Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2011., 14:16   #101
Quote:
papi73 kaže: Pogledaj post
ja_u_kutu , svaka cast, jos samo reci da kad ga pozoves, odmah dolazi iz igre i moze na napredni tecaj poslusnosti
Čuj, dolazi da, kad mu je za sad igra još samo s mačkama, junečom kosti i njegovim igračkama; ali dolazi vrlo dobro, štoviše odlično, svega prvih tri dana je štekao sa odazivom!

Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post


čekam da uđe u pubertet
Vi ste teta Pimpineli baš zločesta; daaaaaa..........znamo za pjuberti; ne trebate se rugatiiiii!!!!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 14:22   #102
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Čuj, dolazi da, kad mu je za sad igra još samo s mačkama, junečom kosti i njegovim igračkama; ali dolazi vrlo dobro, štoviše odlično, svega prvih tri dana je štekao sa odazivom!
ma super kad je tako da bih rijec rekla...
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 14:37   #103
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Čuj, dolazi da, kad mu je za sad igra još samo s mačkama, junečom kosti i njegovim igračkama; ali dolazi vrlo dobro, štoviše odlično, svega prvih tri dana je štekao sa odazivom!



Vi ste teta Pimpineli baš zločesta; daaaaaa..........znamo za pjuberti; ne trebate se rugatiiiii!!!!
ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

ne rugam se, samo zazirem...smrtno.. za moju..

gle..moja doma dolazi na baš svaki poziv, ali vani je malo drugačija priča..
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 14:41   #104
Joj, ma znam da se ne lugaš; ja se malo zekam; i bome sam svjesna svega kaj vrijeme nosi! Al, polako, step by step! Za sad; dojenče je anđeo!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 14:42   #105
ja se rugam, jer mislim da dvomjesecno stene koje je 10 dana u novom domu ne treba znati sve to ....
ok, ako je u par dana brzo naucilo fuj, ne, sjedi, lezi, daj sapu, staliono vec ne... ucenje da ceka pred vratima dok mu se ne dopusti mi lici na ambiciozne roditelje koji nespremnu djecu tjeraju na sve moguce vanskolske aktivnosti...
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 14:44   #106
Ama, niko ga ne tjera, nikakvih "trpnih" glagola ne izvađamo s njime; al probasmo i radi; možda za dva tjedna sve zaboravi! Prvenstveno; uživamo bez ikakvih očekivanja! Zašto ne podjeliti trenutno iskustvo!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 14:50   #107
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Ama, niko ga ne tjera, nikakvih "trpnih" glagola ne izvađamo s njime; al probasmo i radi; možda za dva tjedna sve zaboravi! Prvenstveno; uživamo bez ikakvih očekivanja! Zašto ne podjeliti trenutno iskustvo!
nisam ja rekla da to ne valja )

jedino mi to preambiciozno izgleda, previse mi je toga za tako mlado pasce u kratkom vremenu... cisto bih se igrala s njim vise nego ucila naredbe, koliko god on pametan bio.... zasad je najpametnije stene u povijesti foruma sto ne znaci da ne mislim da je to za 10 dana dvomjesecnom stenetu too much ja bih rado da je moj opet stene... brzo postanu odrasli pa on je tek dosao
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 14:59   #108
Ama, nema tu nikakve preambicioznosti; samo igra igra i igra pomješana s neizmjernom ljubavlju! I taman dok sam htjela odgovoriti na ovaj post do kraja; dobijem od dma ovu fotku da mi uljepša dan; pa ju dijelim s vama! Krenuli smo sa 7,4 kg sada smo na 9,5! Jeli i to preambiciozno za ovu pasminu?

Moram pitat supruga kako gaje natjerao da ovako mirno na vagi pozira; valjda ga nije tukao?!!!

