nekima je rat glavni biznis.

http://www.index.hr/like/clanak/brit...de/585154.aspx
pigman is offline  
Old 01.12.2011., 00:05   #24
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
kroz čitavu ljudsku povijest je ovako:

ima jedna strašna knjiga; Kantikulum za Lajbovica, o ljudskoj prirodi i nemogućnosti da se od nje otrgnemo... tužno zapravo...
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=dFs9WO2B8uI

Moglo bi ti se dopasti.
Dosta postavki koje današnje društvo ima je krivo, nije ni čudo da se vrti u krug.
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Old 01.12.2011., 00:28   #25
NATO (North American Terror Organisation) ubija 24 Pakistanska vojnika, i nikome nista, ka i svaki put.

Iranci zapale jednu kucu, bez ijedne zrtve, i odma treba sankcije uvest, napast ih, oslobodit, uvest "demokraciju".


moglo bi biti gadno iduce godine na ovoj planeti
TSWRA is offline  
Old 01.12.2011., 00:53   #26
Quote:
TSWRA kaže: Pogledaj post
NATO (North American Terror Organisation) ubija 24 Pakistanska vojnika, i nikome nista, ka i svaki put.

Iranci zapale jednu kucu, bez ijedne zrtve, i odma treba sankcije uvest, napast ih, oslobodit, uvest "demokraciju".


moglo bi biti gadno iduce godine na ovoj planeti
Pa naravno.Oni to rade zbog "zaštite" demokracije i načina života kojeg poznajemo.U njihovom slučaju to je patriotski čin.
Oni su zapravo pravi teroristi.Oni su terorizam.
pigman is offline  
Old 01.12.2011., 23:08   #27
Quote:
apollo. kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=dFs9WO2B8uI

Moglo bi ti se dopasti.
Dosta postavki koje današnje društvo ima je krivo, nije ni čudo da se vrti u krug.
... ovaj prikaz načina funkcioniranja uma izgleda jako interesantan i zgodno prikazan, hvala (na žalost, i dalje mi ne radi zvučna, pa ću tu animaciju morati kopirati na neki drugi komp da ju proučim pažljivije)...
vezano za to, u jednoj drugoj knjizi, Galapagos, drugi pisac je iznio zanimljivu tezu da je za sve kriv naš nesrazmjerno razvijen mozak koji je u teškim sukobima sa evolucijskim imperativima...

A odakle bi mogao krenuti treći svjetski rat ?

Ne vjerujem da će sadašnja ekonomska kriza biti upaljač, svi najjači igrači su davno shvatili da je totalni rat najmanje isplativ (za one koji ga vode)(ne mislim na inozemne intervencije zbog geostrateških interesa).

Ali kasnije, Kina, zemlja u velikoj ekspanziji na svim poljima, vođena neumoljivim a opet efikasnim sistemom koji ne prihvaća "ne" kao odgovor, kad jednog dana dođe na granice svoga rasta, posegnut će za svim sredstvima da ga održi -slično kao i Japan uoči WW2... uostalom, već su i ratovali sa drugom najvećom nacijom u usponu, Indijom, ograničeno doduše, ali kad se idući put počupaju, bit će daleko jači i opasniji... SAD, Europa i Rusija u tom slučaju mogu samo zdvojno kršit ruke sa strane, do trenutaka kad shvate da se i oni moraju umiješati u sukob...

Zadnje uređivanje Bat Kol : 01.12.2011. at 23:39.
haram is offline  
Old 02.12.2011., 20:20   #28
Quote:
TSWRA kaže: Pogledaj post


moglo bi biti gadno iduce godine na ovoj planeti
Nikako.
Zapamtimo iduće i ono najbitnije;2012. je godina izbora kako za Rusiju,tako i za Ameriku;predsjedničkih.Ono najgore što se može desiti iduće godine jest zveckanje oružjem no ne i konkretnim potezom.
Da nas čeka teška godina,čeka nas.

Početkom 2013. Amerikancima dolaze na naplatu kamte za sveopće dignute kredite,imamo inflaciju,novu svijetsku ekonomsku krizu i na kraju krajeva depresiju.Što će prouzročiti pad i bezvrijednost dolara.

Od početka 2007.godine se bavim ovom analizom i tematikom,pa evo i moje procijene i tijeka samoga rata.

Amerika ima razlog za napad na Iran i sada,no ništa konkretno dok ne prođu izbori,dakle samo zveckanje.Zapamtite da nam moram biti barem još godinu ili dvije "med i mlijeko" u smislu standarda,kako nama tako i drugima.
Ono što ja predviđam jest da će Ameriku unutra pojesti neredi i raspad federacije država,upravo poradi loše ekonomske situacije,tj bankrota.No to će se desiti u vrijeme kada oni sami budu imali prste duboko u novonastalome ratu.

