Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2016., 22:44   #1161
Ako idem izraditi novu x-icu hoće li ju izraditi sa istom slikom koju imaju u sustavu ili mogu dati novu sliku?
__________________
If heavy metal bands ruled the world, we'd be a lot better off.
"Bruce Dickinson"
EddieTheHead is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 22:19   #1162
dobio sam zagrebacku iksicu (zivim u zg), koliko tocno dobivam svaka 2 tjedna ili kako vec? koliko max mogu kupiti u jednom obroku (na racunu i gotovinski isplatiti)?
trpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 12:23   #1163
Dva pitanja

1. xica vrijedi za sve menze u RH, bez obzira na grad - mogu splitsku koristiti u zg menzama?

2. obnova salda ide svako 2 tjedna, 1. i 15og u mjesecu?
CBGB is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 20:44   #1164
Quote:
CBGB kaže: Pogledaj post
Dva pitanja

1. xica vrijedi za sve menze u RH, bez obzira na grad - mogu splitsku koristiti u zg menzama?

2. obnova salda ide svako 2 tjedna, 1. i 15og u mjesecu?
Tako je
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 19:25   #1165
Gdje da provjerim razinu prava na prehranu?
Brad7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 16:49   #1166
Jel razina prava na iksici svima 0 prije 10. mjeseca ili? Znaci ponovo sam upisala 1. godinu studija, samo drugog fakulteta. I pise mi razina prava 0, a frend koji je prosle godine opet upisivao je imao sva prava osim na dom i morao je isto platiti sam prvu godinu. Sad mi nista nije jasno
I na studomatu kod ''plaćanje'' mi piše ne, a platila sam si sama.I piše prvi upis (ne znam odnosi li se to na prvi upis na taj studij ili što). Pomagajte
PeroDjetlić is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 17:38   #1167
Quote:
PeroDjetlić kaže: Pogledaj post
Jel razina prava na iksici svima 0 prije 10. mjeseca ili? Znaci ponovo sam upisala 1. godinu studija, samo drugog fakulteta. I pise mi razina prava 0, a frend koji je prosle godine opet upisivao je imao sva prava osim na dom i morao je isto platiti sam prvu godinu. Sad mi nista nije jasno
I na studomatu kod ''plaćanje'' mi piše ne, a platila sam si sama.I piše prvi upis (ne znam odnosi li se to na prvi upis na taj studij ili što). Pomagajte
pa ionako novu iksicu od novog fakulteta dobiješ najesen. normalno je da ti stara ne vrijedi prije nove akademske godine. a i mislim da sad menze ne rade sve do jesenskih rokova.

sad za prvi upis se vjerojatno misli na prvi upis prve godine tog fakulteta.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 16:46   #1168
Kako se brucosi hrane u menzama ako jos nemamo iksicu? Ima li neka caka(osim posudbe) ili moram placat full cijenu?
KP142 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 12:43   #1169
na žalost dok ne dobiješ svoju iksicu nema nikakva caka pa moraš posuđivati...
ukoliko netko prodaje iksicu koja nije zagrebačka neka mi se javi privatnom porukom
markom1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 12:50   #1170
Quote:
markom1989 kaže: Pogledaj post
ukoliko netko prodaje iksicu koja nije zagrebačka neka mi se javi privatnom porukom
kakve ti veze ima jel zg ili nije sve iksice vrijede u bilokojim menzama jednako bilogdje u hr
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 13:05   #1171
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
kakve ti veze ima jel zg ili nije sve iksice vrijede u bilokojim menzama jednako bilogdje u hr
Drugi je iznos na njoj, puky
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 13:28   #1172
Quote:
Querencia kaže: Pogledaj post
Drugi je iznos na njoj, puky
a, mislio sam zg sveučilište prebivalište je druga stvar
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 16:07   #1173
e prebivalište, šta će mi sića od zagrepčana... )
markom1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 00:43   #1174
Brucos sam i nemam pojma ništa o menzama i iksici pa bi zamolila nekog da me uvede u taj svijet

Dakle,mogu li ja kao studentica farmacije jesti u bilo kojoj menzi (npr na feru) ili su takve rezervirane samo za njihove studente

I kako funkcionira to sa subvencijama. Nesto sam citala o 80 kn tjedno za razinu 1 (ta bih trebala biti posto sam iz zg), dakle po tom 16 kn dnevno (ako jedem Svaki dan) i nesto o subvencijama od 70 i 50 posto. Znaci li to ako je neki menu subvencioniran sa 70% a imam 16 kn dnevno, da smijem potrošiti najvise svojih 7kn (one cijene sta su u menzama), tj 16kn ako je 50%?
Gledam cijene i vidim da dosta menija dode iznad 7kn pa ne znam kako bi to funkcioniralo ako jedem svaki dan. Očito sam nesto krivo shvatila pa pomozite

Unaprijed hvala

Edit: ili mogu trosit iznad 7kn al onda ne jedem svaki dan? I kako znam sto je pokriveno sa 50 a sto sa 70 posto?

