Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2009., 03:57   #81
Facebook ne moze nikako biti kriv za raskid veze. Krivi ste vi koji imate potrebu svrljati, pa facebook samo cini sklonost ka flertu malo transparentnijom. Inace bi flertovali ionako na drugom mestu. Meni licno FB ne utice na vezu, naprotiv koristim to da pokazem kako sam "fin" i kako ne reagujem na komentare drugih devojaka.
Superseronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 16:52   #82
Quote:
Muay kaže: Pogledaj post
jebem ti facebook, možda ću izgubiti glavu zbog te gluposti.......
glup, kakav već jesam, prihvatio sam prijateljstvo sa jednom ženom i to onak iz pristojnosti......ona mi malo folirala, meni konju je to imponiralo premda mi nije bila nimalo napeta, ali ono, pristojnost.....jednog dana ona meni šibne poruku da je SVE PRIZNALA mužu???????šta priznala pička ti materina, pa ništa nije bilo???kako nije, kaže ona, pa zaljubila se je???? a njen pametan muž joj je rekao da će me ODSLUŽITI U LEPOGLAVI !!!!
Ljepo sam ju sterao u kurac i sad čekam da me papak negdje iza čoška saćeka i razvali po pički a to sam bogme i zaslužio jer sam glup i neznam u startu prekinuti glupe spike.......

koji sam ja konj kak nisam skužio da je treba bolesna!!!!
Hahahaaaaahahaaaaaaa! Ovo...ovo...sta...ja...ne...ne znam! Koja zenska. WTF?!
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 20:02   #83
fejs mi apsolutno nikako ne utjece na vezu, ni kad sam ga tek aktivirala prije dvi godine ni sada kad provedem dnevno na njemu cca 5 min.
i ne znam sta imas pametno radit na njemu satima kao neki moji prijatelji
imam ga samo zato sta sam priko njega nasla neke prije koje su kao izbjeglice i prognanice neko vrime isle sa mnom u skolu a kasnije smo izgubile kontakt i to mi je pozitivna strana fejsa. vidim kako sad izgledaju i sta rade prijatelji po cilom svitu;australija, kanada, amerika, japan.... ostale stvari me na fejsu ne zanimaju ni pod razno
__________________
Padnem. Ustanem. Popravim krunu. Nikad ne odustanem!
vedrana84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 20:20   #84
meni ne utječe, moja cura nema pristup internetu...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 20:20   #85
Oboje imamo to sranje. Ja volim pisat gluposti drugim ljudima, ona voli ispunjavat kojekakve glupave testove...

Oboje volimo kad nam netko komentira sliku s naglaskom na neko nabacivanje ili nešta. To su nam jako lijepi trenuci u vezi. Onda se zajedno smijemo i pišemo odgovore tim ljudima... ko ne bi volio fejsbuk!?

Osim toga, volim kad me dodaju neke klinkice, a ja ih, lijen kakav jesam, pa mi se ne da razmišljat dal ja poznam osobu koja mi je poslala zahtjev za prijateljstvo, ili ne - prihvatim. Onda skužim da je curica od 14-15 godina zacopana ( kako volim ovakve izraze! ) u mene, jer sam ja veliki bratić mog malog bratića s kojim je ona u razredu i ona je sad tak kul i fensi jer sam joj ja frend! Tome se isto volimo kvalitetno nasmijat!

Fejsbuk za precjednika!!!
ladni pifkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 21:38   #86
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Enivej, da ne postoji facebook, bilo bi nesto drugo..
ni istina, prije tog fejsbuka nije bilo nikakvih problema s nijednim siteom. znam puno ljudi koji su se posvadali bas zbog njega.
__________________
504 Gateway Time-out

