Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2015., 09:30   #81
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Ima dosta takvih tehnika lucidnog sanjanja Npr. da barem 10 puta dnevno pogledaš u svoje ruke i pitaš se da li sanjaš? Kada si u snu, ponoviti ćeš to, te vidjeti da ti ruke svijetle, imaju višak ili manjak prstiju, možda će izgledati kao ruke izvanzemaljca itd. Po tome odmah shvatiš da je to san.

Manipulativni tekstovi obično sadrže 3 istine na jednu laž. Samo trebaš prepoznati laž, te izvući ostale korisne istine Drugim riječima, niti jednom izvoru ne slijepo vjerovati, neovisno koliko istina kaže.

Postoji dobro i zlo. Upravo se susrećemo s jednim i drugim u ovim fizičkim životima. No u suštini, to su samo uloge koje naše duše igraju.
Ovo boladna kako znati prepoznati dobru laž? Tehnike neke znaš ?Lijepo rečeno za dobro i zlo nego misliš li da su definirane od rođenja ili stjecajem okolnosti odnosno životnim putem i da li je "zla" osoba sposbna za promjenu u "dobru" osobu
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 07:47   #82
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
Ovo boladna kako znati prepoznati dobru laž? Tehnike neke znaš ?

Lijepo rečeno za dobro i zlo nego misliš li da su definirane od rođenja ili stjecajem okolnosti odnosno životnim putem i da li je "zla" osoba sposbna za promjenu u "dobru" osobu
Nemam neke posebne tehnike. Pratim ton govornika, energiju koju odašilju riječi. Ako osjetim da namjerno odašilje strah, a zatim sebe i svoje riječi predstavlja kao spasitelja, tada se vjerojatno radi o manipulaciji.

Osim toga, u sebi usporedim neke činjenice sa već naučenim, svojim i tuđim iskustvima, riječima duhovnosti i znanosti. Ako se sve poklapa, vjerojatno se radi o istini. No kada nije tako, postajem oprezniji. Zvuči komplicirano, ali zapravo to sve sagledam u par sekundi.

Po pitanju dobra i zla sve je moguće. Neki pojedinci od rođenja teže tome, na druge utječe okolina. Neki se promijene, neki ne. No to nije niti važno. Sve je jedna velika igra. I kao dobar film, i ova igra mora imati dvije strane da bi bila zabavna.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 20:02   #83
Malo sam čitao ovu temu i zanimljive stvari pišete, ali...
Morao sam primjetiti da konstanto pišete o snovima i kao nekakvim putovanija da izlazite iz tijela.

To nije istina, mozak je jedan moćan organ i može vas lako zavarati. Koliko sam ja upućen dok se sanja ispušta se dmt i stoga je moguće zamišljati/sanjati naprednije snove koji se čine stvarnima i možda se nekima čine da imaju izvantjelesena iskustva. Mislim da to ovisi o mozgu osobe i kako se na koji san ispusti koliko tih kemikalija ili čega već u mozgu. No to nije niti bitno poanta je da je to sve varka. To je moždana iluzija i tu možete vidjeti moć mozga. Morao sam ovo napisati jer me stegne oko srca kad čitam koliko ljudi polažu nade u obične snove i koliko ih analiziraju. Na kraju dana htjeli vi to priznati ili ne svaki san bio on veoma realan ili manje, ili pak toliko realan da vam se ćini da je to nekakvo izvantjelesno iskustvo, je na kraju krajeva još uvijek običan san koliko god vi to zanijekali to je sve iluzija, sve što sanjate sanjate samo zato iz tog razloga što ste za vrijeme svoga života nebitno u koje doba starosti, to vidjeli, čitali o tome ili slušali. Nitko ne sanja nešto što nikada nije vidio.

Netko je spoemnuo da je sanjao guštere, jedini razlog zašto si ih sanjao je jer si čitao knjige davida ickea ili gledao njegove seminare. I ja sam također pročitao par njegovih knjiga ali čisto iz razloga jer su mi bile zanimljive. Također sam i ja sanjao guštere, ali moraš shvatiti da jedini razlog zbog kojeg si ti to sanjao (i ja isto također) je taj jer si pročitao to u knjizi i onda zamislio kako to izgleda (doduše knjiga ima i slika tih guštera stoga ih je mozak samo izmemorirao i kreirao drugačije u tvom snu), gušteri ne postoje i uvjeren sam da i sam david icke je također uvjeren u to, ali što više stari sve je teže pisati nove knjige iz razloga što je i njemu jedini i prvenstveni cilj da preživi i zaradi novce za svoju obitelj stoga kako vrijeme prolazi mora izmišljati nove priče teorije i teme kako bi imao što prodavati, jer iovako piše dosta istih stvari stoga ne može pisati sve isto pa iz toga proizlaze nove teorije o mjesecima, gušterima itd itd.

