Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2015., 10:54   #61
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Duga je to priča, a počela je 3 mjeseca nakon moga rođenja. Prerezala si je žile, pa su je hospitalizirali. Bila je neko vrijeme u komi, a onda, nakon oporavka, stvari su krenule nizbrdo. ... Kao da je nakon toga ušla u nju nekakva sasvim druga osoba, neka druga ličnost i počela uništavati nju i sve okolo. U svakom slučaju složit ćeš se da tu ima nešto paranormalno.
Što kada bi ti rekao da kada bi mi pričao ovo prije par mjeseci da bih ti rekao da si lud k'o kupus jer tada nisam vjerovao u postojanje demona (oni se pobrinu za to)... ali tek sam nedavno pokopčao neke stvari iz svoga života - ranije događaje, ono što se dešavalo poslije i ovo sada... i ne znam kako da vam to kažem... ali vjerujem u Kreatora, vjerujem da mi je on dao život jer od 2008. to vjerujem sam od sebe ali sada... sada sam došao do jednih potpuno raznih saznanja... ništa nije tako crno i bijelo a istovremeno su doista dve potpune razlike... boli glava

Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Reći ću ti ovo: nemoj se bolje igrati s time, jer to su vrlo opasne stvari. Mislim, nemam ja ništa protiv da ti to proučavaš, samo naprijed, ali kažem ti, nemoj ništa od toga prakticirati, jer duša ti može ostati zarobljena u tami, a tvoje tijelo može preuzeti tvoje drugo "ja", a to je demon. To se isto vjerojatno i mojoj majci dogodilo, nakon pokušaja samoubojstva. Šteta koju je napravio taj njezin demon je ogromna i nepopravljiva. Isto bi se moglo dogoditi i tebi, ako nešto slično pokušaš. Vjeruj mi, ne želiš to.
Kasno... da si mi barem to rekao prije 5-6 godina kada sam prvu put odlučio pokušati "prizivanje duhova", odnosno nekromantiju... samo tada sam vjerovao isto što sam vjerovao do prije neki dan - da je naša duša besmrtna sama od sebe i da se može pričati sa mrtvima... ne, uistinu nije, nismo mi koji biramo o tome... gdje bi bio smisao ovoga svega kada bi svatko mogao činiti što mu je volja?? ...nitko nije besmrtan a oni koji pričaju sa "svojim bližnjima" pričaju sa demonima... nisam niti sam vjerovao u isto ali onda sam pokopčao neke stvari koje su mi se dešavale kroz život i pri "prizivima"... i upravo zato ti i vjerujem jer sam sâm donedavno bio opsjednut... i to nimalo blagim momkom... heh ...nemoj zaboraviti činjenicu da demoni znaju sve o svakome, ne svi, ali određeni imaju određene stvari sa kojima se trebaju pozabaviti... baš kako mi imamo tehničare, astrologe itd. tako su se isto oni podijelili na razno razne zadatke - znam da zvuči smiješno ali uistinu je tako...

Kakve je posljedice ostavilo na moj život moja opsjednutost?? Katastrofalan... uistinu katastrofalan... u detalje ne bih išao ali ne mogu ti jednostavno opisati koliko želim naprašiti tur svim demonima u svemiru...

Upravo iz tog razloga sam želio otići za egzorciste jer sam i sâm imao osobnog iskustva u tome dovoljno da povjerujem u demone ali sam onda dobio još novih saznanja... i sada više nisam siguran niti sam što bih... ne znam više što bih mislio.. kada bi barem mogao popričati sa Kreatorom da mi da par odgovora kako bi mogao dobiti daljnje smjernice što mi je činiti... priča je puno kompliciranija nego što mi to uopće možemo zamisliti a opet tako jednostavna da glava boli... zato Crkva i šuti o svim tim informacijama jer, u najmanju ruku, ljudi bi ih počeli blijedo gledati na čemu su... glava mi puca od svih tih informacija... i ono što je najgore počelo mi se dešavati upravo ono što nisam nikada želio da mi se počne dešavati - više ne mogu razlikovati dobru informaciju od loše, ne istinitu od lažne, već dobru od loše... ali znam jedno što ću uvijek znati - težiti ću dobru, sreći, ljubavi do zadnjega daha jer sam se uvjerio u kakvu smo prljavu bitku upleteni...

Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Mi ne znamo što se nalazi točno na višim dimenzijama, ali očigledno je da postoje demoni, koji samo čekaju da im netko otvori prostor za ulazak u tijelo. Osobe u komi su im očigledno idealna prilika za to. Mi ne znamo što se događa s osobom u komi, ni gdje ona ide.
...ovo je sada komplicirano za objasniti ali pokušati ću ti ovako objasniti baš kao što je meni jedna osoba:

Zamisli uđeš u trgovinu slatkišima kao dijete. Dijete neka nam predstavlja čovječanstvo, a trgovina slatkišima svemir. Mi kao dijete možemo dostići samo prve tri police u dućanu dok su nam ostale van dosega ruke. Tako je trebalo i biti dok ne odrastemo i ne budemo sposobni dohvatiti više police. ...ali u jednom trenutku je došao jedan stariji gospodin koji je došao i pružio ti bombonijeru sa 7. police. On tada nije znao da će napraviti nešto što će dijete izbaciti van ravnoteže ali je napravio upravo to jer dijete više nije željelo bombone sa prve tri police već je samo razmišljao kako doći do sedme. Tu je došlo do "velike svađe" između roditelja djeteta i gospodina koji je odlučio dodati bombonijeru djetetu. ...a dijete? Dijete sada ispašta jer mu nedostaje poznavanje slatkiša sa prve tri police ali i dalje želi bombonijeru sa sedme police...

Ukoliko ćeš htjeti dublje u ovu temu - inbox

Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Trenutno nemam. I ja tražim odgovore na mnogo toga. Uglavnom, Zoki nešto zna o tome, a ne želi nam reći.
Zoki zna, ali vrlo vjerojatno ima i razloge zašto ne želi reći nešto... baš kao i ja... ali moram ti isto tako reći da više niti sam nisam siguran što znam... došao sam do te točke količine informacija da više niti sam ne znam što mi je misliti...

Zadnje uređivanje AnPa : 05.01.2015. at 11:10.
AnPa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 10:34   #62
Quote:
AnPa kaže: Pogledaj post
Izvorni sotonizam da... ali danas jedino što imam prilike vidjeti je hrpe klinaca sa nacrtanim pentagramima i misle da znaju što rade... Iskreno, i ja sam isto naletio na ista saznanja poput tebe - da su sotonisti čak veći ljudi od mnogih katolika - ne igra ulogu vjeroispovijest, samo kažem - ali kao da je u ovo novije vrijeme sotonizam postao prakticiranje "izgubljenih" koji bi inače počinili masovna ubojstva ili slično, ali neka - radije neka misle da dobivaju nešto sa svojim igricama nego da štete ostalima... jer upoznao sam dvoje sotonista do sada - znaš koliko su znali o astralnoj projekciji, meditaciji i sličnome?? Apsolutno ništa...
Tvoj um vidi sukladno uvjerenjima koja imaš. Osobna iskustva i uvidi su moćna stvar, ali um ti i nakon njih mora ostajati otvoren za drugačije mogućnosti. Inaće vidiš samo ono što si prvo zagledao.