The server didn't respond in time.
ZTS is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 21:41   #87
dečko ti je preljubomoran :S
This Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 23:45   #88
Imam fejs i provodim apsolutno previse vremena na njemu. Decko ga isto ima i on je max 5 minuta dnevno na njemu. Na nasu vezu ne utjece nekako znacajno, znamo si nekad nesto kjut reci, poslati si neki testic i sl. Ja imam hrpu frendova i uvijek mu pokusam objasniti ko mi je kaj, otkud koga znam. Nadam se da se ne zivcira na komentare i sl. jer na kraju krajeva da petljam nesto s nekim ziher ne bih javno preko fejsa. Iako... da je on na fejsu ko ja, da ima toliko slikica s drugim curama i da mu tipkaju.... Grrrr... Al dobro, ja smijem biti ljubomorna i to neracionalno
__________________
Pčelarica :)
Fem is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 17:28   #89
sad sam citala sve postove i cca vidim da je veci broj onih kojima smeta ili je smetao u vezi...
ja kad sam postavljala temu nisam mislila na to da ides namjerno nekog zavodit,napadat.. ali npr netko ti da neki kompliment,pa ti to imponira itd itd...mogu to nazvat nekom cyber prevarom.ne kazem da treba dogurat do nekih nalazenja,varanja... nego do toga da te netko "navede" da napises stvari za koje znas da se tvojoj polovici nece svidjat. jer se nebi svidjalo niti nama samima da je obrznuto... a svi smo ljudi od krvi i mesa i znamo da kompliment nikome nije na odmet,pa makar i takakv da je preko fb-a...

i osobno mislim da je fb prva takva stranica-besplatno je sve,svi su svima dostupni,... ima ih millione ali ovo je definitivno najuspjesnija... mail da ne spominjem,ovo je mnogo jednostavnije...
case000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 17:52   #90
Quote:
case000 kaže: Pogledaj post
mislite li da danas jako popularan afcebook moze negativno utjecati na vezu zbog kolicine prijatelja suprotnog spola,raznoraznog dopisivanja itd...
posto mi decko stalno nabacuje da je to lose za nas,pa tko mi je ovaj prijatelj koji onaj...jesam li jedina kojoj to decko govori? ili je on pretjeran o ljubomoran?
Čin si otišla na fejsbuk dečko ti nije dovoljan. Jasno da je ljubomaran. Jer shvača to.
__________________
Život je bolest od koje se umire. Prenosi se sexom.
Jure Blitva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 18:33   #91
Izvini Jure, ali da li ti misliš da ne se na facebook-u ili bilo čemu sličnom nužno mora tražiti neko sa kim ćeš gledati kako da prevariš partnera, ili nađeš nekoga drugog?!
Mislim,pa svi smo mi bar malo ljubomorni zar ne?!
No, svako ko je siguran da ga dečko/djevojka voli neće facebook doživljavati kao prijetnju
Neće ni stvarni svijet tako doživljavati, a naročito nešto što prvenstveno kreće od virtuelnog.
piece of a dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 21:26   #92
da.. upravo sam danas shvatila da svaki put kad smo se decko i ja posvadali je u biti bilo nesto vezano uz fejs...

zadnji put smo prekinuli jer sam imala sliku na kojeg ljubim u obraz jednog decka s kojim sam prije nes muljala.. danas smo se svadali zbog nekog komentara.. non-stop neke trzavice oko toga.. iako uopce nije bitno.. valjda nemamo oko cega drugog se svadat pa ae barem ovo... :/
__________________
...za dobrim konjem prasina se dize...
super sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 21:32   #93
Facebook ne može imati utjecaj na vezu nikako.
Ali može otkriti tko je kakva osoba onim partnerima koji u vezi to nisu vidjeli ili nisu htjeli vidjeti.
Ljudi koji idu na taj Facebook su stvarno ovce.
_Golubica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 21:33   #94
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Ne moze Facebook djelovati lose na vezu, mozete samo vas dvoje.
Mislim, zakaj ti se da gubiti energija na neku glupost poput Facebooka, a kamoli svadjati se oko toga?
slazem se potpuno..to je tako tlaka i gubljenje vremena...osobno,nemam puno vremena se nalazit s ljudima s kojima zelim i samo mi jos fali da gubim dragocijeno vrijeme na obavjestavanje xy-one koji mi nisu nista u zivotu sa time sta trenutno radim i preseravanja tog tipa,oprostite na izrazu..a najvise me nerviraju raznorazna poziranja i stavljanje prekomjernih kolicina retusiranih slika samih sebe..