Netko je spominjao droge, da to je istina svaki narkoman će ti reći da je on prosvjetljen, napredan, izvantjelesna iskustva yadda yadda yadda. Na kraju on nije ništa već jadnik koji muči svoje tijelo drogama da bi imao privid iluzije kad on to poželi ili može uzeti a ne samo tu i tamo kad sanja. Stoga ako si to pitao ako se drogiraš daj sve od sebe da prestaneš s tim i okreneš se zdravom životu.

Eto možda zvuči malo napadački ali budite uvjereni da nikoga ne napadam već mi je bilo teško čitati koliko ljudi volje i nade polažu u snove ili ti ga projekciju i perfektnu iluziju najmoćnijeg organa kao što je mozak. Postoji razlog zašto je mozak glavni organ i svime upravlja. Mi koristimo 100 % mozga onaj mit da koristimo 10 % mozga je totalna nebuloza.

"Myths which are believed in tend to become true..."
Isto vrijedi i za izvantjelesna iskustva,dejavu i živote poslije smrti.
Sve ovo je priroda i realnost, ako ne vjerujete u to, zamolite da vas netko udari u lice, kad krv prošljika uvjeren sam da će te biti 100 % sigurni da niste u matrici,programu, duša u tijelu itd. nego da ste kratko i jednostavno u realnosti

Glavni razlog zašto sam napisao ovoliki post je zbog gospodina koji je naveo da se pokušao ubiti da bi otišao duhom iz ovog tjela, to me jako pogodilo makar inače i nisam neka emotivna osoba s toga sam htio samo iznjeti svoje mišljenje da se ne vrijedi ubiti za iluziju na koju je prevaren. Živi život dok možeš jer vjeruj mi kad umreš bit će ti kao i prije nego što si se rodio, nećeš postojati i neće biti nikakvih izvantjelesnih iskustava. I duhom i tijelom bit ćeš ugašen, zauvijek.
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 06:11   #84
Poštujem tvoja vjerovanja PhillHeath. Ipak, ne mogu se složiti jer previše toga neobjašnjivog. Npr. mnogi dožive precizne snove o budućnosti. Tokom astralne projekcije mogu vidjeti što se zbiva u stvarnom svijetu ili mogu s nekime komunicirati, pa poslije shvate da se oboje sjećaju te komunikacije. Postoje i tisuće dokaza reinkarnacije. Samo je dr. Ian Stevenson istražio i dokumentirao preko 2500 slučajeva djece koja se sjećaju jezika, gradova, zanimanja i tajni obitelji iz prošlih života.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 14:28   #85
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
Malo sam čitao ovu temu i zanimljive stvari pišete, ali...
Morao sam primjetiti da konstanto pišete o snovima i kao nekakvim putovanija da izlazite iz tijela.

To nije istina, mozak je jedan moćan organ i može vas lako zavarati. Koliko sam ja upućen dok se sanja ispušta se dmt i stoga je moguće zamišljati/sanjati naprednije snove koji se čine stvarnima i možda se nekima čine da imaju izvantjelesena iskustva. Mislim da to ovisi o mozgu osobe i kako se na koji san ispusti koliko tih kemikalija ili čega već u mozgu. No to nije niti bitno poanta je da je to sve varka. To je moždana iluzija i tu možete vidjeti moć mozga. Morao sam ovo napisati jer me stegne oko srca kad čitam koliko ljudi polažu nade u obične snove i koliko ih analiziraju. Na kraju dana htjeli vi to priznati ili ne svaki san bio on veoma realan ili manje, ili pak toliko realan da vam se ćini da je to nekakvo izvantjelesno iskustvo, je na kraju krajeva još uvijek običan san koliko god vi to zanijekali to je sve iluzija, sve što sanjate sanjate samo zato iz tog razloga što ste za vrijeme svoga života nebitno u koje doba starosti, to vidjeli, čitali o tome ili slušali. Nitko ne sanja nešto što nikada nije vidio.

