Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2014., 21:30   #1
Osjećaj iz budućnosti

Unaprijed se ispričavam što vjerojatno zatrpavam forum novom temom,ali ja sama nisam uspjela pronaci jednu u kojoj bi postavila ovo pitanje..

Riječ je o tom da često imam vizije u snovima. To su većinom simboli koji tvore neku jasnu viziju. Ti se snovi ostvare u roku mjesec dana. Ne bi to bilo ništa čudno da sada nisam počela dobivati osjećaje u budnom stanju. Primjer : sjedim, ne razmisljam, samo zurim u nesto i odjednom me opali toliko snazan osjecaj vezan za buduce dogadanje. To je pocelo prije nekih pola godine, svaki put su osjecaji jaci i jasniji. U pocetku je to bilo samo uzasno stezanje u prsima i veliki osjecaj za opresnost. Tada uslijede neki neugodni dogadaji. Inace, naviknuta sam na to, ali sinoc mi se ukazao dosad najjasniji osjecaj za buducnost. Sjedila sam u baru umorna od plesanja.. Gledala sam u pod a zatim kad sam pogledala gore prema ekipi - bam! Nekoliko godina unaprijed. Ne sjedim vise jer sam umorna vec cuvam trudnocu. Ekipa nije vise ekipa, a moj sadasnji decko zapravo je moj muz. I samo osjecam. Nije taj osjecaj plod moga mastanja jer, stvarno, nikada nisam o tako necem pomislila.

Imate li vi iskustva sa ostvarivanjem osjecaja iz buducnosti?
VanillaMalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 23:29   #2
To se naziva prekognitivni snovi.

Obicno mi se ostvare samo lose stvari iz snova, tako da uopce ne prizeljkujem.



ovdje ima vise detalja:
http://books.google.hr/books?id=msww...nition&f=false
Austrheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 06:06   #3
Imao sam jedan takav san. Sanjao sam mjesto na kojemu nisam bio, niti ga ikad vidio na fotkama, te sam kasnije zaista došao tamo.

Tvoja sposobnost je sasvim normalna, te vjerujem da to svi možemo. Samo je rijetki otkriju i razviju. Prihvati to i mudro koristi svoje uvide
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 09:13   #4
Slazem se da mbogo ljudi ima iskustva sa snovima, no mene zanimaju vizije u obliku osjecaja iz buducnosti.
I kako to razviti?
VanillaMalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 10:48   #5
Quote:
VanillaMalia kaže: Pogledaj post
Unaprijed se ispričavam što vjerojatno zatrpavam forum novom temom,ali ja sama nisam uspjela pronaci jednu u kojoj bi postavila ovo pitanje..

Riječ je o tom da često imam vizije u snovima. To su većinom simboli koji tvore neku jasnu viziju. Ti se snovi ostvare u roku mjesec dana. Ne bi to bilo ništa čudno da sada nisam počela dobivati osjećaje u budnom stanju. Primjer : sjedim, ne razmisljam, samo zurim u nesto i odjednom me opali toliko snazan osjecaj vezan za buduce dogadanje. To je pocelo prije nekih pola godine, svaki put su osjecaji jaci i jasniji. U pocetku je to bilo samo uzasno stezanje u prsima i veliki osjecaj za opresnost. Tada uslijede neki neugodni dogadaji. Inace, naviknuta sam na to, ali sinoc mi se ukazao dosad najjasniji osjecaj za buducnost. Sjedila sam u baru umorna od plesanja.. Gledala sam u pod a zatim kad sam pogledala gore prema ekipi - bam! Nekoliko godina unaprijed. Ne sjedim vise jer sam umorna vec cuvam trudnocu. Ekipa nije vise ekipa, a moj sadasnji decko zapravo je moj muz. I samo osjecam. Nije taj osjecaj plod moga mastanja jer, stvarno, nikada nisam o tako necem pomislila.

Imate li vi iskustva sa ostvarivanjem osjecaja iz buducnosti?
Ajd mi javi na pp ako budeš slučajno sanjala brojeve eurojackpota.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 13:39   #6
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Ajd mi javi na pp ako budeš slučajno sanjala brojeve eurojackpota.
Dijelimo ga popola?
VanillaMalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 16:12   #7
Quote:
VanillaMalia kaže: Pogledaj post
Dijelimo ga popola?
Pa ako meni daš brojke, možeš ih i ti iskoristiti i onda bude sigurno popola.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 16:54   #8
Quote:
VanillaMalia kaže: Pogledaj post
Slazem se da mbogo ljudi ima iskustva sa snovima, no mene zanimaju vizije u obliku osjecaja iz buducnosti.
I kako to razviti?
Imas puno postova o tome kak razviti te osjecaje u temama... vidovitost -forum magija mistika...
imas i tu u alternativi par slicnih tema i ljudi su jako dobro opisali sto treba raditi ...

razvijas to tak da vjerujes u to i slusas sebe cim vise...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 19:32   #9
Ah, pa tako nešto se i meni dešavalo. I to nosim još od malih nogu.

