Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2006., 13:36   #21
Neću se ponavljati - pročitajte moj predprošli post sa kratkim komentarom kraja koji meni nije sjeo...!
4_8_15_16_23_42 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 16:33   #22
Quote:
4_8_15_16_23_42 kaže:
Neću se ponavljati - pročitajte moj predprošli post sa kratkim komentarom kraja koji meni nije sjeo...!
Serija ima i previše nelogičnosti.....


Tajne službe koji imaju na raspolaganju svu moguću tehnologiju podmornice radare i satelite i znanstvanike preduhitre u potrezi za onim bićima neki tip i ženska u improviziranoj pomornici-kanti napravljenoj od beskorisnog otpada.....
ali prešla sam preko većine njih ... čisto da vidim što će biti poslije....i kako će se odvijati radnja......

a stvar sa neuništivom crkvom nije nimalo neobična.....
s obzirom od kakvih materijala Amerikanci grade svoje kuće....u usporedbi skojima je bilo koja betonska gradjevima prava tvrđava.....

Sumnjam da bi bilo kakav uragan morao napraviti i približnu štetu dalmatinskoj obali i bespravno izgrađenim betonskim zdanjima .....
xara is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 12:52   #23
Surface / Stvorenja (2005-2006)

Nedjelja 3.2 u 20.45, Ponedjeljak 4.2. u 20.50, RTL Televizija nam donosi još jednu ne tako lošu ali jako brzo ugaslu seriju, u opet nekim cudnim terminima. nedjelja, ponedjeljak, ne kuzim iz toga da li ciljaju na svakodnevno prikazivanje!?

http://www.rtl.hr/program/prikaz/1653/


D.I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 13:57   #24
ooo, lijepo.
čim je sf, meni se sviđa.
a i dobro je da nema puno epizoda, meni to isčekivanje svakog petka ili četvrtka ili kojeg već dana, da pogledam jednu epizodu, dopizdi.
jedna sezona, 15 nastavaka. odlično! nek i ide ponedjeljkom i utorkom svaki tjedan, meni paše.

Rade Šerbedžija, Dr. Aleksander Cirko- Evolutionary biologist
crna_perla is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 17:20   #25
Da, samo što je cliffhangerom završila...

Meh, meni je jadna bila

Jedino dobro u seriji je Leighton Meester
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 18:03   #26
Exclamation

Quote:
crna_perla kaže: Pogledaj post
Rade Šerbedžija, Dr. Aleksander Cirko- Evolutionary biologist
a u kojem američkom filmu/seriji to i nije
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 19:13   #27
A neće ga puno no bit

Sve u svemu, vrlo loše, odglumljena i napisana serija sa stravično lošim efektima...

Pilot je ajd bio okej
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 11:57   #28
Pun mi je rac tih serija koje nam RTL uvaljuje jer ih već imaju kupljene za domaće tržište... a i filmovi su im divni... Kako ih nije sram?
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 12:28   #29
U svakom slučaju, bolja od Invasion
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 20:08   #30
ma invazija

ipak ajde viditi cemo mozda bude dobro
__________________
"Lakše je razbiti atom nego predrasude."
niko94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 21:59   #31
Quote:
NekaNovaJa kaže: Pogledaj post
Pun mi je rac tih serija koje nam RTL uvaljuje jer ih već imaju kupljene za domaće tržište...
wtf?? .. o čemu ti zapravo pričaš, daj nam pojasni za nas neuke
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 22:12   #32
^^ Ne znam jel to to o čem govori, vjerojatno nije - al RTL, Nova i HRT sad staalno otkupljuju serije koje su trajače sezonu ili manje čak zato što su jeftinije... Stvorenja, Dan D, Day Break, Blizanke, Dani straha, Invazija, Vanished etc. I ima ih puno više
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 22:13   #33
Yup, al neke čak ni ne plate, jerbo ih dobiju u paketu s popularnijim, skupljim serijama.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 22:16   #34
Kao npr. ultraturbogigahipersuperful hit serija.... HEROOOOJI
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 22:23   #35
Quote:
maaarin kaže: Pogledaj post
^^ Ne znam jel to to o čem govori, vjerojatno nije - al RTL, Nova i HRT sad staalno otkupljuju serije koje su trajače sezonu ili manje čak zato što su jeftinije... Stvorenja, Dan D, Day Break, Blizanke, Dani straha, Invazija, Vanished etc. I ima ih puno više
Ne razumijem, zašto bi serija koja ima jednu sezonu bila gora od neke koja ima 7 sezona. Primjerice, neke od serija koje su se meni najviše svidjele na TV-u imale su upravu jednu do dvije sezone - The War At Home, Dead Like Me, Comeback ... itd...
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 23:07   #36
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Ne razumijem, zašto bi serija koja ima jednu sezonu bila gora od neke koja ima 7 sezona. Primjerice, neke od serija koje su se meni najviše svidjele na TV-u imale su upravu jednu do dvije sezone - The War At Home, Dead Like Me, Comeback ... itd...
Znam, al ja bi popizdio da ja potrošim vrijeme na neku seriju samo da ona završi cliffhangerom...

A i nisu sve serije tako dobre kao što je npr. bio DLM Ova serija, Stvorenja, nije apsolutno ništa novo...
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 10:48   #37
Quote:
maaarin kaže: Pogledaj post
Kao npr. ultraturbogigahipersuperful hit serija.... HEROOOOJI


Quote:
maaarin kaže: Pogledaj post
^^ Ne znam jel to to o čem govori, vjerojatno nije - al RTL, Nova i HRT sad staalno otkupljuju serije koje su trajače sezonu ili manje čak zato što su jeftinije... Stvorenja, Dan D, Day Break, Blizanke, Dani straha, Invazija, Vanished etc. I ima ih puno više
točno
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 13:10   #38
...ja si mislim da otkupljuju takve serije jer (najvjerojatnije) moraju, odnosno da te serije dolaze u paketu sa "jačim" koje otkupljuju (isto kao i sa filmovima - kupiš jedan megahit, kupiš dva - tri A filma, ali moraš kupiti i desetak B,C produkcija). Taj otkup najvjerojatnije funkcionira isto kao i otkup filmova koji je bio u videotekama - dođe ti katalog u kojemu su tri - četiri megahita, pa par filmova koji imaju zagraniranu dobro rentanje (Segal, Snipes,..) onda jedno 15 onih na kojima se i tražilica na Imdb - u pomući u još nekoliko prastarih koji je već i televizija u Kirgistanu prožvakala. I sad što je tebi naruđba veća - to su filmovi jeftiniji za otkup (npr. znalo se desiti da se cijena ovog megahita s većim otkupom ovih ostalih spusti sa početnih, recimo 340 kuna po dvd-u na 180 po dvd-u). E sad, onda se nekad zna zalomiti da neki od tih kupljenih "pod moraš" filomova postane totalni hit, a puno puta se desi da bude rentan 5 puta...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 17:02   #39
odgledala sam tu seriju na prosiebenu,sad ste me naveli na to, ma
nikako se sjetiti kako je završila a i nije bila baš nešto ono prvih par epizoda zanimljivo pa onda zaseru.
CosmaShiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 21:28   #40
šta nema reprize, nisam gledala sinoć, a ni danas...evo sad idem kraj pogledat...
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:45.