Netko je spoemnuo da je sanjao guštere, jedini razlog zašto si ih sanjao je jer si čitao knjige davida ickea ili gledao njegove seminare. I ja sam također pročitao par njegovih knjiga ali čisto iz razloga jer su mi bile zanimljive. Također sam i ja sanjao guštere, ali moraš shvatiti da jedini razlog zbog kojeg si ti to sanjao (i ja isto također) je taj jer si pročitao to u knjizi i onda zamislio kako to izgleda (doduše knjiga ima i slika tih guštera stoga ih je mozak samo izmemorirao i kreirao drugačije u tvom snu), gušteri ne postoje i uvjeren sam da i sam david icke je također uvjeren u to, ali što više stari sve je teže pisati nove knjige iz razloga što je i njemu jedini i prvenstveni cilj da preživi i zaradi novce za svoju obitelj stoga kako vrijeme prolazi mora izmišljati nove priče teorije i teme kako bi imao što prodavati, jer iovako piše dosta istih stvari stoga ne može pisati sve isto pa iz toga proizlaze nove teorije o mjesecima, gušterima itd itd.

Netko je spominjao droge, da to je istina svaki narkoman će ti reći da je on prosvjetljen, napredan, izvantjelesna iskustva yadda yadda yadda. Na kraju on nije ništa već jadnik koji muči svoje tijelo drogama da bi imao privid iluzije kad on to poželi ili može uzeti a ne samo tu i tamo kad sanja. Stoga ako si to pitao ako se drogiraš daj sve od sebe da prestaneš s tim i okreneš se zdravom životu.

Eto možda zvuči malo napadački ali budite uvjereni da nikoga ne napadam već mi je bilo teško čitati koliko ljudi volje i nade polažu u snove ili ti ga projekciju i perfektnu iluziju najmoćnijeg organa kao što je mozak. Postoji razlog zašto je mozak glavni organ i svime upravlja. Mi koristimo 100 % mozga onaj mit da koristimo 10 % mozga je totalna nebuloza.

"Myths which are believed in tend to become true..."
Isto vrijedi i za izvantjelesna iskustva,dejavu i živote poslije smrti.
Sve ovo je priroda i realnost, ako ne vjerujete u to, zamolite da vas netko udari u lice, kad krv prošljika uvjeren sam da će te biti 100 % sigurni da niste u matrici,programu, duša u tijelu itd. nego da ste kratko i jednostavno u realnosti

Glavni razlog zašto sam napisao ovoliki post je zbog gospodina koji je naveo da se pokušao ubiti da bi otišao duhom iz ovog tjela, to me jako pogodilo makar inače i nisam neka emotivna osoba s toga sam htio samo iznjeti svoje mišljenje da se ne vrijedi ubiti za iluziju na koju je prevaren. Živi život dok možeš jer vjeruj mi kad umreš bit će ti kao i prije nego što si se rodio, nećeš postojati i neće biti nikakvih izvantjelesnih iskustava. I duhom i tijelom bit ćeš ugašen, zauvijek.
vidim poručio si ili čitao Strassmana (intersantna knjiga , opisi su mi jako brutalni ) . Ukoliko je DMT u pitanju a uvjeren sam da je sa nekakog fizičkog gledišta, a i ima smisla jer kako bi onda drugčije mogao objasniti san nego korz neku vrstu triptamina. Ljepo post nemislim da napadaš nego si iznio neke znastvenme činjenice koje pak opet nemogu dokazati da li je daj "trip" stvaran ili nije . Mozak ga simulira , iste funkcije su u mozgu kada simulira ili kada doživljava . Sotoga po meni DMT jako ljepo objašnjava biološku stranu svnova i " vizija" itd itd. Budistitčki svećenici iamju disciplinu meditiranja u 3 ujutro . Zašto ?. Zato što je u tom dobu tijelo i mozak u stanju "spavanja" ondnoso DMT u tom dobu najviše se izlučuje pa su te meditacije i najmoćnije. Hvala na razmišljanju . Preporućio bih ti ako smijem jednog interasntnog čovjeka nažalost umrlog.
Terence Mckenna, jednog od vodečih psihonauta ovog vijeka . Njegovi detalji opisi su brutalani . njega ti spominjem jer je on jako puno uzimao substance te opisivao što mu se točno događa .
Njegova DMT iskustva su jako smješna, i zanimljiva obavezno poslušati ili pogledati nečeš požaliti. Pitanje za grupu ukoliko ste upoznati sa njegopvim radom!?
Što mislite o viđenju gnomova (DMT iskustva) , nije bio jedini koji ih je vidio.
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 14:37   #86
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Nemam neke posebne tehnike. Pratim ton govornika, energiju koju odašilju riječi. Ako osjetim da namjerno odašilje strah, a zatim sebe i svoje riječi predstavlja kao spasitelja, tada se vjerojatno radi o manipulaciji.