Što se tiče takvih, ok je to. Njima treba to iskustvo da uvide zlu stranu. Protresti ć ih i usmjeriti dalje u životu kako treba biti. Ponekad jedno takvo iskustvo može biti poučnije od stotine pročitanih knjiga.

Quote:
AnPa kaže: Pogledaj post
Ja sam pročitao samo minimalno 15 različitih verzija Biblije... ne govori li ti to dovoljno?? Zato mi je potrebno znanje i zaključci ostalih
Čitao si LaVeyev-u sotonističku bibliju??
Dobar si Meni je najsmislenije bilo objašnjenje da to zapravo nisu zapovijedi. Već da je Bog ljudima obečao kada će se opet zbližiti s njime. Biti će to kada više neće htjeti ubiti nikog, ukrasti ništa, lagati, izgovarati Božje ime uzalud itd. Jer kakav Bog bi pružio slobodu, a zatim je oduzimao zapovijedima? Vjerujem da ljudi sami moraju kroz iskustvo spoznati što je dobro za njih. I ta prilika nam je pružena.

Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Trenutno nemam. I ja tražim odgovore na mnogo toga. Uglavnom, Zoki nešto zna o tome, a ne želi nam reći. :klap:
Mene su prije dosta zanimali detalji oko toga, čuo sam stotine iskustva i tehnika, ali sada mi je svejedno za to. Znam da nitko nije moćniji, niti manje moćan od nas. Nitko vam ne može zaista nauditi. Mogu vas samo uvući u igru na koju sami pristajete, svjesno ili nesvjesno. Jedna jasna riječ, bez imalo sumnje izgovorena, dovoljna je da otjera i najgore entitete od vas.

Dakle, ne opterečujte se time kakvi su oni, već pokušajte spoznati sebe. Mudrost i snagu koja je već u vama.

Quote:
AnPa kaže: Pogledaj post
tada sam vjerovao isto što sam vjerovao do prije neki dan - da je naša duša besmrtna sama od sebe i da se može pričati sa mrtvima... ne, uistinu nije, nismo mi koji biramo o tome... gdje bi bio smisao ovoga svega kada bi svatko mogao činiti što mu je volja?? ...nitko nije besmrtan a oni koji pričaju sa "svojim bližnjima" pričaju sa demonima... i upravo zato ti i vjerujem jer sam sâm donedavno bio opsjednut... i to nimalo blagim momkom

... heh ...nemoj zaboraviti činjenicu da demoni znaju sve o svakome, ne svi, ali određeni imaju određene stvari sa kojima se trebaju pozabaviti... baš kako mi imamo tehničare, astrologe itd. tako su se isto oni podijelili na razno razne zadatke - znam da zvuči smiješno ali uistinu je tako...

Kakve je posljedice ostavilo na moj život moja opsjednutost?? Katastrofalan... uistinu katastrofalan... u detalje ne bih išao ali ne mogu ti jednostavno opisati koliko želim naprašiti tur svim demonima u svemiru...
Upravo iz tog razloga sam želio otići za egzorciste jer sam i sâm imao osobnog iskustva u tome dovoljno da povjerujem u demone ali sam onda dobio još novih saznanja...

kada bi barem mogao popričati sa Kreatorom da mi da par odgovora kako bi mogao dobiti daljnje smjernice što mi je činiti

... došao sam do te točke količine informacija da više niti sam ne znam što mi je misliti...
Mi možemo sve što smo si dozvolili da ćemo moći. To vrijedi za odabire naše duše prije rođenja na Zemlji, te za ograničenja koja se postavljamo tokom ovog života. Ne piše uzalud u svim vjerskim spisima koliku moć imamo. Npr. evo jednog citata Isusa iz Biblije: "Imate li vjere koliko je zrno gorušćino, reći ćete ovim brdima da se presele odavde tamo, te će tako biti". (ne sjećam se 100% citata)

Demoni se mogu transformirati po izgledu. TO sam i osobno doživio kada mi je jedan prišao u obliku ozljeđene mačke. Ali ako uključite svoja osjetila, prepoznati ćete negativu kojom zrače. Izgled uopće nije bitan. To ne znači da duša vaših pokojnih ne postoji i da s njome ne možete komunicirati. Ali zašto bi to učinili ako nemaju potrebe miješati se u vaša iskustva i spoznaje? Sigurno ne samo zato jer to želite. Osobito zato jer to želite.

Većina demona je divlja, bez neke inteligencije i kontrole. Ali imao sam i ja susret sa iznimno mudrim i tamnim bićem. Još uvijek ne znam što je htio od mene, ali nema veze sada. Mislim da mi je tada netko pomogao jer mi ništa nije mogao, a ja se još nisam znao obraniti.

Možeš se boriti protiv demona, ako ti smatraš da ti je to iskustvo potrebno. Ali znaj da to činiš samo zbog toga, da nećeš ništa time postići. Dobro i zlo postoje sa razlogom. Da je sve savršeno, ovaj fizički svijet ne bi imao smisla, jer ne bi ništa mogli iskusiti. Samo u nesavršenom svijetu možemo spoznati svoju savršenost. Stoga sve već jest kako treba biti. Naše duše samo ulaze u različite uloge i igraju igru. Konrast mora postojati da bi to bilo moguće.

Kreator ti uvijek odgovara. Samo obrati pozornost jer odgovori dolaze kroz situacije, osjećaje, osjetilne spoznaje tijela itd. Riječi su samo sredstvo kojima opisujemo te spoznaje, pa zašto bi ih Bog koristio da ti nešto prikaže? To je kao da radije čitaš o moru, nego da ga vidiš i osjetiš. Kada ne uvidiš ništa drugog, odgovori mogu doći i kroz riječi. Što opet ne znači da ćeš ih primijetiti i shvatiti.

To je dobro. Kada spoznaš da tvoj um ništa ne zna, postaješ otvoren za nove i dublje spoznaje.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život

Zadnje uređivanje zoki89 : 06.01.2015. at 10:45.
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 19:04   #63
...

Sve ovo što pišete je zaista jako zanimljivo, što mi opet samo potvrđuje da ono što misliš i u ono što vjeruješ, za tebe i jeste tako.

I sama imam iskustva sa proročanskim snovima, dobijam raznorazne poruke u istima, duša, tj. moja energija ponekad mi izlazi van iz tijela kad spavam, pričam (telepatski) sa nekim "višim silama" and stuff i točno znam o čemu pričate.
No, nikad nisam imala posla sa "demonima" niti nekakvim zlom, jer sam osoba koja to ne želi u svom iskustvu. Naravno da oni koji to traže, to će i dobiti.
Imala sam jedino posla sa blokadama i sabotažom, koji su mi prouzrokovali grozna iskustva, ali i to je sve bilo radi nekih mojih osobnih uvjerenja. Tj. programa koje sam usvojila od okoline.


