Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2005., 10:23   #1
Iluminati

Iluminati,tko su oni i odakle dolaze? U kojoj mjeri kroje sudbinu naše Hrvatske, odnosno kroje li ju uopće?
__________________
Sokre33
sokre33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2005., 10:25   #2
Pitaj Lukića
 
Odgovori s citatom
Old 22.11.2005., 10:29   #3
Re: Iluminati?

Quote:
sokre33 kaže:
Iluminati,tko su oni i odakle dolaze? U kojoj mjeri kroje sudbinu naše Hrvatske, odnosno kroje li ju uopće?
Kroje, kroje
Pogle kolko imamo fanova Star Treka
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2005., 10:52   #4
Ne stvarno me zanima dosta sam čitao oraznim sličnim kultovima ali za njih nisam našao literature, slaba nam knjižnica.
__________________
Sokre33
sokre33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2005., 11:23   #5
Pa imaš one bavarske iluminate, kao društvo bankara, čiji je član bio i Ante Pavelić i imaš iluminatske krvne loze, kojih ima 13, i pod njih spadaju Rockfelleri, Rotschildi, Habzburgovci te sve ostale evropske kraljevske obitelji.. tako kažu.
Choronzon333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2005., 14:34   #6
Quote:
Choronzon333 kaže:
Pa imaš one bavarske iluminate, kao društvo bankara, čiji je član bio i Ante Pavelić i imaš iluminatske krvne loze, kojih ima 13, i pod njih spadaju Rockfelleri, Rotschildi, Habzburgovci te sve ostale evropske kraljevske obitelji.. tako kažu.
Znaš li koju knjigu o tome a da je dostupna u Hrvatskoj?
__________________
Sokre33
sokre33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2005., 22:05   #7
kaj su ti iluminati???





da nije to ekipa sa velike škole prosvjetljenja???
polyhymnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2005., 23:16   #8
Quote:
sokre33 kaže:
Znaš li koju knjigu o tome a da je dostupna u Hrvatskoj?
pročitaj nešto od davida ickea pa se iluminiraj...
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2005., 09:03   #9
Quote:
Germa kaže:
pročitaj nešto od davida ickea pa se iluminiraj...
Smješno...
__________________
Sokre33
sokre33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2005., 19:35   #10
bavarski Luciferisti. misle da jesu. inače se najviše bave petro-dolarom, ali i kako Tinchi kaže duhovnim razvojem čovječanstva na razini Startreka čije epizode smišljaju. ali kladim se da vjeruju da bacaju biserje pred pse.
vrlo uobražena gomila "protestanata"koji ne-znaju za više od 4 "jevanđelja"-

ta elita je postala popularna(ne kao u bavarskoj) u americi.
sva egipatska obilježja u americi- su njihova obilježja-
svaki američki predsjednik prije 1900 je bio i član iluminata
zajedno sa "egipatskim" George Washingtonom-
jedini koji nisu bili iluminati su nekolicina američkih predsjednika od Kennedyija do danas-
s time da treba dodati da Bush stariji i mlađi te Carry- su također članovi-
drugim riječima, Iluminati su koristili ogromne pare na obojicu, da bi bio izabran jedan od njih! ali nema veze. i tome će doći kraj.
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2005., 19:37   #11
Bush stariji je vrlo visoko rangirani Iluminat.
on "voli" Schwarzenegera- još ga je spazio kao mladog u Őste-Reich- još prije filma "Conan"- koji je oživljeni mit o arijevskoj rasi-
svidio mu se po mnogo detalja, a jedan je da je Schwarzenegerov stari bio čuvar koncentracionog logora-
ono što su nacisti probali izvesti u njemačkoj nasilno(domovina Iluminata) to odavno "WASP" radi u Americi, potiho.
bolesti(laboratorijski izvedene) prvo zahvaćaju crnce i kineze (kao sida npr crnce, pedere, njihove simpatizere) crack, ptičja gripa, a tek onda predgrađa New-yorka i Washingtona a nikada Illuminate i profesionalne sportaše(naravno Arijevske- koje Amerika uvozi čak iz evrope-) svi bi te arijevce iz evrope...
to se sve Iluminati igraju 4jahača apokalipse-

što se tiče Icke-a, koji ne-laže, i da izuzmemo paranoidnu urotu pravih živućih reptila nad čovječanstvom kao u prošlosti-
Bush stariji u astralnom tijelu nosi isto što i Mark Tatcher i Heinrich Himmler - reptila sa Draconisa- one u Amenti, u unutrašnjosti zemlje?