Osim toga, u sebi usporedim neke činjenice sa već naučenim, svojim i tuđim iskustvima, riječima duhovnosti i znanosti. Ako se sve poklapa, vjerojatno se radi o istini. No kada nije tako, postajem oprezniji. Zvuči komplicirano, ali zapravo to sve sagledam u par sekundi.

Po pitanju dobra i zla sve je moguće. Neki pojedinci od rođenja teže tome, na druge utječe okolina. Neki se promijene, neki ne. No to nije niti važno. Sve je jedna velika igra. I kao dobar film, i ova igra mora imati dvije strane da bi bila zabavna.
Slažem se za prvo boldano tako i ja nekako. Kada kažeš u sebi neke činjenice provjeriš (rad mozga ili )? Logika zaključivanja i to . Znaš počeo sam Gurjieffa i uspenskog malo čitkarati , moram priznati jako su me oduševili mada nisam bio nekavi veliki fan njihov jer su to sve stvari koje objektivno nemožeš doakazati . Sada radim na sebi "samopromatranje" i uviđam da su dosta toga znali. koliko se sjećam od frenda sto mi je prepricavao da za " psihopate" (zle ljude ) je prekasno da rade na sebi jer su previše "oštečeni" . Komnetari , zahvaljujem . LP
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 16:16   #87
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Poštujem tvoja vjerovanja PhillHeath. Ipak, ne mogu se složiti jer previše toga neobjašnjivog. Npr. mnogi dožive precizne snove o budućnosti. Tokom astralne projekcije mogu vidjeti što se zbiva u stvarnom svijetu ili mogu s nekime komunicirati, pa poslije shvate da se oboje sjećaju te komunikacije. Postoje i tisuće dokaza reinkarnacije. Samo je dr. Ian Stevenson istražio i dokumentirao preko 2500 slučajeva djece koja se sjećaju jezika, gradova, zanimanja i tajni obitelji iz prošlih života.
Normalno i koliko god netko sve to pokusao "znanstveno" objasniti nema sanse jer objasnjenja nema. Mi znamo jako malo toga i mozak je velikoj vecini zakljucan, vrlo mali broj ima sposobnost da ga otkljuca, u biti vjerujem da to moze svatko, ali jako velik broj ljudi je jos uvijek ogranicen za tako nesto.
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 18:29   #88
Zoki molio bih link za ove tisuće dokaza reinkarnacije ili nekakve video priloge.
Inače nisam čitao Strassmana, LisenSvihPrava ali sam pročitao još davno zbog čega sanjamo pa sam na tome temeljio svoja razmišljanja
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 18:54   #89
Imas brdo knjiga i dokumentaraca samo ukucaj u google. Zoki ako imas koji za preporucit napisi.
Sta se snova tice i mozga to je totalno neistrazeno podrucje i sama sam imala snove sa dozivljajima kakvih nema ni u sf filmovima niti gdje drugdje gdje bi mogla to "pokupit".
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 06:28   #90
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
Zoki molio bih link za ove tisuće dokaza reinkarnacije ili nekakve video priloge.
Inače nisam čitao Strassmana, LisenSvihPrava ali sam pročitao još davno zbog čega sanjamo pa sam na tome temeljio svoja razmišljanja
Evo jednog teksta o tome, da mogu svi ovdje pročitati:

