Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2015., 16:36   #161
Imam neki dojam da bi mogli ubit i Kelly ili Pabla. Nekak sumnjam da bi samo jedna zrtva bila u finalu.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2015., 16:24   #162
Nadam se da nece.Odlican su trio i zanimljiva ekipa.Isto tako se pridruzujem molitvama da plava Britanka (ili Aussie?) prezivi .
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 12:07   #163
Ovo je tolko trash i prejadno da se neda opisat..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2016., 13:04   #164
Eto, završila sezona.....finale mi je bilo osrednje. I naravno, zna se kako zgodne plavuše završavaju u takvim serijama
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2016., 19:02   #165
Taman sam si mislio kak ce se ona plavusa izborit za sebe kad sipak... Satro ju kauc, popila nekoliko cavli u glavu i zavrsila u fasirancima
Meni je bilo zabavno finale. Definitivno najvise akcije u jednoj epizodi do sad, ali mi se cini da je ovo opet bila dupla epizoda kao i pilot.

Pitam se kaj se to desava iza u gradu koji su napustili. Mislim da su na radiju spominjali cak i NASA-u.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 11:05   #166
Super finale! I back in black na kraju, ash ti stari rockeru!
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 16:41   #167
Dobro je bilo finale, u stilu cijele sezone. Oduševljenje mi je splasnulo ali još uvijek se radi o vrlo dobroj i zabavnoj seriji, pogotovo za fanove.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 16:17   #168
Bilo je zabavno, serija je dobro snimljena, a i svidio mi se antiklimaks na samom kraju. Jedino mislim da su onu prizvanu demonsku djecu/dijete na kraju mogli bolje iskoristiti, opet zanemarivo.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 12:38   #169
koje dobro finale

ovo je puno bolja serija od TWD

koja je budala ovaj Ash
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 13:08   #170
Ma jedna scena asha pojede cijeli razvikani twd. Al moram i ovde rec-najbolja serija sa zombijima koju sam gledal je britanski dead set. Krvavo, brutalno i bezkompromisno, nije ko kamilica zvana twd. Steta kaj je serija tako malo poznata.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 18:17   #171
Quote:
Zagorski Križar kaže: Pogledaj post
Koja ekipa, majko mila ....švaler koji je ostario u još većeg švalera, židovska verzija Amy Winehouse
a amy winehouse kao nije židovka?
pantene85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 09:54   #172
odlično do sada,žao mi je crnkinje,bila je dobar lik
sada čekamo nastavak
garakelim is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 19:44   #173
Jel ovo čemu? Ko klinac sam ful volio Evil Dead.. Od tog je prošlo 20 god lol
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 20:04   #174
Pa, ako volis staru trilogiju Evil Deada sa Ashom, onda ce ti se i ovo vjerovatno svidjet.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 07:12   #175
Quote:
fugazi kaže: Pogledaj post
Jel ovo čemu? Ko klinac sam ful volio Evil Dead.. Od tog je prošlo 20 god lol
Serija je po tonu najsličnija zadnjem nastavku, onom u srednjem vijeku, iako se u seriii taj dio ne spominje
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 21:59   #176
Vani je teaser trailer za 2. sezonu - Ash vs. Evil Dead Season 2 Trailer: Who's Ready for Gore… Er, More?
Quote:
When the series returns in October for its blood-splattered, 10-episode sophomore season, our hero (Bruce Campbell) heads home to Elk Grove — a budding “nucleus of evil” — to form an unlikely alliance with Ruby (Lucy Lawless), the onetime foe who now possesses the Necronomicon.
Season 2 will also welcome new cast members Lee Majors, aka the Six Million Dollar Man, Daredevil’s Michelle Hurd and Xena: Warrior Princess’ Ted Raimi (kid brother of EPs Sam and Ivan Raimi).
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 14:02   #177
Ash vs Evil Dead | Season 2 Trailer | STARZ
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 19:23   #178
uuuu jebote život kako Motorhead paše na ovaj trailer
Vasily is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 11:05   #179
Izašla prva epizoda, nastavljaju u istom tonu
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 15:21   #180
https://www.youtube.com/watch?v=4ceRPg0kd3M

Groovy.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:50.