Ovo sad nemojte shvatiti doslovno, nego simbolički.

Nedavno sam imala iskustvo (u snu) da "pričam" sa samim "kreatorom" tj. on mi je htio pokazati kako je njemu. Da osjetim ono što osjeća on.
Bilo mi je na tren dopušteno biti u "njegovoj koži".
Vidjela sam sebe kako spavam na krevetu, te sam osjetila kako me nešto vuče, tj. isisava moju energiju iz tijela, bila sam potpuno mirna, i onak.. nek bude što bude, prepuštam se...
I tako sam izašla iz tijela i... ono što sam vidjela bilo je ovo...
U tih, ajmo reći par sekundi, vidjela sam, pa ne znam, oko par stotina ljudi (btw. moji skoro svi snovi su bazirani na ljudima koje znam i ne znam) daklem...vidjela sam ih točno u detalje, kako je tko obučen, njihova lica, što su imali na sebi, što su mislili, što su radili, neki su se smijali, neki plakali, neki su bili ljuti itd. (nisam vidjela sve ljude na svijetu pa čak ni jednu cijelu općinu jer si mislim da to ne bih mogla izdržati, i ovo mi je bilo previše)
Dakle, sve njih sam osjetila i vidjela u jednom trenu, i to je bilo nešto neizdrživo.
Nakon što sam "izašla" iz "njegove kože" prvo što mi je palo na pamet: "Aha, zato se toliko govori o tome da moramo biti ljubav, da težimo ka miru, jer tebi (kreatoru) zbilja nije lako."
I osjetila sam da smo svi njegova razuzdana dječica i da se sve to malo otelo kontroli. ( ja ne vjerujem u konvencionalnog boga, čisto da se zna)
Da, ne duljim.. bilo je još štošta u tom snu, no tada sam se probudila opet u snu, sve je bilo isto, ali ništa nije bilo isto.
I kad sam skužila, da se zapravo JOŠ uvijek nisam probudila rekoh sebi, pa jebemu, želim se vratiti, ovo nije moja stvarnost.
I tek tada sam se probudila...a u glavi mi je zvonila ova rečenica:
"Vidiš kako ti je lijepo, točno si tu gdje trebaš biti."
Tu rečenicu je pratio i ovaj osjećaj... da smo svi mi tu gdje trebamo biti, ne znam kako to objasniti, ali kao da mi se htjelo reći da uživamo tu gdje jesmo, s iluzijom da smo "odsječeni" od svega i svih, iako smo jedno, ipak smo u iluziji da smo odvojeni i da je to DOBRO. I da je DOBRO, za nas, da smo ograničeni. Da nam nije potrebno da znamo SVE tu i sad. Jedino je bitno to iskustvo koje svak za sebe i na svoj način prolazi.
Eto, to vam je poruka od samog boga. Nema na čemu.

Jednom je jedno pametno dijete od 4 godine na moje pitanje "Što je život?" odgovorilo:
"Život je proljetno mjesto, život je da se živi, eto šta je."


Energija je neutralna, jebe se njoj u šta će nju netko pretvoriti, njoj je super da živi kroz nas, pa kako god to bilo.
Na nama je kako ćemo je upotrijebiti. Naravno, svima bi nam bilo lakše i ljepše živjeti da je upotrijebimo za ljubav, mir i ostale divnoće.
A sva ta viđenja, snovi i prikazanja... su ja mislim samo odraz nas i naše podsvijesti, stavova i tak toga. Jer mi smo kreatori i život nam je dan da se igramo.
A kako?
-Pa, kako hoćeš. Ali pazi... što siješ, to i žanješ.

I tak, ne znam, raspisala sam se.

Zadnje uređivanje Nilai : 06.01.2015. at 19:12.
Nilai is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 23:27   #64
Prije godinu i po dana, nakon iskrenog traženja duhovnog učitelja, sanjala sam san da kupujem dvije egipetske knjige sa hijeroglifima. Nakon kupovanja počela sam lijetiti iznad Srijedozemnog mora prijema Egiptu i probudila se. Par mjeseci kasnije pojavila se moja učiteljica. Prvo mi je odgovorila mejlom (živi u drugoj zemlji), i odma isto veče došla mi je u san. To je značilo da smo duhovno povezani. Međutim kako sam trijebala proći kroz inicijaciju da bih imala pristup tom ezotericnom učenju, trijebala sam doneti odluku da li uistinu imam disciplinu i iskrenost za to. I tako dok sam preispitavala samu sebe, jedne večeri imala sam jako intenzivan san (inače od malih nogu komuniciram u snovima sa umrlim). Odjednom u snu sam se našla unutar egipatske piramide (inače nikad nisam bila u Egipat). Unutar je bio moj brat. U piramidu sam vidjela "oko koje vidi sve". Rekla sam bratu "to je oko koje vidim". Moj brat je odgovorio "ime tog oka je Lazarus". Nakon toga sam izašla iz piramide i postala svijesna da sanjan. Oko moje glave duvao je vjetar. Uplašila sam se i počela se vraćati u tijelo. Probudila sam se.

Sutradan sam guglala. To oko je bilo oko Horusa, a Lazarus u prijevodu znači "Bog je pomogao". To je bila jasna poruka i nakon toga sam prošla inicijaciju. Od tada počeli su lucidni snovi, čišćenje čakri, čišćenje nagomilanih strahova za kojih nisam ni znala da su ovde, osvescivanje samskare iz proslih zivota. Demoni koji se pojavljuju u snovima su ustvari moj nezgodan karakter, moji unutrašnji demoni koji su deo starog ja, koje je sada na putu prema istinskom ja. Nisam imala iskustva sa vanzemaljcima.
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 10:20   #65
Nisam pročitoa ostale komentare, ali prema onome što sam pročitao tvoje iskustvo je slično nekima koja su podjelili ljudi koji imaju konatak s izvanzemaljcima.

Da li je slučajno entite koji si vidio na stropu nalik na bogomoljku jer to je jedna od rasa izvanzemaljaca tipa insekata. Na žalost povezani su s reptilima i sivima. Neće ti nauditi.

Tvoja otimica je klasičan primjer. Vjerojatno su te oteli sivi a možda a možda jedni od drugih, nisu ti se prikazali jer još nisi spreman vjerojatno bi se unesvjestio od straha ili bi ti srce otkazalo da si stariji, odnosnos kamuflirali su se samo u tvom umu izvana su u svom fizičkom obliku. Idući pit probaj UV svjetlom proć po tijelu da vidiš imaš li tragova dlanova. Ako su ti zeli uzorak sjemena vjerojatno ćeš imati potomak hibrida. A možda trebaju tvoj gen da bi poboljšali svoje duga je tu priča u pozadini.

Osobno nemam takvih iskustva ali sam ih se naslušao imaš ih po YT.

Ono što trebaš je regresija kod psihijatra ali bojim se da u HR nečeš naći niti jednog, jer kod nas se u to nevjeruje.

Što se tiće tvog implantanta u americi je bi jedan doktor koji ih je besplatno vadio ali je umro prošle godine na tvoju žalost. Bio je poznat po tome.