Najjače je kad sanjam rješenja nekih zadataka ili rezultate ispitnih rokova don't know what to say
__________________
Ona je tamno-smeđe kose... brineta je i čita o Bogu./What in the world can make a brown-eyed girl turn blue?/I'm playing the villain, baby. Just like you want./Knjige nikad o tome ne govore. Roditelji nikad o tome ne govore. Ali pauci to znaju. _
bellinda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 23:15   #10
To ti se zove panta rei.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 02:30   #11
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Imao sam jedan takav san. Sanjao sam mjesto na kojemu nisam bio, niti ga ikad vidio na fotkama, te sam kasnije zaista došao tamo.
Isti slucaj sa mnom..
__________________
Ti nisi htjela andjela,htjela si crnog djavola,od mene si to i dobila..Voli te tvoja zver...

Zadnje uređivanje Bat Kol : 05.12.2014. at 18:00. Reason: Q
nebeski prah is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 03:59   #12
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Tvoja sposobnost je sasvim normalna, te vjerujem da to svi možemo. Samo je rijetki otkriju i razviju. Prihvati to i mudro koristi svoje uvide
Rekao bih prije osvjeste nego razviju.Bitno je i zalijevati nešto da raste,slažem se.

Uglavnom,nisi jedina(autorica teme).Ja ih recimo ne sanjam,dok je kod mene u mojim snovima trenutno show jer se preko njih suoćavam sa podsvješću.Ali ovo za vizije u budnome stanju stoji.
Pokušati ću rezimirati a samim time olakšati i tebi i sebi;
Dakle privlačiš i mislim da je proročanstvo i vidovitost usko povezana sa sinkronicitetom,te u potpunosti krivo objašnjena o shvaćana od starijih ljudi.Vizija nije ništa drugo nego osjećaj vlastite intuicije kada mozak miruje(meditira).Sam dobivam bljeskove tkzv vizije koje su potkreplnene tim osjećajem intuicije ili ti ga daha tvoje duše.
Ono što stvarno tvoja duša želi je očito da ti na neki način pretkaže budući događaj kako bi te pripremila na njega.

Ugl,meni se takve stvari događaju(ne uvjek)u početnoj fazi meditacije,ovisno koliko sam taj dan ranije svjestno mislio o nesvjestnome.Bljeskovi intuicije(budućih događaja,osjećaja,podneblja,ljudi,matetijalne sigurnosti,vrijednosti pa i onoga što ću postati)su moćna stvar,točnije slušati intuiciju je moćna stvar i nema te uopće što biti strah.

Ukratko(izgubio sam žar i poantu );iz sekunde u sekundu sam sigurniji i vjerujem kako velika većina ljudi na duhovnome području evoluira,iz sekunde u sekundu se polako otvaraju ta vrata duhovnoga i ozrazito mi je drago što su ljudi sve više počeli shvačati(spontano,nespontano).
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 04:04   #13
Quote:
VanillaMalia kaže: Pogledaj post
Slazem se da mbogo ljudi ima iskustva sa snovima, no mene zanimaju vizije u obliku osjecaja iz buducnosti.
I kako to razviti?
Opusti se i ne razmišljaj u budnome stanju.
Osijeti vibraciju sadašnjeg trenutka i pusti da se duša izrazi(intuicija).Najbolje bi bilo djelovati na i po principu intuicije,onoga prvoga "udara"i bljeska bez razmišljanja.
To bi bila po meni nekakva poanta.

Sve ima svoje kako i zašto pa isto tako svaka tvoja misao(u kontekstu razmišljanja)nije tu bezveze i ima smisao.
Sve o čemu razmišljaš u budnome stanju imao svoj smisao jer sama podsvjest predstavlja potencijal koji se temeljem najbanalnije činjenice očituje u tvome umu za vrijeme razmišljanja.
Duhovnjaci bi rekli da se sve događa sa razlogom,pa tako da je i tvoja podsvijest prilikom samoga tvoga rođenja odredila svaki pedaljić misli i razvitka tebe u materijalnome,kako bi se duša "ostvarila"kroz iskustvo u ovome životu.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.

Zadnje uređivanje intercepts : 26.11.2014. at 04:11.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 23:06   #14
Quote:
VanillaMalia kaže: Pogledaj post
Unaprijed se ispričavam što vjerojatno zatrpavam forum novom temom,ali ja sama nisam uspjela pronaci jednu u kojoj bi postavila ovo pitanje..