Postoji velik broj autora koji tvrde da su putem hipnoze istražili ili čak dokazali da čovjekova suština nadživljava fizičku datost. Međutim , problem s takvim “dokazima” je što se ne mogu smatrati znanstvenima,...naime, hipnoza i njene izvedenice poput regresije ne mogu se smatrati pouzdanom znanstvenom metodom.
Značenje Stevensonovog rada je u tome da on u svojim istraživanjima nije rabio takvu vrst metoda, već naprotiv, rabio je jednu od najpouzdanijih, ako ne i najpouzdaniju, znanstvenu metodu,...detektivsku metodu.
--
Metodičkim pristupom Stevenson je dokumentirao detaljan iskaz svakog djeteta (koje je tvrdilo da se sjeća prošlog života), a potom je identificirao preminulu osobu s kojom se dijete identificiralo uvidom u relevantne pisane sadržaje, bilo dokumentaciju matičnog ili župnog ureda, policijske izvode ili arhivske materijale službenih institucija te novinske članke. Na taj način je verificirao činjenice vezane uz život preminule osobe te je bio u mogućnosti usporediti ih sa iskazima baziranim na djetetovu sjećanju.
Važan segment njegovog istraživanja je otkriće korelacija između položaja madeža i deformacija (iskrivljeni prsti, ruke, noge) na djetetovom tijelu i mjesta na tijelu preminule osobe na kojima je preminuli zadobio fatalne ozljede (probod, prostrijel).
Podatke ove vrste prikupio je na temelju uvida u arhiviranu medicinsku dokumentaciju te nalaza autopsije. Rezultate ovih istraživanja Stevenson je izložio u knjizi Reincarnation and Biology.

Ima zaista previše web stranica i videa na ovu temu, pa kreni od klasične wikipedije: http://en.wikipedia.org/wiki/Ian_Stevenson Poslužiti će da se upoznaš sa osnovama njegovog istraživanja, a zatim možeš potražiti detalje.

Prije 2 godine sam našao opise slučajeva koje je istraživao. Ne mogu to sad naći na kompu, a uskoro idem raditi pa ne stignem tražiti. Uglavnom, u jednom od njih pokazalo se točnim 50/54 izjava dječaka sa sjećanjem prošlih života. Dječak je čak znao gdje je sakrita puška u kući njegove "bivše" obitelji.

Na youtube samo upiši: "reinkarnation proof boy girl". Pogledaj što tebe najviše zanima.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 15:07   #91
Pošto niti sam ne volim da mi netko govori kako je što odlučio sam vas sve informirati na drugačiji način - stavivši videe iz kojih se mogu zaključiti korisne informacije te ću pustiti vama da sami zaključite što ćete već zaključiti. Također ću staviti još i jednu stranicu na kojima ima i par dokaza o svemu tome ali videi sami govore za sebe. Zamolio bih da se videi gledaju redoslijedom kojim sam ih stavio jer slijedeći video po redu daje odgovore na prethodni.

Prije svega bi vam želio pokazati koliko je zapravo isplativo vjerovati novinskim agencijama. Oni svi rade za istu stranu, vjerujem da su mnogi to već shvatili ali za one koji to još nisu shvatili evo jedan kratak video sa vijestima sa različitih televizijskih programa:

https://www.youtube.com/watch?v=PStpvviPgxk

Za one koji ne znaju o subliminalnim porukama kojima nam ispiru mozak molim vas samo iskoristite Google i Youtube i shvatiti ćete svrhu istih.


Prije nego što krenete dalje gledati videe zamolio bih vas da pogledate ovo, samo što to nije samo poruka poslana na mail već postoje i ogromni kameni blokovi sa tim istim natpisima (ne mogu se trenutačno sjetiti gdje su locirani ali ako itko zna o čemu pričam slobodno kaže), ali na ovom videu su ti natpisi prevedeni:

https://www.youtube.com/watch?v=0T8TPaNAGUM


TAKOĐER BI ŽELIO DA POGLEDATE JOŠ JEDAN VIDEO IMENA "ILLUMI CORP" NA YOUTUBEU (NEMOJTE SHAREATI DOTIČNI VIDEO NITI POD KOJIM UVJETIMA!!!)


