Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2008., 18:21   #41
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
Pa imaš i ono o princezi Diani i kraljici što također nije točno. Još mnogo toga u onim tekstovima nije točno a ako hoćeš da tražim reci, pa ću ti još naći činjenica koje nisu točne.
A sada ću te zamoliti da ti nađeš činjenice koje su točne u onim tekstovima.
___________________________
Već sam rekao da nisam pronašao takve podatke u Kassiopeji o kojima govoriš i da pokažeš dokaze, a nakon toga nisi bio ozbiljan u temi, pa sam te ignorirao

Ja te molim da mi pokažeš te činjenice koje se zna da nisu točne.
Ne tražim puno, ajde kopiraj barem ono što si o Diani pročitao i zaključio da su laži, stvarno me zanima.
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 11:22   #42
Quote:
gocat kaže: Pogledaj post
Ja te molim da mi pokažeš te činjenice koje se zna da nisu točne.
Ne tražim puno, ajde kopiraj barem ono što si o Diani pročitao i zaključio da su laži, stvarno me zanima.
http://www.val.hr/php/index.php?opti...d=51&Itemid=69

Skrolaj negdje do sredine i tamo ćeš naići na podeblji tekst u komadu od kojih 20 redaka sa hrpom nebuloza.
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 14:16   #43
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
http://www.val.hr/php/index.php?opti...d=51&Itemid=69

Skrolaj negdje do sredine i tamo ćeš naići na podeblji tekst u komadu od kojih 20 redaka sa hrpom nebuloza.
Misliš na ovo:

Quote:
O: Duga poruka slijedi. Pauza: eksplozija u Ukrajini; kemijska ili nuklearna. Nesreća na Hawaima; avijacija, moguća umješanost vojske. Više seizmičkih aktivnosti u Kaliforniji nakon 1. u godini: San Diego, San Bernardino, North Bakersfield, Barstow: sve su prijelomne točke. Hollister, Palo Alto, Imperial, Ukiah, Eureka, Point Mendocino, Monterrey, Offshore San Luis Obispo, Capistrano, Carmel: to su sve naglašene točke prijeloma po redu. "Vrijeme" je nedefinirano. Očekujte veću destrukciju ekonomije Kalifornije kad ljudi počnu masovna seljenja. Također, Shasta erupcije, aktivnost Lassena. Dno oceana počinje propadati. Ostavite kanal otvorenim i pauzirajte: kraljica Elizabeta ozbiljno oboljeva; vezano uz krv. Princeza Diana pokušava samoubojstvo. Eksplozije plina ove zime u Nevada, SAD, Texas i drugdje. Supernova i neobično vrijeme posvuda. Memphis osjeća strah. Minneapolis bankovni skandal vezan uz misteriozni Nordijski ugovor. Evanđelijski seksualni sastanak otkriven. Zlato otkriveno u Kaliforniji poslije jednog od potresa. NLO aktivnosti dramatično u porastu i Gulf Breeze postaje košnica, postaje masivna "Mecca". Laura vidi mnogo više NLO aktivnosti. Veliki val NLO aktivnosti. Svih vrsta i grupa. Samo čekajte, imat ćete gadan osjećaj u želucu. Mnogi vanzemaljci će se pojaviti i bit će vidljivi, također. Razmislite o tome kao uobičajenom. Svi će toga biti svjesni. To se dešava upravo sada. Cijela populacija će postupati po individualnim zakonima, prema njihovim osobnim frekvencijama. To je samo početak. Samo čekajte "Henry Higgins-a", samo čekajte!
Idemo redom, eksplozija u Ukrajini, nije se dogodila, no nisu niti naveli vrijeme događanja. Hawai? Preširok pojam, nesreće se stalno dešavaju, a o vojnim aktivnostima daleko izvan matične zemlje mediji slabo prenose.

Kalifornija je ono što me zanima. Često puta govori se kako će ona jednostavno potonuti u more uslijed seizmičkih aktivnosti koje se događaju već duže vrijeme, to i neki znanstveni krugovi govore. To što se nije dogodilo, ne znaći da se ne događa ili da se neće dogoditi u pravom smislu te riječi. Shasta erupcije i Lassen, isto tako. U njihovom konceptu vrijeme ne postoji kako ga mi shvaćamo. Ovo su za sad događaji koji se nisu dogodili.

Kraljica ozbiljno oboljeva vezano uz krv, ko zna možda će ove godine to biti, il sljedeće? Diana pokušala samoubojstvo? Kako dokazati da nije?