Snovi o propadanju i slično su ili transporte tebe fizički ili tovje duše. Tijelo može proči kroz fizičke predmete ako mu se izjednači frkvencija s frkvencijom objekta barem tako tvrde oni koji zanju više o tome.

Tvoje iskustvo će se samo povečati i posjeti će biti češći kada postaneš svjestan toga a možda ostvariš i susret 3. vrste kad budeš spreman na to. Ponesi fotić molim te slikaj šta god uspiješ. Vjerojatno ti neće ET dozvoit da ih slikaš ali brodove i slično možeš.

Sve će ti biti jasnije s vremenom. Koliko sam shvatio po drugima s sličnim svjedočenjima.

Prije ili kasnije ćeš shvatit da ti koji su te oteli iamju svoju agendu. Ali njihov put nije pravi oni žele ostat u 3 dimenziji, i utječu na ljude na zemlji ali su se nedavno umješale druge rase koje misle da mi sami moramo odabrati put. Oni nude put prema svjetlu i napredku na više dimenzije koja prestaju biti tamo negdje poslje 5. materijalne i svode se na duhovni dio postojanja svijeta. Na nama je da odaberemo. Ovi koji te otimaju te nemogu spriječiti da sam izabereš svoj puta.

I da u svemiri se treutno događa promjena koja trenutno traje to je pomak na veću dimenziju zato sad imamo priliku odabrati.

Sretno i piši i dalje. Nisi lud! Kopaj po internetu ako kopaš dovoljno duboko nači ćeš odgovore na neka pitnja.

Trebaš zanti jednu stvar a to je da ovaj svijet se dijeli istovremeno na materijalno i ne materijalno. Večina ljudi koja nezna svoja iskustva nezna prepoznati i izgubi se u nekim vjerovanjima o dugovima, demonima božanstvima. Ali to su sve igre s umom onih koji dobro barataju znanjem koje je daleko ispred našeg u 3. dimenziji.

Malo editiram post jer sam još pročitao komentara.

Reptili i sivi se hrane negativnom energijom i strahom, nemoj im priuštit to zadovoljstvo. I sivi su ti zajebani, nemaju emocije jedino ih mogu iskusiti tako da "čitaju" tvoje telepatski.

Moj savjet ti je da pokušaš "prizvati" one dobronamjerne, usmjeri svoje misli prema svemiru i zamoli za pomoć, moraš biti spokojan i mirne duše, probaj zamisliti put do sebe iz svemira, ako budeš sreće oni će te pronači i kontaktirati te.
__________________
Sorry for typos.

Zadnje uređivanje oss : 07.01.2015. at 10:37.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 10:44   #66
Quote:
AnPa kaže: Pogledaj post
Time i određujemo budućnost, kako tuđu tako i vlastitu - svojim vlastitim koncentriranjem na određene stvari/emocije/događaje... misli se manifestiraju, još brže ako vežemo jake emocije uz to... a vidite kako ja sve to brzo smetnem s uma... to je upravo zbog moje znatiželje koja me konstantno gura naprijed bez obzira jesam li shvatio nešto ili ne... a onda kada se još uz to umiješa i svakodnevni život... heh
Slično je i kod mene.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 13:50   #67
Quote:
dersu kaže: Pogledaj post
... Nisam imala iskustva sa vanzemaljcima.
Nije to neki naročit hendikep, ali svejedno probaj što prije stupiti u kontakt i s njima.
Kako stvari sada stoje, iskustvo i s vanzemaljcima bi ti moglo donijeti samo korist - osobito jer se može primjetiti da devetnaestu (19.) čakru još nemaš posve očišćenu.
adelon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 19:17   #68
Quote:
Nilai kaže: Pogledaj post
I sama imam iskustva sa proročanskim snovima, dobijam raznorazne poruke u istima, duša, tj. moja energija ponekad mi izlazi van iz tijela kad spavam, pričam (telepatski) sa nekim "višim silama" and stuff i točno znam o čemu pričate.

No, nikad nisam imala posla sa "demonima" niti nekakvim zlom, jer sam osoba koja to ne želi u svom iskustvu. Naravno da oni koji to traže, to će i dobiti.

Nedavno sam imala iskustvo (u snu) da "pričam" sa samim "kreatorom" tj. on mi je htio pokazati kako je njemu. Da osjetim ono što osjeća on.
Bilo mi je na tren dopušteno biti u "njegovoj koži".
Super je uvid i poruka koju si dobila Hvala što si to podijelila.

Za demone si vjerojatno u pravu. Npr. meni je trebalo iskustvo tih susreta, jer sam se tako oslobodio mnogih strahova. Nisam ih zazivao, ali sam htio pobijediti strahove.

Quote:
dersu kaže: Pogledaj post
Rekla sam bratu "to je oko koje vidim". Moj brat je odgovorio "ime tog oka je Lazarus". Nakon toga sam izašla iz piramide i postala svijesna da sanjan. Oko moje glave duvao je vjetar. Uplašila sam se i počela se vraćati u tijelo. Probudila sam se.

Sutradan sam guglala. To oko je bilo oko Horusa, a Lazarus u prijevodu znači "Bog je pomogao". To je bila jasna poruka i nakon toga sam prošla inicijaciju. Od tada počeli su lucidni snovi, čišćenje čakri, čišćenje nagomilanih strahova za kojih nisam ni znala da su ovde, osvescivanje samskare iz proslih zivota.
Zaista savršena podudarnost, tj. način da se prense ta poruka
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 02:47   #69
...poput osjećaja kratke ujedno i veoma glatke dlake pod prstima... tog osjećaja sam se sjetio maloprije... vezano uz 2008. ...kao da sam ih gladio ili nešto...

...i nisam bio sâm... bio je još netko uz mene... žena, ili djevojka, možda čak i trudnica... nisam siguran...

znači li to ikome išta??

...dolazim do nekih saznanja i zaključaka, i osjećam kao da sam sve bliže odgovorima ali više o tome kada ću imati nešto pametnije i smislenije za napisati... odnosno kada ću znati i sâm što mi je pisati...

...ne mogu vam opisati kako se osjećam u posljednje vrijeme... kao da je sve ništa... laž... samo projekcija našeg vlastitog uma...

...jedna starija osoba mi je jednom prilikom rekla da ukoliko na određeno pitanje ne mogu naći odgovor da si postavim novo pitanje kao odgovor i da onda na njega pokušam odgovoriti... ali trenutačno sam u beskonačnom loopu... da se razumijemo - sve zapisujem tako da imam hrpu word dokumenata punih raznoraznih pitanja/odgovora/zaključaka ali zamolio bi vas da mi kažete svoje mišljenje na odgovaranje pitanjem - koliko vam to ima smisla?

