Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2009., 09:20   #601
Fala Isusu da je ovo gotovo. Prve sezone bili su super, a kasnije su sve više padali dolje.

Ja sam za pokretanje nove emisije, koja bi govorila o istoj tematici s istraživačkim novinarstvom, bez baba koje gataju iz kave ili pak one što trese rukama... Bez onih glupavih rekonstrukcija u kojoj je svaka 2. riječ "odi u pičku materinu", "jebem ti mater", "kurvetino", "jebote"... I još nešto za rekonstrukciju... Nek ne uzimaju one babe s Dolca da im glume.
Flin Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 10:34   #602
Quote:
Flin Stone kaže: Pogledaj post
Ja sam za pokretanje nove emisije, koja bi govorila o istoj tematici s istraživačkim novinarstvom, bez baba koje gataju iz kave ili pak one što trese rukama... Bez onih glupavih rekonstrukcija u kojoj je svaka 2. riječ "odi u pičku materinu", "jebem ti mater", "kurvetino", "jebote"...
Aha to je stvarno bilo
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 11:15   #603
slažem se,bilo je i vrijeme da završi. a i gledanost je sve niža bila iz sezone u sezonu.
ANDY_1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 13:33   #604
Istraga odlazi s Nove tv, a nova tv sa mog televizora
thomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 14:52   #605
Treba razlikovati staru "Istragu" Miljenka Manjkasa i Davora Butorca, emitiranu na CCN-u (mreža lokalnih TV postaja), izuzetno zanimljiv, kvalitetno vođen, ali loše produciran i prerano ugasli krimi-kviz temeljen na istinitim događajima, od nove "Istrage" Andreja Rore. Ova potonja je manje zanimljiva, čudno vođena, ektremno loše producirana, politički dvojbena i prekasno ugasla. Pardon, moje je to mišljenje.
__________________
Madrid
Madrid is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 20:40   #606
Cao ljudi ova tema nije taknuta 6 godina pa da pitam ima li igdje skinuti sve sezone Istrage Nova tv?
Znam da je stara emsija al bi je volio odgledati sve sezone jer nisam prije gledao.
I molim vas bez onoga "nije ti ovo nesto" "emsiija je glupa" "stace ti ovo" i tako to,ako moze itko pomoc da nadjem ovu emsiju/sezone da si skinem.
Officer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2022., 00:38   #607
Ima li itko Rekonstrukciju o Aleksandru Millesu, i onu o Vladimiru Čulini? Godinama ih tražim.
 
Kornjačon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:55.