Eksplozije plina u Nevadi, SAD, Texas i drugdje, do kraja godine.
Nešto konkretno, ove godine. Treba provjeriti da li je nakon 25.10.1994 na tim područjima bilo ovakvih događaja.

Supernova i neobično vrijeme. To se zapravo obistinilo, svjedoci smo velikih klimatskih promjena a i svjedočili smo eksploziji Supernove unazad par godina, što je u svijetu prošao kao zapamćen događaj (jel zbog veličine, svjetlosti, blizine, ne znam, no bilo je popularno).

Bankovni skandal, evanđelijski seksualni sastanak. Ne znam, seksualni prijestupi stalno se događaju a i bankovni skandali također. Ne možese reći da jje ovo netočno, a zapravo niti da je točno.

Zlato otkriveno u Kaliforniji, čekamo potres. NLO aktivnosti u Gulf Breezu, čekamo. Veliki val nlo aktivnosti, pa ja se slažem sa tvrdnjom da se sve više u svijetu govori o fenomenu NLOa, da se više piše o njima, više otkriva. Ovo mi paše uz kontekst.

Mnogi vanzemaljci će se pojaviti i bit će vidljivi. Eto ako se ovo obistini mislim da će svatko smatrati Kassiopeju moćnijom i od Biblije Toj tvrdnji bi dodao da se ona mora obistiniti do 2012 godine, jer tada je taj veliki 'val'.

Slažem se da je ove tvrdnje moguće shvatiti na više načina.
No trebali bi ipak ostati logični, i realni, jer u ovom tekstu zapravo mi nismo dokazali da je izrečena neistina. Ako se neki događaj nije dogodio, ne znaći da se neće dogoditi, jer vrijeme nije bilo dio zadane jednadžbe, jel tako? Time je nemoguće zaključiti da je ovaj tekst na osnovu ovih tvrdnji neistinit.
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 15:27   #44
Znaš kaj, stari moj. Nemoj ti meni iz ničega izvlačiti "nešto". To je gomila sranja i sve što tu piše nije se desilo, a to što se NAVODNO može desiti znamo i ti i ja da se može desiti kao što to znaju i ovi koji izmišljaju ove tekstove.
Hrpa gluposti, sranja i kenjaža.
Ja isto mogu nastojati predviđati logički neke stvari i reći da će za 7 godina strašan potres uništiti Los Angeles jer sjedi na onom rasjeku ili kojem kurcu već.
I wow, zamisli, neka se desi to sutra ili za 200 godina, ja ću biti u pravu... hrpetine gluposti nad glupostima i unatoč tome što znaš da se ništ od toga nije dogodilo (pa čak niti događaji u zadanim rokovima), ti i dalje nastojiš opravdati te laži.
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 20.01.2008., 15:39   #45
Pa očekivao sam takav odgovor.
To je otprilike obrambeni stav zbog osječaja napada pošto bi se zapravo morao složiti sa onim što sam rekao

Ne opravdavam nikakve laži, samo tražim da se iznese informacija koja je dokazano netočna. Osobno nisam našao takvu informaciju, no možda netko drugi je.
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 18:36   #46
Pa sve informacije su dokazano netočne. Dokaz su gluposti koje su napisane i koje možeš uspoređivati sa stvarnim stanjem i događajima.
Diana je bila prilično stabilna osoba i sumnjam da je kroz 3 godine od 1994. do 1997. odlučila počiniti samoubojstvo, a i da jest, znalo bi se za to. Ak ništa drugo bar bi jedan od njenih silnih ljubavnika napisao knjigu o tome.
Vodila je dobrotvorne udruge i fundacije, jebavala se okolo sa ljubavnicima. Zašt bi se žena ubila? Ništ joj ni falilo. Ne brij!
I dalje se na silu hraniš gomilom sranja. Ne želiš priznati da je smeće koje si pročitao hrpa laži jer vjerujući u to valjda život ima više smisla.... ne znam, ti valjda znaš bolje zašto vjeruješ u to.
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 20:38   #47
da,ali imaj u vidu da je njima jako tesko "proricati" po nasim godinama i tesko im je uspoređivat nase i njihovo vrijeme!
__________________
chains
somekindofmonster2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 10:20   #48
Quote:
gocat kaže: Pogledaj post
Već sam rekao da nisam pronašao takve podatke u Kassiopeji o kojima govoriš i da pokažeš dokaze, a nakon toga nisi bio ozbiljan u temi, pa sam te ignorirao

Ja te molim da mi pokažeš te činjenice koje se zna da nisu točne.
Ne tražim puno, ajde kopiraj barem ono što si o Diani pročitao i zaključio da su laži, stvarno me zanima.
To o Diani i kraljici nisam ja našao već je netko drugi spomenuo.
A sada ću se baciti na čitanje i postat ti rečenice iz tekstova.