Edit 2: Farmacija sam (blizu glavnog kolodvora) - koja mi je najbliza menza,a da je ok?

Zadnje uređivanje vivalavida12345 : 24.08.2016. at 01:11.
vivalavida12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 10:08   #1175
Quote:
vivalavida12345 kaže: Pogledaj post
Brucos sam i nemam pojma ništa o menzama i iksici pa bi zamolila nekog da me uvede u taj svijet

Dakle,mogu li ja kao studentica farmacije jesti u bilo kojoj menzi (npr na feru) ili su takve rezervirane samo za njihove studente

I kako funkcionira to sa subvencijama. Nesto sam citala o 80 kn tjedno za razinu 1 (ta bih trebala biti posto sam iz zg), dakle po tom 16 kn dnevno (ako jedem Svaki dan) i nesto o subvencijama od 70 i 50 posto. Znaci li to ako je neki menu subvencioniran sa 70% a imam 16 kn dnevno, da smijem potrošiti najvise svojih 7kn (one cijene sta su u menzama), tj 16kn ako je 50%?
Gledam cijene i vidim da dosta menija dode iznad 7kn pa ne znam kako bi to funkcioniralo ako jedem svaki dan. Očito sam nesto krivo shvatila pa pomozite

Unaprijed hvala

Edit: ili mogu trosit iznad 7kn al onda ne jedem svaki dan? I kako znam sto je pokriveno sa 50 a sto sa 70 posto?

Edit 2: Farmacija sam (blizu glavnog kolodvora) - koja mi je najbliza menza,a da je ok?
bok,

možeš jesti u bilo kojoj menzi, u zagrebu ili nekom drugom gradu tako da ne brini oko toga. ne znam koja je sada točno shema sa potrošnjom ali sigurno možeš pojesti jedan obilan obrok sa svojom iksicom dnevno, znači meni ako hoćeš i nešto još uz to. ako ćeš svaki dan jesti obilno moguće da će ti tamo oko petka možda faliti sredstva na iksici ali ćeš to skužiti. piše na cijeniku što je 50% a što 70% subvencionirano i na svakom računu ti piše preostalo stanje na iksici tako da možeš znati koliko još imaš preostalih sredstava.
mislim da ti je ok da ideš jesti u studentski centar dok imaš predavanja, eventualno FER ili strojarstvo. nadam se da su ti neke informacije od koristi.

pozdrav
markom1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 19:58   #1176
Zna li netko kak da povisim razinu prehrane? Od ove godine nisam podstanar, nego sam u domu pa bih htjela razinu 2.5.
thelarch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 20:37   #1177
Quote:
thelarch kaže: Pogledaj post
Zna li netko kak da povisim razinu prehrane? Od ove godine nisam podstanar, nego sam u domu pa bih htjela razinu 2.5.
Na blagajni doma tražiš potvrdu da si smještena u domu. Odneseš na referadu fakulteta i oni ti povise razinu prehrane.
tbbt14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 21:49   #1178
Quote:
tbbt14 kaže: Pogledaj post
Na blagajni doma tražiš potvrdu da si smještena u domu. Odneseš na referadu fakulteta i oni ti povise razinu prehrane.
Hvala!
thelarch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 08:14   #1179
Jeli moguće da ja kao izvanredni student ostvarujem nekakva prava na Xici? Na webu kad provjerim stanje na xici piše mi da imam na raspolaganju 161,00 kn??
barakapetbe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 00:03   #1180
Imam pitanje. Išo sam neki dan uzet u menzi za ponet u vrijednosti 11.5 kn i kad sam dao iksicu blagajnici rekla mi da nemam subvencija a kad sam došo kuć piše da imam još 80kn na njoj. Jel sam prestigo dnevni limit ili šta?
Terminator775 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:36.