Sada idem na ono zašto sam i odlučio objaviti ovaj post (ne planiram nikoga uvjeravati u nešto a slijedeći videi će vam sve lijepo reći)

1. https://www.youtube.com/watch?v=HETCyNavgCs - Medvedev

Prijevod razgovora sa Medvedevom je u opisu videa

2. https://www.youtube.com/watch?v=kR014_jY7po - Ljudi u crnom (dokumentarac koji je naveo Medvedev)

3. https://www.youtube.com/watch?v=1o_Qg4cNlJA - Anđeli i demoni razotkrivanje

4. https://www.youtube.com/watch?v=Gv25Yd-eSN8 - Vatikanse ubice: Ispovest bivšeg jezuite

5. https://www.youtube.com/watch?v=HpJ3yO4-Xpo - Zero point: Volume 1 (2. i 3. dio po mom mišljenju ne sadrže nekakve značajnije činjenice već samo puka nagađanja temeljena na zaključcima pojedinaca ali slobodno ih pogledate ako vas je volja)

6. https://www.youtube.com/watch?v=4apWOUNOx64 - Credo Mutwa interview (znam da je David Icke u pitanju, iskreno nisam niti sam fan istoga jer previše nameće svoje mišljenje ali nije u tome stvar, stvar je u tome što šaman priča)

7. https://www.youtube.com/watch?v=Kqgdiy7yX_U - ex FBI agent about Illuminati

8. (web stranica) - www.truthism.com - iako se ne slažem sa činjenicom da su nas ti zelene pi***ce koje se sakrivaju stvorili


Želio sam staviti još jedan video imena "illuminati plans for 2015 - killing billions of people" ali ta najbolja verzija je maknuta jučer - osobno sam se u to uvjerio
kada sam išao pogledati opet isti video te je to i jedan od razloga zašto sam i odlučio napraviti ovaj post ali sam vam zato prije stavio linkove videa koji sadržavaju sve te informacije koje su bile skupljene u tom jednom videu ali i više.

I sam sâm primijetio da ima direktnih kontradikcija sa informacijama iz videa ali vas zato molim da ostavite svoj um širom otvorenim i vidite povezanost između svega. Znam da nije jednostavno ali vjerujte mi da bi bio sretan da je meni netko dao sve ove videe na kupu prije više godina.

Zadnje uređivanje AnPa : 18.01.2015. at 16:13. Reason: Točno ime videa koji je maknut sa Youtube-a - ima sličnih ali taj o kojem ja pričam je maknut
AnPa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 15:14   #92
U što vjerovati na kraju? Razlučite sami iz videa putem svoje logike jer kako sam već rekao - ne planiram nametati svoje mišljenje drugima ali smatram da se odgovori nalaze u dotičnim videima.
Također držite na umu da su informacije koje su nam dostupne izmijenjene stotine puta prije nego što su došle do nas ali zato imamo intuiciju da nas vodi do točnih odgovora. Ukoliko netko želi još dokaza od razno raznih znasntvenika i arheologa da postam neka samo kaže.



DALJE ČITATI TEK UKOLIKO STE POGLEDALI VIDEE KOJE SAM STAVIO U POSTU PRIJE - zahvaljujem





ONO U ŠTO DEFINITIVNO NE VJERUJEM JE TO DA SU NAS TI ZELENI ŠUPCI (REPTILI) STVORILI KAKO JE I REČENO NA www.truthism.com . Zašto? Jer svugdje lijepo piše da nas je Kreator stvorio na vlastitu sliku i priliku a koliko sam shvatio ti šupci koji se skrivaju nemaju kap emocija. Kako bi onda mogli uopće stvoriti nekoga sa emocijama kao što smo mi ako im je to u potpunosti strani pojam? Baš i putem tog razmišljanja sam došao također do još jednog zaključka - da je naše tijelo i naš duh stvoren od različitih "bogova". Tu onda i postoji mogućnost da su naša fizička tijela stvorili reptili ali se postavlja pitanje tko je onda stvorio naše duše? Onda se također može zaključiti da naša fizička tijela uistinu jesu stvorena od strane reptila kako bi zarobili naše duše. ...i ako ste proučili svete spise (barem neke) možete uočiti da se govori o tome da je naša duša zarobljena (postoje čak i raznorazne indijanske [ne indijske] legende koje govore o tome).

Nemojte ovo previše pričati ljudima koji nisu zainteresirani za to (na svu sreću pa će ih s vremenom biti sve više) jer biste mogli po ekspresno brzom postupku završiti u Vrapču

Oni koji nisu u stanju vidjeti povezanost između dotičnih videa... što da vam kažem drugo nego da mi vas je žao i da vam želim više sreće drugi put.