...i još jedno pitanje - je li itko od vas ikada uspio razmišljati u mislima? ...odnosno imati misao unutar misli? ...u zadnje vrijeme se igram s time ali svaki put kada se počnem igrati s time osjećam kao da činim nešto... ne znam kako opisati taj osjećaj :/ ...istovremeno nemoguće i bezobrazno... kompliciran osjećaj :/

...i molim vas... (zbog ovoga sam odlučio editirati post) ...nemojte pisati kao da ste 100% sigurni u svoje zaključke kada pričate o vanzemaljcima i slično... ne znam, kao da ste u najmanju ruku sve posvjedočili sami a ne došli do raznih saznanja preko interneta... možete pisati u okviru određenih mogućnosti kao naprimjer duhovna i osobna iskustva ali držite se realnosti ljudi... mislim znam da je to na ovakvoj temi doista teško ali već sam rekao - molim vas nemojte pisati tuđa iskustva i tuđe zaključke već samo vaše osobne... za mene ne postoje niti greysi, niti nordijci, niti bilo koja druga rasa dokle god ju ne vidim vlastitim očima - shvaćate?? ...molim vas držite se nekih realnih okvira. Zašto ovo pišem? Ponajprije zbog "oss"-a zbog kojeg dobivam osjećaj da je magistrirao svemirske znanosti još prije 3 tisućljeća i da će nam u najmanju ruku objasniti tko je Kreator... ...mislim hvala na postu oss ali shvati da je bilo tko mogao snimiti video i postati ga na youtube... zato vjerujem samo određenim izvorima koji su na neki način povezani sa pričom i koji mi mogu posvjedočiti vjerodostojnost iste... ...molim vas držite se nekih okvira realnosti... ...znam da je to teško na ovakvim temama ali potrudite se koliko je to moguće...
Hvala vam!

Zadnje uređivanje AnPa : 08.01.2015. at 03:52.
AnPa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 03:58   #70
Kako bi bilo da prestaneš trollati i postaviš onu sliku CT-a već jednom ?
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 06:42   #71
Quote:
AnPa kaže: Pogledaj post
.
...ne mogu vam opisati kako se osjećam u posljednje vrijeme... kao da je sve ništa... laž... samo projekcija našeg vlastitog uma...

...jedna starija osoba mi je jednom prilikom rekla da ukoliko na određeno pitanje ne mogu naći odgovor da si postavim novo pitanje kao odgovor i da onda na njega pokušam odgovoriti... ali trenutačno sam u beskonačnom loopu... da se razumijemo - sve zapisujem tako da imam hrpu word dokumenata punih raznoraznih pitanja/odgovora/zaključaka ali zamolio bi vas da mi kažete svoje mišljenje na odgovaranje pitanjem - koliko vam to ima smisla?

..
To je dobar pristup. Isto ja znam raditi kada negdje zapnem i za sada je djelovalo

Nije uopće bitno da li je sve projekcija uma. Važno je što radimo s istom projekcijom, slično kao što i san može poslužiti da nešto iskusimo i spoznamo.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 09:06   #72
Internet je medij preko kojeg se dijeli znanje, naravno treba imati filter za bulshit. Ja sam ti htijeo pomoći s znanjem koje imam, ovo što sam ti podijelo proučavam više godina nisam baš tako zelen i isto sam kao mal u Suvagu na testovim prošao kao nadprosječno inteligentan, ali mi je komunikacija i izražavanje bila vrlo niska, i trebalo mi je da ju kroz mnoge godine odrastanja izvježbam. Znam vrlo dobro kako se teško izjasnit što misliš kada ne možeš objasnit drugima jer oni tako naprosto ne razmišljaju.

NA YT imaš snimke svjedočenja osobna i javna ljudi koji su otimani i koji dijele to iskustvo da bi pomogli onima koji to prvi put proživljavaju i da bi razotkrili istinu. A ima i psihijatra koji su radili na puno slučajeva i podjele svoja iskustva.

Godinama sam pregledavao takve materijale različita mišljenja i pratio što se događa u pozadini u toj domeni realnosti koja na jedan način za sve nas ne postoji dok se sami ne uvjerimo.

Vidim da ne vjeruješ jer si po prirodi znatiželjan i vjeruješ samo u ono što možeš znanstveno dokazati. Ponekad trebaš dati malo vjere, a i ja ti tvrdim da se sve te pojave koje smatramo ponekad nadnaravnim se mogu znanstveno objasnit ako imaš potrebno znanje kako što funkcionira.

Ako bi postojala struka u ovom području onda se možemo složiti da su sivi, reptili kao naj poznatiji i velika masa ostalih vrlo stvarni.


Moja preporuka ti je da nađeš psihijatra koji ti može napraviti regresiju sječanja jer si očito imao iskustvo otmice, to ti je jedini način da saznaš malo prije što se dogodilo i što se događa. Ako ne možeš čekati oni će ti pokazati s vremenom ako zakljče da si spreman, a možda i ne. NEmogu reći da sve znam jer ne znam ali znam više od prosjeka. Također preporuka je da pronađeš nekoga za tkoga misliš da je vjerodostojan i da je imao slična iskustva da nađeš poveznicu pa vidiš da li tu ima istine ili ne.

Sretno i mir stobom.

P.S. pokušaj smirit misli tu i tamo, vrlo je naporno za duh i psihu konstantno naporno razmišljanje koje ti otežava svakodnevni život. Odi vani u prirodu druži se radi ono što te veseli.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 12:43   #73
AnPa mislim da bi trebao uzeti odmor od saznjanja i lupanja glavom u zid jer ti već djeluješ itekako pogubljeno.

Meni se čini da iza tih iskustava leži hrpa problema koji su potisnuti duboko u podsvijest i koji se indirektno manifestiraju.
Ponekad je manje uistinu više i to bi bio moj savjet.
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 14:06   #74
Quote:
Nilai kaže: Pogledaj post
Jedino je bitno to iskustvo koje svak za sebe i na svoj način prolazi.
Eto, to vam je poruka od samog boga. Nema na čemu.

Jednom je jedno pametno dijete od 4 godine na moje pitanje "Što je život?" odgovorilo:
"Život je proljetno mjesto, život je da se živi, eto šta je."


Energija je neutralna, jebe se njoj u šta će nju netko pretvoriti, njoj je super da živi kroz nas, pa kako god to bilo.
Na nama je kako ćemo je upotrijebiti. Naravno, svima bi nam bilo lakše i ljepše živjeti da je upotrijebimo za ljubav, mir i ostale divnoće.
A sva ta viđenja, snovi i prikazanja... su ja mislim samo odraz nas i naše podsvijesti, stavova i tak toga. Jer mi smo kreatori i život nam je dan da se igramo.
A kako?
-Pa, kako hoćeš. Ali pazi... što siješ, to i žanješ.

I tak, ne znam, raspisala sam se.

Super si se raspisala to je to.
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 15:12   #75
Quote:
AnPa kaže: Pogledaj post
Zahvaljujem na odgovoru i znam da nisam sâm ali je puno teže naći one koji doista nešto znaju (koji imaju iskustva) nego one koji će si umisliti da nešto znaju pa će uokolo širiti dezinformacije...