Napad na Iran bi se po mojoj procjeni desio na proljeće 2013.,eventualno krajem 2013.sa nekakvog brodskog nosača nevidljivim bombarderom upotrebom "mini nuke"ili "bunker row",taktičke nuklearne glave bez štetnosti na okolinu ali isto tako štetnosti u neprijateljeve logističke linije i same energetsko komunikacijske.

Kako će se situacija dalje rješavati neznam,no vidim osovinu-Nato-US
-osovinu-Rusija-Kina.

Samo da mi kao zemlja ne najebemo poradi korištenja ovog raketnog štita i poneke zalutale nuklearne glave u slučaju "globalnog lansiranja".No u globalu bi trebali proći i više nego dobro,nismo bitni nikome previše,kopneni se rat i neće toliko voditi,dakle pješadija će nas najvjerovatnije zaobići,osim ukoliko se nebude išlo na Francusku ,dok bi se većina napada i sukoba trebala odigravati na bliskoistočnome tlu,nešto kao u vrijeme hladnog rata.

Očekujem nestanak(u slučaju rata)Izraela kao države,kako na karti tako i u stvarnosti,stanovništvo Kine svedeno na 1-2 miliona ljudi,nestanak Pakistana i Indije sa karte kako i u stvarnosti,nuklearni holokaust po cijeloj Africi,nestanak Japana kao tehnološki najnaprednije zemlje,veliki gubici za Rusiju ali isto tako i za Ameriku(koju će vjerovatno pojesti zračenje).
Teško je reći kakvo nas očekuje stanje i situacija kao Hrvatsku,zemlju u sjedinjenoj uniji?....Zemlja smo koja ima dosta resursa i koja bi mogla ovisiti sama o sebi ukoliko zatvori granice,prehranjivati sama sebe.....No tu vidim dvije opasnoti,rekao bih možda i tri...1)Veliku neslogu među ljudima u toj teškoj situaciji,no nacija smo koja je već jednom prošla rat,znamo se ponašati,pa tu kao svijetlu točku osijetim nekog "jakog"koji će nas stabilizirati na pravome putu te učiniti neovisnim,radi se o nekakvome vođi političkome.
2)Srbija,Srbi te njihov i naš odnos-opće je poznato da kada "veliki rat"uzme maha događa se mnogo manjih.Ono što je još uvijek konkretno nejasno jest naše stanje sa susjedima koje je puno tenzija,pa se ne bih čudio da nas na leđima "velikog medvjeda"ponovo napadnu i pokušaju zauzeti ono što smatraju njihovim.
3)Ono što će velika većina ljudi raditi kada bude bilo izvjesno na čijoj stolici sjedimo,a to je velika migracija u zemlje koje će nam vojno(prividno)nuditi sigurnost,i tu bi se u tim velikim kolonama izbijeglicama(samoprozvanim izbijeglicama) i gužvi moglo dešavati štota,a kažem,neće biti potrebe za bježanje u mirnije zemlje jer nam neće ničeg faliti,a i nikome nismo toliko bitni osim možda Srbima.Ono što vidim su zakrčene autoceste,veliku buktinju,silovanja po cestama,ratni profiteri i ljudi koji će znati iskoristiti tu situaciju migriranja u svoju korist,te ono najgore bolest i kojekakvu zarazu na velikim kolonama uplašenih ljudi.
Moj savjet vam je da se ukoliko i dođe do ikakvoga napada i izglednog rata držite bolnica po većim gradovima jer one nebi smjele biti dirane a i trebale bi biti pod kojekakvom vojnom zaštitom.
U gradovima Hrvatskim neće biti ništa bolje,vidim policijski sat,vojnu diktaturu,puno plačenika koji pokušavaju uspostaviti novu vlast,puno prosvijeda i ozljeđenih ljudi,prenakrcane bolnice,zamislite situaciju kao 1991.kada ste se gurali u redovima po kartiasu-"e takva ista situacija"samo mnogo sofisticiranija i modernija.


Teško je predvidjeti koliko će rat trajati,no neće dugo,3-4 godine maximalno,očekujem nekakvu konvenciju kojom se rat okončava(službeno)u nekome većem Europskome gradu,jer će Europa po meni i najbolje proći još(osim što će recimo veliki gradovi po meni biti na udaru tkzv.terorista).


Nakon toga slijedi faza oporavka i najvjerovatnije primjena NWOa na žalost.Očekujem prorjeđenje stanovništa za minimalno 65%,sijediti će i vjerovatno desetljeće mira i tuge za nekim prošlim i boljim(slobodnijim) svijetom.