U što ja vjerujem? Vjerujem u dobro jer iskreno više niti sam nisam siguran u što vjerovati u ovome svijetu ali vam mogu reći da mi puno toga smrdi u ovome svijetu... također vjerujem da se možemo sami spasiti od svega ali to uistinu moramo biti voljni sami i učiniti... ukoliko želite još videa ili dokaza po pitanju ičega -slobodno me kontaktirate u inbox kao što mnogi već jesu ili samo postajte zahtjev da želite još linkova/dokaza.

Postoji li mogućnost da je to SVE izrežirana predstava kako bi se sakrilo nešto još bitnije? Moguće, ali koliko mi intuicija govori ima nešto u svemu ovome...

P.S. Ispričavam se zbog neaktivnosti zadnjih dana ali imam puno posla pa ne stignem baš na 5 strana istovremeno

P.P.S. I još me netko bio tražio snimku ove kuglice u glavi - evo znam da će ovo sada zvučati kao da se pokušavam izvući ili nešto ali nigdje ne mogu naći tu snimku ali idem na pregled za manje od 3 mjeseca (na moj zahtjev) pa ću vam uploadati novi snimak - još bolje, zar ne?

...i ne brini PhillHeath neću se koknuti jer sam shvatio puno toga što bi vrlo rado da sam shvatio ranije

...sada odoh dalje raditi...

Lijep pozdrav svima

Zadnje uređivanje AnPa : 18.01.2015. at 15:23.
AnPa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 15:39   #93
...i da... ...za sve one koji misle da je ovo rezultat droga:

...želio sam napisati još samo kako više uopće ne konzumiram bilo kakve opijate (niti marihuanu) jer sam shvatio da takve stvari samo zamagljuju percepciju i moć donošenja odluka...

...tako da me baš sada zanima što ćete sada pripisati mojem donošenju odluka. Podsjećam da sam već bio kod psihijatara i da mi je rečeno da sam sasvim normalna osoba sa nadprosječnom inteligencijom (znači ne patim od šizofrenije i sličnih budalaština)) ...iako je jedan od pokušaja doktora bio da pripišu moje ponašanje šizofreniji zbog čega sam namjerno SVOJEVOLJNO otišao kod jednog od najboljih psihijatara sa 17 godina jer me zanimalo je li to doista to jer sam i sâm želio dobiti odgovor, ali kako rekoh već - jedino što je on zaključio je to da sam mrvicu lijen ali je rekao da to nije ništa neobično za ljude mojih kapaciteta...

...da čujem? Koji su sada razlozi mojim razmišljanjima? Molim vas, slušaju mi se takve teorije... takvi poput vas koji uvijek traže obrazloženje u nerealnim opravdanjima mi uvijek poprave dan... hvala bogu pa je imao je*en smisao za humor stvoriti svijet prepun takvih ljudi.

Srdačan pozdrav svima

Zadnje uređivanje AnPa : 18.01.2015. at 15:40. Reason: je*en
AnPa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 20:37   #94
Quote:
AnPa kaže: Pogledaj post
...i da... ...za sve one koji misle da je ovo rezultat droga:

...želio sam napisati još samo kako više uopće ne konzumiram bilo kakve opijate (niti marihuanu) jer sam shvatio da takve stvari samo zamagljuju percepciju i moć donošenja odluka...

...tako da me baš sada zanima što ćete sada pripisati mojem donošenju odluka. Podsjećam da sam već bio kod psihijatara i da mi je rečeno da sam sasvim normalna osoba sa nadprosječnom inteligencijom (znači ne patim od šizofrenije i sličnih budalaština)) ...iako je jedan od pokušaja doktora bio da pripišu moje ponašanje šizofreniji zbog čega sam namjerno SVOJEVOLJNO otišao kod jednog od najboljih psihijatara sa 17 godina jer me zanimalo je li to doista to jer sam i sâm želio dobiti odgovor, ali kako rekoh već - jedino što je on zaključio je to da sam mrvicu lijen ali je rekao da to nije ništa neobično za ljude mojih kapaciteta...

...da čujem? Koji su sada razlozi mojim razmišljanjima? Molim vas, slušaju mi se takve teorije... takvi poput vas koji uvijek traže obrazloženje u nerealnim opravdanjima mi uvijek poprave dan... hvala bogu pa je imao je*en smisao za humor stvoriti svijet prepun takvih ljudi.