(o na što me natra....ja imam učit a vamo tražim pizdarije o nekim vanzemaljcima)

brb
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 14:56   #49
Imaš na prethodnoj stranici taj tekst na kojeg vjerojatno misliš, kopiran je na forum, a ja sam ponudio i svoje objašnjenje na te informacije.
Na primjeru Diane i kraljice ne možemo zaključiti da je tekst netočan.

U svakom slučaju i dalje tražim neku, bilo koju sigurno-dokazano netočnu informaciju u transkriptama.
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 15:55   #50
citala sam sitchina i poprilicno me uvjerio da smo potakli od druge vrste, s drugih planeta(slobodno ismijavajte, i moji me prijatelji ismijavaju pa me opce nedira) ali ovo je pre hebeno, dajte ljudi, najlakse je zamisljat zemlju izoliranu od ostatka svemira kao da je pod kristalnim zvonom. Svemir je beskonačan kao i njegove mogucnosti :Đ A sad siv vi koji nevjeruju, dajte si truda i odite do knjiznice pa prosudite samo.
Luna16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 19:01   #51
Quote:
Luna16 kaže: Pogledaj post
citala sam sitchina i poprilicno me uvjerio da smo potakli od druge vrste, s drugih planeta(slobodno ismijavajte, i moji me prijatelji ismijavaju pa me opce nedira) ali ovo je pre hebeno, dajte ljudi, najlakse je zamisljat zemlju izoliranu od ostatka svemira kao da je pod kristalnim zvonom. Svemir je beskonačan kao i njegove mogucnosti :Đ A sad siv vi koji nevjeruju, dajte si truda i odite do knjiznice pa prosudite samo.
Jedno je astronomija i egzobiologija, drugo su baljezganja nečeg kaj more bit neka sekta. Moraš bit specijalno udaren da popušiš ovakve internetske šale.
__________________
And the thing that freaks me out
Is I'll always be in doubt
Talidomid is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 20:40   #52
Quote:
Luna16 kaže: Pogledaj post
citala sam sitchina i poprilicno me uvjerio da smo potakli od druge vrste, s drugih planeta...
...to mi se čak čini i ''realnije'' od nekih čiri bu čiri ba opisa nastanka čovjeka...
Quote:
Luna16 kaže: Pogledaj post
najlakse je zamisljat zemlju izoliranu od ostatka svemira kao da je pod kristalnim zvonom.
..najteže je izdići se iz postojećih obrazaca uma,i učiniti ga otvorenijim.....što um ne prepoznaje,oči ne vide....
skyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 16:43   #53
ja se nisam izjasnila je li ja vjerujem ili ne, naravno da ovo mogu biti baljezganja i gluposti, ni u sta nemozemo biti 100% sigurni, ali me iritiraju ljudi koji se nist ne informiraju i onda idu nest govorit u temi o kojoj nemaju pojma, pa sad, cinjenica je da su ljudi jako glupi i tek na pocetku svog razvoja i ja smatram da se sve treba uzeti u obzir razmisliti o doticnom i preispitati. Jer poznato je da sve ono sto je danas masta,glupa, jadna i besmislena sutra postaje znanost.

COVJEK JE GLUPO STVORENJE I NISTA NE ZNA, A ONO STO MISLI DA ZNA, SUTRA SE VIDI DA IPAK NEZNA.