Negdje sam pročitao;usput;da su tj.da će olimpijske igre u Londonu 2012.biti zadnje Olimpijske igre,pa eto zato uživajte u njima .
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Old 02.12.2011., 21:18   #29
@ intercepts: nije li to mozda malo preekstremno gledanje na rat,da ce biti toliko nuklearnih udara,kina svedena na samo 2 miljuna stanovnika,a indija kompletno izbrisana nekako mi je tesko povjerovati...
henkak is offline  
Old 02.12.2011., 23:17   #30
Quote:
henkak kaže: Pogledaj post
@ intercepts: nije li to mozda malo preekstremno gledanje na rat,da ce biti toliko nuklearnih udara,kina svedena na samo 2 miljuna stanovnika,a indija kompletno izbrisana nekako mi je tesko povjerovati...
Gledajući sa nekakvog mogućeg NWO aspekta(nisam onaj koji ih propagira niti voli),prenapućeni su a ne donose nikakvu korist,no opet ne drži me za riječ,ovo je samo moje mišljenje.
Ujedno su objektivno i najveća žarišta u tim krajevima-(Indija-Pakistan),(agresivna Kina željna nadmoći-Indija-Taiwan-Japan-Amerika),(Afrika kao najsiromašniji pripadnik,a ujedno i kontinent odvijanja rata).
Mislim da bi Kina mogla prva udariti na prijetnje malog Taiwana ukoliko dođe do eskalacije,umješa se i SAD,Kina prva udari na njih i tu po meni slijedi nuklearni holocaust na Kinu.(nemoj zaboraviti da je Kina večinski vlasnik i Euro i Američkih obveznica-tako da SAD udarcem tj brisanjem Kine rješava dvije muhe u jednom potezu,čemu u prilog ide i restartanje duga).
Po meni bi se SAD mogao i najbrže oporaviti iz toga cijelog kaosa.
Nadajmo se da se ništa od ovoga neće obistiniti.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.

Zadnje uređivanje intercepts : 02.12.2011. at 23:22.
intercepts is offline  
Old 03.12.2011., 17:02   #31
Baš sam se nadao da će moji buduči unuci vidjeti WW3 a ne ja . Što se tiče ovog predviđanja čuo sam svakakve gluposti koja se niti jedna od njih nije ostvarila a nadam se da neče ni ove. Ponekad se pitam koliko su točna bila predviđanja ljudi tijekom početka WW2, možda su u kasnom trenutku shvatili što je pisao Nostardamus i slični proroci.
Houndon is offline  
Old 03.12.2011., 19:59   #32
Prodajite kravicu i kupujte puskicu
__________________
There are only three sports: bullfighting, motor racing, and mountaineering; all the rest are merely games.....Ernest Hemingway.
Vatanen is offline  
Old 03.12.2011., 21:00   #33
Zaboravio sam nadodati mogući okidač ili čvrsti povod za ulazak u rat-Atentat ili kojekakav izscenirani teroristički napad u Londonu,na dolazećim "Olimpijskim igrama";za kojeg će naravno neformalno biti okrivljen Iran.


Jedna činjenica koja bi tome mogla ići u prilog,a radi se o famoznim igraćim kartama koje su još 1995. izbačene u javnost.
:
http://tribes.tribenetwork.com/e388b...4-46809bc50ca9
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.

Zadnje uređivanje intercepts : 03.12.2011. at 21:08.
intercepts is offline  
Old 09.12.2011., 21:21   #34
Ove teorija sa kartama pada u vodu kao i sve ostalo, barem se tako nadam.
Houndon is offline  
Old 11.12.2011., 14:30   #35
Amerikanci zabrinuti zbog mogućeg rata u Europi
Oni su nesto stalno zabrinuti u zadnje vrijeme.
'Zabrinut sam zbog mogućih nemira u Europi. Europska unija je pred velikim rizikom od sukoba', kaže Martin Dempsey, prvi čovjek američke vojske