Riječ je o tom da često imam vizije u snovima. To su većinom simboli koji tvore neku jasnu viziju. Ti se snovi ostvare u roku mjesec dana. Ne bi to bilo ništa čudno da sada nisam počela dobivati osjećaje u budnom stanju. Primjer : sjedim, ne razmisljam, samo zurim u nesto i odjednom me opali toliko snazan osjecaj vezan za buduce dogadanje. To je pocelo prije nekih pola godine, svaki put su osjecaji jaci i jasniji. U pocetku je to bilo samo uzasno stezanje u prsima i veliki osjecaj za opresnost. Tada uslijede neki neugodni dogadaji. Inace, naviknuta sam na to, ali sinoc mi se ukazao dosad najjasniji osjecaj za buducnost. Sjedila sam u baru umorna od plesanja.. Gledala sam u pod a zatim kad sam pogledala gore prema ekipi - bam! Nekoliko godina unaprijed. Ne sjedim vise jer sam umorna vec cuvam trudnocu. Ekipa nije vise ekipa, a moj sadasnji decko zapravo je moj muz. I samo osjecam. Nije taj osjecaj plod moga mastanja jer, stvarno, nikada nisam o tako necem pomislila.

Imate li vi iskustva sa ostvarivanjem osjecaja iz buducnosti?
To imam i ja.

Recimo, predvidim da će na Novoj TV biti film sa Seagalom i vidi čuda, za tjedan dana - film sa Seagalom.
Vaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 18:21   #15
Meni se isto događaju snovi koji se kasnije i ostvare..jedno vrijeme sam to ignorirala i samu sebe uvjeravala da je to slučajnost. Sve dok prošle godine nisam 10 dana unaprijed sanjala ispitno pitanje koje ću izvući!
Bilo je ukupno 29 pitanja za naučiti, odgovarali smo pred komisijom i izvlačili
papiriće s pitanjima. 10 dana prije sam legla spavati i sama sebi rekla, joj kad bi barem sanjala ispitno pitanje..i paf! Istu večer sanjam i kasnije izvučem to pitanje.
Od tada znam da takvi snovi postoje.
astronautkinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 16:10   #16
Quote:
VanillaMalia kaže: Pogledaj post
Unaprijed se ispričavam što vjerojatno zatrpavam forum novom temom,ali ja sama nisam uspjela pronaci jednu u kojoj bi postavila ovo pitanje..

Riječ je o tom da često imam vizije u snovima. To su većinom simboli koji tvore neku jasnu viziju. Ti se snovi ostvare u roku mjesec dana. Ne bi to bilo ništa čudno da sada nisam počela dobivati osjećaje u budnom stanju. Primjer : sjedim, ne razmisljam, samo zurim u nesto i odjednom me opali toliko snazan osjecaj vezan za buduce dogadanje. To je pocelo prije nekih pola godine, svaki put su osjecaji jaci i jasniji. U pocetku je to bilo samo uzasno stezanje u prsima i veliki osjecaj za opresnost. Tada uslijede neki neugodni dogadaji. Inace, naviknuta sam na to, ali sinoc mi se ukazao dosad najjasniji osjecaj za buducnost. Sjedila sam u baru umorna od plesanja.. Gledala sam u pod a zatim kad sam pogledala gore prema ekipi - bam! Nekoliko godina unaprijed. Ne sjedim vise jer sam umorna vec cuvam trudnocu. Ekipa nije vise ekipa, a moj sadasnji decko zapravo je moj muz. I samo osjecam. Nije taj osjecaj plod moga mastanja jer, stvarno, nikada nisam o tako necem pomislila.
Imate li vi iskustva sa ostvarivanjem osjecaja iz buducnosti?
Da. Ali i snazan osjecaj da na istu mogu u svakom momentu utjecati.

Zadnje uređivanje Bat Kol : 05.12.2014. at 18:01. Reason: Q
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 08:53   #17
od kad smo usli u eu, sve vise ljudi spominje takva iskustva. Zanimljiva koincidencija. To je poput one pjesme Rijeci istine od Gumpa.
wharyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 18:07   #18
zašto je curama to izraženije nego dečkima?
nezziRI is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 23:34   #19
Deja vu ili nesto slicno/ ne znam
Meni se dosta snova realizira.
Kad mi se dogadjaju u budnim stanju, mozak mi govori da mi se to vec dogodilo, sanjala sam to.
__________________
alo alo
Nutella2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 23:48   #20
Slučajnost.

Kao što kažu da jedna lasta ne čini proljeće tako ni jedan san ne čini vidovnjaka
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:45.