@talidomid Bolje je biti specijano udaren i popusit sve gluposti na svijetu i opet biti poseban, nego racionalno zivjeti bez imalo maste. Mozda to jesu gluposti, al to neznaci da ne mogu dati neku dobru ideju, jer sve sto potice covjecanstvo da bude bolje je po mom misljenju dobro i nije glupost. Ima 1000 stvari koje je znanost porekla i bla bla bla, ali ak se ja osjecam dobro dok to citam i to me potice da budem bolja osoba, ja to prihvacam kao jednu od mogucnosti isto kao sto prihvacam da je to vjerojatno krivo. Nije vazno je li to tocno ili ne. Treba sagledati iz svakog kuta i stvoriti svoje misljenje, zato smo svi pojednci i nismo jednaki, i zbog razlicitih razmisljanja covjecanstvo se razvija.
Luna16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 17:29   #54
ja sam pričao preko ouija ploče upravo s kasiopejcima.pričao sam sa svojim prijateljem koji se ubio i znam da je ono što piše kod kasiopejaca istina.nakon čitanja hrpe drugih stvari sve se spaja kao velika slagalica.
revolucijonar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 23:52   #55
Haha
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 13:06   #56
Quote:
Luna16 kaže: Pogledaj post
ja se nisam izjasnila je li ja vjerujem ili ne, naravno da ovo mogu biti baljezganja i gluposti, ni u sta nemozemo biti 100% sigurni, ali me iritiraju ljudi koji se nist ne informiraju i onda idu nest govorit u temi o kojoj nemaju pojma, pa sad, cinjenica je da su ljudi jako glupi i tek na pocetku svog razvoja i ja smatram da se sve treba uzeti u obzir razmisliti o doticnom i preispitati. Jer poznato je da sve ono sto je danas masta,glupa, jadna i besmislena sutra postaje znanost.

COVJEK JE GLUPO STVORENJE I NISTA NE ZNA, A ONO STO MISLI DA ZNA, SUTRA SE VIDI DA IPAK NEZNA.

@talidomid Bolje je biti specijano udaren i popusit sve gluposti na svijetu i opet biti poseban, nego racionalno zivjeti bez imalo maste. Mozda to jesu gluposti, al to neznaci da ne mogu dati neku dobru ideju, jer sve sto potice covjecanstvo da bude bolje je po mom misljenju dobro i nije glupost. Ima 1000 stvari koje je znanost porekla i bla bla bla, ali ak se ja osjecam dobro dok to citam i to me potice da budem bolja osoba, ja to prihvacam kao jednu od mogucnosti isto kao sto prihvacam da je to vjerojatno krivo. Nije vazno je li to tocno ili ne. Treba sagledati iz svakog kuta i stvoriti svoje misljenje, zato smo svi pojednci i nismo jednaki, i zbog razlicitih razmisljanja covjecanstvo se razvija.
srećo moja, ovo nije mašta. ovo su riječi mentally disturbed osobe.
njoj trebaju lijekovi i psihoterapija.
__________________
And the thing that freaks me out
Is I'll always be in doubt
Talidomid is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 14:18   #57
Quote:
Talidomid kaže: Pogledaj post
srećo moja, ovo nije mašta. ovo su riječi mentally disturbed osobe.
njoj trebaju lijekovi i psihoterapija.
Dokaži
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 20:02   #58
ne moze
__________________
chains
somekindofmonster2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 20:18   #59
Quote:
gocat kaže: Pogledaj post
Dokaži
Ti dokaži da je istina što Kasiopejci kažu.
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 21:11   #60
Quote:
Luna16 kaže: Pogledaj post
citala sam sitchina i poprilicno me uvjerio da smo potakli od druge vrste, s drugih planeta(slobodno ismijavajte, i moji me prijatelji ismijavaju pa me opce nedira) ali ovo je pre hebeno, dajte ljudi, najlakse je zamisljat zemlju izoliranu od ostatka svemira kao da je pod kristalnim zvonom. Svemir je beskonačan kao i njegove mogucnosti :Đ A sad siv vi koji nevjeruju, dajte si truda i odite do knjiznice pa prosudite samo.
Samo malo, po tebi znači da mi koji u OVAKVA sranja ne vjerujemo, smatramo da je zemlja totalno izolirana i da nema nigdje nikoga?
Ma nedaj bože da otvorim temu o letečim tanjurima, osakačenoj stoci, krugovima u žitu - mislim verzija vanzemaljaca koja je 100 na "n" realnija od ove. Jer je to stara tema to je konzerva niko više ne želi razglabat o tome jer tu nema nekih intervjua s vanzemaljcima, to nije zanimljivo...
Al ovo da... tu jedan govori i sad svi u to vjeruju. A da vas pitam jel vjerujete vi u ove kako ih ja nazivam "prave" vanzemaljce, na koje večina ljudi pomisli kad im spomeneš svemirce (Rooswelt, Pag, itakvi). Ak da onda šta mislite haha oće doć do fajta ovih vaših i ih "zbiljskih", mislim kak bi to izgledalo ovi nas oće porobit a ovi još istražuju (il šta god rade), pa ne mogu dvojca na jednoj stolici. Ili možda mislite da su ti "zbiljski". Il mislite da su ti vaši "zbiljski", pa se jedan intervju odlučio dat
looki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:04.