http://danas.net.hr/svijet/page/2011...06.html?pos=n0

http://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-16122887
martin polo is offline  
Old 11.12.2011., 18:40   #36
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Gledajući sa nekakvog mogućeg NWO aspekta(nisam onaj koji ih propagira niti voli),prenapućeni su a ne donose nikakvu korist,no opet ne drži me za riječ,ovo je samo moje mišljenje.
Ujedno su objektivno i najveća žarišta u tim krajevima-(Indija-Pakistan),(agresivna Kina željna nadmoći-Indija-Taiwan-Japan-Amerika),(Afrika kao najsiromašniji pripadnik,a ujedno i kontinent odvijanja rata).
Mislim da bi Kina mogla prva udariti na prijetnje malog Taiwana ukoliko dođe do eskalacije,umješa se i SAD,Kina prva udari na njih i tu po meni slijedi nuklearni holocaust na Kinu.(nemoj zaboraviti da je Kina večinski vlasnik i Euro i Američkih obveznica-tako da SAD udarcem tj brisanjem Kine rješava dvije muhe u jednom potezu,čemu u prilog ide i restartanje duga).
Po meni bi se SAD mogao i najbrže oporaviti iz toga cijelog kaosa.
Nadajmo se da se ništa od ovoga neće obistiniti.
A ja sam naprotiv, sa OIF-a, foruma koji nažalost više ne postoji, čuo da NWO snage baš žele od svega čovječanstva najviše zadržati i očuvati kinesku rasu, a ne da je spuste na samo dva milijuna. Jer su analitični i radišni, jeftino proizvode i dotjeruju ono što bijela Rasa izumi i osmisli. I da po njima bi pola preživjelih trebalo biti Kineza i Japanaca. Svijet se treba spustiti na manje od 500 milijuna ljudi, pa onda ispada da bi preostalo 250 milijuna Kineza i Japanaca. Svi ostali bi bili Bjelci, Crnci, Crveni...

Na-vod-no su se u Indiji prije pet tisuća godina, pa i više vodili atomski ratovi, pa gledajte koliko je Indijaca sad. Ima ih tek nešto malo manje od Kineza. I preživjeli su. (Tu mislim na ratove kako su opisai u Ramayani i Mahabharati).

Život je neuništiv, život se s geološkog gledišta obnavlja fantastično brzo.

Tako da čak i u slučaju WW3 atomskog rata, ne vjerujem da će nas preživjeti samo nekoliko milijuna, nego mnogo više.

Kako će nam biti nakon ww3, e to je već druga stvar.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 11.12.2011., 18:55   #37
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Moj savjet vam je da se ukoliko i dođe do ikakvoga napada i izglednog rata držite bolnica po većim gradovima jer one nebi smjele biti dirane a i trebale bi biti pod kojekakvom vojnom zaštitom.
Moj savjet vam je da svi vi koji sada živite u Zagrebu, Rijeci, Splitu i Osijeku pobjegnete iz tih gradova u sela kada izbije ww3. Pogotovo iz Zagreba, jer ako dođe do atomskog rata, on bi nedaobog, mogao biti meta jedne ili više a-bombi.

A što se tiče bolnica... čini mi se da si malo pozaboravio bolnicu u Vukovaru.

Kakve su konvencije ili konvencija nju zaštitile u DR-u?
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 11.12.2011., 19:11   #38
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Moj savjet vam je da svi vi koji sada živite u Zagrebu, Rijeci, Splitu i Osijeku pobjegnete iz tih gradova u sela kada izbije ww3. Pogotovo iz Zagreba, jer ako dođe do atomskog rata, on bi nedaobog, mogao biti meta jedne ili više a-bombi.

A što se tiče bolnica... čini mi se da si malo pozaboravio bolnicu u Vukovaru.

Kakve su konvencije ili konvencija nju zaštitile u DR-u?
Bas tako-jedina sansa za prezivljavanje su sela(zabacena),brda i planine, najblize Zagrebu definitivno Zumberak.
Private spice is offline  
Old 11.12.2011., 20:36   #39
Pričate kao da je rat neizbježan i da uskoro dolazi. Ponekad mi se čini da smo kao rasa veoma predvidljivi ali ipak nepoduzimamo ništa da izbjegnemo ili zaustavimo najgore. Kada su u pitanju ovakve teme jednostavno nemogu ostati optimističan jer ovakve teme polako prelaze na obične ljude koji također gledaju na WW3 kao na nešto što će se dogoditi svakog trena, nažalost tema WW3 odavno nije više aktualna tema među tkz čudacima i teoretičarima raznih zavjera nego je postala dobro poznata tema u mojoj obitelji i okolini. Baš se pitam kakvo su mišljenje imali ljudi prije početka WW2 i da li su oni imali svoje proroke i unaprijed očekivani rat kao i mi danas.
Houndon is offline  
Old 11.12.2011., 21:59   #40
nafta

Kaze gosn. Trumph da su nakon toliko godina ratovanja u Iraqu, toliko potrosenih dolara i toliko poginulih i obogaljenih amerikanski hrabrih soldata zasluzili iracku naftu i da je ona jedini izlaz za Ameriku...

Pa dokle vise jebote....

http://money.cnn.com/video/news/2011...iraq.cnnmoney/

Ovakvi su u stanju izazvati WWIII samo ako pozele!
ratamahata is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:15.