bila na majspejsu prije par godina..ali mi se neda gubiti vrijeme vrijeme s tim..kad bi ljudi bili tako friendly u RL kao onlajn svijet bi bio jedno lijepo mjesto..ali nije..
ancatdubh is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 21:53   #95
zao mi je nisan sve citala pstove, ali mogu ti reci, ako tvom decku to smeta onda moze biti problema u vasoj vezi. Imala san isti takav problem, zbog kolicine poruka koje san dobivala od strane muskog spola i to nepoznatih ...dragi se jako ljutio, kasnije san se i ja ljutila na njega koga on to zove za frendice i tako...nije sve to dobro islo za nas, pa smo se slozili da je najbolje da to smece izgasimo tj deaktivramo. I tako je i bilo. To smo ugasili sad je sve super i nemamo drame i nepotrebne svade i prepirke oko gluposti. Ako vidis da vam to jako steti vezi i da on ne zeli popustiti, mozda bi trebala razmisliti dali je face vrijedan svada medu vama.
__________________
CARPE DIEM
candy4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 22:18   #96
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Neam pojma, to mi je nadraža razbibriga kad dođem doma i nemam niš za radit, a znala sam dosta često otić na njegov profil i vidjet ko mu kaj piše iz znatiželje dok me to nije počelo malo previše mučit i dok nisam počela njega opterećivat s tim.. od tad mu ne idem na profil..
Kaeaznam, i ja i draga imamo profile na fejsu i frendovi smo si i stavili smo da smo u vezi i onak -- ja njen profil opće ne gledam, ne znam da li ona moj, a i onak, nema bogznakaj pohotno i dvosmisleno na mom profilu. Ne bih se zamaral previše s tim, nit bi dozvoljaval njoj da me zamara s fejsbukom. Onak, ak tu i tamo ima nekog polu-dvosmislenog flertanja, jebote, ko da ga ne bi bilo u kafiću ili bilo gdje. Vjerujemo si implicitno i bok, kaj se tu ima sad raditi nuklearnu fiziku iz toga.

Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Al recimo.. ima i gorih od mene. Frendica i njen dečko imaju passworde jedan od drugog, što je meni bolesno, pa su eto neki dan skoro prekinuli zbog zajebancija u inboxu
Bolesnoće.
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 01:38   #97
Nedavno mi je prija poslala slike nekog preperveznog tipa koji je na slikama njenog prijatelja.
I nagledala se ja tih slika...prošlo misec dana,ja u njenom selu, izađemo vanka...i sretnem tog tipa (koji me nikad u životu nije vidia).
I onako u nekom bunilu sam ja skroz uredno dala ruku tipu i 'ej, di si, kako si?' kao da se znamo. Kad je meni zasviralo odakle ja njega znam...
Dobro smo se nasmijali tome.

FB je zlo. Očito
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 02:17   #98
pa svi su moji frendovi prosli kontrolu ali neke nepoznate i nebitne ni nemam tak da nema brige....
kayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 02:28   #99
Fejsbuk je tarapana. Dekretom ukinuti i unutar hrvaske zabranit pristup na doticnu stranicu

Da, imam account. 5 prijatelja na njemu. I to sam ih add-ao samo da ih vise ne slusam.
__________________
Carbonmade

Zadnje uređivanje Teta2U : 06.04.2009. at 03:03.
elf_dalmatae is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 02:32   #100
slučajno sam na nekoj igrici na fejsbuku kliknila na nešto di pošaljem pusu a to je bilo poslano od prijateljice momku! (miš me nije sluša, lako klika) a samo se ona igra i s njegovim accountom na toj igrici. nadam se da neće shvatiti ozbiljno...
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger