Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2015., 00:44   #61
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
Odlično :klap:
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 13:38   #62
kako mi je drago da se Josh Charles pojavljuje u seriji falio mi je nakon The good wife i komentar na danasnju epizodu, znam da je u usranoj situaciji, al mi je Libby ovim toliko nisko pala i zgadila mi se potpuno, pametnije bi joj bilo da je sutila i sest mjeseci imala mjesto za bijeg od stvarnosti nego da je unistila covjeka koji vec lezi na podu
__________________
I am SHERlocked
Lendoxia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 21:16   #63
Baš sam danas, gledajući zadnju epku (napokon sam uspjela sve zaostatke ovog srediti) razmišljala kako mi ova serija nikad nije među prvima na tjednoj listi da pogledam.
Stvarno nije. Uvijek ima barem 10 serija ispred, al zato svaki put kad krenem gledat ne odvajam se od toga dok ne riješim i svaki put me iznova oduševe i svaki put sve više volim ovu seriju i baš mi je fantastična.
I dalje me lik šta glumi Mastersa jaaako živcira, baš mi je neki antipatičan Virginia mi je carica i dalje, a uvođenje Charlesa aka Dana se pokazalo kao puni pogodak. U TGW mi nije bio ništa drag, ode mi je super.

I tako, baš sam hepi jer sam pogledala ove zadnje epke, stvarno su super i serija i dalje je odlična. Očito je u tome problem zašto ne dospije bliže vrhu moje tjedne liste gledanja. Nije treš
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 09:32   #64
odgledala sam 4 epizode treće sezone i nekako mi je sve mlačno i usporeno, k tome se udaljavaju od stvarnih likova i njihovih životnih priča izmišljajući nove elemente kojih nikada nije bilo ... ok, znam nije ovo dokumentarni film, morali su dodati malo fikcije i drame, ali ponekad mi djeluje da to rade jer inače ne znaju što bi - općenito problem sa serijama koje predugo traju, a danas kao da ne znaju stati na vrijeme, pa sve razvlače do besvijesti
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 00:21   #65
Postaje malo bolje kasnije. Meni je još uvijek to dobro i zanimljivo, unatoč i dužem trajanju epizoda.
mlaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 12:04   #66
Sve mi je bilo okej i razvijalo se u dobrom smjeru i onda odjednom više nije.
Kraj me razočarao podosta. Jako su loše u zadnjih par epki sve to zaokružili i ostao je na kraju gorak okus u ustima.
Nedosljednost u razvoju likova, Virginije prvenstveno, mi smeta. Mastersa sam uvijek doživljavala, nekad više nekad manje, kao neku vrstu kukavice i slabića.
I na kraju je to baš onako bilo izraženo.

Oh well, ostaje nada da će iduću sezonu resetirat stvari i postavit radnju na pravi put
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 16:34   #67
sa zakašnjenjem odgledala do kraja sezonu ... kada sam konačno odustala od ideje da gledam seriju o stvarnima Mastersu i Johnsonovoj, već sam jednostavno prihvatila da je sve fiction i nema veze sa stvarnosti, lakše je bilo nastaviti. Upravo u svjetlu toga meni je kraj dobro sjeo i dopalo mi se da je Johnsonova otišla s Danom i ostavila Mastersa samog u neredu koji je sam izazvao. Na žalost znam da neće potrajati i u sljedećoj sezoni će ih opet nekako spariti zajedno, pogotovo sada kada je konačno priznao bračnu nevjeru i dokazao da je to za njega bilo više od "istraživanja" i sudjelovanja u eksperimentu. S druge strane, Johnsonova je u ovoj sezoni pokazala više nego jednom, da je za nju ta veza bila veza pod pritiskom, nešto na što je pristala da bi nastavila sudjelovati u istraživanju, definitivno nije bila motivirana ljubavlju ili posebnom strasti prema Mastersu. Bilo bi idealno da ih ne spoje više u novoj sezoni, taj odnos kako su ga prikazali je previše bolestan, pa je povremeno teško i gledati ... ... ah, da ... bilo bi lijepo i da Libby spoje s nekim normalnim kad joj je već ova veza propala.
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:07.