Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2014., 01:02   #1
Pomoc,vaga!? "21gram"

Pozdrav!

To sam video davno u nekoj emisiji..da ne duzim,ne nadjem!

Jako precizna vaga koju je moguce hermeticki zatvoriti da nista ne ulazi ni izlazi iz nje,stabilna sa merenjima posto je veoma precizna bilo je bitno i to secam se.

E sad matori,mislim englez je sa njom experimentisao tako sto je ubacivao unutra odredjene stvari poput sveze scupanog lista,ploda,zivi insekt i tako neke zive stvari i vaga je nakon nekog vremana(kad je insekt uginuo npr.) pokazivala smanjenje tezine sto bi bilo nemoguce jel je vaga bila tako zatvorena da iz nje nista ni unutra ni napolje.

Naravno testovi su uradjeni vise puta i potvrdjeno je da se nesto nematerijalno a opet ima silu nalazilo u tim stvarima(list npr),bicima(cvrcak npr.).

To je bilo negde mislim 90ih ako se dobro secam 96te ali danas ne mogu da nadjem podatke o tome na googlu.


Pitanje.
Jel neko cuo video nesto o tome?
Ako neko nadje neki link castim vic

Hvala!
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 05:02   #2
postoji film koji se zove 21 gram, a tvrdi se da kad čovjek umre duša napusti tijelo i to je tih 21 gram
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 17:25   #3
Čovjek prdne kad umre.
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 19:32   #4
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
Čovjek prdne kad umre.
Ne razumiješ se u fiziku.

Prdac je lakši od zraka. Prema tome kad mrtvac prdne on oteža za 21 gram.
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 00:25   #5
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Pitanje.
Jel neko cuo video nesto o tome?
Ako neko nadje neki link castim vic

Hvala!
Teorija o tome

http://www.historicmysteries.com/the...m-soul-theory/

Imaš i dokumentarac

https://www.youtube.com/watch?v=qRlFnl-RJjE

Ako te interesira više istraži Duncana MacDougalla, on je proveo eksperiment.
Sretno i sve najbolje u novoj godini!
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 22:35   #6
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Teorija o tome

http://www.historicmysteries.com/the...m-soul-theory/

Imaš i dokumentarac

https://www.youtube.com/watch?v=qRlFnl-RJjE

Ako te interesira više istraži Duncana MacDougalla, on je proveo eksperiment.
Sretno i sve najbolje u novoj godini!

Poz.

Nisi me dobro shvatio,nisam mislio na teoriju 21 gram,to sam samo kao sinonim stavio.mozda nisam trebao.

Mislim na vagu i modernu tehnologiju, danasnje vreme,na experimente tog tipa sa danasnjom tehnologijom!Ovog matorog sto sam opisao sam video negde na netu pre par godina ali sad ni o njemu niti o takvoj vagi da se kupi ili nesto ne nadjem nista i reko zatrazicu pomoc ,svakako svakom drugacije radi pretrazivac pa reko mozda neko ima i neki download cak ko zna,trebao sam skinuti pa bi postavio..nje onda ne bi trazio pomoc

Mislim takva vaga koju je danas svakako lako moguce napraviti bi lako mogla dokazati ili srusiti tu teoriju ali podataka nema na netu ?!? neko sklonio ,kao i jos mnogo toga a ostavio nam crno bele teorije aaah.

Nije za vic ali Hvala zato i sve naj u novoj 2015
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 10:28   #7
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Poz.

Nisi me dobro shvatio,nisam mislio na teoriju 21 gram,to sam samo kao sinonim stavio.mozda nisam trebao.

Mislim na vagu i modernu tehnologiju, danasnje vreme,na experimente tog tipa sa danasnjom tehnologijom!Ovog matorog sto sam opisao sam video negde na netu pre par godina ali sad ni o njemu niti o takvoj vagi da se kupi ili nesto ne nadjem nista i reko zatrazicu pomoc ,svakako svakom drugacije radi pretrazivac pa reko mozda neko ima i neki download cak ko zna,trebao sam skinuti pa bi postavio..nje onda ne bi trazio pomoc

Mislim takva vaga koju je danas svakako lako moguce napraviti bi lako mogla dokazati ili srusiti tu teoriju ali podataka nema na netu ?!? neko sklonio ,kao i jos mnogo toga a ostavio nam crno bele teorije aaah.

Nije za vic ali Hvala zato i sve naj u novoj 2015
Onda možda da pitaš na Znanosti ili nekom sličnom podforumu ovdje gdje se raspravlja o fizici npr. ne znam točno kak se podforumi zovu, ako misliš kupovati/raditi takvu vagu.

p.s. Shvatila
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 03:07   #8
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Onda možda da pitaš na Znanosti ili nekom sličnom podforumu ovdje gdje se raspravlja o fizici npr. ne znam točno kak se podforumi zovu, ako misliš kupovati/raditi takvu vagu.

p.s. Shvatila
Valjda bi me moderatori uputili da sam na losem mestu postavio pitanje ali izgleda da jesam kad tu niko nema pametan odgovor.

Svejedno moze vic

Došla Muji smrt pred vrata. Izlazi Mujo, a smrt mu kaže:

– Dobar dan.

Mujo odgovori:

– Dobar dan.

Kaže smrt:

– Došao sam po tvoju dušu.

Mujo se okrene i kaže:

– Fato, dušo, dođi traži te neki čovek u crnom.
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:47.