Istina, opustio bi se i uživao da ja nisam došao do iste pretpostavke - oni vrlo vjerojatno uistinu nisu pozitivci ali iz nekog meni neobjašnjivog razloga oni kao da me upućuju na to što da radim... da li nam oduzimaju vrijeme ili nas pokušavaju zbuniti?? ...shvatio sam da oni žele da mi nešto napravimo sa svojom energijom što oni ne mogu svojevoljno ali znaš li možda što je točno to?? Bio bi neizmjerno zahvalan ako bi mi to mogao pojasniti... jer koliko sam shvatio - postoji još jedna mogućnost po pitanju tih entiteta i to je puno vjerojatnija mogućnost ali ako znaš o čemu pričam onda ćeš znati i da to nije jedna od tema za razglas, najiskrenije, nije mi cilj stvoriti masovnu histeriju tako da to napišem ovdje i to pročitaju ljudi koji se ne mogu nositi sa svojim emocijama, ponajviše strahom...
...
...i nisam rekao - od te 2008. godine emocije kao da su mi strani pojam - svaku emociju trebam prisiliti da se pokaže (odnosno odglumiti ju - sve osim ljubavi, ona se nekim čudom uvijek pojavi sama od sebe hehehe ), a baš pošto sam se uvjerio i sam koliko je pozitivna energija snažna čvrsto vjerujem da ti, koji se predstavljaju kao naši spasitelji, i čeprkaju po nama bez naše volje, to sve rade kako bi sebi kupili vremena ili nešto drugo... zato mi je nužno znati što je to - kako im upravo to ne bih nesvjesno dao...
(Nemoj zaboraviti riječi "proročice" Vange: "Kada bi rekla ljudima sve što vidim i znam oni bi isti tren željeli napustiti ovaj svijet." ...

...i da te pitam za jedan osjećaj... taj osjećaj se pojavljuje svaki put kada se ispunim čistom ljubavlju i pozitivnom energijom, katkad i pri mirovanju uma (nekoj blagoj meditaciji) - tada u meni kao da mi kroz žile, meso, kožu prolaze crvići koji istovremeno rastu i pune se energijom, a oko Anahate osjećam ogromnu količinu energije sa nevjerojatnom toplinom, i u tom trenutku osjećam ogromnu promjenu u sebi - kao da bi u tom trenutku mogao pretrčati kilometre, skočiti sa zemlje na zgradu {čak i znam koji je osjećaj potrebno stvoriti da bi mogao činiti takve stvari (osjetio sam ga u snu više puta i rečeno mi je) ali NE ZNAM kako STVORITI taj osjećaj u sebi iz ničega...} učiniti štogod me volja, ali taj osjećaj traje svega par sekundi i taman kada mi krene prema dlanovima samo prestane... također ako se krenem skoncentrirati na to opet nestane... već sam shvatio da ju mogu nekako kontrolirati kada ne razmišljam umom o toj energiji već duhom ali nije mi jasno kako to izvježbati...(??) imam osjećaj da mogu upravljati tom energijom bez ikakvog problema, ali nisam još dokučio kako točno... može savjet kakav? ...i po mogućnosti da ne uključuje samo meditaciju...

I ne moraš se bojati, rečeno mi je već da ako ću ikada pokušati iskoristiti išta od toga u svoju korist na uštrb ili štetu drugom čovjeku da isti tren gubim sve... to i je jedan od razloga zašto ne brzam, baš kako ne bi nesvjesno povrijedio nekoga i pozdravio se sa svime hehe

Hvala unaprijed na utrošenom vremenu
Tai Chi - porguglaj , kao borilačka vještina, međutim stvar je buđenje unutarnje enrgije i kretanje iste kroz tijelo pa i dalje . nadam se da sam pomogao . btw intersantna priča . Hvala
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 15:47   #76
Quote:
AnPa kaže: Pogledaj post
...poput osjećaja kratke ujedno i veoma glatke dlake pod prstima... tog osjećaja sam se sjetio maloprije... vezano uz 2008. ...kao da sam ih gladio ili nešto...

...i nisam bio sâm... bio je još netko uz mene... žena, ili djevojka, možda čak i trudnica... nisam siguran...

znači li to ikome išta??

...dolazim do nekih saznanja i zaključaka, i osjećam kao da sam sve bliže odgovorima ali više o tome kada ću imati nešto pametnije i smislenije za napisati... odnosno kada ću znati i sâm što mi je pisati...

...ne mogu vam opisati kako se osjećam u posljednje vrijeme... kao da je sve ništa... laž... samo projekcija našeg vlastitog uma...

...jedna starija osoba mi je jednom prilikom rekla da ukoliko na određeno pitanje ne mogu naći odgovor da si postavim novo pitanje kao odgovor i da onda na njega pokušam odgovoriti... ali trenutačno sam u beskonačnom loopu... da se razumijemo - sve zapisujem tako da imam hrpu word dokumenata punih raznoraznih pitanja/odgovora/zaključaka ali zamolio bi vas da mi kažete svoje mišljenje na odgovaranje pitanjem - koliko vam to ima smisla?

...i još jedno pitanje - je li itko od vas ikada uspio razmišljati u mislima? ...odnosno imati misao unutar misli? ...u zadnje vrijeme se igram s time ali svaki put kada se počnem igrati s time osjećam kao da činim nešto... ne znam kako opisati taj osjećaj :/ ...istovremeno nemoguće i bezobrazno... kompliciran osjećaj :/