__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 15:05   #109
gle, da sam mislila da si ga tukla, ne bih uopce razgovarala s tobom.
ovako sam se smijala cijelo vrijeme.

ajde, radi mira u kuci , povlacim se.... ego mi je srecom mali.
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 15:07   #110
Quote:
papi73 kaže: Pogledaj post
gle, da sam mislila da si ga tukla, ne bih uopce razgovarala s tobom.
ovako sam se smijala cijelo vrijeme.

ajde, radi mira u kuci , povlacim se.... ego mi je srecom mali.
Ma hajde; kuda ćeš; na istoj smo ego razini!!! Ne znam di su te čaše!
Nama je sve to čista uživancija; nemamo ambicija od psa stvarati vunderkinda!
Još jednom čaše; opet ne znam gdje su!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 16:12   #111
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Ma hajde; kuda ćeš; na istoj smo ego razini!!! Ne znam di su te čaše!
Nama je sve to čista uživancija; nemamo ambicija od psa stvarati vunderkinda!
Još jednom čaše; opet ne znam gdje su!
hehe
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 17:09   #112
Upppssss..imamo istu vagu ali odgovorno tvrdim da moja dodaje

čuj, naša je došla sa nepuna 3 mjeseca i trebalo joj je cca 15 dana da se sasvim opusti i sasvim poludi...tako da...očekuj neočekivano

p.s. malac je puno sladak
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 18:31   #113
Očekujemo baš baš se ali smo "bolni" optimiste pa se nadamo najboljem











Ja na vagu još nisam stala niti me baš privlači!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 18:43   #114
bok..nova sam na forumu...I ja sam se odlucila za ovu pasminu ali me iskreno zanimaju okvirne cijene pa ako mi netko može poslati private poruku

hvala....

bojim se uzimati preko oglasa a opet.....

Zadnje uređivanje Misery's Crown : 31.10.2011. at 20:04. Reason: Spojeni postovi
frnji is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 22:39   #115
Ja bi rekla oko 1000 eura manje više.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 08:09   #116
Treba svakako računati sa svotom od oko 1000€; jasno, ima štenadi CC-a i po 3000€. Ne znam što misliš kad kažeš da te strah preko oglasa kupovati?! Ozbiljni uzgajivači se također oglašavaju ( negdje moraju ) bitno je samo raspoznati ono pravo. Naravno da ne možeš nasjedati na priče : " Rodovnik za štene je bacanje novaca pa mi svojem leglu nismo rodovnike ni dali izrađivati " ili; i kuja i mužjak su naši, imaju papire ali štenad nema?!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 14:47   #117
ja u kutu @

jel kod vas još uvijek traje apsolutna idila ??
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 14:57   #118
Napredujemo svakodnevno; jedino od čega malac ne odustaje je grickanje kad se igra s nama; tu riječ NE slaabije dolazi do izražaja. Inaće, prezadovoljni smo, opet kažem, za sada, dečko zbilja napreduje. Prestao je već peti šesti dan skroz pišati po kući, traži sam van; jedino kad se totalno rapameti od igre zna kap dvje "pustiti" ; ma, sve nekako isto kao i s klincima!Kad ostane sam zna uzeti moju i/ili MM-a cipelu i samo si ju odnese u krevet; nije do sad ništa izgrizao! Nestrpljivo čekamo ponedjeljak da idemo na drugo cijepljenje pa da se možemo sa svim pesekima koji naiđu igrati; ne želim da predugo "samuje" s nama i mačkama! Hvala kaj pitaš; baš lijepo od tebe!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 14:58   #119
a ja još uvijek čekam slikice na faceu
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 15:04   #120
Budemo evo; upregnut ću supruga da napravi par komada za albumčić za idući tjedan. Naša familija i podosta frendova su vam malo, da ne lažem, zatucani; spike pes je za van, lanac i te šeme; mačke piju samo mlijeko i love miše........tak da smo se mi s malcem pritajili da nam ne navale svi na vrata prije negoli se nas troje ne "aklimatiziramo" ! Iovak smo "bedasti" kaj mačke cijepimo, kaj ih hranimo a sad još i pesa bumo u kući držali! Sramota
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:59.