Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2013., 18:37   #10181
Quote:
Kavorka kaže: Pogledaj post
zato što je lošije

priče su slabije, scenarij rupičastiji, negativci manje impresivni, radnja manje napeta...
pa ne znam, meni se nisu pokvarili, doduše meni je čak 3. sezona jedna od malo dosadnijih...naporan mi je bio onaj Miguel Prado, bolje rečeno zešći fejker je frajer bio
Quote:
hope.cc kaže: Pogledaj post
Sve ovo što je Kavorka rekao. A i 4. sezona je nešto genijalno i ima vrhunskog negativca, tako da nakon nje je sve lošije
5. sezona mi je još i ok, 6. mi je najlošija, odlično su je krenuli, ali negdje na sredini su se izgubili potpuno. 7. je opet odlična, bar ovih 7 epizoda koje sam dosad pogledala.
Scenaristi su se bojali biti hrabriji pa neke stvari ranije uvesti, nego su išli po sigurnom receptu pa je sve to skupa izgubilo napetost. Iako, meni je to stalno dobro, jedna loša sezona Dextera mi je bolja od većine ostaloga.
Ako se ne želiš spojlat, što ti preporučam, bježi od svega što ima veze s Dexterom jer se jaako lako spojlat, ja sam si tako otkrila nekoliko stvari koje bi voljela da nisam
4. je fkt posebna priča, jedna od boljih sezona, meni najdraža uz 7. definitivno, i 2. bi bila tu da nema Lile...jedna od iritanatnijih likova, definitivno
6. meni uopće nije tako loša, iako da, priznajem da ima puno skokova, nekih nerješenih radnji, ali mi je glavna radnja baš žešći psycho
možda sam i ja malo subjektivna jer mi je to uvjerljivo najbolja serija, pa nisam najbolje mjerilo

izbjegavat Dexter spoiler topic na veliko jer sam si ja tako veći dio serije odspojlala, al opet, teško se suzdržavat jer finale serije samo što nije počelo
pattie_boyd is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.