Srdačan pozdrav svima
Velike pohvale odmah za ovo podcrtano

Razlozi su sasvim normalni tražiš nešto više ne želiš prihvatiti prirodu i fizički svijet, neželiš vjerovati da je ovo sve što postoji i da te neće bit ikad umreš. Podsvjesno se bojiš ne postojanja pa tražiš nove nade u raznim teorijama koje se najčešće sastoje od toga da ti pružaju nadu da nećeš prestati postojati. Isto tako ja sam također kao što sam već rekao proučio neke teorije i taj video sam namjeravao pogledati nedavno sa Credom Mutwom ali nisam uhvatio vremena, prije puta ću ga pogledati. Nego što se tiče te teorije ja odbijam vjerovati u to čisto iz razloga što ne postoji ni jedan jedini dokaz u povijesti čovječanstva da reptili postoje, isto vrijedi i za bogove i vanzemaljce. Nijedan.
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 22:42   #95
Dokaza ima hrpu, pogotovo o vanzemaljcima, neznam da li si citao koju knjigu te tematike, posudi jednostavno napisanu od strane nasih autora Ivana Simatovica i Stjepana Gjurineka "Covjek i NLO" tu imas lijepo sve navedeno pocevski od pretpovijesnog doba do suvremenog nlo-fenomena.
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 23:03   #96
Bez uvrede ali htio bih neki video ili online članak/slike dokaz čitanje slova mi je ravno apsolutnoj nuli u smislu dokaza da vjerujem u nešto, to mi više djeluje kao priča
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 06:47   #97
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
Bez uvrede ali htio bih neki video ili online članak/slike dokaz čitanje slova mi je ravno apsolutnoj nuli u smislu dokaza da vjerujem u nešto, to mi više djeluje kao priča
Ja sam stalno u žurbi, pa ne stignem tražiti i linkati ovdje na forumu, ali imaš tisuće slučajeva za proučiti. Meni je bio najzanimljiviji dokumentarac kojeg sam gledao prije više godina. Pobrali su dijelove srušenog NLO-a i testirali ih. Taj metal se je savijao, ali uvijek vraćao u početnu poziciju. Također je bio nevjerojatno otporan.

Prouči i krugove u žitu. Tu ima iznimno zanimljivih i neobjašnjivih fenomena. Uz to su jasne i neke njihove poruke. Također na youtubu imaš više videa kako ih u par sekundi naprave svjetlosne kugle. Mogu reći da se kreću poprilično brzo i nepredvidivo. Najbolje je kad su ih pokušali slijediti vojni helikopteri. Nuspješno
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 09:44   #98
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
Zoki molio bih link za ove tisuće dokaza reinkarnacije ili nekakve video priloge.
Inače nisam čitao Strassmana, LisenSvihPrava ali sam pročitao još davno zbog čega sanjamo pa sam na tome temeljio svoja razmišljanja
Interesantno porčitaj ga ako imaš volje , vremena opisi su prebrutali.Jako je interesnatno vidjeti kako kultura utječe na čovjeka te kako oblikuje njegov "zagrobni život"
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 09:49   #99
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Ja sam stalno u žurbi, pa ne stignem tražiti i linkati ovdje na forumu, ali imaš tisuće slučajeva za proučiti. Meni je bio najzanimljiviji dokumentarac kojeg sam gledao prije više godina. Pobrali su dijelove srušenog NLO-a i testirali ih. Taj metal se je savijao, ali uvijek vraćao u početnu poziciju. Također je bio nevjerojatno otporan.

Prouči i krugove u žitu. Tu ima iznimno zanimljivih i neobjašnjivih fenomena. Uz to su jasne i neke njihove poruke. Također na youtubu imaš više videa kako ih u par sekundi naprave svjetlosne kugle. Mogu reći da se kreću poprilično brzo i nepredvidivo. Najbolje je kad su ih pokušali slijediti vojni helikopteri. Nuspješno
Navodno je taj video fejk , mada je to manje bitno jer su krugovi u žitu postali toliko komplicirani da nepostoji gotovo niakva mogučnost da je čovjek to mogao napraviti u jednoj noći (Testirano )
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 12:01   #100
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
Bez uvrede ali htio bih neki video ili online članak/slike dokaz čitanje slova mi je ravno apsolutnoj nuli u smislu dokaza da vjerujem u nešto, to mi više djeluje kao priča
Imas u toj knjizi uz slova i slike te navedene dokumentarce i linkove.
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:13.