...i molim vas... (zbog ovoga sam odlučio editirati post) ...nemojte pisati kao da ste 100% sigurni u svoje zaključke kada pričate o vanzemaljcima i slično... ne znam, kao da ste u najmanju ruku sve posvjedočili sami a ne došli do raznih saznanja preko interneta... možete pisati u okviru određenih mogućnosti kao naprimjer duhovna i osobna iskustva ali držite se realnosti ljudi... mislim znam da je to na ovakvoj temi doista teško ali već sam rekao - molim vas nemojte pisati tuđa iskustva i tuđe zaključke već samo vaše osobne... za mene ne postoje niti greysi, niti nordijci, niti bilo koja druga rasa dokle god ju ne vidim vlastitim očima - shvaćate?? ...molim vas držite se nekih realnih okvira. Zašto ovo pišem? Ponajprije zbog "oss"-a zbog kojeg dobivam osjećaj da je magistrirao svemirske znanosti još prije 3 tisućljeća i da će nam u najmanju ruku objasniti tko je Kreator... ...mislim hvala na postu oss ali shvati da je bilo tko mogao snimiti video i postati ga na youtube... zato vjerujem samo određenim izvorima koji su na neki način povezani sa pričom i koji mi mogu posvjedočiti vjerodostojnost iste... ...molim vas držite se nekih okvira realnosti... ...znam da je to teško na ovakvim temama ali potrudite se koliko je to moguće...
Hvala vam!
Moram priznati da me jako ova tema zainteresirala, ugodno gubim vrijeme na poslu (baš ga i nema) . Naime moj još jedan savjet ti je da se držiš onoga što ti najbolje leži , akoje to meditacija idi dublje , kvalitetnije (posti). Ukoliko misliš imati više tehnika ili metoda tim ti je teže ali doboro to je neko moje mišljenje. Ukoliko ti je ovako lakše samo deri.
Da i ja malo zapišem neke svoje sposobnosti. Iamo sam negdje 3-4 sna koja su mi uvjek ostala WTF , nikad ih nisam zaboravio.
1. Odron zemlje u mjestu blizu mog rođenja , budim se to podne (11mrtvih u Peru odron zemlje ) još neznam koliko je turista ostalo zarobljeno
2. Užasnu noćnu moru gdje je neki lik stajo drito meni iznat face i počeo vrištati ( zvuk je bio jako čudan kao polukompjuterski) -neznam što se dogodilo taj dan
3. U indiji u Pm sam sa nekavim bijelim ljudima odnosno dugokose bjle kose ko Legolas ...dolazio je potres cijeli hram se rušio , meni je bilo rečeno da sjedenm u nekvu kupku napravljenu od mramora. Nekavi opaki zvuk se čuo u tom trenutku sam lego cijeli u vodu i probudio sam se.(nisam pratio medije nisam pa neznam jel bio negdje potres)
4. Ovo sam sanjao od svoje 12 godine pa i do sada . U vodi sam nemogu disati i shvaćam da j egotovo umirem (jedno 10 tak puta ). Odjednom 11. put udahnem i disem u vodi i plivam podvodnim gradovima (preljepo)
I sada nakon več gotovo 15 godina sanjam da sam u vodi ali svaki put mogu disati i nečudim se što mogu to napraviti (ponekad sam svjestam da sanjam jer mi logika proradi da sam čovjek i nema škrge )
Eto hvala na postu i thredu nadam se da sam i ja malo zaintrigrao vas i da mi možete protumačiti to .
A za kolegu koji je načeo ovu temu mogu reći samo još jednu stvar , samo hrabro . Neznam jesi li čuo za Plaedijance (nisam siguran koliko su vjerodstojni, nešto sam kreni čitati ali mi djeluju pre pre sektaški odnosno štiva su ima tavog stila , odnosno naglašavaju tvoju važnost što sam lčitaš njihova " poslanstva") zato sam i ono nekaok rezerviran za njih
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 06:15   #77
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
Tai Chi - porguglaj , kao borilačka vještina, međutim stvar je buđenje unutarnje enrgije i kretanje iste kroz tijelo pa i dalje . nadam se da sam pomogao . btw intersantna priča . Hvala
Tai chi je super Nešto najzanimljivije što sam našao na internetu.

Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
2. Užasnu noćnu moru gdje je neki lik stajo drito meni iznat face i počeo vrištati ( zvuk je bio jako čudan kao polukompjuterski) -neznam što se dogodilo taj dan
Doživio sam isto. Čudan osjećaj.

Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
4. Ovo sam sanjao od svoje 12 godine pa i do sada . U vodi sam nemogu disati i shvaćam da j egotovo umirem (jedno 10 tak puta ). Odjednom 11. put udahnem i disem u vodi i plivam podvodnim gradovima (preljepo)
I sada nakon več gotovo 15 godina sanjam da sam u vodi ali svaki put mogu disati i nečudim se što mogu to napraviti (ponekad sam svjestam da sanjam jer mi logika proradi da sam čovjek i nema škrge )
Eto hvala na postu i thredu nadam se da sam i ja malo zaintrigrao vas i da mi možete protumačiti to .
Čitao sam ovih dana o lucidnim snovima. Opisani su razni znakovi po kojima možemo u snu postati svjesni:

- mogućnost disanja pod vodom,
- letenje i veliki skokovi,
- obojeno nebo
- problemi sa hodanjem i trčanjem
- nemogućnost vrištanja
- da li imaš neke moći?
- deformacije predmeta ili nepravilna veličina istih
- problemi s čitanjem tekstova
- nepravilan odraz u zrcalu
- električni uređaji i svjetla ne rade


Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
A za kolegu koji je načeo ovu temu mogu reći samo još jednu stvar , samo hrabro . Neznam jesi li čuo za Plaedijance (nisam siguran koliko su vjerodstojni, nešto sam kreni čitati ali mi djeluju pre pre sektaški odnosno štiva su ima tavog stila , odnosno naglašavaju tvoju važnost što sam lčitaš njihova " poslanstva") zato sam i ono nekaok rezerviran za njih
Svi izvori dobro dođu ako im slijepo ne vjerujemo. Čak i kada se radi o manipulaciji, možemo izvući nešto istine i korisnih savjeta.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 08:51   #78
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Tai chi je super Nešto najzanimljivije što sam našao na internetu.



Doživio sam isto. Čudan osjećaj.



Čitao sam ovih dana o lucidnim snovima. Opisani su razni znakovi po kojima možemo u snu postati svjesni:

- mogućnost disanja pod vodom,
- letenje i veliki skokovi,
- obojeno nebo
- problemi sa hodanjem i trčanjem
- nemogućnost vrištanja
- da li imaš neke moći?
- deformacije predmeta ili nepravilna veličina istih
- problemi s čitanjem tekstova
- nepravilan odraz u zrcalu
- električni uređaji i svjetla ne rade





Svi izvori dobro dođu ako im slijepo ne vjerujemo. Čak i kada se radi o manipulaciji, možemo izvući nešto istine i korisnih savjeta.
ovo što si opisao gore je točo to. Ima jenda šema kako skužiti da sanjaš ali radi se o automatizmu. Naime svake noći prije spavanja pogledaš u papirić gdje si nešto napisao (bilo što), i svako jutro isto to napraviš. Stvar je u tome da kada sanjaš isto se kao "budiš" pa počinje san , međutim u tome trenutku taj automatizam bi trebao proraditi i odmah bi trebao pogledati na papiriću što piše (papirić bi trebao bitu u đepu ,piđame ili tako nešto) tako da se refleksno hvataš za đep. Naravno kada u snu kreneš čitati skužiš da sanjaš i onda počinje šou , mada se meni slična situacija događa (primjer gledam nekaj u mobitel i kužim da nevidim niš) odma mi počne teći misao lucidnog sanjanja i krene mada nemogu ga iskontrlirati do kraja kao da me nešto koći odnosno nemogu materijalizirati sve kompletno ,dva puta jesam uspio možda.

A što se tiče izvora , mogu reći da se slažem , mada mi je teško nešto čitati kada vidim da se radi o manipulaciji pa sa rezervacijom onako čitam.

Nego može pitanjce , vjeruje te li u tamne sile odnosno zlo ? . Ja nisam bio neki veliki vjernik zla kao takvog , nego što sam stariji to mi više ima smisla da postoji jer je ovaj naš svijet baziran na DUALNOSTI pa mi zato ima smisla .
Želim Vam ugodan dan
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 05:07   #79
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
ovo što si opisao gore je točo to. Ima jenda šema kako skužiti da sanjaš ali radi se o automatizmu. Naime svake noći prije spavanja pogledaš u papirić gdje si nešto napisao (bilo što), i svako jutro isto to napraviš. Stvar je u tome da kada sanjaš isto se kao "budiš" pa počinje san , međutim u tome trenutku taj automatizam bi trebao proraditi i odmah bi trebao pogledati na papiriću što piše (papirić bi trebao bitu u đepu ,piđame ili tako nešto) tako da se refleksno hvataš za đep. Naravno kada u snu kreneš čitati skužiš da sanjaš i onda počinje šou , mada se meni slična situacija događa (primjer gledam nekaj u mobitel i kužim da nevidim niš) odma mi počne teći misao lucidnog sanjanja i krene mada nemogu ga iskontrlirati do kraja kao da me nešto koći odnosno nemogu materijalizirati sve kompletno ,dva puta jesam uspio možda.