Bushu mlađem je inače sunce poravnato sa Alpha Canis Major, a ne sa Draconisom! a šta ćeš, druga vrsta reptila-

da ovo bi bilo nepotizam, da nije upravo ovako! oduvijek.

možda je "tome zato" jer reptilima radi epifiza, a čovjeku je ona višak u mozgu? a ko će ga znati!


mislim da ih u 'rvatskoj nema više od nekolicina i to ne-na političkim položajima + Mile Dupor!
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2005., 19:58   #12
Talking bili su prisutni materijalni posrednici u kreaciji?

stoga, je pitanje: kakve veze imaju reptili sa protestantima?
pali anđeli na zemlju?

biblija ih je puna?)
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2005., 13:06   #13
Quote:
Germa kaže:
pročitaj nešto od davida ickea pa se iluminiraj...
imam i film na divx-u, ali ga nisam pogledao!

jer se itko zapitao otkud to David Ickeu?
i činjenica da je još uvijek živ?
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2005., 15:18   #14
Odite na ovu stranicu. Tu ima dosta toga o tim nekim tajnama i zavjerama.
Ja isto vjerujem tome sto icke prica jedino mi je glupo to sto on kraljicu Elizabetu i citavu njezinu obitelj naziva reptilima, tj. ljudima koji su dosli iz cetvrte dimenzije i da bi zadrzali ljudski izgled oni,navodno, moraju svakodnevno pit ljudsku krv! To mi je cista glupost...
__________________
You will never be happy if you continue to search for what happiness consists of.You will never live if you are looking for the meaning of life!
Albert Camus
2 KIND is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2005., 15:38   #15
http://www.sjgames.com/illuminati/
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2005., 19:26   #16
Quote:
2 KIND kaže:
Odite na ovu stranicu. Tu ima dosta toga o tim nekim tajnama i zavjerama.
Ja isto vjerujem tome sto icke prica jedino mi je glupo to sto on kraljicu Elizabetu i citavu njezinu obitelj naziva reptilima, tj. ljudima koji su dosli iz cetvrte dimenzije i da bi zadrzali ljudski izgled oni,navodno, moraju svakodnevno pit ljudsku krv! To mi je cista glupost...
pa nešto mora biti točno, a nešto u metaforama, tako da budale ne-shvate.
ili da ih odvrati od teme!

4D=astral
"pit krv" - ubijat ljude?
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2005., 00:04   #17
Quote:
sokre33 kaže:
Smješno...
Korjen riječi iluminat ima veze sa svjetlom.. onda ta riječ ima veze sa prosvjetljenima
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2005., 00:08   #18
Quote:
mrQ kaže:
Bush stariji je vrlo visoko rangirani Iluminat.
on "voli" Schwarzenegera- još ga je spazio kao mladog u Őste-Reich- još prije filma "Conan"- koji je oživljeni mit o arijevskoj rasi-
svidio mu se po mnogo detalja, a jedan je da je Schwarzenegerov stari bio čuvar koncentracionog logora-
ono što su nacisti probali izvesti u njemačkoj nasilno(domovina Iluminata) to odavno "WASP" radi u Americi, potiho.
bolesti(laboratorijski izvedene) prvo zahvaćaju crnce i kineze (kao sida npr crnce, pedere, njihove simpatizere) crack, ptičja gripa, a tek onda predgrađa New-yorka i Washingtona a nikada Illuminate i profesionalne sportaše(naravno Arijevske- koje Amerika uvozi čak iz evrope-) svi bi te arijevce iz evrope...
to se sve Iluminati igraju 4jahača apokalipse-

što se tiče Icke-a, koji ne-laže, i da izuzmemo paranoidnu urotu pravih živućih reptila nad čovječanstvom kao u prošlosti-
Bush stariji u astralnom tijelu nosi isto što i Mark Tatcher i Heinrich Himmler - reptila sa Draconisa- one u Amenti, u unutrašnjosti zemlje?

Bushu mlađem je inače sunce poravnato sa Alpha Canis Major, a ne sa Draconisom! a šta ćeš, druga vrsta reptila-

da ovo bi bilo nepotizam, da nije upravo ovako! oduvijek. ;

možda je "tome zato" jer reptilima radi epifiza, a čovjeku je ona višak u mozgu? a ko će ga znati! ;


mislim da ih u 'rvatskoj nema više od nekolicina i to ne-na političkim položajima + Mile Dupor!
A ovaj.. daj još malo pojasni to o iluminatima..
KO je prvi iluminat i kako je nastao: Zar je neko nekad reko "uh ja sam iluminaT " ili kaj??

grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2005., 02:05   #19
Quote:
mrQ kaže:
imam i film na divx-u, ali ga nisam pogledao!

jer se itko zapitao otkud to David Ickeu?
i činjenica da je još uvijek živ?
da da ima on i filmova na pretek...ma ja sam skinuo onu knjigu the biggest secret, al ne da mi se čitati 500 stanica na kompu, tak da sam sam preletio...zabavno štivo, ako ništa drugo...

a zašto je živ??...pa on je i sam iluminat koji svjesno odaje najstrože tajne babilonskog bratstva iznoseći, velikoj većini ljudi, neprihvatljive teorije koje izazivaju podsmijeh i samim time nevjerovanje u postojanje iluminata...iluminatski agent, kažem ja...
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2005., 03:33   #20
Quote:
Germa kaže:
da da ima on i filmova na pretek...ma ja sam skinuo onu knjigu the biggest secret, al ne da mi se čitati 500 stanica na kompu, tak da sam sam preletio...zabavno štivo, ako ništa drugo...

a zašto je živ??...pa on je i sam iluminat koji svjesno odaje najstrože tajne babilonskog bratstva iznoseći, velikoj većini ljudi, neprihvatljive teorije koje izazivaju podsmijeh i samim time nevjerovanje u postojanje iluminata...iluminatski agent, kažem ja...
ili nešto slično!
ma kakvo babilonsko bratstvo! oni se furaju na atlantidu! u babilonu im je možda (bila) ba(n)ka-
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:26.