A što se tiče izvora , mogu reći da se slažem , mada mi je teško nešto čitati kada vidim da se radi o manipulaciji pa sa rezervacijom onako čitam.

Nego može pitanjce , vjeruje te li u tamne sile odnosno zlo ? . Ja nisam bio neki veliki vjernik zla kao takvog , nego što sam stariji to mi više ima smisla da postoji jer je ovaj naš svijet baziran na DUALNOSTI pa mi zato ima smisla .
Želim Vam ugodan dan
Ima dosta takvih tehnika lucidnog sanjanja Npr. da barem 10 puta dnevno pogledaš u svoje ruke i pitaš se da li sanjaš? Kada si u snu, ponoviti ćeš to, te vidjeti da ti ruke svijetle, imaju višak ili manjak prstiju, možda će izgledati kao ruke izvanzemaljca itd. Po tome odmah shvatiš da je to san.

Manipulativni tekstovi obično sadrže 3 istine na jednu laž. Samo trebaš prepoznati laž, te izvući ostale korisne istine Drugim riječima, niti jednom izvoru ne slijepo vjerovati, neovisno koliko istina kaže.

Postoji dobro i zlo. Upravo se susrećemo s jednim i drugim u ovim fizičkim životima. No u suštini, to su samo uloge koje naše duše igraju.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 06:36   #80
Quote:
AnPa kaže: Pogledaj post
Što kada bi ti rekao da kada bi mi pričao ovo prije par mjeseci da bih ti rekao da si lud k'o kupus jer tada nisam vjerovao u postojanje demona (oni se pobrinu za to)... ali tek sam nedavno pokopčao neke stvari iz svoga života - ranije događaje, ono što se dešavalo poslije i ovo sada... i ne znam kako da vam to kažem... ali vjerujem u Kreatora, vjerujem da mi je on dao život jer od 2008. to vjerujem sam od sebe ali sada... sada sam došao do jednih potpuno raznih saznanja... ništa nije tako crno i bijelo a istovremeno su doista dve potpune razlike... boli glava



Kasno... da si mi barem to rekao prije 5-6 godina kada sam prvu put odlučio pokušati "prizivanje duhova", odnosno nekromantiju... samo tada sam vjerovao isto što sam vjerovao do prije neki dan - da je naša duša besmrtna sama od sebe i da se može pričati sa mrtvima... ne, uistinu nije, nismo mi koji biramo o tome... gdje bi bio smisao ovoga svega kada bi svatko mogao činiti što mu je volja?? ...nitko nije besmrtan a oni koji pričaju sa "svojim bližnjima" pričaju sa demonima... nisam niti sam vjerovao u isto ali onda sam pokopčao neke stvari koje su mi se dešavale kroz život i pri "prizivima"... i upravo zato ti i vjerujem jer sam sâm donedavno bio opsjednut... i to nimalo blagim momkom... heh ...nemoj zaboraviti činjenicu da demoni znaju sve o svakome, ne svi, ali određeni imaju određene stvari sa kojima se trebaju pozabaviti... baš kako mi imamo tehničare, astrologe itd. tako su se isto oni podijelili na razno razne zadatke - znam da zvuči smiješno ali uistinu je tako...

Kakve je posljedice ostavilo na moj život moja opsjednutost?? Katastrofalan... uistinu katastrofalan... u detalje ne bih išao ali ne mogu ti jednostavno opisati koliko želim naprašiti tur svim demonima u svemiru...

Upravo iz tog razloga sam želio otići za egzorciste jer sam i sâm imao osobnog iskustva u tome dovoljno da povjerujem u demone ali sam onda dobio još novih saznanja... i sada više nisam siguran niti sam što bih... ne znam više što bih mislio.. kada bi barem mogao popričati sa Kreatorom da mi da par odgovora kako bi mogao dobiti daljnje smjernice što mi je činiti... priča je puno kompliciranija nego što mi to uopće možemo zamisliti a opet tako jednostavna da glava boli... zato Crkva i šuti o svim tim informacijama jer, u najmanju ruku, ljudi bi ih počeli blijedo gledati na čemu su... glava mi puca od svih tih informacija... i ono što je najgore počelo mi se dešavati upravo ono što nisam nikada želio da mi se počne dešavati - više ne mogu razlikovati dobru informaciju od loše, ne istinitu od lažne, već dobru od loše... ali znam jedno što ću uvijek znati - težiti ću dobru, sreći, ljubavi do zadnjega daha jer sam se uvjerio u kakvu smo prljavu bitku upleteni...



...ovo je sada komplicirano za objasniti ali pokušati ću ti ovako objasniti baš kao što je meni jedna osoba:

Zamisli uđeš u trgovinu slatkišima kao dijete. Dijete neka nam predstavlja čovječanstvo, a trgovina slatkišima svemir. Mi kao dijete možemo dostići samo prve tri police u dućanu dok su nam ostale van dosega ruke. Tako je trebalo i biti dok ne odrastemo i ne budemo sposobni dohvatiti više police. ...ali u jednom trenutku je došao jedan stariji gospodin koji je došao i pružio ti bombonijeru sa 7. police. On tada nije znao da će napraviti nešto što će dijete izbaciti van ravnoteže ali je napravio upravo to jer dijete više nije željelo bombone sa prve tri police već je samo razmišljao kako doći do sedme. Tu je došlo do "velike svađe" između roditelja djeteta i gospodina koji je odlučio dodati bombonijeru djetetu. ...a dijete? Dijete sada ispašta jer mu nedostaje poznavanje slatkiša sa prve tri police ali i dalje želi bombonijeru sa sedme police...

Ukoliko ćeš htjeti dublje u ovu temu - inbox



Zoki zna, ali vrlo vjerojatno ima i razloge zašto ne želi reći nešto... baš kao i ja... ali moram ti isto tako reći da više niti sam nisam siguran što znam... došao sam do te točke količine informacija da više niti sam ne znam što mi je misliti...
Evo sad bez ikakve zajebancije govorim ovo, interesantan mi je ovaj tvoj tekst i ja kao osoba koja je 100 % uvjerena da je sve ovo (život/smrt) priroda i da ne postoje duše/demoni/bogovi/astralne projekcije/meditacije/super tajne, želim da mi kažeš što da ja to napravim da prizovem te demone o kojima pričaš. Kažeš "bolje se nemoj igrati s time" evo to me baš zaintrigiralo da se poigram sad sam baš napaljen još više, daj mi ukratko reci što si ti to prizivao i kako ili mi daj neki link, ja sam 100 % uvjeren da se apsolutno ništa neće desiti a napravit ču što mi kažeš (izuzevši naravno neke abnormalne gluposti )
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:33.